Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość madziulak32
tippy,ale do jakiego, wiecie co ja zrobię zdjecie tego co mam i wam wyślę,i tak wpłaciłam 10tyś,a oni chcą13920,nie wiem za co.. ja się boję tych lekarzy,do kogo mam iśc,tu w trójmieście to jacyś oszuści są ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podeślij kotku, ja mogę Ci przesłać swoje jak chcesz dla porównania. Ja znam tylko swojego lekarza, Ty chyba nie jesteś stąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
wyślę wieczorem,może jak masz kontakt ze swoim lekarzem byś mu pokazała moje okropne piersi...ja jestem z okolic gdyni więc daleko,i tu większoc dziewczyn robilo właśnie dalej od trójmiasta,zrobie jak córka ze szkoły wróci i wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulak32 a nie możesz pojechać do innego miasta na konsultację? nie mówię, że na drugi koniec Polski ale do sąsiedniego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frotta
madziulak, w jakiej klinice pracuje ten doktor? ja robilam w gdansku u doktor Ireny Grobelny, wcale nie trzeba wyjezdzac daleko, polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annahanna1
Madziulak, ja uwazam ze te sprawy załatwia się inaczej. Po pierwsze wejdz na ta strone i zadzwon do ekpertow http://www.snslegal.pl/41,operacja_plastyczna_odszkodowanie.html to jest firma zajmujaca sie procesami w sprawie zle wykonanych zabiegow lub niezgodnie z zalozeniami. Nie masz nic do stracenia - skrzystaj z konsultacji zadzwon i pogadaj, jakie masz prawa i jak to wyglada. Oni Ci doradzą - moze powiedza calkiem nowe rozwiazanie tej sytuacji. Sama jako szary czlowiek nic nie wskurasz, jaką masz gwarancje ze teraz ten lekarz wykonana Ci prawidlowo operacje? Ta firma moze Ci pomoc chociazby teraz nawet spisac umowe przed tą drugą operacją, tak zeby Cie znowu ta klinika nie oszukała, tam pracują prawnicy i lekarze, wiec wiedza jak zagiac drugą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzilak tak jak mówiła Koralka, przecież możesz pojechać do innego miasta. Wiesz nie chodzi żeby od razu dać się komuś operować ale po prostu zasięgnąć rady innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
robiłam w gdaśku u dr jankau w swessmedzie zadzwonię tam i się dowiem wszystkiego,wiecie ja sie boję już,żebyście wiedziały jak ten dyrektor rozmawiał,taki wywał chyba,.dziękuję za wasze rady zaraz tam zadzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
annahanna pisałam tam maila,zaraz jak zobaczyłam moje piersi nie dostałam odpowiedzi,nawet do rzecznika praw pacjeta pisałam i też bez odpowiedzi,a i do dr zdzisowieckiego pisałam czy mogę do niego w tej sprawie podjechac na konsultacje i też bez odpowiedzi,mam w wypisie napisane że do 3 mieś będe miała dokończoną operację,teraz nie mam nawet już takiej kasy żeby iśc do lekarza jakiegoś,ale jak będę miała luzną kasę to pójdę tylko do jakiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
nie nic nie wiem,nikt mi nie odpisal ani teraz ,ani miesiąc temu,bo akurat dziś mija 1wszy miesiąc od operacji,ach ta 13 chyba jest pechowa hehe wydaje mi się że te wkladki nie mogą sie dobrze zadomowic w srodku dlatego że nie mam podciągnietych tych piersi i chyba ciagnie mnie to wszystko i dlatego odczówam jakiś ból i te wkładki,cóż muszę pojechac do tego lekarza i zobaczymy czy już może dokończyc to co zaczol,a wiecie że mi zrobił operacje bez żadnych badań,z krwi,ponoc nie trzeba było.,tak mi pan dyrektor powiedział sama rozmowa z anastazjologiem wystarczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj madziulak nie wiem nawet co Ci napisać, może tylko to żebyś męczyła lekarza. Napisz do niego jeszcze raz, drugi i piętnasty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi proszę gdzie kupujecie biustonosze? Bo nie mam pojęcia gdzie szukać. Chciałabym coś innego na prawdę ładnego i efektownego. Najlepiej żeby było to komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecz
Dziewczyny prosze zetknięcie na ta stronke i spojrzcie na moje zdjęcile piersi na samym dole dodalam. Powiedzcie czy to moze byc bottoming out, nie wiem jak po polsku to sie nazywa. W każdym razie moje piersi chyba sa asymetryczne i to bardzo, jedną jest wyżej od drugiej a ja Juz 10tyg po zabiegu. Prosze napiszcie co myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecz
