Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny implanty Allergan czy Mentor? Czy któraś z Was była operowana przez Macieja Charazinskiego z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikson
ja znowu slyszlam,ze pod miesien do roku jeszcze rozmiar sie zmniejszy o rozmiar, procz tego ze po zejsciu opuchlizny zmniejszyl sie o 2 rozmiary, 380 mowilam ! :P mamy podobnie tylko ja mam okragle,tez wychodzilam z miseczki A-totalny brak, prawie sama skora,a mam 375

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Kazdy co innego slyszal, sprawa indywidualna zapewne jak u kogo sie ulozy. Ja mam implanty Polytech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
A wiecie moze kiedy sie piersi wyrownuja? Chodzi mi o to ze lewa jest super, bez zadnego siniaka idealnie rowna i okragla a prawa w porownanii do niej jest takjakby wyzej ulozona, spuchnieta przez co wydaje mi sie z jakis rozmiar wieksza i mocno posiniaczona. Dwa tygodnie jutro a ja nie widze poprawy. I tak sie zastanawiam czy aby lekarz mi cos nie spieprzyl w tej prawej piersi. Wiekszosc z Was pisze ze nie miala siniakow a ja niedosc ze cala posiniaczona prawa piers to jeszcze duzo wieksza. Az mi sie odechcialo tych cyckow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia1991
hej Operację mam zaplanowaną na koniec czerwca. Długo się wachałem i przyznaję, że w podjęciu decyzji pomógł mi mój mąż. Implanty okrągłe 325. Mam pytanie jak oceniają wasze nowe biusty wasi mężowie/partnerzy? Czy im się podoba, jaki jest dla nich w dotyku, pieszczeniu? Trochę się martwię, że mąż będzie odbierał je jako sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w czwartek jadę na konsultację. Boję się że tym razem przesadze i będą napradwe wielkie. Będę dążyć do 70F. Obecnie mam 70C. I są małe. Różnica w obwodzie tylko 15 cm. Do 380 jaką masz różnice w obowdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za 13 dni będę po. Też nie wiem czy wezmę 320, bo jak czytam wasze opinie to boję się że będą małe. To dla mnie trudniejsza decyzja niż sama decyzja o operacji :) mam162 i 52 kg, 75b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam podobny problem. Jeszcze wszystko możesz zmienić. Najlepiej zadzwonić do lekarza i zapytać jaki obwód uzyskasz po operacji z takimi implantami. Na pewno masz 75 cm w obwodzie? Jestem trochę wyższa od Ciebie i mam dokładnie 72 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Asienika1991 mój Narzeczony mi od razu powiedział, że to ma być tylko i wyłącznie moja decyzja, że dla niego nie muszę nic robić i początkowo podchodzi sceptycznie. A teraz.. ;-) jest mega zadowolony, teraz zaczęły się masaże i oczywiście sam to robi. Widać że bardzo mu się podobają :-) do gość ja mam 325cc przy wzroście 173 i 61kg uważam, że moja pani dr dobrała je idealnie, więc może zdaj się na lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
To jaki wyszedł Ci rozmiar, jaki teraz masz :) ? Ciekawe czy Mój bedzie taki zadowolony, bo on uważa że pewnie będą mega sztuczne itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Darsianka jestem dwa tygodnie po ale pani dr powiedziała, że już nie zmaleja :-) na dzień dzisiejszy 75C i jestem zadowolona, bo nie miałam kompletnie nic. Ani duży ani maly,. Rozmiar biustu to też pojęcie względne bo każdy oczekuje czegoś innego. Mój byłby zadowolony niezależnie od tego czy wygladalby sztucznie czy nie bo widzi że ja się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka-75c to jaki rozmiar implantu.Ja jestem przed op. mam 169 , 52kg ,biust 70 A ,implant 275 .Zastanawiam się nad 300.Chciałabym aby biust nie był duży ani mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka super:) fajnie że jesteś zadowolona, ja za równy tydzień mam operacje:) mi się marzy rozmiar D, ale zobaczymy jak to będzie;) ważne żeby wszystko poszło dobrze, żeby były ładne i żeby