Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Sam ogladałam kiedys takie fotki ze szczurkami,czy to Ty chodujesz te myszorki?podałaś kiedyś linka i mnóstwo tam było białych szczurków,twoje hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja już prawie 6 tygodni po op, niestety czucie w jednej piersi jeszcze słabiutkie, ale jestem dobrej myśli. Poza tym wszystko w porządku, blizny prawie niewidoczne, zakup nowych staniczków częsciowo poczyniony :) Samanta poproszę o fotki Twoich cudeniek: asiul_a1@vp.pl Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
S A M A N T A WYSLIJ MI LINKA Z BEAUTY JA CHCEM CIEBIE ZOBACZYC SKORO KOLEZANKA TAK ZACHWALA,BO WYMIARY WSZYSTKIEGO TAKIE PODOBNE HIHIHIHI ZE CHCEM CIEBIE TEZ ZOBACZYC :) :) KONIECZNIE CZEKAM BO JUZ UDALO MI SIE WEJSC I TROSZKE BYLAM NA TYM BEAUTY W KONCU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Szczecin widziałam fotki Twoich piersi robione w klinice zaraz po operacji i powiem,że są większe od piersi Samanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom 😭 moje silne mięśnie za bardzo spłaszczają impl :P i opuchlizna, moje z opuchlizną też były większe.. 😭 ja liczę na to, że ten impl jeszcze się nie zadomowił, w końcu to dopiero 2 tygodnie, jak się poogląda fotki na beauty takie tydzień po/miesiąc po/dwa mies po/3 mies po to widac fajne róznice - na korzyść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
SAMANTA SLICZNE SA!! ALE FAKTYCZNIE MNIEJSZE OD MOICH CIEKAWE JAK TO JEST....TO W DUZEJ MIERZE ZALEZY PEWNIE OD KLATKI PIERSIOWEJ.. A CZY TY DOSTALAS MASC Z ANTYBIOTYKIEM NA BLIZNY LUB CHOCIAZ POLSEPTOL?? BO TO JEST TAK TLUSTE ZE BARDZO SZYBKO MI STRUPKI ODESZLY.... NAJGORZEJ JAK STRUPEK MA SUCHO I GO NIECHCACY ODERWIESZ WTEDY ZOSTAJA GLEBOKIE BLIZNY.NIEKTORZY LEKARZE MOWIA ZEBY WAZYLINA LEKARSKA SMAROWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcghan soft touch
dziewczyny czy któras moze ma te implanciki? jak sie sprawują,jestescie zadowolone? czy rzeczywiscie okrągłe sprawiąją wrazenie anatomów po jakims czasie,efekt PODOBNO jest bardzo naturalny,przynajmniej tak twierdza ich posiadaczki z beauty ja jestem ciekawa waszych opini cycatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, dr mi smarował maścią jakaś specjalną przy kontrolach, teraz w domu mam tylko oliwką smarować. sama sobie posmraowałam ze dwa razy neomycyną (maść z antybiotykiem). chyba przedwcześnie spanikowałam, one powoli sobie odłażą już, więc przez dwa tyg powinny spokojnie odpaść. a jak nie to i tak nie będę tego ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda99
widze ze wasza gwiazda juz po (mam na mysli samante), ale czytajac jej poprzednie wypowiedzi to raczej nie wyszly tak jak chciala, moim zdaniem ze male, ta co namawia do wielkich cyckow, no coz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,ze Samanta uzyskała efekt ,który chciała,czemuś taka kąśliwa Gwiazdo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzka, wiadomo, ze jak 99proc lasek po zabiegu, nie miałabym nic przeciwko, gdyby były większe :) ale nie zatruwam sobie tym głowy, wiem, że zrobiłam w kwestii rozmiaru co moglam, gdybym się zgodziła na te 240 proponowane przez innego lekarza to mogłabym mieć jakieś pretensje do siebie, ale wiem, że gdyby te 350 weszły u mnie, to dr by je włożył. kieszeń pomieściła tylko 325, bo i tak przy moich wymiarach uważam za spory impl. wizualnie nie wyszły za duże, i