Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Kadewe, pragnę zadać Ci pytania. Ile czasu nosisz implanty i czy tak duze jak 800 nie są ciężarem?

No i jeszcze byłabym wdzięczna za podanie wzrostu i wagi😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
3 godziny temu, any napisał:

Vega, witaj. Pamiętam Cię z rozmów gdy ja się przygotowywałam i z tego co kojarzę to jakaś infekcja Cię chyba wykluczyła? A może się mylę? 😂

No nie wazne. Witaj i będzie pieknie🤗

Ja jestem ponad 3 m-ce po

Nie , nie byłam wykluczona , ale bałam się , bo po solarium 11 dni przed zabiegiem  uczulenie mi wyszło , ale po 2 dniach zeszło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadewe
22 minuty temu, any napisał:

Kadewe, pragnę zadać Ci pytania. Ile czasu nosisz implanty i czy tak duze jak 800 nie są ciężarem?

No i jeszcze byłabym wdzięczna za podanie wzrostu i wagi😁

Druga operacje mialam w styczniu zeszlego roku :). Ciezarem nie sa, wlasciwie W OGOLE ich nie czuje. Mysle, ze to dlatego, ze wlasnie mam taka mocna budowe i jest na czym je nosic :).

Mierze 169 cm a co do wagi to nie wiem 😄 ale mysle, ze max 70. Jak sie wyprostuje tak porzadnie i stane bokiem to ten biust jest naprawde maly przy duzych zebrach. Dodam, ze przed operacja nie mialam w ogole cyckow. To byla skora wygladaja jak zuzyte prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadewe

Moj lekarz sam powiedzial, ze przy mojej budowie ten biust w zyciu nie wyglada na 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, no to super! Bo ja mam 172 i 65 kg i teraz te moje 350 nie widoczne. Myślę też o większych w daaalekiej przyszlosci😁

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadewe
16 godzin temu, any napisał:

Ej, no to super! Bo ja mam 172 i 65 kg i teraz te moje 350 nie widoczne. Myślę też o większych w daaalekiej przyszlosci😁

Dzięki za odpowiedź

Wiesz, mozna miec podobny wzrost i wage a jednak wszystko moze totalnie inaczej wygladac :). Nagadalam sie o tym z moim lekarzem ;). A co do Twoich checi to rozumiem bo minimum polowa kobiet idzie na kolejne operacje ;). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Jak po zabiegu przez pierwsze dni wstawałyscie z łóżka ??. Ja sama się nie położę , o wstaniu nie wspomnę , mąż musi mi pomagać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyana

Ja spałam pierwsze dni w pozycji półsiedzącej oparta o poduszkę z narożnika w salonie wiec łatwiej bylo mi sie położyć i wstawać chwytając za udo. 

A ja mam pytanie do dziewczyn z Ok 19.03 które są ponad miesiąc po zabiegu, czy wasze piersi są na tyle miękkie ze możecie złączyć je rękoma? Moje są ruchome ale nie dam rady ich złączyć, czuje opór, a jak na 5 min założyłam biustonosz z fiszbinami to nie wyglądały zbyt dobrze, duża przerwa między piersiami była. To samo w ...ence bez stanika, one na bokach a w środku pusto. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi 😅 i ze kwestia czasu jak będzie można je swobodnie układać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dyana ja jestem dokładnie z twojego terminu moje cycki nadal twarde jutro mija dokładnie 6 tyg od zabiegu injedtny plus ze nie muszę już cały czas nosić stanika namiotu tylko po mału przerzucam się na sportowy, namiot zakładam tylko na noc. Natomiast to o czym piszesz to badał mam przerwę między piersiami i sa nadal sztywne. Licze ze za półtora miesiąca czyli do czasu 1 kontroli to się zmieni. 

Co do wstawania z łóżka to trzeba się chwycić pod kolano druga noga wyprostowana i ta wyprostowana ciągnąć plecy do przodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

 

Moje piersi nigdy nie były zbyt duże i dlatego zdecydowałam się na zabieg ich powiększenia. Robiłam za pomoca implantów. Zabieg robiłam mi dr Aldona Stachura z Krakowa i jak najbardziej moge ją polecić, bardzo byłam zadowolona  z zabiegu u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

U mnie dzisiaj 4 doba po. Wczoraj chyba miałam kryzys , bolało mnie całe ciało , od narkozy chodziłam cała spuchnięta , wogóle miałam dość tego wszystkiego, musiałam wieczorem zaaplikować sobie czopa ;-), bo myślałam , że mnie rozsadzi od środka 😁, ale chyba pomogło , bo zeszło wszystko ze mnie , nawet dół 😀. Dzisiaj wstałam , i jest duuuużo lepiej , opuchlizna zeszła , nic już mnie nie boli , wystarcza mi już tylko 1 pyralgina . Kryzys chyba za mną , teraz będzie lepiej ....i tego się trzymam 💪💪💪

Czy te gorsety też Was tak uciskały ???

