Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość See
oczywiście, że dam znać ;) w niedziele wrócę po wszystkim do domu i się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhmmm
Lato..., czy Ty czasem nie pracujesz w Klinice dra Rykały? Takaś mi podobna do recepcjonistki, z tego co czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, jestem zdecydowanie szczuplejsza! ;-) Obraziłam się! ;-) Ona miała robione cycki ponad dwa lata temu, bo z nią gadałam, chyba 280 z tego co pamiętam i bardzo fajne jej wyszły, ale ją operował dr Giedrojć. Zresztą nos też jej robili. Widziałam zdjęcia przed i po tego nosa to różnica gigantyczna. In plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See
Witam :) wróciłam dziś do domku, czuje się dobrze, ale rwie mnie pod lewą pachą. Ponoć to normalne przy implantach pod mięśniem. Zdecydowałam się na 325min okrągłe -dziś zobaczyłam swoje "nowe koleżanki" i bardzo mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
See gratulacje! Teraz to już z górki, najgorsze za Tobą. Te pierwsze trzy dni są przekichane, a później już coraz lepiej. Podeślij zdjęcia jak już będziesz "sprawna" ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
See gratulacje....:) oby goiły się szybko i bez komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See
dzięki dziewczyny :) doktor mówiła mi, że jest możliwość stracenia czucia lub nadwrażliwość sutków max do 3-4 miesięcy. No i ta możliwość musiała przytrafić się mi! prawię nie czuje prawego sutka gdy go dotykam. Miała któraś z Was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
See ja nie miałam czucia w jednej piersi dosyć długo. Była taka drętwa, jakby nie moja. Teraz jest wszystko oki, więc nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmms
"bhmmm Lato..., czy Ty czasem nie pracujesz w Klinice dra Rykały? Takaś mi podobna do recepcjonistki, z tego co czytam " :D:D No wlasnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
See spokojnie, skoro tak doktor powiedział to znaczy, że to normalnie. I na pocieszenie powiem Ci ze też nie miałam czucia w sutkach, ale całe szczęście powróciło :) Także cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka czy Tobie równo goiły się blizny? Bo ja mam jedną lepiej drugą gorzej zagojoną tzn. na jednej mam jeszcze zgrubienie wyczuwalne pod palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhmmm
Witajcie, Potrzebuję kilku mądrych opinii:) Mam 172, ważę 52, pod biustem 73 i chudą, z widocznymi żebrami klatkę piersiową. Do tego jestem płaska, mimo, że karmiłam dziecko 20 lat temu. Zaproponowane implanty przez lekarza są dokładnie takie same jak ma Lato... Czy dla mnie oby one nie są za duże i ten profil.... Ech. Ja chcę mieć B, w porywach małe C, troszkę mięska u mnie brak, wszystko będzie widoczne:) O anatomicznych lekarznawet słyszeć nie chce. A u Żukowskiej byłam i się zniechęciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - no tak prawie równo..nie było jakiś wielkich różnic między nimi. Ale myślę ze nie powinnaś się niepokoić bhmm może wybierzesz się na konsultacje do innego lekarza na konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhmmm myślę ,że jeśli lekarz nie chce słyszeć o anatomicznych to jest dla niego problem... wiadomo że okrągłe łatwiej jest "włożyć" ... ja tez Ci proponuje zmianę lekarza ja przed operacją odwiedziłam trzech, z mojego doświadczenia ( miałam okrągłe :( , a teraz wymieniłam na anatomiczne, są boooskie :) ) ja wolę anatomiczne , ale to chyba zależy od wielu czynników, np budowa klatki piersiowej, stan skóry, kształt wyjściowy piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhmmm
Jestem z Łodzi i jeśli już, muszę tutaj poddać się operacji. Dr Pisera odpada. Byłam u dr Żukowskiej, Ona zaproponowała anatomiczne 295 (chyba) Mentora lub ES. Jednak zrobiła to tak szybciutko, bez jakiegoś przekonania wewnętrznego. W kółko tylko powtarzała, że powinnam przytyć. O Pani Miśkiewicz czytałam dużo dobrego, ale w czasie konsultacji jakaś "wycofana była":) Miała minę zniesmaczonej, nie wiem czemu. Trochę były rozczarowane, że chcę małe piersi, ale w sumie do bioder pasowały mi. Tylko, że ja tyle się naczytałam o Niej... Dr Rykała zaproponował dokładnie to co ma Lato, tylko, że Ona ma wyjściówkę pokaźną:) Jam szkieletorek troszkę. Boję się takiej krągłości w tym wieku i w tym miejscu. Ale Oni mówią, że dekolt jest najważniejszy. Ech... Lato - serio myślałam, że jesteś recepcjonistką. Przepraszam za gafę, ale