Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość nusia2552
Majowa tylko się pospiesz bo do niektórych chirurgów czeka się po 3-5 miesięcy, ja sama czekałam dość długo, a wakacje tuż tuż ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
z drugiej strony musisz być 100%, tego że chcesz tej op. no i co za tym idzie wybór kliniki, chirurga i całej reszty...a trochę tego jest. Ja mam za 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka2793847
dziewczyny mam pytanie, czy przed operacja powiekszenia piersi robi sie badanie na obecnosc gronkowca? macie jakies doswiadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu - zapomniałam napisać - oglądałam program :D Dani mi dała znać, że będzie :) :) :) jak każdy program pani Drzyzgi dotyczący operacji plastycznych był tendencyjny :) ale fajnie mówiłyście, pewnie sporo wycięli, cóż.. magia telewizji heh ;) (fajny bulwers tej babeczki z widowni hihihii) pozdrawiam wszystkie laseczki, i te które mnie pamiętają :P i nowe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie poruszenia
Dzien dobry wszuystkim! Widze,ze coraz wiecej kobiet decyduje sie na powiekszenie piersi. Jezeli mialyvbyscie chwiolke wolnego czasu to mam kilka pytan zwiazanych z zabiegiem i po zabiegu jako,ze moj termin zbliza sie bardzo szybko zostalo mi 16 dni. A wiec : mam dziecko ktore wymaga noszenia, przebierania, bedzie ktos kto bedzie mi pomagal ale oczywiscie po proetu chcialabym sie do corki przytulic, pomoc kapac itd- czy bedzie to mozliwe po operacji i czy jezeli nie to jest to zwiazane z bolem czy niebezpieczenstwem,ze cos moze sie stac? na 3 dzien po operacji musze isc do pracy na kilka godzin i tam tez musze prowadzic auto-czy jest to mozliwe? i jeszcze pytania ze strony kosmetycznej- czy jezeli po operacji zakladamy ten zdrowotny stanik to mozna normalbnie zalozyc jakies koszulki na krotki rekaw/ramiaczka-jezeli chodzi o ta pore i jak dlugo te piersi beda takie nienaturalnie nabrzmiale? wiem,ze u kazdej jest inaczej,ale pytam zevby wiedziec co moze mnie czekac. noi ostatnie pytanie-czy jezeli powieksza sie biust o 2 rozmiary to boli mniej i 'goi sie' krocej niz piersi powiejkszane o 4 -5 rozmiarow czy nie ma to znaczenia.Ja mam wyjsciowe b/c chce miec d lekarz zaproponowac implanty cerefor(jak dobrez pamietam) 350 ml co rowniez moze sie zmienic w dniu operacji. Mam nadzieje,ze znajdziecie chwilke na napisanie swoich opinii, bylabym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia2552 czyli ze mam już zapisywać na wizytę? nie wiedziałam, że tak długo się czeka...!!:) no nic, dzisiaj postaram się zadzwonić i się umówię! Zdaję sobie sprawę ze muszę na 100% wiedzieć czego chcę. No już doktorka mam wybranego.... tylko mam dużo pytań odnośnie bólu, badań i tego wszystkiego co jest poruszane tutaj na forum :) hehehe nusia a gdzie Ty jaką kliniekę i doktora wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami jak się cieszę,że wreszcie coś tu napisałaś:)Jeśli chodzi o program,to fakt,że dużo zostało wycięte:(Napisz jak Twoje cycuszki,to już tyle czasu minęło,no i jak blizny?Pozdrowionka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki troszke sie zmartwilam, jestem druga dobe po zabiegu ,mialam mcgahany 290 pod miesien w Iq Medica w Wawie u Pani dr.Chomickiej, pierwsza dobe umieralam na tramalu dzis juz sama wszystko robie, prasuje itd.nic nie boli nie rozpiera, piersi sa opuchniete ale martwie sie ze wyjda za male, strasznie balam sie karykaturalnego wygladu bo jestem szczupla blondynka,wzrost 161 waga 46kg i nie chcialam wygladac jak pamela ale teraz jak sa opuchniete to na wielkosc byłyby super, a jak to ma po miesiacu zejsc to chyba nic nie zostanie, i czy to normalne ze az tak dobrze znosze taka powazna operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mialam ciecie obok sutka 290ml mcgahan i dzis juz wsyztsko robie tylko pierwsza doba byla na lekach dzis nie bylo juz takiej potrzeby,swoje piersi wyjsciowo mialam jak do mojej figury spore takie pelne b wyjsciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jesteś jeszcze dobrze naszprycowana lekami,albo już tak masz:)Jeśli tak to powinnaś się tylko cieszyć,bo to,że nie boli to nie jest powód do zmartwień:)Mimo wszystko nie powinnaś się nadwyrężać,bo tak jak piszesz to dość poważna op:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eteryczna ja mam 156cm ,48,5 kg i mcghany trf 335 i też wielkie cycki nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