Mam czasami wrażenie , że mi to w żebra wchodzi. Lekarz mówi , że tak ma być , że na pewno nie mam zacisznego gorsetu ;-). Mówi , że szwy się ładnie goją , nie ropieją, piersi mam ładnie dobrane do figury , i mam się cieszyć , nie dołować ...więc chyba muszę go słuchać 😀.

I najważniejsze , że mężowi podobają się nowe 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
Dnia 30.04.2019 o 11:23, Gość Ola napisał:

 

Moje piersi nigdy nie były zbyt duże i dlatego zdecydowałam się na zabieg ich powiększenia. Robiłam za pomoca implantów. Zabieg robiłam mi dr Aldona Stachura z Krakowa i jak najbardziej moge ją polecić, bardzo byłam zadowolona  z zabiegu u niej

Ola a kiedy miałaś zabieg ?, Jak duże masz implanty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamii86

Vega jestem 3 tyg po I ten stanik dalej uciska, raz lepiej jest i na następny dzień znowu gorzej:/ zebra tez mniw bolaly teraz juz jest ok , u mnie najwiekszy bol byl po długim spacerze ,i był to ból mostka ! Normalnie jak złamany by był... Teraz już naprawdę dobrze. Mega wyczyn to był jak 14 dni po musiałam auto poprowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Vega napisał:

Ola a kiedy miałaś zabieg ?, Jak duże masz implanty ?

Vega, wydaje mi się,  że Ola Ci nie odpisze bo to jest tylko reklama tej lekarki 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dyana ja jestem dokładnie z twojego terminu moje cycki nadal twarde jutro mija dokładnie 6 tyg od zabiegu injedtny plus ze nie muszę już cały czas nosić stanika namiotu tylko po mału przerzucam się na sportowy, namiot zakładam tylko na noc. Natomiast to o czym piszesz to badał mam przerwę między piersiami i sa nadal sztywne. Licze ze za półtora miesiąca czyli do czasu 1 kontroli to się zmieni. 

Co do wstawania z łóżka to trzeba się chwycić pod kolano druga noga wyprostowana i ta wyprostowana ciągnąć plecy do przodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keriswwm

Cześć dziewczyny, mój termin operacji to 12 czerwca 🤭 mam nadzieje, ze wszystko pójdzie dobrze. Przede mna zrobienie badań , któraś z Was robiła szczepionkę przeciwko żółtaczce ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
1 godzinę temu, Gość Keriswwm napisał:

Cześć dziewczyny, mój termin operacji to 12 czerwca 🤭 mam nadzieje, ze wszystko pójdzie dobrze. Przede mna zrobienie badań , któraś z Was robiła szczepionkę przeciwko żółtaczce ? 

Tak , ja się szczepiłam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Czy Wy też miałyście wrażenie , że piersi Wam zaraz ,, eksplodują,,?

Jestem 6 dobę po, jezuuu są takie napięte , że czasami czekam na eksplozję 😱. A na spacerze ,to już w ogóle , aż ciężko mi z nimi chodzić , męczę szybko szybko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamii86
Dnia 3.05.2019 o 12:10, Gość Vega napisał:

Czy Wy też miałyście wrażenie , że piersi Wam zaraz ,, eksplodują,,?

Jestem 6 dobę po, jezuuu są takie napięte , że czasami czekam na eksplozję 😱. A na spacerze ,to już w ogóle , aż ciężko mi z nimi chodzić , męczę szybko szybko 

Też miałam takie wrażenie, całkiem nie dawno bo w zeszłym tygodniu! Dzwoniłam nawet do swojego lekarza , pytał czy jestem przed lub w trakcie okresu i czy czasem dzień wcześniej nie popracowalam za dużo.  U mnie akurat i jedno i drugie było powodem .kazał wziąć Ibuprom i odpocząć...

Ja mam za to problem że nie mogę za bardzo leżeć na boku 😐 jak kładę się na prawy bok to lewa strona baaaarfzo ciągnie:/ nie tyle pierś co mięśnie klatki ... miała któras z was tak ? Jestem jutro 4 tyg po. 