to tylko niewinne pytanko było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhmmm luzzz. Jesteś znacznie wyższa ode mnie więc protezy będą dużo mniejsze wizualnie u Ciebie, szczególnie że piszesz, że jesteś dosyć płaska. Moja koleżanka ma anatomy i mnie się nie podobają(jest niższa ode mnie i ma protezy 475 to apropos wielkości), poza tym są znacznie częstsze powikłania po anatomach. Biust wyjdzie Ci moim zdaniem niewielki. Mniejsza proteza może u Ciebie wyglądać komicznie, najważniejsze są proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula N nie zgadzam się z Tobą; leżałam z dziewczyną która sobie właśnie zrobiła anatomy u dra Pisery i po pół roku miała je położone odwrotnie - na górze pełne, na dole puste. Wymieniała na okrągłe, bo przy okazji maiła jakieś koszmarne dolegliwości bólowe. Co nie znaczy, że wszyscy po anatomach tak mają..... Ale jak Ci się okrągły implant przekręci to pal licho. Ja mam okrągłą protezę i kompletnie nie widać, że mam dwie przyklejone piłki. Wszystko zależy od budowy, poza tym nie oszukujmy się - grawitacja działa i nie będą sterczące przez 100lat żeby nie wiem co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhmmm
Dziękuję Dziewczyny:) Lato ze snu - Ty jesteś obdarzona przez naturę pięknymi piersiami - z tego co czytałam, więc Twoje piersi i teraz wyglądają super - to też przeczytałam. Dziewczyny w zachwyt wpadały:) Ja jednak jestem płaska jak deseczka do krojenia warzyw, nawet nie ma o co się potknąć, chyba, że o żebra:):) Martwi mnie ten b. wysoki profil, bo chyba tsx to właśnie oznacza? Ula N - miałaś też taką maleńką wyjściówkę? Nie pytam o szczegóły, bo zapewne pisałaś o tym i może to być denerwujące. Napisz mi proszę, nie miałaś problemów z anatomkami? Ps. Gdybym znała datę zabiegu to bym podczytała trochę o tym, co pisałaś:) Chyba czytałam gdzieś po drodze o Tobie, ale nie pamiętam dokładnie. Tyle Was tutaj jest:) Oczywiście nie robiłaś u dra Rykały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhmmm
Oczywiście "Lato ze snów" - przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato ze snów nie rozumiem z czym się nie zgadzasz... bo z tego co piszesz akurat podzielasz moje zdanie...chyba że mnie zrozumiałaś ja tez wiem że z anatomicznymi są większe powikłania i wiem że przekręcają się, a po za tym trudniej je ułożyć lekarzowi pod mięśniem , dlatego lekarze są zwolennikami okrągłych. Ale ja nie pisze że okrągłe są gorsze, tylko że w moim przypadku anatomiczne lepiej mi się podobają :) miałam okrągłe prawie 3 lata i nie podobały mi się tak jak teraz te anatomiczne ( jaszcze raz dodam, że w moim przypadku) ja tez mam koleżanki które maja okrągłe i są bardzo zadowolone i mi ich piersi też bardzo się podobają :) ja pierwszym razem byłam na konsultacji u 3 lekarzy i każdy doradzał mi okrągłe... ( bo piersi duże B/C, puste po karmieniu, bo skóra już nie najmłodsza ... - tak mówili - więc włożyłam okrągłe... no i miałam dwie kuleczki za duże zresztą :( teraz mam anatomiczne , bo na takie się uparłam ( lekarz znowu sugerował okrągłe)... i jestem zadowolona :) mogły by być ewentualnie trochę większe jak sugerował lekarz 420, ja włożyłam 375, ale jeszcze raz powtarzam że widziałam wiele ładnych okrągłych :) czytałam na stronie jakiejś klinki że jak jest mało skóry i jest jeszcze młoda to sugerują implant okrągły, natomiast jeśli piersi są po karmieniu , mają więcej skóry i pacjentka jest trochę starsza to sugerują anatomiczne. lato wyślę Ci moje zdjęcia , podaj mi email, a Ty wyślij mi swoje i przypomnij jakie masz wymiary bhmmmmm wejdż sobie na stronę MENTOR, lub ALLERGAN i obejrzyj galerę , jest tam podział wiekowy, oraz podział na rodzaj i wielkość implantu ... może tam rozwiejesz swoje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhmmm ja wyjściówkę miałam takie B/C ale piersi po karmieniu , miękkie i trochę skóry... operacje miałam 02.02.2012 u dr Macieja Pastuchy w Szczecinie, na razie , odpukać jest ok, też trochę się obawiam że mogą mi się przekręcić :( ale w chwili obecnej jestem z nich bardzo zadowolona :) ja mam 160 cm, waż 57 kg , obwód pod biustem 75..., 375 anatomiczne pod mięsień, teraz mam biustonosze 75 D. podaj email to wyślę Ci zdjęcia, jeśli chcesz... decyzję musisz podjąć sama, ale ja uważam , że nawet jeśli jesteś tak szczupła to 280 a nawet 290 przy Twoim wzroście to za mało, piersi "zginą" w całej sylwetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula no to się zgadzamy. Wszystko zależy od wyjściówki, od gustu, możliwości i miliona innych czynników. Wyślij mi proszę zdjęcia. Maila mam w stopce: latozesnow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato ze snów wysłałam Ci moje fotki :) czekam na Twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhmmm
