Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość madziulak32
ok po świetach do niego zadzwonie,jak by była jakaś infekcja to myślę że ból był by nie do zniesienia,więc luzik ,dziś śpię na normalnie leżąc hehehe a tippy ty masz 375 cc powiedz jak one wyglądają ,a która ma anatomiczne kurde ciekwe czy moje będą fajne po tym wszystkim..,teraz fakt są inne nie są takie płaskie i wydmuchane jak wydmuszki są pelne,jeszcze gdyby bardziej stały,ale cóż jest jak jest...i poczekam sobie pare tyg,mam nadzieję że to nie będzie tak bolesne i szybko dojdą do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
latozesnow juz odpisałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annahanna1
Hej Majowa:) z mlekiem juz sie wyjasnilo, hehe po prostu znikneło:) To chyba były hormony - ciąża odpadała. Okresu dalej nie mam, ale to moze dlatego (bo jak mowie ciaza odpada) ze malo spie, w nocy budze sie co godzine do dziecka, tak sie nauczyla ze wyje i albo chce pic, albo sie tulic, albo ma mokro i tak od urodzenia... Ale to juz inna hisoria:) Dziewczynki, jak to jest rok po - jakie są blizny - które z was mają juz taki staż? Kiedy zaczynają blednąc, moje są sino fioletowe... a poza tym Swieta ida wiec coraz mniej czasu, zeby tak posiedziec i na biezaco pisac na forum, buziaki dla Was:*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annahanna, ja już mam blizny niewidoczne. nie miałam sinych ale za to miałam mocno różowe, także było je widać.... madziulak, jak po świętach dalej będą Cię boleć to zadzwoń do lekarza. nawet dla świętego spokoju:) niekoniecznie musi się coś dziać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
tak zrobię,zadzwonię do niego,dziś zmieniłam pozycję spania ,i jak wstałam to masakra normalnie zaczynam żałowac tej operacji,mięśnie mam obolałe,a trudno chciałam to mam,dziś nawet jak głosno chcę coś powiedziec to mnie boli,świeta się zbliżają a ja nic robic nie mogę,albo za dużo robiłam w cześniej i teraz mam,boję się tylko że mi wyciagną i stracę i kasę,i ból który przeżyłam,i nic nie będę miała,nie wiem kiedy pojawiją się komlikacje,czy po 3 tyg mogą,wiem panikuję. annahanna nie wiem jak długo jesteś po operacji,ale powiem ci że moja koleżanka po narkozie nie miała chyba 2 mieś okresu,więc może tak jest i u ciebie.,albo jestem mega zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulak każda z nas przeżywała takie chwile załamania. Ale uwierz, że później będziesz przeszczęśliwa i wszystko docenisz:). A świętami się nie przejmuj, ugotuj jajka, kup ciasta w piekarni i juz. Świat się na tym nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
tippy masz racje co do świąt,i piersi też kurcze urodziłam 3 dzieci a jakimiś cyckami się martwię,kurde u nas na pn jest mega zimno,spadł śnieg i chyba wigilję zrobie heheh świeta i po świetach,a najgorsze że tu teściowa ma przyjechac ,a o niczym nie wie,ja tu obolała,kurcze wicie tak sobie czytam nie które forum i wkurzaja mnie te zazdrosne osoby które nazwyaja nas plastiki,ogólnie gdybyśmy miały w sobie plastik to raczej nie było by to zdrowe...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
dziewczynki a macie może ten stanik który sie nosi dzień i noc,ja mam jeden i przydał by mi się jeszcze jeden na zmianę,może któraś by chciała sprzedac,ja mam na sobie jak pisze na tej metce 75c,i jeszcze jedno pytanie jak wiecie jestem 3 tyg po operacji i tak mysle o mojej rani bliznie,jedni pisza że nie mozna niczym smariwac inni że nawet myc co mnie dziwi bo wydaje mi sie że nawet trzeba obmywac,ja mialam rozpuszczalne szwy,więc nie wiem co teraz ,mam maśc cepan i sobie ja smaruje wieczorem po kapieli ..dzięki za odp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulak nie pomogę Ci z tym staniczkiem, bo ja nie dostałam takiego ustrojstwa. Chodziłam i chodzę bez stanika, a miesiąc po zabiegu w bandażu nad piersiami. Mnie lekarz od razu kazał przemywać blizny, tylko przez pierwsze dwa tyg nie moczyć się w wannie. A blizny smaruję tylko i wyłącznie oliwką, żadnych maści, plasterków i pięknie się goją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annahanna1
