Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość zuzka9022
ŚlicznotkaNR1 mi Pani dr też mówiła o zelach silikonowych, czyli warto używać? No i kazała masować.. A ty czemu przestałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toyska Po USG byłam trochę podlamana bo byłam u 2 lekarzy i wyszło że w miejscu gdzie kiedyś miałam usuwanego guzka, mam kolejnego. Jest to torbiel, nieszkodliwa ale do wycięcia. Nie rezygnuje z operacji bo to nie jest problem, ale za pół roku będę miała u mojego lekarza usuwanie laserem. Niestety . Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc. Jestem już po konsultacji z lekarzem. Wstępnie mają być implanty 380 z wysokim profilem okrągłe. Martwię się że mogą być trochę za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Dziewczyny po jakim czasie od zabiegi zakladalyscie biustonosze z fiszbinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nolaben
Do 380 Czy mogłabym prosić fotki na maila? Jestem drobna 45/160 i tez po dwójce dzieci. Mam swoje 65b i proponują anatomy 345 mentor. Boje się ze mogą być za duże bo dążę raczej do dużego C małego D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz większe jeden ból a wyglad bedzie lepszy.Po operacji bedą mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
380 mi Pani dr zaleciła dopiero po pół roku, a taki miękki bezfiszbinowy po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Nolaben moj chirurg czesto zdjecia wrzuca na stronkę swoja takze jak swoje zobacze to dam ci linka. Ale bierz wieksze serio ci mowie dobrze ze ja mam te 380 bo mialam miec 335 to bylyby malenstwa jakies. teraz niby mam 65E a wygladam norlamnie bradzo naturalnie tak jak chcialam bo drobna osoba jestem. Jak dla mnie to te piersi wygladaja na C moze male D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Jak długo należy spać w staniku sportowym po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jeszcze 7 dni i wyruszam na operację. Doczekać się nie mogę. Badania już zrobiłam i teraz tylko opanować stres. Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem już w pokoju umyta czekam na operacje. Trzymajcie kciuki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Darasianka daj znac jak siw czujesz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje:) jutro wszystko opisze bo dzisiaj nie mam siły. Wiem tylko ze mam 340ml. ... Niby się więcej nie z mieściło... Jeszcze ich nie widziałam. Ale malo malo.... Dziwnie co ? Ale dobra... Lepsze to niż zero jak byli Przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Darasianka ja tez marudzilam przez pare dni ze male ze moglyby byc wieksze ble ble....ale codziwnnie je ogladam i mysle ze przeciez wczesniej nie bylo NIC zero poprostu plecy z przodu a te sa piekne i naruralne nie.moge sie napatrzyc codziennie pare razy w ciągu dnia zsuwam stanik zeby sobie na nie popatrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Dziewczyny a jak długo spać w staniki? Po miesiącu mogę zamienić na miękki bez fiszbin a jak w nocy? Super się wszystko w porządku teraz z dnia na dzień będzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
380 pewnie masz racje. Zobaczymyvza 2-3 dni cocz tego będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Zuza z tego co pamietam to ty mialas rozmiar implantow taki jak ja. Jaki rozmiar ci wyszedl i jaka mialas wyjsciowke? Darsjanka trzymam kciuki aby rekonwalescencja przebiegla jak najmniej bolesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liv87 jest spoko:) ale cały czas jestem zawiedziona rozmiarem... Miało być 380ml chcialam 400ml a mam 340... Są cycki ale czy takie jak marzylam.... Za kilka dni będę wiedziala jakie są bo póki co to kamiemie no nie wiem dziewczyny o co chodzi;( chyba naprawdę się nie zmiescily ale to dziwne bo dziewczyny mniejsze ode mnie maja większe implanty. Zaraz będzie obchód to się wszystkiego dowiem bo nawet nie wiem jaki producent implantów. Dziwnie mi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Liv87 wcześniej stanik 75A, ale byłam płaska totalnie teraz mam w biuście 92cm dziś mierzalam, stanika jeszcze jako takiego nie kupowałam bo za wcześnie, ale jak przymierzalam 75C to fajnie pasował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekuje
380 a przypomnij jakie miałaś wymiary...I ile teraz masz więcej w biuście? I jakie wymiary ma implant jaka szerokość i projekcja... Ja jestem tydzień po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Oczekuje mam 160cm 47kg wagi z miseczki 65A mam teraz stanik pooperacyjny 65E. Przed sama skora praktycznie zero tk gruczolowej i tkankowej. Teraz ladna piers. Pod boustem mam ok 66-67cm w biuscie 85-86. Implant anatomiczny 380 extra wysoka projekcja szerokosci nie znam. Stanik niby 65E ale mierzylam 70DD i ladnie wygladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi ktoś wytlumaczy proszę jak to jest ze mi niby nie zmiescilo się nic więcej ??? 170/64 pod biustem było boże nie pamiętam ale chyba 74 a w biuscie 86 i zmiescilo się 340ml implant motiva... Może jak by to był inny implant np. Mentor czy allergan by to było więcej ml? Przeraża mnie to 340;(((( tym bardziej ze są tu dziewczyny mniejsze ode mnie i maja 400ml!!!! Niech mi to ktoś wytlumaczy bo jestem załamana;( tyle kasy ... Bol jest spoko. Jeszcze są tak wysoko jak w push up a dol nic... Załamana jestem! Do tego stopnia ze chyba żyć mi się nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie tego się boję. Darsianka nie martw się, poczekaj a może jak je zobaczysz to będą ładnie wyglądały. Ja mam w poniedziałek operację i boję się właśnie nie samej operacji a tego czy wybiorę odpowiedni rozmiar. Mam mieć 320 okrągłe i większe do przymiarki. Nie wiem na co się zdecyduje. Jak czytam co piszesz to sama mam stresa okropnego:-( trzymam kciuki za ciebie. klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Darasianka bardzo wazna jest tez rozciaglowosc skóry i od tego w duzej mierze zalezy jaki implant sie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie tego się boję. Darsianka nie martw się, poczekaj a może jak je zobaczysz to będą ładnie wyglądały. Ja mam w poniedziałek operację i boję się właśnie nie samej operacji a tego czy wybiorę odpowiedni rozmiar. Mam mieć 320 okrągłe i większe do przymiarki. Nie wiem na co się zdecyduje. Jak czytam co piszesz to sama mam stresa okropnego:-( trzymam kciuki za ciebie. klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Darasianka bardzo wazna jest rozciagliwosci skory i to w duzym stopniu decyduje o wielkosci implantu czy sie zmiesci czy nie bo wkoncu tej skory musi tyle byc zeby pokryc ten implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na konsultacji była mowa o 380ml!!! A tu nagle ze się nic więcej nie zmiescilo jak 340ml? A dziewczyny niższe ode mnie o 5-6 cm ważą 10kg mniej ode mnie mogą mieć 400ml? Chyba ze ta firma motiva o tym rozmiarze 340 to odpowiada większemu rozmiarowi z innej firmy. Wiece o co mi chodzi? Są cycki nie mowie ze nie... Ale takie jak bym nic nie robila. Niech dojdą do siebie niech się uloza. Może mi przejdzie. A jak nie to składam reklamacje bo ja na konsultacji miałam co innego wpisane! 380- może i przesadzam ale wiesz jak to jest jak człowiek się aż tak rozczarował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co ci powiedzieć. Nie mam pojęcia. Nie pytałaś o to lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty masz okrągłe? Nie załamuj się. Czas...myślę że powinnaś im dać trochę czasu. Ja mam 162, 52 kg i małe b. Po dwójce dzieci bardzo mi zmalały i nie wiele zostało. Też chciałabym po operacji odetchnąć z ulgą i widzieć ładne piersi. Też chce żeby były dużo większe niż te które mam z push upem i tego boję się najbardziej. Że będą za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×