Kliknij na "odpowiedz" i tam tylko wystarczy wpisać pseudonim i maila i to tyle. Taka krotka rejestracja i wtedy wrócisz na strone i są zdjęcia. Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachusik
Dziewczyny mam dylemat :( Bylam dzis na pomiarze i do mojej budowy (165cm, 51kg - 13,5 pod piersia jedna) dobrali mi 345cc :( jak myslicie czy to wystarczy? Kolezanka ma 365cc i kolega stwierdzil ze sa zbyt duze a ma podobna budowe do mnie :( jakie Wy macie? Moze zdarze jeszcze zmienic decyzje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachusik
igaa1234 .....mam pytanko masz taki sam rozmiar implantów jaki mam mieć wkładany za tydzień...dasz namiary na swojego maila? mam kilka pytań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bachusik jaką Ty masz wyjściówkę? A, B? słonecz dalej nie widzę tego zdjęcia, nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bachusik ale chcesz mieć większy implant czy mniejszy. Wydaje mi się ze 345 jest ok. Nie możesz też porównywać się do innej osoby - podobna budowa to nie znaczy taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecz
Tippy podaj mi maila to ci wyśle . Moze którąś z was doświadczyła ze implant osunął sie na dol? Nie wiem jak to sie fachowo nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachusik
tippy, wydaje mi się ze mam teraz takie male B :/ kurde nie orientuje sie ale moge ktorejs z Was wyslac pomiarowe foto 3D i ocenicie.... Koralka3 wlasnie czytajac Wasze porady do tego samego wniosku doszlam :/ ale zalezy mi na wiekszym implancie. Stwierdzilam ze jak juz robic to takie ktorych nie bede chciala zwiekszac w przyszlosci. Dacie mi swoje maile? nie wiem czy musze sie zalogowac na tym forum zeby widziec takie rzeczy.... Prosze o porady, strasznie sie boje :( 25.04 mam zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
dziewczynki,ja jestem 6 tyg już po za tydz jade sie umówic na nastepny zabieg troche mnie bolą kiedy wstaję rano ;/ kurde długo tak będzie,po zatym chciala bym spac juz na boku... i jeszcze jedno pytanko czy po 7 tyg czyli za tydz moge juzkupic sobie normlany stanik i nosic z fizbina,znaczy z drutami pod biustem.,wiem żena noc musze zakladac jeszcze ten co teraz mam,ale czy będę mogła ubrac normlany jakiś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith89
PYTANIE DO TIPPY Witam tez jestem po.mam 350 ml HP to sie rozni od 375 nie wiele ale nie o to mi chodzi jaką mialas wyjsciowke opisz 75A czy 70 bo to kolosalna roznica z tymi ml i efektem kkoncowym ja bez problemu wchodzze pod biustem w 65 moja wyjsciowka 70A mam 350ml i kupuje staniki 70D albo 65E ale co z tego to nie oto mi chodzi. Dziewczyny co z tego ze na staniku jest napisane D jak wizualnie moze to byc C wiecie o co mi chodzi. ktos kto ma waska klatke nie moze miec tyle mililitrow co ktos kto ma 75 czy wiecej mnie wyszedl jakis durny nie wiem wizualnie co to jest za miska;/ a to chce wiedziec. jakiejs obsesji juz dostalam,mam pod gruczol dodam. pozdrawiam Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
no dobra,ale mi lekarz mówił że mam7tyg nosic ten stanik,to co mam pózniej nosic teraz to już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith89
wlasnie wracam z zakupow mam pod 70 w biuscie 89 wiec D :D fakt co firma to inny rozmiar ale w triumphie i samancie mam 70E nie mieszcze sie wogole w 70D. Aha, wiadomo ze miska sama w sobie nie mowie o rozmiarowce d=d ALE moj przyjaciel mowi ze wizualnie biust 70D moze sie wydawac wiekszy niz 75D dlatego ze 70 mniejsza klatka. Pomyslcie 90D u jakiejs babci wogole by nie bylo widac:) Faktycznie zgadzam sie ze jak ktos ma 75 pod biustem musi miec wiecej ml. Nie da sie tego rozmiaru dobrac lekarz najlepiej wie pozatym inne sa te okrągle a inne te anatomiczne w kazdym badz razie sam lekarz u mnei stwierdzil ze mogly byc nniejsze ale skoro mam byc z tego powodu szczesliwa..:) szkoda ze nie mam 75 w klatce :( wiecej stanikow do wyboru i wogole ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith89 wyjściówkę miałam 70A, a teraz mam 70D, a implant 375 ml:). Powiem Ci że ja jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×