Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

byc moze jestem ewenementem i dlatego nie cierpialam po operacji ;) byc moze po prostu moj chiurg jest ewenementem :) nie ma watpliwasci ze jest bardzo dobry, delikatny (jak pisalam wczesniej zero sinakow i minimalna opuchlizna) A nosy jak pieknie robi! po prosu cud miod. Samanta, to nie tajemnica operowalam sie w Bahrajnie :) pewnie bedzesz musiala wyciagnac mape zeby znalezc to panstwo, ja znim tu trafilam to tez nie wiedzialam co to i gdzie to ;) poza tym dodam jeszcze ze moje psychiczne nastawienie do op. bylo bardzo dobre, ja sie nie nastawialam na bol, wrecz przeciwnie, myslalam ze to bulka z maslem, bezproblemowa i bezbolowa. Tak tez sie stalo. Umysl to potega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerikas - dziewczyny na beauty piszą, że po antybiotykach powinno się 2 tyg odczekać do zabiegu. skonsultuj sę ze swoim lekarzem na wszelki wypadek i już :) Alika - dzięki za info :) zapytałam, bo pisałaś że w kraju arabskim, a ja mam kilku znajomych z szeroko pojętych tamtych okolic i oni strasznie jakby szydzą z tego typu zabiegów, że u nich to w ogóle nigdy w życiu itd (także kobiety) a jednak prosze :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Dzieki, Samanto za odp. Antybiotyki koncze brac w niedziele, takze na 9 dni przed zabiegiem, chyba wystarczy. Nie moge sie juz doczekac tego dnia, a jednoczesnie bardzo sie boje, im blizej tym bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze akurat Twoi znajomi nigdy by sie nie poddali zabiegowi, bo z tego co widze to arabki czesto i gesto korzystaja w chirurgii plastycznej. bardzo dbaja o siebie mimo wszystko ze czesto zakrywaja twarze i ciala tzw. abaja. Najwiecej plastyki kobiety robia w dubaju a liban to juz w ogole kolebka chirurgii plastycznej, na poziomie Brazyli, swietnie wyszkoleni chirurdzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kerikas - w każdym razie anestozjologowi powiedz przed op jaki lek brałaś :) alika - ja myślę ze to takie gadanie my jesteśmy od was po prostu ładniejsze bla bla bla\" - w ich wydaniu w stosunku do nas hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikulina24
dzieki za odpowiedz dziewczyny no weszlam sobie na ta strone i szczerze mowiac to wiekszosc z tych biustow wcale mi sie niepodobala czy jesli po wlozeni implantu sutek nie jest na srodku piersi to czy oni go nie przesuna?przeciez niektore z tych kobiet maja sutek przy dole piersi...w klinice ktora wybralam robia implanty saline lub silikonowe ,czy ktos moze doradzic ktore lepsze?chyba najlepiej zabrac zdjecie z piersiami jakich sie oczekuje moze wtedy lekarz bedzie mial wieksze pojecie na jaki efekt licze...a co do bolu to troszke mnie zalamalyscie bo ja chce miec impalnt pod miesien a operacje bede miala pdczas moich wakacji z chlopakiem za granica w bardzo cieplym kraju i troszke boje sie ze bol popsuje mi pobyt,ale sadze ze ile ludzi tyle roznych opini i kazde cialo jest inne...i jeszcze jedno czy lekarze informuja was po jakim czasie taki implant nalezy wymienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikulina24
czy zgadzacie z tym ze implanty anatomiczne te o tzw. lezkowym ksztalcie moga sie przemieszczac?bo w sumie zawsze bardziej podobaly mi sie te wlasnie bo moim zdaniem wygladaja bardziej naturalnie ale gdzies na forum czytalam ze lekarze poronuja te okragle jako ze sa lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wziąć jakieś zdjęcia żeby wytłumaczyć dr o co nam chodzi :) ja miałam ze sobą z 50 hihi. jeśli chodzi o pobyt w ciepłym kraju to raczej sobie wybij z głowy wakacje.. z dziewczyn które miały podmięsniowo robione chyba żadna nie pisała żeby czuła się względnie wcześniej niż po tygodniu. to jest OPERACJA. jeśli chodzi o umiejscowienie sutka, to da się tym trochę pomanipulować. a w kwestii zdjęć - zaraz po op przeważnie sutki patrzą w dół a potem impl się układa i jest wszystko ok :) a nt wymian - częsciej trzeba wymieniać solne niż silikonowe, te drugie podobno powinny być dożywotnio, ale po ok 15 latach lepiej je wymienić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikulina24