Cześć, Troszkę zmarudziłam, bo musiałam się zastanowić nad tym wszystkim. Poprosiłam również o dodatkową konsultację u dra Rykały. Wracam dopiero w poniedziałek do Łodzi. Zresztą, chyba będą obaj:) Trochę to frustrujące dla mnie, że mam napisane jedynie Alleggan Natrelle 310 TSX, podstawa 11, projekcja 5,4 (olbrzymia jak dla mnie:)!). Nic więcej nie wiem:) Zresztą, przy przymierzaniu dostałam tylko jeden sizer i w dodatku o kształcie anatomicznym. Niczego innego nie widziałam i dotykałam:( Trochę dziwnie tak w ciemno bez porównań. Zgodzili się ze mną zobaczyć zaraz po niedzieli. Ulu, już przeczytałam trochę o Tobie i mamy zupełnie inne wymiary. Dziękuję Ci za chęć wysłania mi zdjęć, ale i tak mi to niewiele pomoże. Raczej rozmowa z Wami jest mile widziana. Lato..., cieszy mnie, że miałaś dobry powrót do zdrowia, to oznacza, że i bez drenów tak można. Myślałam, że tak się nie da, że to niebezpieczne. Tylko dlaczego nie miałaś stanika pooperacyjnego ani pasa ściągającego? Nie dają w klinice? Tak w ciemno też nie chcę wyłudzać zdjęć, jeszcze mi się dostanie po głowie:) Ja swoich nie mam, nigdy nie robiłam. I chyba nie zrobię, no może przed samą operacją, na pamiątkę:) Gdzieś tu czytałam posty dziewczyn, które miały mikrusie piersi (AA), ale teraz nie piszą już nic. Szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhmmm
Jeszcze malutkie PS. Gdzie znajdę stronki z wymiarami implantów i wiekiem? Nie znalazłam nic takiego. Ula, będę wdzięczna, gdybyś mi poleciła konkretne strony Allergana i Mentora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhmmm nie miałam drenów, zresztą jak pytałam to oni w zasadzie nie zakładają, bo nic się nie sączy jeśli dokładnie zamyka się naczynka. Stanika nie miałam ani żadnego pasa, tylko bandaż elastyczny nad biustem. Nie ma takiego zalecenia co do stanika. To wszystko pewnie zależy gdzie i u kogo się operujesz, co lekarz to inna technika i wskazówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne marie ....
czesc dziewczyny, podczytalam watek troche na poczatku troche na koncu i postamowilam sie odezwac, :) ja jestem dopiero na etapie zastanawiania sie nad op. nic jeszcze nie wiem dopiero zaczynam czytac i sie tym interesowac. u mnie problem jest taki ze jestem wysoka 180cm i 'chuda' -waze 63 kg. piersi wg stanika 70D ale co z tego jak proporcjonalnie do mnie wygladaja na ok male b :o , bylam ostatnio kupic stanik i 70 c byl za maly (plaszczyl) ale wiadomo ze im mniejszy obwod tym miseczki tez sa mniejsze czyli 75 d bedzie wieksza miska niz 70d, gdybym mials z 160 wzrostu to pewnie piersi bylyby ok. ale niestety... aha wymiar pod biustem 72/73 i w 88/89, chcialabym uzyskac efekt naturalnych piersi nie sterczacych pilek ;) moze ktos minie w ogole uswiadomi o rozmiarze i jakosci wkladek itd. jakie najlepsze do mojej budowy i jesli moglabym zapytac czy takie wkladki sa ciezkie - moze to glupie pyt. ale mam problem z kregoslupem wiec tez nie chce za bardzo obciazac, czy jest jakis lekarz okolica 3-miasta - godny polecenia ?? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne marie ....
czesc dziewczyny, podczytalam watek troche na poczatku troche na koncu i postamowilam sie odezwac, :) ja jestem dopiero na etapie zastanawiania sie nad op. nic jeszcze nie wiem dopiero zaczynam czytac i sie tym interesowac. u mnie problem jest taki ze jestem wysoka 180cm i 'chuda' -waze 63 kg. piersi wg stanika 70D ale co z tego jak proporcjonalnie do mnie wygladaja na ok male b :o , bylam ostatnio kupic stanik i 70 c byl za maly (plaszczyl) ale wiadomo ze im mniejszy obwod tym miseczki tez sa mniejsze czyli 75 d bedzie wieksza miska niz 70d, gdybym mials z 160 wzrostu to pewnie piersi bylyby ok. ale niestety... aha wymiar pod biustem 72/73 i w 88/89, chcialabym uzyskac efekt naturalnych piersi nie sterczacych pilek ;) moze ktos minie w ogole uswiadomi o rozmiarze i jakosci wkladek itd. jakie najlepsze do mojej budowy i jesli moglabym zapytac czy takie wkladki sa ciezkie - moze to glupie pyt. ale mam problem z kregoslupem wiec tez nie chce za bardzo obciazac, czy jest jakis lekarz okolica 3-miasta - godny polecenia ?? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×