Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

no prawidłowo dobrany biustonosz potrafi zrobić swoje naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula009
bacha841 jakie masz teraz wymiary przed op ?? wzrost, waga , ile pod biustem ile w biuście ? i jakie wybrałas 300 anatomy czy okrągłe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula009
tippy a ty jakie miałaś wymiary przed a jakie masz po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka.... w biuście mam 90 cm, a pod biustem 70 cm, więc mój rozmiar (70D) zgadza się z tą tabelą, do której podajesz link. Ale tak jak zauważyłaś - mierzyłam tylko staniki sportowe, więc nie wiem, jak będzie z innymi. Mam nadzieję, że też dobrze. Na razie nie mierzę innych, bo skoro piersi mi jeszcze nie opadły, to nie jestem w stanie dobrać odpowiedniego stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bacha841... no,no... to byłabyś pierwszą na tym forum, która się nie obudziła :) Ale dobrze, że Cię humor nie opuszcza przed operacją. Śmiej się w głos ile możesz, bo przez jakiś czas po operacji nie będziesz w stanie. Uprzedź męża i siostrę, żeby Cię nie rozśmieszali i nie próbuj oglądać żadnych komedii, bo boli wtedy, jak cholera. A co do przygotowań, to jest, kilka rzeczy, które warto zrobić przed opp: 1. Najważniejsze, żeby wszystkie niezbędne rzeczy mieć pościągane na dół, tak, żebyś nie musiała rąk do góry podnosić; 2. Wypierz sobie wszystko, wyprasuj, sprzątnij, zrób duże zakupy spożywcze, możesz ugotować trochę obiadów na zapas i pomrozić, bo na początku nie będzie Ci łatwo w kuchni; 3. Przygotuj sobie wygodne ubrania na co dzień tzn. rozpinane bluzki i najlepiej dresowe spodnie (w opięte jeansy nie będziesz miała siły się wcisnąć); 4. Przygotuj sobie wygodne miejsce do spania. U mnie sprawdziło się kilka poduszek (układałam je sobie w zależności od potrzeby, tak, żeby było mi wygodnie - do teraz śpię na półsiedząco) i osobna kołdra (żeby nie ściągać z siebie nawzajem i móc położyć się względnie daleko od partnera); 5. Mi przydały się też książki - miałam sporo czasu, bo mąż zajmował się wszystkim, ale Ty, z tego co piszesz, będziesz miała zajęcie chociażby przy dziecku (wykorzystuj siostrę na maksa, bo na początku nie wolno Ci podnosić dziecka); 6. Przydała się też słomka. Wieczorem na szafce przy łóżku stawiałam szklankę z wodą i słomką + tabletki, tak żeby rano móc zażyć je przy jak najmniejszym wysiłku (czyt. bólu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... i suchy szampon okazał się strzałem w dziesiątkę. Zawsze trochę uratuje sytuację, jeśli nie można umyć głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bardzo dziękuję za rady super -napewno z nich skorzystam . 170cm 57 kilo pod biustem 70 a w biuscie ...nie mam metra:) Miska A. W poniedzialek ide raz jeszcze na konsultacje wstepnie wybrane 300 anatomy pod miesień.Zastanawiałam sie na 250 ale wiem ze bede potem zalowac bo pod miesien etc etc. Co do pomocy...Mama moja się dowie po operacji:) Napewno nie uwierzy bo to jak juz wspomnialam wczesniej prima aprilis:) Siostra obiecała pomoc a mąż-ciężka sprawa z nim bo jest jakoby go nie było. Więc albo wyląduję u mamy albo u siostry albo poprostu siostra wyląduje u mnie.Mała do przedszkola do 15.30 a potem cos bede myslec. Wiem ze planowo jest się 2 doby ale ja sobie wykupie dodatkowo dobę .Wówczas ten jeden dzien będę dłuzej bez obciązeń psychicznych i fizycznych a potem weekend więc pewnie gdzieś wyląduję. Liczę po cichu ze szybko sie organizm zregeneruje boo dużo ćwiczę .Ale jak będzie