Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość chętnie przeczytam
podajcie link do tego artykułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawcie się na miejscu chirurga, założmy, że jesteś uczciwym lekarzem, robisz co możesz żeby komuś pomóc a np pacjentka zaczyna robić coś na własną rękę np sama sobie szwy wyjmuje, wdaje się zakażenie i oczywiście lekarz ma przesrane... lekarz to chyba najgorszy zawód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawód lekarza to wielka odpowiedzialność to prawda, chodzi o życie ludzi, ale to też wielki prestiż no i nie ma co kryć wielkie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie problemy i stres... Ja bym za nic w świecie nie chciała być lekarzem. Nawet jak chce się dobrze to czasem pacjent zaczyna się leczyć na własną rękę i potem są problemy. Ja słyszałam o Pani która miała gdzieś chyba w Warszawie operacje uszu i sama sobie szwy zdjęła i smarowała uszy maścią rozgrzewającą (!!!) pare dni po operacji. U swojego chirurga pojawiła się dopiero po chyba 2 tygodniach jak już była duża szansa że trzeba będzie amputować uszy... Wdało się zakażenie od brudnych rąk i grzebania przy ranie + maść rozgrzewająca na świeża rane, bakterie się tak mnożyły, że nie wiem nawet czy uratowali te uszy. I co wtedy ma zrobić lekarz jak pacjent "jest mądrzejszy" potem bujać sie po sądach i czytać bluzgi o sobie na na takim forum jak to... dziękuję za taką pracę... koszmar. Ludzie są tak głupi, że czasem lepiej w ogóle ich nie leczyć bo będzie jeszcze gorzej. Kolejny przykład, przepisuje się recepte pacjentowi, załóżmy, że na jakieś silne leki bo jest chory a on leci do apteki i kupuje sobie jeszcze tone innych dostępnych bez recepty, łyka wszystko na raz i zgon. Czyja wina? Oczywiście lekarza! Bardzo dużo osób umiera od mieszania leków zwłaszcza tych dostępnych bez recepty. Z resztą nawet jak rozmawiam ze swoimi znajomymi, jak czasem opowiadają ile leków potrafią na raz łykać na przeziębienie to po prostu szok! Głupota ludzi nie zna granic a zawsze jest wina lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
napiszcie jak się czułyście po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
i jaki najlepiej biustonosz pooperacyjny kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Za dwa miesiące mam operacje i mnóstwo pytań?Czy szczepiłyście się na żółtaczkę?Pozdrawiam wszystkie dziwczyny przed i po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biustonosz dostaje się w klinice, przynajmniej ja dostałam tam gdzie robiłam Triumpha :D A szczepień nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
ja mam sama kupic biustonosz dlatego pytam jaki najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixty_nine
Mariczka, jesli sama masz sobie kupc stanik i nawet Ci nie powiedzieli gdzie i jaki to uciekaj stamtad jak najszybciej. To oznacza ze maja gdzies swoje pacjentki, jesli juz przed Ci nic nie mowia to co bedzie po?? zastanow sie nad ta klinika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też tak myślę, że to trochę dziwne. Ja stanik dostałam "w pakiecie"... I te co później sobie kupiłam, po 2 miesiącach od operacji, już takie normalne to też Pani doktor oglądała i mówiła jakie mam nosić przez najbliższe pare miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Klinika jest sprawdzona lekarz też. mówił żebym kupiła sportowy w roz.D ale mnie chodzi o firmę bo są droższe i tańsze ja w pakiecie mam dostać pas.Do lekarza jestem przekonana,więc błagam nie straszcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Poza tym na konsultacji byłam trochę zestresowana i nie dopytałam o firmę,napiszcie też ile płaciłyście za operację z pobytem w klinice.Mnie powiedział 11000 .Spokojnej nocki życzę i czekam na informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziewczyny czytałam ten artykuł i śmialiśmy się z moim męzem... zapewniam was, że jestem zdrowa psychicznie i nie nękam mojego lekarza smsami miłosnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze że tu wpadałm bo dziś miałam 2 dawkę szczepionki na żółtaczkę i pipka zapomniałam:/.. lece jutro skoro świt...ale skleroza ze mnie :/ a byłam dziś u onkologa z moimi 2 torbeilkami w piersi i mam zielone światełko-zaświadczenie, ze moge sobie robić cycunie bez przeszkód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrejszym
o faakkk jakie wy jesteście poj*ebane podniecacie sie dwoma poduchami nadmuchanymi sylikonem które wam wkładąją do ciała ???? i jescze na własne życzenie się oszpecacie kuuuuurwa ciekawe ile można sie ruchać ze sztucznie nadmuchana lalą predzej czy pozniej każdy facet taką zdradzi bo każdy z nich czuje potrzebe wtulenia sie w naturalny ciepły miękki biust kobiety czy to A czy G byleby naturalny idiotki rozumiecie NATURALNY na początku wszystko jest super piękne zobaczymy za pare dobrych lat kiedy to połowa idiotek bedzie chodzić z worami w cyckach i faceci będą wręcz obsesyjnie szukać tych naturalnych to są instynkty i natura a w nią się nie ingeruje !!!! i wtedy to ja naturalne 75DD będę bzykać waszych fagasóww elooo ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu no straszne prawda??? jak tak można?? przepraszamy cię, ze jesteśmy takie głupie i zamiast podniecać sie tobą wolimy silikonem.... a dlaczego tak jest to odpowiedz sobie sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Zgadzam się z tobą Marta,ja dziś zaszczepiłam się pierwszą dawką na żółtaczkę planowana operacja to 03.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
2011 oczywiście sorki za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale jestem zakręcona... 2 dawkę mam 29 grudnia hihihi :)...ale już szczepionka lezy i na mnie czeka w lodówce w przychodni :).... a poszłam dziś po kierowanie na badania i pani doktor mnie zrabała jak szeregowca, gdyz ponieważ nie jest moja sekretarką :P.... jacy ci ludzie znerwicowani przed świętami szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem wyluzowana na maxa :) mam już prezenty, jutro ostatni dzień w pracy i trochę odpocznę:) a potem sylwester i troszke zabawy w fajnym gronie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Bydg.
Cześć Dziewczynki.Czytam Was cały czas.Jestem nowa i też chcę powiększyć piersi.Byłam na konsultacji u dr Świątkiewicza w Bydgoszczy i wydaje mi się,że jakieś takie małe mi zaproponował. Powiedział,że anatomy 280 o wysokim profilu będą ok,a ja chcę D i myślę,że to nie wystarczy.Jestem wysoka, mam 175 cm wzrostu. Doradźcie coś Kobitki.Muszę się zdecydować w tym roku,żeby ten VAT ominąć. Jeśli mogę prosić o zdjęcia z opisem jaki implant to będę wdzięczna, mój mail kama8i8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki.Czytam Was cały czas.Jestem nowa i też chcę powiększyć piersi.Byłam na konsultacji u dr Świątkiewicza w Bydgoszczy i wydaje mi się,że jakieś takie małe mi zaproponował. Powiedział,że anatomy 280 o wysokim profilu będą ok,a ja chcę D i myślę,że to nie wystarczy.Jestem wysoka, mam 175 cm wzrostu. Doradźcie coś Kobitki.Muszę się zdecydować w tym roku,żeby ten VAT ominąć. Jeśli mogę prosić o zdjęcia z opisem jaki implant to będę wdzięczna, mój mail kama8i8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę używać tego nicka, myślałam ,że pierwszy się nie zaakceptował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witaj Kamilla Bydg. coś te dziewczynki nic nie piszą pewnie zabiegane przed świętami ja też chcę powiekszyć biust mam 165cm wzrostu i mój lekarz zaproponował mi 340 anatomiczne prosiłam o roz,D więc chyba rzeczywiście u Ciebie jakieś małe te wkładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Quamilla a mówiłaś że chcesz rozmiarek D? noi napisz czy stanik dostajesz w klinice ja nie dostaje ale za to mam pas w pakiecie i darmowe badania pytam bo dziewczyny mnie troszkę postraszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do masakrejszyn
do masakrejszyn Ciesze się, ze Bóg obdarzył mnie rozumem a nie tylko cyckami, poniewaz cycki mogłam sobie poprawić a w twoim przypadku niestety jest na odwrót - zostałas obdarowana biustem DD natomiast twoja wypowiedź swiadczy o tym że darów na mózg nie starczyło. A za 10 lat my bedziemy mieć piękne jędrne silikony a ty niestety NATURALNY OBWISŁY GG do kolan! I to raczej twój mąż bedzie szukał pocieszenia w jędrnym biuście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×