po 15 latach?to przeciez jesli ja robie je teraz w wieku 27 lat to musialabym miec kilka takich operacji w zyciu a gdzies slyszalam ze one maja 50 letnia gwarancje..no wiem ze to w koncu operacja tylko pytanie jak zle bede sie czula czy bylas w stanie sie ruszac w maire normalnie?czy przez ponad tydzien lezalas plackiem na lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze mam 3 mies do operacji, ale poczytaj co pisały dziewczyny.. kilka dni wyjęte z życia i trzeba je poświęcić żeby to wszystko tam się wygoiło. nie wiem jak zamierzasz spędzać czas na tych wakacjach ale po zabiegu przez jakiś czas nie wolno się opalać, zaraz po operacji w ogóle nie można się przegrzewać bo to źle wpływa na gojenie itd.. ogólnie poczytaj też na forum beauty w polsce, może znajdziesz dziewczyny które operowały się u Twojego dr to ci napiszą co i jak :) a z wymianami - nie musisz ich wymieniać ale pewnie sama będziesz chciała ;) trzeba się liczyć ogólnie z kolejnymi operacjami, przecież tam w każdej chwili coś moze się "spaprać" i trzeba będzie otworzyć etc. to nie jest niestety raz i na całe życie spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak sesja.. boshh.. wzięłam wolne w pracy żeby się uczyć a wiecej siedzę na forach niż w notatkach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie juz 2 miesiace po;) rzadko tu zagladam bo sesja. ale cycuchy juz jak \"moje\" blizny malutkie- wszystko super;) najlepsza decyzja mojego ŻYCIA:) juz niedlugo stuknie mi 22 lata;) i wakacje tuz tuz.. wiec super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessa77
Dziewczyny jak dlugo musialyscie po operacji nosic pas uciskowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie nosiłam pasa,ale za to przez pierwszy tydzień,byłam zabandarzowana.Teraz nosze tylko stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pod miesien i po operacji czulam sie calkiem dobrze.chyba duzo daje nastawienie,w trzeci dzien po operacji musialam przejechac pol Europy-22 godz w samochodzie(oczywiscie jako pasazer). nastawilam sie ,ze nie bedzie bolalo.dziewczyny z forum odradzaly i radzily by przelozyc wyjazd,ale dalam rade.bralam 3 razy dziennie ketonal.pas nosilam 6 tyg wg zalecen lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podziwiam Was,na drugi dzien po szczepieniu (WZW)mialam problem z prowadzeniem auta i az sie boje ,bo czeka mnie to po raz kolejny lada dzien,ale na drugi dzien po op.to dopiero wyczyn:)Ja pewnie po op.zrezygnuje nawet z papieroska zeby nie wstawac ,a z auta na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes ja właśnie przez papierosy na drugi dzień po op wstałam z łóżka i pielęgniarki się ze mnie śmiały,mówiły,że nałóg mi wyszedł na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia769 ,a jak bylo u Ciebie przed op.mialas w zaleceniach zeby rozstac sie papieroskami czy palilas normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Janess Mamy terminy blisko ja mam 12 marca tez u dr. Kasprzyka ,powiedz mi ilke razy byłas na konsultacji ..?pozdrawiam wszystkie kobitki ;-)Piszesz ze miałas problem po szcepieniu WZW ja dzis ide sie szczepic a wieczorem mam wielka ipreze ,mozzna zazywac alkohol po tym szczepieniu..? hehhe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) im wiecej tu czytam to wydaje mi sie ,że mniej wiem :( teraz jak wyczytałam ze pod miesień boli bardziej