Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość martusiaaaaa
masakra- czemu anatomy? yyyhhh sama nie wiem... dlugo sie zastanawialam i nie wiedzialam jakie wybrac, a te chyba wygladaja bardziej naturalnie... no i jj takie polecil.... Ostatnio umawialismy sie na 14 tys wiec chyba tyle bede placic... a Ty ile dalas i za jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu zaczernilam nicka bo zawsze go jakos inaczej zapisywalam:) jeszcze tydzien:) Wiecie moze ile sa wazne badania lekarskie, a mianowiceie usg piersi? moze byc takie ktore robilam w sierpniu czy musze jeszcze raz robic? dzisiaj powtorzylam krew a jutro ekg, ale zastanawiam sie nad tym usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRA!!!!!
aha....,to tez zalezy chyba od tego czy rodzilas i ile masz lat....,itd Ja mam okragle placilam 8mscy temu 10800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRA!!!!!
co do USG to zapytaj doktorka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybrałam jj ponieważ chciał dać mi przy asymetrii takie smae implanty i twierdził ze to sie zgubi jednak z doświadczen dziewczyn po op wiem ze własnie wszystko wtedy na implancie wychodzi. Dr Węgrzyn bez mojego podpowiadania stwierdził, ze musimy to trochę wyrównać na implancie bo wyjdzie jak nic po op. Sposób przeprowadzenia wizyty u dr W. zupełnie inny.czułam ze jestm u poważnego lekarza, u jj tego nie czułam. Wizyta u jj trwała 10-15 minut u W- 50!!!Narazie jestem bardzo zadowolona. Ciężko powiedzieć coś na temat piersi bo spuchnięte i obolałe ale wszystko inne na najwyższym poziomie. Zaraz po operacjijak wzięłam je w rekę i nie byłojeszcze opuchlizny to były idealne wielkością. Widziałam kilka zdjęc po op. dziewczyna z asymetrią od jj i niestety wszystko krzywe i do poprawki.... a i na samym koncu kwestia ceny, choć tym sie wcale nie kierowałam, u W. 2,5 tys mniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRA!!!!!
Marta.p-ciesze sie,ze jeste zadowolona!!!Zycze slicznych i wymarzonych cycuchow:)!!! Mi wlasnie jj tez gadal ,ze da takie same i to sie wyrowna....,gowno ,uwydocznilo sie bardziej!!!:(:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłdnie tak jest, ze nawet mało widoczna asymetria wychodzi w momencie włożenia implantu i jest zdecydowanie bardziej widoczna. mojej koleżance dał za małą róznice tylko 25ml i tak widać max asymetrie i ma poprawkę za którą musi zapłacić 3 tys :/ i sama zdecydować jaki implant chce! zostawiam bez komentarza to bo szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRA!!!!!
ma placic???????!!!!!!!!!!!!!i SAMA SOBIE WYBRAC IMP[LANT!!!!!!!!!!!!!!!! I SAMA SOBIE JESCZE WLOZYC I ZASZYC!!!!Masakra BEZ KOMENTARZA POPROSTU:( JJ -the BEST ale papracz :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
a moze juz skonczycie z oczernianiem jj.... z tego co mi sie wydaje to masakra to ta sama osoba o ktorej mowi marta.... a pisanie takich rzeczy na kazdym z forow to juz przesada... masz problem- to zalatw to z lekarzem a nie mu d... obsmarowujesz na kazdym kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxx zapytała mnie dziewczyna dlaczego nie poszłam do jj i tyle... czy twoim zdaniem wiedziac to wszystko powinnam namawiac inne kobiety do operacji u niego?? Tak naprawde to mam to gdzies i ważny jest dla mie mój lekarz i jego polecam i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie straszcie mnie tym doktorem bo ja juz nie che przekladac operacji.... beatrycze z tego co czytalam na wizazu to masz op 17... do kiedy tam zostajesz? ja mam miec op 18. Na godzine 15 mam sie tam stawic, moze sie jeszcze tam spotkamy:) mam nadzieje ze tym razem wszystko u Ciebie bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce straszyć wcale...trzymam kciuki zac ciebie.... a mam kontakt z beatrycze i ona tu nic nie pisze już wiec nie wiem po kij ja w to wciągać??? Martusia bedzie dobrze, nie stresuj sie kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martusii 1122
Jak tam będe 17 bo jeszcze nie wiem to bede do wtorku do 15 zapewne więc się spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta- ja nie jestem na biezaco na zadnym z tych forum wiec nie wiedzialam ze tu nie pisze a po prostu szukajac info na temat lekarza przeczytalam jej opinie i widzialam dzisiaj ze ma miec op dzien przedemna. chyba im blizej operacji tym bardziej panikuje ze cos moze byc nie tak... No ja mam taka nadzieje ze wszystko bedzie dobrze... juz raz mialam przekladana operacje a ze nie mieszkam w pl to ciezko byloby mi znowu zorganizowac tyle czasu wolnego i pomocy, bo ktos musi mi pomoc przy coreczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRA!!!!!
