Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćkate
Witam Czy któraś z Was ma implanty 610 ml Politech Chciałabym się czegoś dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Evi wiesz, nie można się też tak sugrować jak dany implant wygląda u kogoś innego. Zawsze to zależy od budowy i postury, więc u Ciebie może wyglądać zupełnie inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bemybabyy8 zgadzam się z tobą. Dziewczyny nie ma co patrzeć jak u innych będzie to wyglądać. Najlepiej się poradzić lekarza, przecież on własnie po to jest i na pewno Wam doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Evi
Hej, dziewczyny też tak myślę żeby to lekarz doradził, tylko obawiam się że implanty anatomiczne bardziej będą płaskie u góry i mogą z czasem bardziej opadać ( tak słyszałam podobno) ale ile jest w tym prawdy to nie wiem do końca, We wtorek mam jeszcze jedną konsultację to wypytam się dokładnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem lepiej zdać się na lekarza - on zdecydowanie wie co ma robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita85
Czesc dziewczyny. Wracam Was wesprzeć na duchu. Wczoraj o 16:30 mialam operacje. Na sali myslalam ze mi swrce z klatki wyskoczy heh. Anastazjolog powiedzial ze spokojnie- zaraz to wyciszymy. Uslyszalam tylko jak mowil do pielegniarki - prosze podac dwa razy po 2 i myjemy i pozniej juz nic :) obudzily mnie na sali pooperacyjnej slowa "Pani Marto budzimy sie, otwieramy oczy". Noc względna - bolało momentami bardziej momentami mniej, ale da sie przeżyć. Dla mnie dwa ciecia cesarskie ktore mialam byly zdecydowanie bardziej bolesne takze laski glowa do gory. O 7 opuscilam klinike. Juz jestem w domu. Najgorszy jest rozr***** zmiana pozycji. Ale wszystko da sie przezyc i chodze normalnie po domu. Ani przez sekunde po zabiegu nie zalowalam swojej decyzji. Mialam piersi gruczołowe wiec po dwoch ciazach nic nie zostalo i bylam kompletnie płaska. Teraz schodą ze mnie emocje ale strasznie sie ciesze ze jestem juz po i ze w koncu mam piersi! :) Natrelle/310 cc / wysoki profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Kochane czy może cie napisac cos nt. dr Dmytrzak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moze sie odezwac dziewczyna z Zakopanem?? Mam nadz. ze juz czujesz sie lepiej.3maj sie. Egoistki pustaki powyzej nawet przez chwile nie zastanowily sie nad tym ze nalezaloby kolezanke wesprzec i zapytac jak tam?Moze i ktoras z was rekonwalescencje bedzie zle przechodzic.Bo cwaniary juz po i db sie czujace maja inne gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita85
Do: gość - słuchaj cwaniaro, jeśli jesteś sfrustrowana pustakiem to może poszukaj wsparcia na jakimś innym formum? Napisałam, bo wiem po sobie, że jak dzień przed operacją szarpały mnie nerwy to pocieszałam się czytając posty od dziewczyn, które są już po i to mnie uspokajało. A przeżywałam bardzo bo mam dwójkę małych dzieci i strasznie się bałam tej operacji. Oszczędź sobie takich kąśliwych komentarzy. Słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita85
Kasik - gdzie się operujesz? Myślę, że jeśli w dobrej, sprawdzonej klinice to nie ma się czego bać. Poza Mentorami jest jeszcze kilka innych firm implantów. Natrelle? Eurosilicone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem juz prawie 3tyg po dobrze znioslam - tak mi sie wydaje i wcale nie mam Was gdzieś :) pisalam jakis tydzien temmu ale widze ze sie nie zapisało :( jak macie jakies pytania to walic smialo :) op mialam u dr jarlinskiego we wrocławiu. piersi powoli miekna :) ani przez sekunde nie zalowalam a nawet dalabym sie jeszcze z 3 razy pokroic dla efektu :) nic strasznego laski glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mailo byc prawie 4 tyg :) we wtorek minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero będę miała konsultacje u dr Dmytrzaka. Szkoda ze nikt na jego temat nie może się wypowiedzieć, ale w sumie to juz nie istotne. Ide tam i nie będę patrzeć na opinie bo o każdym są dobre i złe. Najważniejsze to miec to juz za sobą i cieszyć się pięknym biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankakk
Dziewczyny, czy Was tez triche bardziej nolala jedna piers od drugiej, jestem 3 dni po zabiegu, boli mnie lewa piers nardziej ( na gorze od strony pachy przy ruchu). Swiruje troche zeby bylo ok. Wiem, ze dolegliwosci bolowe sa wieksze po stronie mniej wyrobionego miesnia piersiowego czyli niby sie zgadza bo jestem praworeczna ale mimo wszystko sie zestresowalam. Obrzeku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikson12
Ja cały czas zastanawiam się czy brać te 375.. czytając Wasze wpisy większość pisze , że gdyby teraz miala wybierać wziełaby te większe ,ale tez mało z Was robi powyzej 350..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, mam podobny problem co kolezanka wyżej, nie wiem czy brac 375 ml , przy wyjściowej miseczce A ? :( mam 2 tyg do operacji, może któraś z Was jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, moim zdaniem to normalne. spokojnie. daj sobie i cyckom czasu bo 3 dni to bardzo mało. może Cię jedna pierś boleć bardziej także bez paniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafiana
Hej dziewczyny proszę o poradę mam za tydzień operacje i pełno wątpliwości względem rozmiaru // mam 163cm wzrostu waze 48kg i jestem drobnej budowy// teraz mam miseczke 75A po karmieniu dwa i poł lata persi sa opadniete w ciazy mialam pelne C//lekarz do wyboru dal mi firmy Mentor 330ml albo 380ml//Chce wieksze ale bardzo sie boje ze bede wygladac nie naturalnie ale tez nie chce małych piersi Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wimpern
ja jestem 5 miesiecy po operacji, mam implanty 370 ml anatomiczne, pod biustem 65 a w biuscie 90, nosze rozmoar stanika 65F, ale to nie jest jakis wielki biust, jest optymalny. Nie chciałabym niejszych, takze jak zastanawiacie sie nad rozmiarem to wybierzcie wiekszy. mi lekarz proponował 350 i 370 ciesze sie ze wziełam 370,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero jade na konsultacje ale chce 400ml. Mam 170cm wzrostu i 63 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem miesiąc po operacji mam implanty okrągłe 400ml i teraz mój rozmiar to 70 E, piersi wcale nie wyglądają optycznie na taki rozmiar, bierzcie większe żebyście potem nie żałowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny,jestem 10 miesięcy po operacji,mam 163 cm i 55 kg,implanty mentor 400 ml, mogłam wybrać 350 lub 370 ale uparlam się na 400 i nie żałuję,mam piękny biust,który nie jest za duży w ciągu prawie roku piersi bardzo się zmieniły,wyglądają naturalnie a przed operacją byłam naprawdę płaska,więc też uważam że lepiej wybrać wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że jesteś zadowolona. Czasami warto zaryzykować z większym rozmiarem, może wyjść taki jaki chciałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiałam długo nad rozmiarem i jednak wybrałam większy :D i nie żałuję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Evi
Hej, zabieg mam za tydzień , dzisiaj byłam jeszcze na konsultacji w Mediklinik Szczecin u dr Piotrowiaka bo cały czas miałam wątpliwości co do rozmiaru ale pozostaliśmy przy anatomicznym tylko rozmiar większy. Wstępnie miało być 265 ml, pózniej 295 no a teraz wybrałam 330 ml , tyle się naczytałam tutaj o wielkościach implantów . Póki co o niczym innym nie mysle, obawiam się bardzo samej operacji a następnie rekonwalestencji przy dwójce dzieci w tym jedno dwa latka . Jutro robię badania , oby wszystko było Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KitkaFit
Czesc dziewczyny. Czytam to forum i czytam.... jestem po operacji ponad miesiąc. Wszystkie tu piszecie o min.300ml..... a ja mam anatomy tylko 240ml wysoki profil. Jestem niska i wąska w klatce, bardzo bardzo dużo ćwiczę. Chciałam aby moje nowe cycuszki wyglądały bardzo naturalnie i nie przeszkadzały mi w ćwiczeniach. Moj wyjściowy rozmiar to mega małe B, albo nawet i A... teraz z efektu jestem zadowolona. Czytajac Wasze wypowiedzi, czasami żałuje ze moze i więcej powinnam wziąć, ale.......obecnie mam pod biustem 70cm, a w biuście 94cm i tu mam juz uśmiech na twarzy :) Spełniajcie Kochane swoje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×