Wogole to jak założę stanik  triumph traction jest mi wygodnie a jak założę spowrotem ten pooperacyjny to mam wrażenie że jest za maly tak ciśnie! To jest normalne ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez po operacji

na boku mozna spac dopiero po 8 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora
Dnia 30.04.2019 o 11:23, Gość Ola napisał:

 

Moje piersi nigdy nie były zbyt duże i dlatego zdecydowałam się na zabieg ich powiększenia. Robiłam za pomoca implantów. Zabieg robiłam mi dr Aldona Stachura z Krakowa i jak najbardziej moge ją polecić, bardzo byłam zadowolona  z zabiegu u niej

Cześć Ola tez u tej dr bede robic piersi. jestem dopiero po wstepnej wizycie 🙂 ale dr bardzo dobre na mnie wrazenie zrobiła

 

Vega - duze mialaś implanty wszczepione?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora
Dnia 2.05.2019 o 18:40, Gość Keriswwm napisał:

Cześć dziewczyny, mój termin operacji to 12 czerwca 🤭 mam nadzieje, ze wszystko pójdzie dobrze. Przede mna zrobienie badań , któraś z Was robiła szczepionkę przeciwko żółtaczce ? 

ja mam termin na 6.06 wiec blisko 😉 duze implanty wybrałas? i jakie masz gabaryty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora
Dnia 27.04.2019 o 18:46, any napisał:

Ej, no to super! Bo ja mam 172 i 65 kg i teraz te moje 350 nie widoczne. Myślę też o większych w daaalekiej przyszlosci😁

Dzięki za odpowiedź

kurcze tez takie wybrałam a  mam podobne gabaryty. a czy mogłabys mi wysłas zdjecia na pw jak wygladaja 350 bo mamy praktycznie identyczny wzrost i wage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dora, nie wysyłam nic na priv. 

Mam piękne piersi, ale teraz zrobiłbym sobie większe gdybym miała te wiedze co dziś 😊 to nie tak, że one są zupełnie niewidoczne.

W ciuchach w ogóle nie widać, że coś robiłam, ale zawsze nosiłam grubsze staniki. W bieliźnie czy stroju wyglądają świetnie, zdrowo, aczkolwiek tak jak wyzej pisalam- chciałabym większe ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
7 godzin temu, Gość dora napisał:

 

Vega - duze mialaś implanty wszczepione?

 

Nie ,nie duże  255 okrągłe , ale do mojej figury ( jestem niska i drobna ) są w sam raz , i na pewno nie chciałabym większych 😉

U mnie wszystko już ok, czuję się coraz lepiej i sprawniej 😁,blizny ładnie się goją , zdjęłam już ten gorset pooperacyjny i mam teraz  taki stanik , który jest o mega wygodniejszy i tak strasznie mnie w żebra nie ciśnie ;-), po 6 tyg.moge go zdjąć i nałożyć już wszystko , tylko doktor doradził, żeby na początek bez fiszbin , coś bardziej miękkiego , sportowego .

Także z 70 nawet nie A , mam teraz 70 B/C 👍💪😁 

Mam to na czym mi najbardziej zależało, wypełnieniu tego pustego miejsca w biustonoszach w których chodziłam do tej pory :-). Przyjaciółka jak mnie zobaczyła w koszulce , to myślała ,że nie poddałam się jednak tej operacji , ale jak zobaczyła na "zywo " to 👍👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Vega u mnie za tydzień stuknie już 8 tydzień czyli 2 mies po, czekam na to aby moc wrócić do ćwiczeń bo ciało bez ćwiczeń się zmienia. Na razie robie sobie cwieczenia na nogi przysiady i podobne. A za tydzień już po mału zacznę brzuch ćwiczyć a potem gore. Jeśli chodzi o stanik to już w dzień nosze tylko sportowy a gorset zakładam na noc.

mam pytanie kiedy mogę go wyrzucić? 😂pewnie po 3 miesiącach? Co sądzicie? 

A na rower kiedy można wsiąść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora

Any - nie wiedziałam gdzie piszecie, czy w czesci 2 czy 3 ale juz bede tylko tutaj odpisywac zeby chaosu nie robic 😉 moja dr mowi ze z piersiami jest tak ze apetyt rosnie w miare jedzenia niestety 😉 ja całe zycie poza okresem karmienia bylam deska i boje sie ze przy 400 bedzie mi bardzo ciezko sie przyzwyczaic dlatego iore te 350...pewnie  po kilka latach bedzie tak jak piszesz przyzwyczaje sie i pomysle ze mogłam wziac wieksze ale na dzien dzisiejszy tego nie widze...

vega - wazne ze jestes zadowolona, tak jak piszesz kazdy jest inny ma inna budowe ale tez wyobrazenie jaki chce miec biust, zreszta 255 to wcale nie tak mało 😉

 

ja wybrałam 350 okragle, własnie pytałamw  drugim miejscu ze mam miec pod powięź włozone...podobno taki posredni stan miedzy podmiesien a pod gruczoł i ze teraz sporo tak zaleca...z tego co w necie czytałam...pewnie ajk sie bym uparła to by mi pod miesein włozyła tylko jak sie czlowiek nie zna to ciezko sie upierac 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Reklamujecie ten biustonosz Triumph traction , ale możecie podać jaki np.model konkretnie ??. Bo jest tego tyle , że nie bardzo wiem jaki jest najlepszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Czy sutki też miałyście taki wrażliwe i bolące? Stosowałyście coś na to , jakąś maść, żel ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×