Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dam Wam dziewczyny znać. Mnie tylko zastanawia jakim cudem dziewczynom o mniejszych ode mnie rozmiarach weszły tak duże implanty. Ja się po prostu nastawilam na to co bylo na konsultacji a tu taki zonk. Wszystko jest zależne od tego czego tez oczekujecie. Ja się nastawilam na duże D. Tak okragle. Z drugiej strony nie ma cudów oczekiwać jak się deska było. Wiecie co chyba źle zrobilam ze się tak przed operacja naczytalam i naogladalam zdjęć na beautypolska. Bo to tak jest jak się cale życie nic nie miało to się od razu chciało D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja sama jestem ciekawa czy mnie lekarz pozwoli na 350. Spróbuję o te powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział ze mięsień mam taki mały i ze i tak musieli ho jakoś naciagac żeby weszło te 340 bo miało być 300 dziewczyny!!! No może i tak jest . mam cycki co prawda spuchniete wysokie i daleko od siebie. Ja sie napatrzalam na inne i teraz mi chyba odbija:/ może potem zrobią się ładne. Ból jest spoko prawie nie boli. Lekarz powiedział ze teraz ten mięsień jak się już rozciąganie to mi w sądzi więcej ( na jesień) ale kogo na to stać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pięknie. Żeby u mnie nie było tego problemu. Też może tak być. W poniedziałek mam operację więc we wtorek postaram się napisać który implant mi włożyli. Co do tego że są szeroko to jeszcze pewnie się zmieni. Obniża się też pewnie. Poczekaj i sama zobaczysz. To dopiero kilka dni. Może rozmiar się nie zmieni ale kształt napewno. Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny A czy czujecie ze implant po boku się marszczy? Czy ona maleją Wam razem czy każda w swoim tempie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beluszka
Darsianka ja mam implanty motiwy 400ml Jestem.po dwojce dzieci wiec skora dala sie rozciagnac. Sluchaj to tez zalezy jakie mialas wyjsciowe i jakie chcialas.. jestem 16 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beluszka
Darsianka ja mam implanty motiwy 400ml Jestem.po dwojce dzieci wiec skora dala sie rozciagnac. Sluchaj to tez zalezy jakie mialas wyjsciowe i jakie chcialas.. jestem 16 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzisiaj wychodze:) byłam 5dni ale to ze względów zdrowotnych- kiedyś miałam operacje serca. Bola mnie plecy bo się garbie strasznie!!!! Cycki trochę bola ale jest ok. Mam strasznie wzdety brzuch:) jakbym przytyla z 10kg... Cycki chyba zaczynają mi się podobać:) narobilam afery ale nie są takie male aż... Mam dziwne zachwiania emocjonalne ;) raz jestem szczęśliwa raz ze za male:) ale są ok. Jak wrócę do domku wyrzuce wszystkie staniki:))) chciałabym schudnac z 5kg i byłoby cudnie. Jeżeli chodzi o sama operacje to mogę szczerze powiedzieć zero stresu dziewczyny!!!! Dziękuje Wam ze mogłam z Wami przeżywać to wszystko a wy ze mną i powodzenia:) trzymajcie tez kciuki za mnie bo z tego guza pobrano materiał do badan- nie wycieli- żeby było ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak reakcja otoczenia.? Czy w pracy, znajomi domyślili się że poprawiałyście biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
Darsianka pamietaj że z każdym dniem będzie tylko lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Marcela28 a jak długo spałam w staniku i czy w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eolka noo brzuch mam ogromny:) piersi są jednak fajne i dość spore ale tez jeszcze opuchniete. Ale będą dla mnie akurat!! Doktor Dmytrzak wiedział co robi:) ja tak spanikowalam bo byłam nastawiona na inny rozmiar ale do mojej figury te 340ml jest akurat! Dzisiaj przed lustrem bez stanika paradowalam to robią wrażenie:) kurcze z tym okresem to szkoda co? Będziesz się źle czuła ale może akurat nie będzie tak źle. Dobrze ze są tampony ;) życzę Ci udanych wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź do ginekologa żeby przepisał Ci jakieś tabletki na opóźnienie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 37