Samanta jak ja Cię dawno tu nie widziałam, w końcu ktoś znajomy ;-) Majowa ja robię w Łodzi u Pisery, 10 000zł, 360 okrągłe pod mięsień cięcie pod piersią, ja mam 160 wzrostu, szczupła jestem, waga 43kg czasem 42 ;-) ....hm no ie wiem co mogę Ci jeszcze napisać....jak coś to pytaj...ja tam się bólu nie boję byleby już te cycki były :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia,,,,,,,,,,
Dziewczyny moze tu sie wiecej dowiem.Czy ktoras z Was powiekszala piersi w klinice dr.Szczyta w Warszawie u dr. Potockiego.Jestem umowiona na zabieg a nic o nim nie wiem.Podzielcie sie opiniapi prosze.Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Heya:)ooo witaj Sami:),dziewczyny powiedzcie mi kiedy kupilyscie pierwszy prawdziwy stanik??ja dzis mysle sie wybrac na jakies biuelizniane zakupki:):),a kiedy pierwszy raz pozbylyscie sie tego pancerniaka i wlozylyscie normalny biustonosz??moj dr mowil ze juz po miesiacu moge na dzien zakladac normalny stanik,a na noc ten pancerniak.a jak bylo u Was??Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Już jestem po :) wczoraj miałam zabieg i teraz dogorywam :) jak dostanę tramal to jest zupełnie dobrze ale potem to boli dość mocno, zarówno piersi jak plecy. Też tak miałyście? Mam wrażenie że cycki się tak na boki rozchodzą ale to tak podobno na początku jest. Ja też mam wrażenie że małe mi wyszły, no mniejsze niż się spodziewałam :( ale doktor powiedział że większe nie wejdą więc mam anatomy 290 g pod mięsień z cięciem pod piersiami. Wiecie co nie mogę uwierzyć że się na to zdecydowałam :) Pamiętam jak weszłam na to forum w lutym z zapytaniem o tabletki powiększające biust i nawet nie myślałam jeszcze wtedy o operacji. :) Pozdrawiam! Pozdraaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: jakie poruszenia Wiesz co uważam że kąpiel i przewijanie dziecka będzie basolutnie niemożliwe, podobnie jak powrót do pracy po trzech dniach. Jeśli nie możesz tych spraw pogodzić to wybierz inny termin zabiegu. Ja mam 4 letniego synka i mąż na początku będzie się nim zajmował, liczę że po tygodniu będę już prawie normalnie funkcjonować ale do pracy wracam najprędzej po dwóch tygodniach. Co do jazdy samochodem weź pod uwagę że dasz radę wsiąść w auto jedynie po lekach a te z kolei wpływają na zdolność prowadzenia pojazdów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka2793847
dziewczyny czy naprawde trudno jest odpowiedziec czy mialyscie robione jakies badanie na gronkowca? czy lekarz poruszal taki temat? dlaczego pytania są tu zlewane?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola gratuluję!Na samym początku cycki wyglądają trochę inaczej niż byśmy chciały,ale z czasem ładnie Ci się ułożą,nie będą ani za wysoko,ani pod pachami:)Odnośnie bólu to fakt,że nie wiadomo czy bardziej bolą plecy,czy piersi,ale to wszystko wkrótce minie .Zapomnisz o bólu i będziesz się tylko cieszyć,że w końcu masz czym oddychać:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka masz rację... :( Ja nie miałam tego typu badań ponieważ badanie na gronkowca robisz z wymazu: z gardła, nosa, lub wydzieliny z razny nie wiem czy można to w jakiś inny sposób przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczynka nic mi nie wiadomo na temat tych badań i nie przypominam sobie,żeby któraś z dziewczyn musiała takie badanie wykonać,nie pamiętam. Topik jest dość obszerny,zawiera dużo informacji,trzeba go trochę poczytać,a nie od razu mieć pretensje,myślę,że nikt,nikogo tu nie olewa.Po to jesteśmy,żeby sobie pomagać i się wspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam szczepiona dużo wcześniej do innego zabiegu,ale jakby tak nie było to zaszczepiłabym się przed powiększaniem,wolę dmuchać na zimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka2793847