tego nie wie nikt. Nie powiem ,że się nie stresuję bo bym skłamała ale co ma być to będzie. O jakim Wy pasie mówicie?TYm takim jak poporodowy? W poniedzialek jeszcze raz zapytam lekarza co muszę sobie przygotować teraz zeby potem być jaknajmniej zależna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja a jaki konkretnie model masz tego stanika Trumpha? Mi lekarz tez polecal by sobie kupic drugi na zmiane tam,ale jest taki wybor, nie wiem ktory wziac by idealnie trzymal jak ten co w klinice dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
bacha ja bym na twoim miejscu nie wzięła 250 ml przy twoim wzroście moim zdaniem nie będziesz zadowolona, moja koleżanka ma 165 cm i ma 340ml i jest zadowolona a ma 47kg wagi i 70 pod biustem, wyszły jej piersi takie jak wcześniej miała w push upie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bacha... dobrze będzie... dziecko w przedszkolu, to super sprawa (nie jest już takie maleńkie, nie wymaga stałej opieki i noszenia) :) A jeszcze do tego pomoc ze strony siostry... spokojnie dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giemzianka21
czesc dziewczyny jestem po wizycie i dr jacka jarlinskiego dot powiekszenia piersi wstepnie ustalilismy implanty anatomiczne alee do wyboru cpg 322 295 cm lub 330 albo teraz chyba cos zle zapisalam jakies inne anatomy 300 mam 171 57 kg pod biustem 71 cm mozecie mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Mi w srode Doktorek powiedzial,ze juz czas na koronke i fiszbine ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo zalezy od tego ile masz w biuscie, czy karmilas piersia itd. zeby implant wygladal naturalnie . Zeby nie bylo napietej skory i efektu pilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia.... w jaki sposób stosowałaś dermatix? Chodzi mi o to, ile żelu nakładałaś na ranę. Ja wczoraj pierwszy raz użyłam i wydawało mi się, że nie nałożyłam go zbyt dużo, a mimo to musiałam czekać ponad 20 min, aż silikon wyschnie, żeby ubrań nie pobrudzić. Dziś nałożyłam mniej (na każdą ranę kropla wielkości ziarna siemienia lnianego) i wyschło szybciutko, ale wydaje mi się, że to zbyt mała ilość. Na ulotce nie ma żadnych informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja na;ezy go troszke wklepac, wmasowac, Ale naklada sie malutko ziarno grochu. I wsmarowac. Synowi nakladalam na policzek wiec nie musialam czekac az wyschnie. wiec Kochana nie wiem ile trzeba poczekac. Ale ilosc to ziarno grochu. Aile razy dziennie stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie mi się wydawało, że dziś rano zbyt mało nałożyłam. Mam smarować blizny 2 razy dziennie. Spróbuję dziś wieczorem dłużej wmasowywać żel w ranę. Dzięki za podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
dziewczyny dobre wskazówki z ubraniami, ja zawsze chciałam anatomy, ale lekarz mi powiedział, że lepsze będą okrągłe bo nie jestem całkiem płaska... dał mi 340 i 360ml żeby wyrównać nierówny biust ale profil wysoki. i do tego właśnie ni jestem przekonana. nie chce mieć sterczących balonów:) jak victoria beckham 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VB juz nie ma cyckow:) A miala paskudne !!Dziewczyny koniecznie prosze poradzcie co z tymi ubraniami.Moge isc kupic koszule rozpinana ale czy bedzie dobra potem? Jak dlugo bede musiala nosic cos rozpinanego.Kurde tego nie przemyslalam. Pizama spoko ale ubranie na codzien ? PO 8 dniach laduje w pracy...biurowej.I co ja mam zalozyc??? Ale bvyle do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez w pracy niurowej koszula rozpinana