Madziulak, co do smarowania, to mi lekarz kazał od razu po zdjęciu szwów smaorować 2 razy dziennie. I smaruję Dermatixem - jest drogi 200zł, ale efekt jest taki ze blizny sa juz w dotyku niewyczuwalne, płaskie, takie cienkie jak niteczki i jedynie teraz koloru sinego, ale to będzie rozowiec, az w koncu bedzie niewidoczne. Ja sie mega balam na poczatku moczyc blizne i wogole tego czy nie bede miala powiklan - bo po cesarce mam bliznowca - zaraz jakos trzy dni po bralalam w szpitalu prysznice bo bolaly mnie piersi i ta blizne nieswiadomie moczylam, do tego nie smarowalam, a pozniej jak bylo za pozno to smarowalam mascia cepan i dalo taki efekt, ze sie wszystko fatalnie zroslo, mam blizne do wyciecia, jest wstretna itd. Ale to tez zalezy od predyspozycji kazdej z nas, ja jednak proponuje po zdjeciu szwow smarowac dobra mascia dermatix lub slyszalam ze dobra a tansza to contractubex. Co do stanika to ja od lekarza mialam jakis hiszpanki, ale nie spisywal sie, zaraz jak wyszlam ze szpitala, to kupilam na allegro triumph energy triaction i jest bardzo dobry ale kosztuje 120zł, a drugi stanik mam z Lonsdale - po porstu idealny mieciutki, delikatny, super trzyma piersi, w Polsce takich nie ma, kosztował 40zł, wiec jak darmo, ale to kupowal mi brat z pierwszej reki w anglii, teraz zamowienia na kolejne staniki bede robic dopiero w czerwcu to pewnie Ciebie nie zbawi, bo musisz miec cos teraz. Ale polecam triumpha chociaz ta gumka pod spodem czasem uwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
dzięki za odpowiedzie kupiłam sobie mark and spencer taki fajny dośc mocno ściska więc na chwilkę będzie ok,wypiorę ten od lekarza co dostałam po operacji a chwilke ponoszę ten co kupiłam,mysle że będzie dobrze,właśnie co do blizny ja mam jedyną po wyrostku i tak naprawde niczym nie sparowałam i jest prawie nie widoczna ale to było kiedy miałam 19 lat więc jakiś czas temu,a teraz myję ja,ogólnie sam lekarz kazał mi po tyg wejśc i zdjc opatrunek i wymyc więc nie wiem sama,jedna położna mi mówiła że na blizny jest dobre szare mydło każdy coś innego,moja kolerzanka robiła sobie plastyke brzucha rok temu i ona wodą utlenioną myła,i maśca,kurde w aptece dali mi ta maśc cepan bo podobne ma składniki do tej contractubex,jednę mam płaską blizne,a jedną troszke gruba ale i tak będą mnie jeście kroic więc nie wiem po co teraz się starac o tą hehe i dziewczyny już mnie tak mocno nie boli,cieszę się chociaż jednak pozycja lerząca nie była dla mnie dobra ,ale zjadłam w czoraj 2 panadole extra i dzis rano jak wstawałam to nie było takiego bólu,fakt czuję lekki ciężar ale nie boli tak jak w czoraj,nawet dziś dużo sprzątałam i co prawda boląmnie plecy żebra i krzyż,ale nie cycki hehehe,jutro zakupy ,i może będzie już,więc do lekarza pojade za 2 tyg umówic sie nakolejny zabieg,ciekawe czy to też będzie bolało,i czy bedą znowu balony napuchnięte.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frotta
Cześć Założyłam już osobny temat, ale chyba lepiej będzie jak zadam je na tym wątku, ciekawa jestem jakie macie zdanie na ten temat... Pozwólcie, że wkleję tu treść: Operację powiększenia przeszłam w 2005 roku, szału nie ma,ale jestem zadowolona z efektu - w porównianiu do tego co miałam, to niebo a ziemia. Zastanawiam się kiedy/ czy w ogóle (?) powinnam wymienić wkładki. Wiadomo, że nie jest to ani zbyt przyjemne, ani tanie... Czy Wy już wymieniałyście, po jakim czasie? Czy starą bliznę wycinają? Czy wszystko później wygląda podobnie? Jak to w ogóle z tym jest...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nie miałam jeszcze wymienianych wkładek, ale z tego co się orientuję to po około 10 latach wymienia się wkładki. Z tym że to lekarz Ci mówi dokładnie kiedy.... mi jeszcze daleko do wymiany także nic Ci nie doradzę:) ale myślę ze nie jest to takie straszne jak nam się wydaje :) Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj powiem Ci że powinnaś raczej o tym pogadać lekarzem, który przeprowadzał operację. Mi jeszcze też bardzo daleko do wymieniania i chyba większość dziewczyn jest w podobnej sytuacji, bo operacje przechodziłyśmy stosunkowo niedawno. A i rodzinnej Wielkanocy wam życzę dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith89
