Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dnia 24.01.2021 o 10:08, majtynek napisał:

Cześć wszystkim. Miło mi dołączyć do zacnego grona:) 3.02 najprawdopodobniej stanę się posiadaczką okrągłych mentorów 300cc hp pod powieź. Podczytuje was od kilku tyg. Wyjściowo mam chłopięce a, nawet w czasie karmienia nie osiągneły więcej niż b;/ Trochę się martwię że będa za duże bo po przymierzeniu w staniku czyłam się jak z balonami(wiem wiem dla niektórych to pewnie rozmiar wyjściowy). Czy któraś dziewczyna miałą robiony zabieg pod powięź nie pod miesień??

 

Hej Majtynek:) jak Twoja operacja, jak się czujesz?

Ja miała operacje 04.02.2021 u dr Jarlińskiego we Wrocławiu, mam włożone 295 ml anatomiczne, trochę zaluje ze nie wziełam 330 ml, ale bałam sie że beda wyglądać wulgarnie. Dr Jarliński jest znany, że robi dość małe i naturalne.

Wybrałam go dlatego, że bardzo podobały mi się jego prace i ma bardzo dobre opinie tu na forum.

Najgorsza była dla mnie 3 doba, nie spalam, wygladalam jak z krzyza zdjeta, ale już 7 dnia musialam wsiąść za kierownice, ale ma automat wiec jakos dalam rade.

dzisiaj mija 18 dobra od operacji i mam strasznie wrazliwe sutki, jest to dość uciazliwe.

Mam pytanie, dziewczyny z anatomicznymi masujecie piersi? jak to robicie i jak czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć  dziewczyny, mam operacje 24 maja w klinice dr.Szczyt. Mam pytanie odnośnie tego ucisku w klatce piersiowej po zabiegu. Jak to czujecie, bo tego się obawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mery1985 napisał:

Cześć  dziewczyny, mam operacje 24 maja w klinice dr.Szczyt. Mam pytanie odnośnie tego ucisku w klatce piersiowej po zabiegu. Jak to czujecie, bo tego się obawiam 

Dnia 17.01.2021 o 17:22, Marbier88 napisał:

Hej jestem 2.5 roku po operacji. Mam mentor okrągłe hp 320cc i nie jestem zadowolona bo wyszły małe . Wyjsciowo kompletny brak piersi po dwóch ciążach i karmieniu. Mi wyszlo po operacji 65D, lecz niestety nie tego oczekiwałam. Myślę,  że akurat ten implant da Ci to czego oczekujesz i nie będą duże 🙂

Mam taką nadzieję 🙂 Ja akurat wolę siebie z średnim biustem tzn. te małe C.

