Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Monika88 już nie goscik
Gość. Jestem prawie trzy tygodnie po operacji i dokładnie to samo miałam jakieś trzy dni temu. Cały czas prawa pierś była idealnie, natomiast nagle zaczęła mnie boleć, mrowiec itd. Myślę że pewnie zwyczajnie nadwyrezylas mięśnie, albo może jesteś przed okresem. Mi to prawie minęło. Z boku jeszcze boli ale w zasadzie jest ok. Daj znać jak Ci przejedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika , gosc ja mam to samo wiec wnioskuje ze się przesililysmy , święta zrobiły swoje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
GośćKarla będę we wtorek trzymać za Ciebie kciuki:) wiesz już o której masz operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dzięki Tornado :* w klinice mam być przed 12 wiec pewnie gdzieś tak koło 13, na samą myśl mnie ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
GoscKarla Napewno:) Ale będzie dobrze:) potem bedziesz po drugiej stronie silikonowej mocy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Tornado hahaha ale mnie rozbawiłaś :D po drugiej stronie silikonowej mocy jak lord vader :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Na myśl o cewniku prawie zaslablam. Mam złe wspomnienia i gdybym miała mieć wkładany cewnik to nie poddalabym się operacji piersi. Operacja to pikuś i po operacji też nie jest źle. Jakbym nie była zadowolona z zamiaru lub kształtu to w każdej chwili poddalabym się kolejnej operacji, ale już bez żadnego stresu, bo to nie jest nic takiego. Dlatego Karla głowa do góry, pierś do przodu i marsz po marzenia . Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla powodzenia we wtorek, będę trzymać kciuki. Jak będziesz po wszystkim to daj znać jak się czujesz ;) A w jakiej klinice robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziękuje Monika jak czytam co piszecie to naprawdę dodaje otuchy :) kochane jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziękuje Krysia :* w perfect medica w Gdańsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Gośćklara!!!!@powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziękuje Clarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Bena pamietam ze pisałaś ze jeszcze pare dni temu bolaly cię piersi przy dotykaniu. Przeszło? Mi dziś stuknęło 3 tyg od op (swoją drogą szybko zleciało) i jak wycieram krem to z boku i na dole piersi jeszcze mnie boli. A No i sutki tez są bardzo wrażliwe. Jak u ciebie ? Ciekawa jestem jak długo takie dolegliwości Jeszcze będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Karla tez miałam w perfect medice. Nic się nie bój. Super opieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Gosciowa123 trochę nas tu jest z perfect medica :) już się trochę teraz uspokoiłam na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dziewczyny a czy któraś miała w Copernicusie w Gdańsku ? Jaki tam klimat ? Dr skierował mnie tam zamiast do Perfect Medica bo bliżej do domku.. Karla dr Muraszko tak jak ja z tego co pamiętam ?! Trzymam kciuki i koniecznie daj znać po !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Msnats tak dr Muraszko :) dziękuje jutro napewno dam znać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Karla kciuki odpalone , odezwij się po Op :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gosciowa mi mija dzisiaj 5 tyg boki i dół przy balsamowaniu nadal boli , czasami w nocy przekręcać się na bok i wtedy lewa pierś Ok a z prawa mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
