Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość popielata_Lola
Mam 325 ml, tak okragłe. W ogóle to wyszło dość niespodziewanie bo doktor na drugiej konsultacji powiedział ze anatomiczne się lepiej u mnie ułożą wiec zgodziłam się. A tuż przed operacją powiedział ze będą okragłe bo ja kiedyś mówiłam ze wolałabym ****ardziej. Naprawdę szłam na zabieg z pewnością ze będą anatomy a tu aż mi kamień z serca spadł bo okragłe wydają mi się takie bardziej przyjazne i ja chciałam mieć efekt push up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Popielata Lola najwazniejsze,ze masz takie jakie chcialas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola ja mam anatomy 315ml. Mogę ci przesłać porównamy okrągłe z anatomicznymi. Wyjściowke miałam mała A. monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Jestem ciekawa ile masz pod biustem, bo to znacznie zmienia rozmiar. Ja mialam zawsze 77cm, czyli kupowałam stanik na rozmiar 75cm.. Teraz po operacji mam 73cm pod biustem i na 75cm sa mi za luźne, więc muszę kupować staniki na 70cm. A co do rozmiaru, to licząc jakbym miała 75cm pod biustem to mam rozmiar pełne B, lub małe C (zależy jaka tabela) natomiast patrząc na rozmiar 70cm pod biustem wychodzi mi rozmiar D,a w triumphie nawet DD. Także mój rozmiar miseczki to B lub D :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
No ja mam takie idealne A malutkie piłeczki z skutkiem idealnie na srodku Zobaczymy może jeszcze przymierze anatomy i się zdecyduje na nie. Choć lekarz proponuje okrągłe. Co do psychiatry to zadzwoniłam z reklamacją. Bo na stronie poradni w której byłam jest jak wół napisane ze bez problemu wystawiają zaświadczenie i nie raz to robili. A pani doktor u której byłam nie wystawiała nigdy i powiedziała ze może mi wystawić jedynie ze mogę się poddać operacji. Jestem umówiona na jutro do lekarza który to robi. Mam napisać zażalenie i pewnie zwrócą mi kasę. Zobaczy u jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
GośćKarla czy mogła byś podesłać mi zdjęcia twoich piersi? Bardzo jestem ciekawa jak wyszły agatad.21@poczta.onet. pl Dzisiaj wróciłam do pracy. Nikt nie zauważył:)) ufff bo się bałam jak szlak Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Monika88 zmierz się jeszcze w biuście. Miseczka B to jest chyba 14 cm różnicy między tym co jest w piersiach, a tym co pod nimi ☺ D to różnica 18 cm ☺ daje link do strony z kalkulatorem, ale zmierz się dokładnie. Wybaczcie dziewczyny, ale z moim aparatem dzieje się coś złego, chyba przez upadek jaki zaliczył mój telefon ostatnio wiec nie mam możliwości zrobienia zdjęć ☺ https://www.ewa-michalak.pl/Kalkulator-chelp-pol-10.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Tornado a po jakim czasie wrocilas do pracy?zaopatrzylas sie w jakies luzne ciuchy? Bo ja mam taki plan;) nie jest tak ze masz jakies spowolnione ruchy zeby ktos sie zorientowal? Bo sie wlasnie tego obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
No właśnie kalkulator kalkulatorem a życie życiem :) :). Wg tej strony mając w obwodzie 73cm mierzone ciasno i 75cm mierzone luźno stwierdziło że mam 75C. JEDNAK staniki 75cm np. triumpha są mi za luźne. Mając 70cm pod biustem automatycznie wyskakuje że mam miseczkę D, a wizualnie do miseczki D to mi jeszcze wiele brakuje. Z rozmiarem pod biustem 75cm wychodzi mi 15cm różnicy, a w przypadku gdy odejme od 70cm az 20cm.A jeszcze jakbym liczyła przy pochyleniu tak jak każą na tej stronie to jeszcze o dwa cm więcej. Co strona to inaczej słyszałam również taka teorie że rozmiar obwodu pod biustem mierzy się od uzyskanego czyki u mnie 73cm odejmuję się trzy i dopełniamy do najbliższego rozmiary czyli u mnie ewidentnie 70cm. Moral z tego taki, że w jednych sklepach proszę o rozmiar 70D,lub nawet DD ze zdziwieniem na oczach, a w innym 75C,a czasem B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Pewnie Totnado dzisiaj zrobię i wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Monika88 źle mierzysz ☺ byłam u brafiterki i ona mówiła ze z tym odejmowaniem i zaokrągloniem do 70 lub 75 to jest mierzenie obwodu stanika. To Ci wskaże jaki masz kupić stanik w obwodzie. Miseczke liczysz odejmując to co masz w biuście od tego co Ci wyszło pod biustem bez żadnego odejmowania czy zaokrąglania ☺ czyli przykadowo jak ja mam 95 w biuście i 77 pod, to znaczy ze mam 18 cm różnicy i mam miseczke D. Stanik który otrzymałam w klinice to 75D. Masz rację ze na oko może wydawać Ci się inaczej bo ja uważam ze moje są wielkie, rowniez doktor powiedział ze na jego oko to jest DD, a nawet E a kalkulator wskazuje jak wskazuje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Jakkolwiek by nie