mi tego guzka wyciągnęli i żeby okazał się niczym złym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Iwuska nie moglam znaleźć cm w domu wiec zmiefzylam sie tasiemka a potem metrem hahah i wyszlo tak: 66 pod biustem i 86 w biuscie ale w tym staniku pooperacyjnym. Czyli rowno 20cm roznicy. Kupie porządny metr i sie zmierze na dniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pamiętajcie, że do, że Wam się zgadzają wymiary itp. nie znaczy, ze efekt będziecie miały ten sam :P wszystko zależy od naszej budowy, bo wiadomo, że każda z nas jest inna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisze bemybaby, nie ma co się sugerować jak to wyglądało u innych osób. Wybierzcie taki rozmiar jaki wam pasuje, nie kazda z nas chce mieć bardzo duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Gosc ja mam 325cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja mam zaplanowany zabieg na 3o maja. Też jestem szczupłą 165cm i waga 48 kg. I chirurg wybrał implanty anatomiczne 295 mentor. Bo większe nie wejdą . Teraz mam 65A . I tu pytanie mam później już po w bikini te blizny będą widoczne? Czy ogólnie jak też ściągnę biustonosz to czy będzie je widać? Czy porostu opadną na tyle ze piers te blizny zaslozasłoni. I co lekarze mówią czy będzie konieczność wymiany kiedyś tych implantów? Pytam bo mój powiedział że raczej nie ale chciałabym wiedzieć co inni mówią na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwuska31 W sumie mam 72 tak jak ty ale kupuje zawsze 75b. Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tu tkwi problem. 320 jedne mówią duże inne małe :) znając życie to zdam się na lekarza ale jeśli pozwoli mi wybrać większe to wezmę większe :) póki co stanęłam na 320. 8 maja mam operację więc dam wam znać jak będzie już po wszystkim. Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
U mnie ta blizną jest już jakoś pod piersią, więc już jej nie widać a mają się jeszcze implanty opuśc. Moja Pani dr mówiła że można blizny smarować żelem silikonowym ( zaznaczyła że takim max do 100zl ale i że taki za40nie będzie zły) i wtedy po roku mają być całkowicie niewidoczne. A co do wymiany implantu teoretycznie są dożywotnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to wymiary mamy podobne. Jestem ciekawa jaki rozmiar uzyskasz po operacji. Mam nadzieje że będziesz zadowolona ;) Jutro jadę na konsultacje. Napiszę co mi zaproponowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwuska31 Powodzenia:) ja też jestem ciekawa i odliczam dni. Napisz co tam ustalicie z lekarzem. Też będę ciekawa. Ja jak tylko będę po i będę w stanie pisać to się odezwę. Jutro jadę na USG a w piątek robię całą resztę i zostaje mi czekanie. Klaudia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie znać jak będziecie po zabiegu :) Warto po zabiegu regularnie dbać i pielęgnować piersi, smarować różnnymi kremami. Ja radziłam się lekarza jeśli chodzi o pielęgnację i kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
SlicznotkaNR1 ico Ci zaproponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
jak tam dziewczyny po zabiegach? mam nadzieję że jesteście zadowolone ze swoich nowych nabytków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam kremu na blizny i żele silikonowe. Słyszałam, że niektóre dziewczyny regularnie masują piersi, ale ja bałam i na początku masowałam potem już nie. Nie wiem czy któraś z was masowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AksamitkaAga
Zdecydowalam sie jednak na te 255 profil sredni ( mimo ze tu czytam o pojemnosciach raczej blizszych 400 niz 200) Zabieg 29 maj, zaliczka wplacona. Odwrotu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AksamitkaAga nie sugeruj się wymiarami innych dziewczyn. Dobrze, że podjęłaś decyzję. Powodzenia trzymam kciuki i dawaj znać na bieżąco! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×