gośćKarla myślami jestem z Tobą:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Czesc Dziewczyny,bardzo fajne forum. Komentarze bardzo dodajace otuchy;) mam termin na 16.04. Troche sie boje ale z drugiej strony w koncu spelnie swoje marzenia. Jest ktos moze co w szczecinie w mediklinice robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Po jakim czasie wracalyscie do pracy? Bralyscie zwolnienie czy urlop? I po jakim czasie zaczelyscie sport uprawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Karolek po 2 tyg wrócisz do pracy jeśli jest lekka nie fizyczna , będziesz zmęczona i nie możesz dźwigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc665
U mnie minęło już 10 dni od operacji i mogę powiedzieć ,że wszystko przebiegło dokładnie tak jak wcześniej mówił lekarz. Pierwsze 3 dni bolało , czwartego dnia nastąpił przełom i już byłabym nawet w stanie prowadzić auto . Ja do pracy wróciłam 5tego dnia a jestem osobą bardzo wrażliwą na ból . Przez pierwsze 3 dni silne leki przeciwbólowe a ból przy wstawaniu z łózka niestety mam cały czas tylko z dnia na dzień słabszy . Naprawdę słuchajcie lekarza i nie bójcie się na podstawie tego co gdzieś czytacie . Nie wierzcie tez ,że od razu po operacji wstaniecie i będziecie skakać bo to niemożliwe, przecież macie uszkodzone mięśnie klatki piersiowej. Ogólnie pierwsza noc po operacji jest fatalna dlatego spędza się ją w klinice i co kilka godzin dostajecie leki przeciwbólowe oraz kroplówkę . Szybko się o tym zapomina i naprawdę kilka dni i po bólu . Ja 6tego dnia już sama umyłam auto - delikatnie ale dałam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość656
U mnie minęło już 10 dni od operacji i mogę powiedzieć ,że wszystko przebiegło dokładnie tak jak wcześniej mówił lekarz. Pierwsze 3 dni bolało , czwartego dnia nastąpił przełom i już byłabym nawet w stanie prowadzić auto . Ja do pracy wróciłam 5tego dnia a jestem osobą bardzo wrażliwą na ból . Przez pierwsze 3 dni silne leki przeciwbólowe a ból przy wstawaniu z łózka niestety mam cały czas tylko z dnia na dzień słabszy . Naprawdę słuchajcie lekarza i nie bójcie się na podstawie tego co gdzieś czytacie . Nie wierzcie tez ,że od razu po operacji wstaniecie i będziecie skakać bo to niemożliwe, przecież macie uszkodzone mięśnie klatki piersiowej. Ogólnie pierwsza noc po operacji jest fatalna dlatego spędza się ją w klinice i co kilka godzin dostajecie leki przeciwbólowe oraz kroplówkę . Szybko się o tym zapomina i naprawdę kilka dni i po bólu . Ja 6tego dnia już sama umyłam auto - delikatnie ale dałam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Nie pokazuje postów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
Cześć dziewczyny :) Ja już zaraz 5 miesięcy po - jak sutki mi stają to są strasznie wrażliwe takie ze jak potre stanikiem to mnie boli;/ nie wiem czy ktoras tak ma dlugo po operacji ? już zaczęłam nosić staniczki z fiszbinami :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Lidia, dopiero teraz zaczęłaś nosić biustonosz z fiszbina? Ja jestem 3 miesiące po i już na pojedyncze dni zakładam, przykładam wtedy na bliznę gazik. Jeszcze może za wcześnie ale mnie te sportowe spłaszczają :/ i już bardzo chciałabym nosić normalny. Chyba, ze dziewczyny możecie polecić biustonosze bez fiszbin ale nie spłaszczające :)? Widziałam fajny w Victoria Secret, dzisiaj pójdę przymierzyć. Lidia a jeszcze pytanie- pamiętasz czy miałaś różnice w rozmiarze np 3 miesiące po a teraz 5 miesięcy? Ten z victoria secret kosztuje prawie 200 zł i zastanawiam czy warto inwestować, czy np piersi jeszcze trochę zmaleją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
Goscola biustonosz z fiszbinami najlepiej nosić jak najpóźniej bo mogą zdeformowac implant :) ja w sportowym wyglądam dobrze więc nie mam problemu z noszeniem bo i tak mam miseczkę D :) rozmiar mam taki sam odkąd zeszła opuchlizna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia a jak się czujesz po tych 5 miesiącach? Byłaś jeszcze u doktorka na kontroli? Jak blizny ? Smarujesz/ smarowałas czymś w ogóle? Opowiadaj bo jestem strasznie ciekawa:)) Zadowolona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×