dobrze, jak ja cała chuda jestem, to sterczące piłeczki też by dobrze nie wyglądały (nie podobają mi się efekty anatomków). i oczywiście nadal, tym bardziej teraz, jak wiem że przy drobniutkich wymiarach impl 325 wychodzi nie za duży, będę sugerować wszystkim większe niż mniejsze impl jedyne na co teraz narzekam to blizny. ale one jeszcze są widziałyście oblepione strupkami i nie prezentują się za dobrze.. a ja jestem fanatyczką w kwestii minimalizowania blizn niestety i to mnie gryzie.. liczę się z zabiegami fraxelem, zresztą dam znać w przyszłości, jak się będą sprawy miały. na razie dopiero dwa tygodnie minęły, wiem, że trzeba cierpliwości, z którą niestety mam problemy :) a złośliwe komentarza mnie nie ruszają - ja nawet jeszcze mając kompleksy nie czułam potrzeby pustego dogryzania innym, żeby się dowartościować, lepiej poczuć czy coś, a teraz to juz zupełnie tego nie rozumiem :) co kto lubi heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda99
no naprawde samanta jestes drobniutka szczegolnie na tym zdjeciu na beauty, jak juz bedziesz mogla to lepiej troche pocwicz, zanim bedziesz startowala w tych wyborach miss fitness heeeeheeee :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Samanta, obejrzałam Twój biust na Beauty- ładny :) Ale patrząc na wielkość, to cieszę się, że wzięłam 260, bo te byłyby za duże :) Ja zaczynam niedługo robić badania, mam nadzieję, że wszystko wyjdzie ok... :) Pozdrawiam wszystkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna plaska dupa
wiem ze na Kafe jest wiele bab ktore nazekaja tak jak ja. mam 18 i nie mam biustu. To nie jest moje marudzenie tylko NAPRAWDE TAM NIC NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!! Mam 176 cm wzrostu i do tego jestem okropnie niepropocjonalna. mam powazne kompleksy i planuje operacje plastyczna w tym roku. czuje sie tak szpetna ze czasem sie dziwie czemu na moj ohydny widok lustro nie peka czy jak by sie ktos dowiedzial ze mam silikonowe cycki to od razu bym byla skreslona u chlopaka?? Nie jestem plastikowa lalka Barbie tylko normalna dziewucha, ktora pragnie normalnie funkcjonowac w spoleczenstwie i czasem na swoj widok usmiechnac sie do lustra.... To mnie wykancza psychicznie, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22....
Dziewczynki jestem 3 tygodnie po op. i jestem zadowolona. Nie wiem czemu tylko tak jak pisała Maja szczecin ja równiez przy nachylaniu odczuwam pod cyckiem ...coś dziwnego. Nie wiem co to jest bo chyba nie implant... ;/ a i mam pytanie do was. Bardzo boje sie je dotykać...nie mówiąc o jakimś ściskaniu (mam wrażenie że uszkodze ten implant choć wiem że jest pod skorą,moim cyckiem i pod mięsniem :(( to jakaś paranoja!! ) Jak bardzo mocno ścisnąc pierś by nic jej sie nie stało i po jakim czasie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcghan soft touch
dziewczyny czy któras moze ma te implanciki? jak sie sprawują,jestescie zadowolone? czy rzeczywiscie okrągłe sprawiąją wrazenie anatomów po jakims czasie,efekt PODOBNO jest bardzo naturalny,przynajmniej tak twierdza ich posiadaczki z beauty ja jestem ciekawa waszych opini cycatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranku, mam nadzieję, że jak zejdzie opuchlizna, to będziesz zadowolona :) :) biedna plaska.. większość z nas, to nie lalki barbie, tylko normalne dziewczyny które zrobiły zabieg z podobnych pobudek, o jakich piszesz.. :) malutka22 - ja jestem 2 