Witam serdecznie wszystkie Panie, zabieg mialam 3go kwietnia moj stan wyjsciowy 70 A moze strasznie male B przy stronie ok 70tej forum Pani o pseudonimie pomponiara pisala ze miala identyczny stan wyjsciowy jak ja i miala wsadzone 300ml wysoki profil okragle i podobno wyszlo jej D. Ja mam problem gdyz wsadzono mi 350 ml rowniez okragle wysoki profil ALE POD GRUCZOL na jaki rozmiar moge w takim razie liczyc? Czy pod gruczol wydaja sie wieksze niz po miesien? bo pod miesien podobno objetosciowo traca troche ml nie wiem sama teraz co mi wyjdzie dostalam juz obsesji bardzo prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato ze snow dzieki za zdjęcia.napisz mi proszę jaki miałaś rozmiar przed operacją,jakie to są wkladki i jaki uzyskalaś rozmiar po zejściu opuchlizny?????????????????? z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annahanna1
Litih, wyjdzie Ci na prawde fajny rozmiar, ja mialam wyjsciowke 70/75 A/B - czyli w zaleznosci jak mi sie przytyło:) ale B było bardzo małe - zaliczałam piersi po ciązy do rozmiaru A - miałąm 375 ale pod miesien - i stanik mam D - więc Ty spokojnie mozesz sie spodziewac D lub E - bo wiesz jak to jest ten sam obwód -np. 92cm w biuscie u kobiety ktora ma pod biustem 75 da miske D, a u kobiety majacej 92cm, a pod biustem 70 to da jej E - więc mysle ze taką miseczke bedziesz miala - zwlaszcza ze operację mialas pod gruczoł... Nie skladalam Wam zyczeń wczesniej, to teraz dziewczynki wszystkiego co najlepsze Wam Zycze... Ja dopiero chwile mam dla siebie, ale zarz zmykam do rodziny. W piątek pojechałam na zakupy po staniki, obsługiwał mnie facet- rewelacja - dał mi do zmierzenia chyba z 50 biustonoszy, jeszcze nikt mnie tak nie obslugiwal - na prawde super facet, tak potrafil doradzic:) Dobra ja zmykam, pozdrowionka dla Was:*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith89
Dziękuje slicznie Annahanna za odpowiedz:) czyli jednak jest cos w tym ze pod miesien gubi sie te 25-30 ml niz pod gruczoł jak myslicie Panie? Własnie nie wiem czemu mam pod gruczol nie rodzilam jeszcze no ale jest juz po fakcie. Wogole te rozmiary sa jakies dziwne jedna dziewczyna miala wyjsciowe 75A wsadzili jej tylko 275 ml i uzyskala wielkie D nie wiem jak to mozliwe;/ Inna znowu tez miala tak jajk ja 70A wsadzili jej 300 i tez ma male D eh no nie wiem mam taką cichą nadzieje ze bedzie D też życze ale mokrego dyngusa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
nie wiem jak to jest z tym rozmiarem,i z tym wkładaniem pod mięsień i pod gruczoł,nie pomogę ci,ja mam 375cc,anatomiczne może mogłam dac okrągłe ale już po zawodach,ja nie chciałam miec wielkich bo jestem drobnej postury 167 cm 55kg wąska w ramionach,moje wyjściowe rozm,to zawsze 75c lub 70 d,z tym że wisiała mi skóra z rozciągniętymi mięśniami,i ogólnie chciałam miec takie swoje ale stojące a nie wiszące na brzuchu,mam nadzieję że będzie łądnie...i mam pod mięśniem,i już bym chciała ubrac normlany stanik,a moje blizny o dziwi sa różowe i prawie nie widoczne buziaki i mokrego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka26
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulak32 - blizny Ci z czasem zbledną. To że teraz są różowe to jest normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulatk odrobinkę cierpliwości:) a co do staników to będziesz miała taki piękny biust, że nie ważne co na niego założysz i tak wszyscy będą zachwyceni:D. Wiem o czym mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