Cosmopola dziekuje bardzo za odpowiedz:) tak masz racje z wymazu sie robi lub z rany ale wszyscy wiemy ze gronkowiec ma prawie kazdy dla tego chcialam wiedziec czy lekarz temat poruszal zeby jakos sie lepiej przygotowac zeby jednak on sie nie uaktywnił... becia769 hehe no widzisz ze odpowiedz wkońcu dostałam jak sie upomniałam;) to nie są pretensje , wiem ze duzo tu stronek ale ja napisalam to wczoraj na tej stronie na ktorej sie aktualnie pisze wiec raczej nie trudno dac odp;)....dla mnie to temat ważny bo paskudztwo mozna podłapac rownież w szpitalu:) dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamiast sie cieszyc ze ejstem juz po zabiegu i 3 dobe nic nie boli i nie biore zadnych lekow, to mam dola, ze wybralam za male wkladki 290 okragle mcgahan pod miesien przy 161 i 45kg to za malo, oczekiwalam czegos innego, nawet jak sa napuchniete tak jak teraz mogly by byc nieco wieksze ale balam sie strasznie wygladac jak sztuczna lala teraz zaluje i wogole nie ciesze sie z operacji ;/plakac mi sie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eteryczna,a czy powiedziałaś swojemu dr jakie masz oczekiwania po op?Dlaczego dał Ci tak mały implant,nie dało rady więcej?Może postaraj się poszukać plusy tej op,chyba fajnie,że w ogóle masz cycki co,a może one wcale nie są takie małe,tylko Ty widzisz siebie inaczej?Teraz to już tylko by Ci pozostało zrobić kolejną op,żeby były większe,a to wiąże się z kolejnymi kosztami,a czy warto,może poczekaj aż się ułożą i na razie się nie załamuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia602
Hallo Kisia...Wczoraj mialam konsultacje u dr.Potockiego w Warszawie.Mam termin na 18lipca.Wybral mi Allergeny anatomiczne 360.Mam nadzieje ze nie beda za duze,mam 175cm i 67kg.Klinika dr.Szczyta jest bardzo chwalona i popularna.Dr.Szczyt przeprowadzil same udane operacje,wiem,poniewaz widzialam na wlasne oczy piersi dziewczyn ktore przeprowadzily u niego zabieg.Na temat dr.Potockiego nie wiem sama zbyt wiele.Ale duzo czytalam na jego temat na forum,ma dobre opinie.Mysle ze jest godny zaufania.Nie jest tak popularny jak dr.Szczyt ale rownie dobry jak on.Zycze odwagi i szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eteryczna ja mam tylko 156cm i tez miałam propon 290 antatomy ale uparłam sie na 325 a teraz mysle moglyby byc wieksze. mam takie C a wyjsciowa nawet nie A ale ja przed oper wlasnie pytałam dziewczyn nie lekarza i one sugerowały 300 minim. Jeszcze nie spotkałam dziewczyny zadowolonej z 290 kazda uwaza ze za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia,,,,,,,,,,
Andzia602 dzieki kotku ze napisalas?Ja nie wiem co ja wybralam musze zadzwonic i zapytac.Mam zabieg u n iego dopiero na 11 sierpnia ale to tylko dla tego ze nie mieszkam w Polsce i bede dopiero w sierpniu wiec tak sie umowilismy.Bardzo sie ciesze ze napisalas.Prosze badz ze mna w kontakcie.Troche mi razniejbo nie dosc ze jestem daleko to nawet nie mam z kim o tym pogadac.Trzymam za Ciebie kciuki.Ja nie wybralam chyba duzuch .Takie plaskie srednie bo ja mam swoje duze .powiedzial ze moje mam C ale one juz nie sa takie jak bylu kiedys chociaz nie moge narzekac ale mnie cos podkusilo i robie skoro moga byc takie jak kiedys sliczne ;)Caluje i pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Wam odpowiadam Dziewczynki , ja chcialam takie pelne b male c bo jestem bardzo filigranowa, mialam swoje piersi wyjsciowo wcale nie male bo mialam b ale mialam poprostu malo jedrne po odstawieniu hormonow,pomyslalm ze 300 to moze byc za duzo, chcialam pod gruczol bylyby wieksze ale w czasie operacji pani dr uznala ze lepiej bedzie pod miesien i tak tez zrobila,teraz jestem po operacji 3 dobe i juz jako napuchniete wydaja mi sie za male jestem strasznie zrozpaczona, zaluje ze nie posluchalam dziewczyn na forum, ale jak czytalam zwykle to byly znacznie wyzsze dziewczyny i wtedy tez inaczej wyglada wiekszy implant, balam sie strasznie przerysowania wlasnej osoby i faktu ze piersii beda graly pierwszy plan, teraz strasznie zaluje i boje sie ze wydalam tyle kasy na marne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×