xxxxxxxx-zapytalam Marte.p dlaczego zmienila jednak lekarza?? A zreszta gdyby Tobie zle dr zrobil operacje to ciekawe zcy ty bys byla zadowolona i bys go chwalila na kazdym kroku???????????????????:)i jescze go polecala ?????????hahahahhaahhaah.Ja mu dupy nie obsmarowuje:),to co tu pisze,to to samo mu powiedzialm,takze kobieto opanuj sie ,ok:).Ja poprostu chcem ustrzec inne dziewczyny,zeby sie dobrze zastanowily,ja nie twierdze,ze on jest beee,tylko poprostu ostatnio jest nas spaparanych przez niego coraz wiecej:(:(.a tak nie powinno byc,zaufalysmy,zaplacilismy duuuuuuuuuuuzo kasy i chcialybysmy efekt przynajmniej zblizony do tego,ktory chcialysmy,ja np jestem z niego nie zadowolana:(i wiem,ze jest pelno takich dziewczyn ,na forach i nie tylko:(. Martusssia-pzremysl naprawde,jesli nie masz asymetrii to pewnie zrobi Ci ladne piersi,ale jesli masz-tak jak ja i wiele innych niezadowolonych...........to zastanow sie ,naprawde,albo wybierz sobie sama implant-tak ajk kolezanka Mart.p................masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRA!!!!!
Gdybym miala ta wiedze,ktora posiadam teraz,po przeczytaniu opini o JJ to na 20000% bym do niego nie poszla:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia1122 trzymam kciuki żeby było ok bo u mnie nie jest :-( operacja być może będzie przełożona z 14 na 20 ze względu EKG serca :-( a dlaczego robilas badania serca? Wszystko u Ciebie jest ok? Marta P. Jak się czujesz? Emi...dziś Ty, ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis- u mnie wszystko ok, z serduchem nigdy nie mialam problemow a badanie pewnie profilaktycznie... Mam nadzieje ze u Ciebie bedzie ok i operacja sie odbedzie... kilka dni nie zrobi zadnej roznicy jak sie juz tyle lat zylo ztym co mamy a raczej nie mamy:) ja obecnie mieszkam w ie ale u nas niestety brak dobrych specjalistow:( co do lekarza to w sumie juz mam dosyc zadreczania sie i czytania- jak kazdy lekarz i jj ma dobre i zle opinie... to tylko czlowiek a bladzenie jest rzecza ludzka... nie chce sie zaglebiac w ta spawe co i jak, i czy to byla jego wina czy nie, bo to nie moja sprawa, ale od kazdego jednego lekarza wyjda jakies niezadowolone pacjentki i o kazdym lekarzu mozna znalezc jakas zla opinie... wybor juz padl i decyzji nie zmienie... i zostawie wszysko w rekach pana JJ :) tak jak dziewczyny mowily- jak nie mam asymetri to nie powinnam sie martwic:) najwazniejsze jest myslec pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ok daje rade ...teraz każdego dnia coraz lepiej i łatwiej...najgorszy ten pancernik aż mi rany się pod nim na plecach porobiły od niego... :/ a tak luz.... dziś się zmierzyłam w biuście mam 96!!! i tak z 70a skoczyłam na 70f-g.. :) ale wizualnie nie jest to jakiś mega bufet.... wizualnie duże c małe d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marty p.
marta to niemozliwe z miseczki 70a na f-g skoczyc - musialby ci wsadzic z 800cc! nie pisz tak bo sie tu dziewczyny pozabijaja z zazdrosci ze im przy takich implantach jak twoje wyszlo c-d! roznica 20 cm miedzy obwodem pod a w biuscie (ktory i tak ci jeszcze "spadnie") to miseczka d jak juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P. fajnie że czujesz się coraz lepiej ,miło czytac takie informację,mnie zostało do operacji 51 dniiiiiiiiiii pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTUSIA - masz rację myśl pozytywnie,mnie też jedna z dziewczyn troszkę nastraszyła co do mojego lekarza,ale ja nadal myślę pozytywnie,a co tak naprawdę będzie okaże się po operacji pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten skok to mi podał jakiś kalkulator doboru staników..wizualnie to nie są jakiea balony mi sie wydaje ze teraz jest d wizualne, jak zejdzie opuchlizna bedzie duże c. ciekawe skąd taka róznica w wielkości miski z kalkulatora a tym co widze w liustrze :D....ja wole miec c no max małe d..a wizja kupowania takiej michy jak chełm mnie przeraziła hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Witaj EMI Jestes juz po? Pochwal sie jaki masz implant. Szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi brawo dzielna kobieto...jaki ci wszedł tam implant? czekam na focie na @ ..buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Marta.p A cz Ty uz masz jakies fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ale nazrazie nie nadają się do pokazania hihihi. Ja zawsze puchne przy urazach i tym razem też :/ jak zejdzie opuchlizna to bede się chwaliła :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
To o to chodzi:)) Wlasnie pokaz obecny stan i juz po opuchliznie zeby mozna bylo porownac i podziwiac:) zygzak55@go2.pl bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×