było teraz to sama radość mierzyć wielkość miseczki bo przynajmniej jest z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Operacje miałam 23.03 a dziś wróciłam do pracy czyli po 17 dniach. Ruchy już mam normalne :) Ale szybki się męczę :/ mam tylko 3 bluzki luzniejsze i narazie mnie to martwi bo zawsze chodziłam w dopasowanych i jak teraz poprzymierzalan swoje "stare" bluzki to widać jak szlak pomimo tego że zawsze nosiłam mega puch up. Że mam większe :( na dodatek pas sir mega odznacza w dopasowanych:( będę ściemniać że mam tabletki anty jeśli ktoś się odważy zapytac:( oby się nie odważył bo nie umiem kłamać:( jeszcze 4 tyg noszenia pasa:( a tu ciepło się zrobiło jakoś dam rade mam nadzieję to ukryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola nie chce się sprzeczac, bo serio zupełnie się na tym nie znam, ale wg tej btafiterki : https://mybra.pl/Jak-dobrac-rozmiar-biustonosza-chelp-pol-108.html jest zupełnie na odwrót niż ty mówisz :) Wg tego co ty piszesz skoro mam obwód w biuście 90cm, a pod 73cm to różnica 17:).No ma to jakis sens :) Wyjdzie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
To nie kłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Operację plastyczne to przywilej kobiet które mogą sobie na to pozwolic nie ma się czego wstydzić w tym ze chcesz o siebie dbać, a zazdrością się nie przejmuj. Zawsze była i zawsze będzie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Monika nie pomyśl sobie ze się wymadrzam po prostu tak mi mówiła brafiterka, chciałam to tylko przekazać. Tak naprawdę to nie jest ważne jaki która ma rozmiar, bo po operacji nawet małe są jędrne i kształtne a to już wystarczy by pięknie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karla nie wiem czy mam Twoje fotki, bi maile często sa inne niż nick na forum. Podeślij swoje nawet jeśli mam to zobaczę jak się zmieniły i ja swoje odeślę z wczorajszej sesji przed kąpielą o :) monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Tornado tez planuje po ok 2 tyg wrocic chociaz po cichu mam nadzieje, ze moze po tygodniu. No wlasnie cieplo idzie a tu trzeba bedzie sie zakrywac. No ale coz;) ten pas az tak dlugo trzeba nosic? Masakra. Ktoras z dziewczyn chyba pisala ze nie nosila. Chociaz jak mialby on w czyms pomoc to juz wole sie poswiecic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola coś ty ja nawet nie pomyslalam, że się wymadrzasz. Wiedzy nigdy dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Tornado jakie implanty mialas bo nie moge teraz w historii znalezc. Przeslij fotke jak mozesz karolek2013@onet.pl . jeszcze tydzien i tez bede miala swoje;) juz nie moge sie doczekac. O niczym innym nie mysle przez ostatnie 2 tyg. Opentalo mnie normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ja juz jutro mam podobno ściągnąć pas, doktor mówił ze po trzech tygodniach pas do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek to ja go wywaliłam :). Każde piersi sa inne i akurat mi w niczymby nie pomógł. Piersi mam dobrze, odpowiednio nisko osadzone, no i odległości między piersiami sa prawidłowo. Kupiłam kamizelkę, zamiast tego cieniutkiego stanika pooperacyjnego, i ona świetnie zbiera i trzyma w ryzach piersi :). Sam dr powiedział że zaleca pas bo się do niego przyzwyczail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
U mnie też z pasem problem bo wchodzi pod pachy i uciska a mam dużo bluzek, sukienek z dekoltem i nie ma go jak ukryć. Doktor mówił ze po trzech tygodniach, czyli jutro pas do kosza. Ale chyba ponosze jeszcze jakiś czas bo jak czytam ze niektóre dziewczyny mają go nosić przez 6 tygodni to pewnie nie zaszkodzi dla spokojności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
U mnie też z pasem problem bo wchodzi pod pachy i uciska a mam dużo bluzek, sukienek z dekoltem i nie ma go jak ukryć. Doktor mówił ze po trzech tygodniach, czyli jutro pas do kosza. Ale chyba ponosze jeszcze jakiś czas bo jak czytam ze niektóre dziewczyny mają go nosić przez 6 tygodni to pewnie nie zaszkodzi dla spokojności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ja pas noszę do jutra, mija trzy tygodnie i kazali wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
kurcze haha mystalam ze nie opublikowali postów to wpisywałam trzy razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Za tydzień w środę mam operacje czuje jakby mnie coś miało zaraz brać Prócz rutinoscorbinu co mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Kup sobie neosine forte - mnie też zbierało i pomogło w 3 dni byłam monter:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziękuje Bo przed operacja nic nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×