Trochę mnie uspokoiłaś, dziękuję bardzo 😀👍

Zabieg mam 11.02. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, ja zaraz po przebudzeniu chciałam wstawać do toalety. Tylko nie dawałam rady i nie można przez ok.2tyg. a przynajmniej przez tydzień i później ostrożnie żeby nie szarpnąć ręki. Dostaniesz silne przeciwbólowe i czuć jakby ktoś położy ci ze 2 cegły na klatkę piersiową.  Przede wszystkim nastaw się pozytywnie i nie użalaj nad sobą. Ja nastawiłam się bojowo i największym problemem było to, że nie mógłam podnosić rąk do góry, żeby umyć/ułożyć włosy, ściągnąć kubek z szafki czy wytrzepac pościel:// Zrób sobie porządki w szafach, umyj okn itd., bo przez pierwszy trzeba na siebie uważać żeby implant się nie przesunął...Jest zasada, ręce trzymamy na wysokości łokci i blisko ciała, nawet ja sięgamy jogurt z lodówki ale szybko zleci:))) Powodzenia!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A długo  byłaś na zwolnieniu bo ja pracuje fizycznie i mysle jak to będzie z powrotem do pracy zebym zaraz  coś nie odwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w biurze i wróciłam do pracy po 2tyg., ale bardzo uważałam, bo nawet sięgając większy segregator z wyższej półki mogło  dojść do przesunięcia implantu.Najwcześniej po miesiącu możesz wrócić do pracy i ostrożnie na początku po powrocie z dźwiganiem ciężarów, gwałtownymi ruchami bo wszystko jeszcze "ciągnie". Lekarz chciał mi dac miesiąc L4. Weź 2 tyg. zwolennienia i już teraz zaplanuj sobie 2 tyg urlopu wypoczynkowego. Wyjdzie, ze teraz byłaś chora a urlop mialaś przecież zaplanowany;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w pracy wiedza , że  mam mieć zabieg. Ale nie wiedzą jaki. Powiedzialam że może mnie nie być około 2 miesięcy. Pracą sie nie przejmuje tylko wlasnie żeby nie wrócić za wcześnie i nie narobić sobie problemów. A specyfika pracy lekka nie jest.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My urlopy mamy zaplanowane juz w październiku tamtego roku ma ten  rok. To jest nie do ruszenia. Także tylko l4 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, miałam operacje 3 tyg temu dzis wrocilam do pracy 1 dzien, moja praca nie jest typowo fizyczna, jestem ekspedientką, mam pracę stojącą dodatkowo gdzies trzeba się schylić podokladav towar, bez dźwigania. Mialam dzis problem pomimo tego, czułam większe ucieplenie piersi i szczypanie w miejscu operacji, to powodował zwyczajnie wydaje mi się,ze ruch bo jak byłam w domu to jednak bardziej uważałam na siebie. Jeśli masz pracę fizyczną to radzę poczekać te dwa miesiące. Mojej koleżance implant się przesunął miala anatomiczny pod mięsień bo trochę za szybko wrocila do ćwiczeń nie minęły jeszcze pełne 3 miesiące od zabiegu, jak bedziesz miala okrągłe implanty to raczej jest mniejsze ryzyko przesunięcia bo poprostu jest okrągły, aczkolwiek trzeba uważać. Powodzenia 🧡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,poczytalam sobie wasze wypowiedzi i terazt sie zastanawiam nad soba.Ja bede miec operacje piersi 16 grudnia ,mam 43 lata i wiadomo po dziecku wiec piersi wygladaja jak balonik bez powietrza,mam 167 wzrostu i waze 58kg ,ja mialam kiedys duze c teraz mam b,jak myslicie jakie wielkosci implanty byly by dobre,wiem ze kazda z nas jest inna ale juz wiem po przeanalizowaniu waszych wypowiedzi ze chyba lepiej wziasc te najwieksze jakie doktor zaproponuje,ja jeszcze nie mialam konsultacj,dopiero sie na nia szykuje,dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Wątek widzę dawny naromiast u mnie to nowość 😇😉

Jestem w 3 dobie po operacji..dalej boli ale nie leżę plackiwm i staram się funkcjonować. Natomiast. Zastanawia mnie wygląd piersi. Mam mentory 510 okrągłe. Z miseczki a takze spora różnica. Wiem, że ponoc efekt finslny to miniumum 3 miesiace natomiast moje puersi w chwili obecnej to stożki patrząc z boku😖. Niet..tego bym nie chciała. Czy ktoras z Was tez tsk miała i to zmienilo sie z czasem w okrągłą pierś? Mam ogromna nadzieję ze cierpliwość popłaca 🙏😑😉 pozdrawiam i liczę na jakas dobra duszyczke ze odpowie jesli ma podobne doświadczenie..😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, czy któraś miała zabieg u dr. M. Charytonowicza? Jestem po konsultacji, zaproponował mi implanty anatomiczne 440 ml wysoki profil. Mówiłam że zależy mi na naturalnym efekcie. Jestem po 2 ciążach i moja wyjściówka to rozm. B, 167 cm wzrostu, 55 kg. Dziewczyny które macie implanty anatomiczne jesteście zadowolone? Piersi nie są twarde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×