tyg po i w miejscach, gdzie są już miękkie (tam, gdzie zeszła opuchlizna, czyli już praktycznie całe, od dołu piersi mam jeszcze opuchnięte i na mostku kawałek) i spokojnie mogę je lekko ścisnąć.. nie ściskam mocniej, bo boję się raczej uszkodzenia torebki heh ale ogólnie trzeba do nich podchodzić raczej normalnie :) mcghan - ja te supersofty tylko na konsultacji oglądąłam, nie podobała mi się twardość. ale wtedy w ogóle miałam na oku inne impl niż ostatecznie mam. poszukaj może opinii na beauty w polsce, tam jest więcej dziewczyn z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcghan soft touch
pisalam w mojej wypowiedzi ze opinie dziewczyn z beauty już znam,sądziłam ze moze tutaj rowniez jest ktos z tymi implantami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
biedna, plaska - widze ze jestesmy bardzo podobne. i co do wzrostu i co do wieku. ja mam 19 lat i tez od zawsze meczyl mnie problem piersi ktore mi nie urosly. przeciez to tak smiesznie wyglada, wysoka dziewczyna a plaska jak chlop albo i jeszcze bardziej!! motywuj sie i organizuj pieniadze mysle ze dobrze jest nacieszyc sie piersiami w mlodym wieku dlatego ja tez nie czekam z operacja jak bede juz po ciazy. bo moglabym sie nie doczekac za predko! a tak to czym predzej tym lepiej z tym umilaniem sobie zycia. jestem z toba, trzymaj sie cieplo i nie zalamuj tylko cieszmy sie ze sa mozliwosci aby poczuc sie normalnie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcghan - na pewno były dziewczyny z tymi impl, kasprzykowe dziewczyny może coś napiszą jak wejdą a topik :) Cassie - masz absolutną rację.. jedyne czego żałuję w tej całej operacji to to, że tak długo zwlekałam i nie wierzyłam, że może się udać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna plaska dupa
cassie.x dziekuje moja kochana za motywacje:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
i pamietaj ze z silikonowymi piersiami mozesz uzyskac naturalny efekt, byc moze nawet nikt kto bedzie je widzial w calej okazalosci nie domysli sie ze to nie jest czyn matki natury ;) trzymaj sie buziaki! sam ty tez sie trzymaj, czekamy na dalsze relacje, oby cala rekonwalescencja przebiegla bezproblemowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przenioslam zapytanie z tematu \"powiekszanie piersi\" bo straszna tam cisza. Dziewczyny, ciesze sie, ze wiekszosc z was jest zadowolona z nowych biustów. Napawa mnie to optymizmem u utwiredza w wierze, ze decyzja która podjelam jest sluszna. Termin operacji mam wyznaczony na 17 czerwca w Krakowie. Piszecie, ze przez pierwsze dni po operacji dosc boli, ze ruszac sie nie mozna itd. To wszystko juz wiem i nie mam z tym mentalnego problemu. Mam jednak pytanie, na ile czujecie implanty po dluzszym czasie ? Szczególnie te pod miesniem (bo na te opcje sie zdecydowalam). Czy sa przez caly czas wyczuwalne jako cialo obce (ucisk, ciezar lub w inny sposób) czy po prostu staja sie czescia naszego nowego pieknego ciala? Byla bym wdzieczna za informacje. Pozdrawiam. Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ja jestem 10 tyg po zabiegu i nie odczuwam impl w ogóle - mam na myśli to, że nie czuję żadnego dyskomfortu, ciała obcego, ucisku czy czegokolwiek innego podczas codziennych zajęć. Czuję się tak jak miałam większe piersi jak karmiłam. Natomiast dotykowo impl. mogę wyczuć. Ale mi ani mojemu męzżowi to nie przeszkadza. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×