jak najbardziej sie sprawdzi :) A najwazniejsze bys zapinana bluzke czy sweterek miala na wyjscie z kliniki bo w inne bol po operacji nie da sie ubrac. Taka rada Ja po trzech dniach w domu ubieralam sie w rzeczy wkladane przez glowe, ale powoli :) A profil wysoki oznacza efekt push up czyli piersi uniesionych do gory tak jak przy staniku a nie pilki :) Pilki sa wtedy jak implanty za duze dobrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA czyli na spokojnie.DO Tyg bede mogla juz powoli wkladac inne ubrania?Wystarczy ze kupie rozpinana bokserke i wrzucac na to sweter .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne bacha841, na pierwszy tydzień zorganizuj sobie rozpinaną bluzkę,albo bardzo luźną (żebyś mogła wciągnąć ją od dołu przez biodra). Na kolejny tydzień wygodnie byłoby mieć również coś rozpinanego, ale jeśli nie, to też dasz sobie radę - byle bardzo powoli i ostrożnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giemzianka21.... przy implantach anatomicznych raczej nie osiągniesz efektu piłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem Ci wdzieczna za rady w ogole wszystkim WAM tutaj.Jutro jade w obcislej bluzce aby przymierzyc jak to bedzie wygladac ..300 ml mam nadzieje ze nie bedzie male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagam osobom, które szukają specjalisty medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, stomatologii, ginekologii itp. Jest coraz więcej specjalistów i trudno nam pacjentom znaleźć naprawdę dobrego i solidnego lekarza. Osobiście doradzam, wybieram i pomagam dotrzeć do specjalisty. Zapraszam serdecznie tutaj https://www.facebook.com/PatientRelationshipConsultant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bacha no ja nie wiem czy do tygodnia będziesz mogla wkładać normalnie bluzki. Najprawdopodobniej dasz radę ale tak na prawdę żadna z nas Ci tego nie zagwarantuje:) Bacha to daj znać jak Cie się rozmiar 300ml podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed operacja
Witam was wszystkie , czytam i czytam i widzę,że dobrze trafiłam bo bardzo wspieracie siebie nawzajem ;) Mam teraz do was pytanie, ponieważ mam za 2 tygodnie operacje i szukam kogoś kto ma implanty anatomiczne około 300- 340ml jest średniego wzrostu tzn 160-165 i jest szczupły ok 50kg wagi a w obwodzie w piersiach najlepiej około 78cm 69 pod . BĘDE BARDZO WDZIĘCZNA JAK KTOŚ MI WYŚLE ZDJĘCIE LUB NAPISZE CZY JEST ZADOWOLONY Z ROZMIARU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Kaja333 czy już Ci puściły mięśnie? ile to może potrwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DObra jestem.Przerazona. Zrobilam sobie zdjecie w bokserce i kurde wielkie ku..wy.Wyszło kolejny raz ze 300 i z malym strachem na tym pozostanie.Pokazalam zdjecie osobie wtajemniczonej i mowi IDEALNE.Ale...mialam rowniez rozmowę z anestezjologiem .I naswietlila mi troche wszytsko. 2 h bedzie za mnie oddychal respirator ,nie przyjmowalam tego do wiadomosci, nie bede mogla sie podrapac po nosie ,moge omdlec i wymiotowac z bolu -ale nie musze.Ale beda robic wszytsko aby mi pomoc.Interesuje mnie jak dlugo bede ograniczona ruchowo.Nie mowie o dzwiganiu ciezarow ale ograniczona ruchowo.Czyli podniesc cos ,otworzyc sobie drzwi etc etc.Sirka super lekarz.Starannie wszytsko wytlumaczyl.I wyjatkowo malo ludzi.Weszlam z tzw buta. Oprowadzili mnie po szpitalu ,sali.Tylko sie zjawic.Strach przeokropny.Coreczke mam 2 letnia i dla niej chce zyc.Ale jakbym sie wycofala to 1 kwietnia bym mega zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×