oj tippy zanim będę miała taki piekny biust to,nie stety muszę przejśc jeszcze jedną operację,bo chyba wybrałam nie tego lekarza i nie tą klinikę co powinnam,tyle czytałam o podniesieniu biustu i włożeniu wkładki,i nigdzie nie wyczytałam żeby kobieta najpierw w wiszące piersi miała włożone sylikony a potem miała podnoszony biust,najlepiej zwalic winę na kobietę że to wina jej skóry niż przyznaniu się na swoim błędzie,ale cóż nie udowodnię tego,mam nadzieję że nie będę musiała teraz czekac na wolny termin u pana doktora...kurcze jestem zła wiecie na samą myśl,tyle lat czekałam na te piersi i nie mam tego co miałam obiecane,to nie takie fajne. co do blizny to wiem że zrobi się blada,cieszy mnie że teraz nie jest taka tragiczna,ciekawe jak teraz mnie potnie.... a tak ogólnie to dzis mija 4 tydz boli mniej prawie w cale ,co prawda czuje je jeszcze ,a raczej to chyba moje mięśnie się regeneruja tak myslę,jeszcze boli jak się budzę i podnoszę,ale jest lepiej niż tydz temu i niż bylo 2 tyg temu,za tydz pewnie będzie jeszcze lepiej,chodzę w tym jednym staniku,patrze na swój biust i wkurza mnie że nie jest wyżej i nie jest sterczący, przepraszam,wygadałam się ,myślę że to rozumiecie i dlatego się wygadałam,tak mało było napisane o lekarzach właśnie z trójmiasta,i akurat ten co mi robił miał same pozytywne opisy,może sam to pisał nie wiem,albo naprawdę mam zrąbane swoje cycki stare i skórę ,jakiś nie typowy przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulak wiem, że jest Ci przykro i jesteś rozżalona. Fakt, że też pierwszy raz słyszę żeby była taka kolejność zabiegów. Twój lekarz ma bardzo dobre opinie, ale wiesz, że każdy nawet najlepszy lekarz ma prawo się pomylić, popełnić błąd. Jest tylko człowiekiem. Dziwne tylko, że nadal Cię boli, bo jeśli nie miałaś podniesienia to niby masz sporo miejsca na protezę. Najważniejsze, że przyznają się do błędu i nie zostawią Cię z problemem. To dobrze świadczy o lekarzu. Ja bym tylko na Twoim miejscu kombinowała z ceną... Albo idź do innego lekarza dla porownania, niech wyda opinię. Pisz oczywiście co i jak. Trzymam za Ciebie kciuki ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
kochana lato ze snów,on się nie przyznaje do błędu,on po prostu stwierdził podczas operacji że nie może tego zrobic bo moga byc nie równe sutki,naściemniał mi tyle,no własnie boli ale to chyba dlatego że one bardziej teraz ciąża bo wyobraz sobie miec obwisły biust i teraz te wkładki które sa anatomiczne ,i ten stanik który mi je ściska mocno jak go zdjemuje to nie boli,to w środku mięśnie,mysle że one sie bardziej rozciągają,ja rozmiawialam nawet z dyrektorem ale oni to taka elita ,która nie rozumie co ja czuję,tak dobrze że mi zrobi i poprawi,ale znowu będzie bolało lato sie zbliża a ja z bliznami,masakra zrobiłam w marcu żeby do lata było wmiarę ok,a co teraz będzie nie wiem,boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulak ale to jest właśnie błąd, że ktoś nie zaplanował prawidłowo zabiegu. A jak byłaś rysowana? Z taką jakby kotwicą do podniesienia piersi, czy tylko cięcie pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulak32
jak na podniesienie aż do góry,takie jak by trójkąty,nie pod biustem dużo miałam tego narysowane,a jak się okazało wyszło inaczej,jak to teraz będzie wyglądało nie wiem,jak on to teraz zoperuje też nie wiem,ciekawa jestem czy rozmiar nie będzie za mały,ale chyba to każda tak myśli,ach lato ze snów mówie ci zle trafiłam,chciała bym żeby ten koszmar się skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulak biedna jesteś :*. Ale w końcu wszystko się ułoży. Tak jak mówi lato ze snów - wybierz się do innego lekarza, choćby tylko po to żeby się skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulak biedna jesteś :*. Ale w końcu wszystko się ułoży. Tak jak mówi lato ze snów - wybierz się do innego lekarza, choćby tylko po to żeby się skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×