to juz w ogole tragedia :( z tego co wyczytałam na karcie informacyjnej jest napisene ze nie zaleca się operacji 3 dni przed miesiaczką i trzy dni po nie wiecie może dlaczego ? bo ja biore leki ktore mi kompletnie rozregulowły okres i nie mam pojecia kiedy dostane dokładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Hej, co do okresu, to dr Stepniewski powiedzial mi, ze wazne, zeby nie byl to pierwszy dzien okresu - dlaczego nie wiem. Ja mialam miec okres tak wlasnie w okolicach operacji, ale biore tabletki anty i dla pewnosci nie robie przerwy miedzy opakowaniami, wiec tego okresu nie dostane. Zadzwon, Diablico, do doktora, wypytaj, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
witam! nie było mnie jakiś czas : obowiązki, dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej po operacji piersi : wszytko jest ok. zapisałam się nawet na operację nosa (już się boję) czy któraś z WAS miała op.nosa? do diablica: ja miałam operację piersi dokładnie 3 dni przed miesiączką i było wszytko ok. pojawiła mi się z niewielkim opóźnieniem, trwała krócej i była mniej obfita ale to zrozumiałe: STRES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas okresu jest większe ryzyko silniejszego krwawienia i dlatego generalnie nie robi się planowanych zabiegów w te dni. mój dr w ogóle podczas okresu nie robi - jak umawiałam termin 3 mies wcześniej niż zabieg to kazał mi poprzeliczać dni (biorę tabsy więc mi to odpada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam kochane za odpowiedz no ja mam problem bo miałam depereche i jeszcze psychotropy jem :( z tąd okreS ma przyspieszenia lub opóźnienia :( CO DO NOSA to ja miałam 2 RAZY pierwszy raz w hair clinik spiepszone kompletnie drugi raz u Stępniewskiego i jest Si ale powiem Ci ze boli :( schudłam bo taki ból ze cała twarz mnie bolała i nie jadłam ... pierwsza operacja za małolaty przebiegła super po 2 dniach biegałam po schodach uradowana ze nie jestem Pinokiem haha a przy 2 TROCHE CIERPIAŁAM NO ALE BYŁO WARTO TAK ŻE GŁOWA DO GÓRY EFEKTY CIE POCIESZĄ :p U MNIE ANTYKONCEPCJA ODPADA BO W POŁĄCZNIU Z TABLETKAMI MOIMI MOGŁABO WYWOŁAC ZŁY EFEKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes przed op chciałam rzucić fajki,to miało być około 1 msc przed,ale sam dr powiedział,ze jak mam zamiar przestać palić to po op.Mówił,że będąc w bólu i na głodzie nikotynowym,nie będzie to dobre dla mojego zdrowia psychicznego.Pewnie głupio to brzmi dla osób,które nie palą,ale teraz wiem,że miał rację.Tak więc będąc już po op nikt mnie w szpitalu nie krytykował,że łażę na fajkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki31
Dziewczyny, powiedzcie mi prosze, gdzie najlepiej zrobic operacj epodniesienia i powiekszenia piersi? Chodzi o wzgledy finansowe - w Polsce, w Niemczech czy Czechach? I ile kosztuja tam takie zabiegi od A do Z? I drugie pytanie, wiem, ze implanty mozna wprowadzic w trzech miekscach - czy te miejsca mozna samej wybrac czy zasugeruje to lekarz? Chodzi o pod piersia, wokol brodawek i pod pachami - czy cenowo sie to rozni? Ktora metoda jest \"najlepsza\"? Dzieki z gory za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki, co do cen musisz się zorientować sama, bo trudno tu naraz skojarzyć iluś lekarzy.. :) a co do cięcia to możemy same decydować, ale nie zawsze. ja bardzo chciałam wokół brodawki miec cięcie, ale mam je za małe i się nie da. względy anatomiczne się tu liczą trochę bardziej niż nasze preferencje.. Becia - za tyle kasy to nikt nie ma prawa zwracać ci uwagi - wszystko ma być dla ciebie jak najprzyjemniejsze i jak najmniej dyskomfortowe, żebyś wróciła i zostawiła jeszcze więcej pieniążków - taka prawda :) jak we wszystkim tego typu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×