hej dziewczyny Ja jestem trzy lata po zabiegu i jestem mega zadowolona. Mam 330 ml i 60 kg/170 wzrost i wygląda to naturalnie nikt nie zauważył jeśli chodzi o pracę :) A w bikini prezentują sie idealnie :) Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Dziewczyny ja jestwm miesiac po ale ten czas leci. Darasianka u mnie lekarz mowil ze zmiany i wahania nastroju po operacji sie czesto zdarzaja. Dobrze ze juz wszytsko jest ok ;) Ja staniki juz wyrzucilam teraz kupuje takie super bezfiszbinow koronkowe ale nie wiem kiedu bede mogla je zalozyc. we wtorek lece na konsultacje kontrolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam we wtorek kontrole;) staniczki póki co oglądam na necie ale juz chciałabym kupić;) jednak poczekam bo one chyba jeszcze spuchniete są;) Beluszka i jak te motivy u Ciebie się sprawują? One ponoć maja być bardzo miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
380 mi wczoraj minął miesiąc :-) i staniki bezfiszbin, miękkie właśnie po miesiącu mogę wkładać. A lekarz mówił Ci ile trzeba spać w staniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beluszka i jaki rozmiar obecnie posiadasz? Ja będę miała prawdopodobnie 380 z wysoką projekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez miałam mieć 380 :) a mam 340 motiva wysoki profil. Ciekawa jestem jak te 340 motiva wypada np. W mentorach albo allerganach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja jestem miesiąc po zabiegu i jedna pierś jest nico wyżej.. Myślecie, że to się jeszcze poprawi czy tak już będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorsianka może po porstu u Ciebie nie było miejsca na większy implant. Gdzieś czytałam na jakieś stronie że pod mięsień nie może wejść więcej niż 390. Może lekarz w trakcie operacji zmienił decyzje. A jaką różnicę masz obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kilka lat wymienisz na wiekszy i ulastycznisz cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja już jutro mam operację. Masakra. Stres mnie dziś dopadł. Jutro o tej godzinie będę już po. Oby wszystko wyszło ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy komuś też okolic blizn wychodzą małe robaczki? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczki? Boże ty jedź do lekarza!!!! Masakra... Iwuska pod piersiami mam 82cm a w piersiach 100, ale jestem 6dni po. Wiec opuchnieta pewnie jestem. Tak lekarz zmienił decyzje bo w trakcie się okazało ze tylko 340ml wejdzie, chociaż powiedział ze 300 powinno być i ze i tak mięsień naciagal (czy cos w tym stylu). Powiedział tez ze większym implantem zrobiłby mi krzywdę:) mi się już podobają moje piersi bo przecież przed nie miałam nic!!! Po prostu nie można przed operacja sugerować się innymi dziewczynami bo potem jest zdziwienie tak jak w moim przypadku. Ja ich nawet dobrze nie widziałam a paniki narobilam bo uslyszalam ze tylko 340 ml... U jednej 340 będzie malo u innej dużo a u jeszcze innej w sam raz. Póki co są dość duże:) i nawet jak zmaleja będę szczęśliwa. Ponoć jak mięsień puszcza to one robią się troszkę większe i bardziej wypełnione. Zobaczymy ;) a jak bylo u Was? Dziewczynie która ma jutro operacje życzę powodzenia i nie martw się;) mi dali przed jakąś tabletkę i zasnelam ale już na sali operacyjnej poplakalam się ze strachu;) stres jest ale teraz jak juz jestem po to NIC STRASZNEGO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:17 Ale żywe robaczki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki kochana. Dam radę, muszę. Odezwę się jak będę po. W nocy jedziemy. Zasnąć chyba będzie mi dziś trudno. Ciekawe ile mi włożą. Tego jestem najbardziej ciekawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy będzie mi potrzebna pizama rozpinana po op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×