Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćOla
Karolek, podeśle niebawem swoje-295 anatomiczne. Bardzo żałuje ze nie mam większych, po operacji super a teraz mam ze dwa razy mniejsze. I to prawda u mnie w rodzinie i w pracy nikt nie wiedział, na początku chodziłam w luźnych rzeczach a potem powoli jak zawczniesz coś obcislego to już nie zorientują się ze coś się zmieniło :) tez nie miałam ochoty na komentarze, u mnie akurat większość kobiet i często z zazdrości gdzieś po katach moglyby psioczyc ze sobie " cycki zrobiła " :P Ja wazę 56kg, 175cm pod biustem mam 70, ogólnie od pasa w górę mam mało tkanki tłuszczowej i na wizualizacji te 295 wyglądały super ale w rzeczywistości wyszły mniejsze, wiec jeśli się zastanawiasz mniejsze czy większe wkładki - bierz większe :) U mnie stało się to czego się obawiałam, czyli ze po operacji będę niezadowolona. Oczywiście super mi z tym co mam bo nie miałam piersi wcale, ale jest żal ze jak już mnie cieli ze nie zrobiłam większych tylko dalej mam mały biust , nie chciałabym dużych ale takie pełne C czy małe D. A wyszło małe C i myśli żeby kiedyś powiększyć- a chciałam zrobić raz i do tego nie wracać. Nie przywiązuj się do piersi tuż po operacji, ze np za duże bo to się zmieni a przynajmniej u mnie różnica po 3 miesiącach jest duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Cytrunia to zależy jakie będą odchylenia od normy w wynikach, ja miałam jakieś drobne już nie pamietam w czym ale lekarz powiedział, ze to akurat tak nieznaczne ze nie ma przeciwwskazań do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
Dziewczyny dziś usłyszałam tekst że jak się ma piersi zrobione to grawitacja nie działa i można chodzić bez stanika ! Nic bardziej mylnego piersi sztuczne nawet szybciej opadają pod wplywem ciężaru implantu więc nie słuchajcie tych chorych teorii. Tak mówiła np bardzo mądra kobieta boksera " Szpilki " która teraz ma zamiast biustu uszy spaniela. Ja zamierzam nawet spać w staniku sportowym a bez stanika to tylko do sukienki na większe wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolek Ide znowu ,bo chce wieksze,one sa male,poza tym nie podoba mi sie odstep jak leze Bierz wiekszy rozmiar;) Nie czytalam nigdy ,zeby ktoras narzekala,ze za duze sa operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia ja nie nosze stanika 9 lat Tylko na sport I pewnie bylyby fajniejsze gdybym nosila biustonosz,ale narzekac nie moge ,wygladaja super To zalezy tez od wielu czynnikow;czy immplat pod miesien jest np.elastycznosc skory, wielkosc implantu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co do biustonosza z fiszbinami czy bez To zeby on cos trzymal ,powinien byc idealnie dobrany Ja powinnam nosic 65 pod biustem i "i",takich nigdy nie widzialam,a jak pytalam to kazdy robil wielkie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ola podeślesz fotki?? Ja jestem prawie miesiąc po operacji i nie zauważyłam żadnej zmiany w wielkości i optycznie wyglądają na większe bo z mostka opuchlizna zeszła i robi się Rowek między piersiami. Wiadomo na początku sterczaly i były twarde ale optycznie wyglądały na mniejsze. monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek jeśli nosiłas push upy to nikt nie zauważy choćbys ubrała najbardziej obcisła szmatke z szafy. Rozmiary takie jak 280,czy 330 to sa naprawdę niewielkie piersi. Chybaże 330 ml i super wysoki profil. Teraz mam ubrana bluzę więc nie widać w ogóle. Może wieczorem zrobię fotki w ubraniu. Pamiętaj że cycki robisz dla siebie a nie dla innych, a ludzie i tak będą gadać. Ja docelowo chciałam mniejsze, ale są ciut większe od moich wcześniejszych oczekiwań i uwielbiam je. Do rozmiaru szybko się człowiek przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek coś tam wysłałam Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Tak sobie czytam Wasze rozkminki... dziewczyny, uwierzcie, między pojemnosciami typu 300cc i 330cc jest praktycznie zerowa różnica w efekcie końcowym więc czasem szkoda sobie zaprzątać głowę... Ja jestem 2.5 tygodnia po operacji i z dnia na dzień jest duuużo lepiej :) U mnie regeneracja będzie dużo dłuższa że względu na duże implanty (okrągłe 700cc), ale dzięki dużemu wysportowaniu już tuż po operacji świetnie dawałam sobie radę (ubieranie, łazienka, wstawanie itd.). Piersi powoli miękną, opuchlizna schodzi, a zakres rąk i ruchomości ciała jest duuużo większa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziewczyny czy wy tez miałyście wrażenie na początku ze macie dwa kamienie przyczepione ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Panna migotka przeslij swoje 700 bo az ciekawa jestem;) karolek2013@onet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monika88 wiem, ze robie dla siebie i zalezy mi na tym zeby wygladaly maksymalnie naturalnie. Ale pewnie roznica pomiedzy 295 a 330 pewnie ledwo co widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę prosić dziewczyny po o przesłanie mi zdjęć, ja jak będę po to odwdzięczę się tym samym ;) kryska2323@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek skoro masz obawy to weź te 290ml i będziesz spać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karla to zupełnie normalne daj im tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Kryska poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dziękuje, wyglądają ślicznie. Karolek ja na Twoim miejscu wzięłabym większe bo potem możesz żałować ze jednak są za małe, bo skoro już płacimy tyle pieniędzy i przechodzimy przez to całe cierpienie to po to żeby był jakiś efekt tego wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
gosc karla jak się miewasz? jak wygladają? ile masz finalnie wlozone? Czy robijalyscie abieg na raty? w perfect medica widzialam ze jest taka mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monika88 bardzo ladnie wygladaja w sukience i staniku. Zupelnie inaczej niz bez ciuchow. Zupelnie inne proporcje w ciuchach. I w ogole nie sa wielkie jak mi sie na poczatku wydawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dzięki Monia :) bo już się martwiłam ... Clarka dzisiaj lepiej tylko mam wrażenie ze mam dwa kamienie :( robiłam w perfect ale nie wiem czy można na raty pewnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek dokładnie jak skierujemy obiektyw tylko na cycki to wydają się duże, a jak widzimy całokształt to giną. Nikt nawet z rodziny nie zauważył zmiany także bez obaw. Nie robiłam na raty, ale nie wiem czasem czy te raty to poprostu podział na dwie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek jak skierujemy obiektyw tylko na piersi to wyglądają na duże, przy całokształcie giną :) :). Dziewczyny spóźnial wam się okres po operacji????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess wow i to po tylu latach, w ale nie wyglądają na małe. Jestem ciekawa jakie mi wyjdą 415 jak u ciebie taki efekt przy mniejszych. No i Twoja figura ulala, jest co pozazdrościć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarzannaa
Cytrunia u.kogo robisz te okragle i kiedy? Ja za miesiąc mam operacje i mam miec 385ml okragle. Chcialbym wieksze,to byly najwieksze jakie zaproponowal.mi lekarz.martwie sie ze wyjda.male a chce pelneC.ktos ma taki implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryska dziekuje,troche sie katuje na fitness.wyjda super,tez chce takie albo wieksze jeszcze.Na pewno nie powiesz ,ze za duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×