Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ja 2,5 miesiąca po.

Izabella, ja miałam lift i implant. Miałam warunek- albo to, albo implant co najmniej 420. Wybrałam lift. Nie wiem czy dobrze zrobilam.. jestem mega szczęśliwa, piersi są boskie- 345- ale nie wiem co będzie po 10 latach znów potrzebny być może będzie lift😉

A jeśli już gadka o stanikach, to przez miesiąc narzekalam na pancerz, a teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego😱 najlepszy do podtrzymywania piersi ze wszystkich jakie posiadam. Byłam na zakupach i jeszcze niestety nic sobie nie dobralam😓 trudny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Dyana napisał:

Ja odpowiem bo jesteśmy z tego samego terminu co do dnia :D 

Moje początki nie były łatwe i musiałam wydłużyć o tydzień zwolnienie, ale teraz po 3 dniach w pracy tak sie rozruszalam, ze wróciłam do żywych i wszystkich przyziemnych obowiązków. 

A jeśli chodzi o piersi to moje już są miękkie i nie widzę opuchlizny.  Blizny ładnie sie goja, jak zejdą strupki to będę stosować maść która już zakupiłam na blizny. Stanik miękki/ sportowy mam nosic 3 miesiące a pas uciskowy 3 tygodnie, wiec jeszcze tydzień. A pózniej będę może go zakładać tylko na noc bo w sumie mi nie przeszkadza. Mam już nowy stanik miękki ale z fiszbinami i próbowałam go ubrać ale jeszcze sie nie udało, nawet tak na chwile na próbę 😅

Hej ja już smaruje maścią blizny od tygodnia, bo strupki dawno zeszły. U mnie tylko zostały jeszcze siniaki. Ja mam nosić ten stanik z pasem uciskowym miesiąc ale myśle czy to nie za krotko, a potem stanik bez fiszbin sportowy. Podobno fiszbiny zakazane póki co przez chyba 3 mies? 

Moje piersi tez nie sa już spuchnięte ale nadal twarde i czasami mi jakby drętwieją.. tez tak macie? 

Podobno do 3 mies wszystko jest normalne:-)

pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaaga

Hej dziewczyny jestem juz jakieś 2 miesiące po operacji biustu metoda pod mięsień mam pytanie do dziewczyn które sa juz po czy wy tez czujecie implenty jak sie przesuwaja np jak sie pochylacie i np jak je masujecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak maleńka,  też je czułam jeszcze 2-3 tyg temu. Na ten czas coraz rzadziej. Najczęściej jak wstaje po nocy to już tylko jeden czuje, ale też nie zawsze. Także to pewnie z czasem mija. 

Mi najbardziej dokuczalo to gdy podnosilam rece do góry, jak lezalam na boku, jak się schylalam i jak wstawalam ze snu  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

U mnie w poniedziałek będzie 3 tygodnie po operacji i czas wracać do pracy. Czuję się bardzo dobrze, oczywiście staram się nie nadwyrężać, na święta nie będzie błysku w mieszkaniu, trudno.. Jeśli chodzi o rany, to strupki już zeszły, siniaków brak, czasem czuję jakby pieczenie, ale tylko chwilowe. Wydaje mi się że okres rekonwalescencji jest bardzo uzależniony od wielkości implantu, im większy tym gorzej to przechodzimy. Ja mam implant 300 ml i powiem Wam że zniosłam to bardzo dobrze. Bez zawahania zrobiłabym to jeszcze raz. Do dziewczyn, które są przed operacją, mam radę, aby po operacji  kiedy będziecie czuły ucisk na klatce, starać się oddychać "brzuchem", a nie klatką piersiową, to naprawdę pomaga. Tak mi poradził lekarz i naprawdę się sprawdziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamii86

Hej ja jestem 2 dni po ... tragedii nie ma ,byłam nastawiona na dużo większy ból;) mam nadzieję że nic się w tej kwestii nie zmieni.! 

Dziś lekarz ściągnął opatrunek,zostawił tylko plastry i mam wrażenie że piersi bardziej spuchly ... czy wyvtez tak mialyscie? Jak długo one " rosly"? Po ilu dniach stanęły i już nie puchly więcej? Dziś lekarz rano oglądał i mówił że jest wszystko w porządku. Ale stres jest 😉

Dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej chyba już nie spuchną bardziej niż teraz:-) bólu tez nie powinno być większego do 4 dni najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jaki kupic stanik tak żeby nosić miesiąc po operacji i dłużej? Wiem ze ma być miekki sportowy ale chodzi o konkretny model. Ktoś tu kiedys pisał o jakimś trumph? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 

polecam Triumph traction , rewelacyjny 

jestem już 8 tyg po 

Edytowano przez Lys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamii86

Ona555 dzięki za odpowiedź, dziś spuchlo mi gardło i szyja dzwoniłam do lekarza okazało się że to reakcja alergiczna na lek tramadol,ketonal lub antybiityk.Odstawiłam i jest lepiej... wszystkie 3 ,mam brac ttlko paracetamol tylko zastanawiam sie czy 2,5 dnia na antybiityku to nie za malo 🤔 no nic grunt że lepiej mi. 

Bistonosz  mam w karcie wpisany Triumph traction.:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Lys napisał:

Hej 

polecam Triumph traction , rewelacyjny 

jestem już 8 tyg po 

Cześć dziękuje za polecenie dziś go kupiłam rzeczywiście jest świetny 👌👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ratunku ! 

Jestem już prawie 8 tyg po, miałam szwy rozpuszczalne , teraz po 6 tyg jak rana się zagoiła te szwy zaczęły mi tak jakby wyłazić ze środka , tzn zrobiły się takie małe zgrubienia i normalnie czuć w środki twardego wyłazi . Byłam tydzień temu u mojego lekarza , powiedział ze czasami tak się zdarza ze szew nie rozpuści się do końca i organizm go wydala na zewnątrz . I nic więcej noe powiedział tylko ze na blizny mam stosować plastry silikonowe . Tylko ze to mnie zaczyna uwierac nawet w pancerzu czy sportowym staniku . Już od dwóch tyg to się paproli i nic lepiej . 

Miała któraś z Was coś podobnego i może coś doradzić ? Czekać dalej czy iść to doktora znowu ? Boje się ze przez to moje blizny będą brzydkie 😢

Edytowano przez Lys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

🤬 parę dni temu byłam na solarium , tak ostatni raz , przed zabiegiem . I patrzę a tu na klatce, między piersiami wyszły mi krosty czerwone , normalnie jakaś wysypka . Jestem tak wkurzona na swoją głupotę ,że zachciało mi się opalenizny. Zostało mi 11 dni do zabiegu , jak to nie zejdzie , to ja nie wiem, pewnie mi termin przesuną 😢. Smaruje to ... maścią na uczulenie , biorę wapno . Jak to nie zejdzie , to normalnie się załamie . Moja głupota jest powalająca 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamii86
20 godzin temu, Gość Vega napisał:

🤬 parę dni temu byłam na solarium , tak ostatni raz , przed zabiegiem . I patrzę a tu na klatce, między piersiami wyszły mi krosty czerwone , normalnie jakaś wysypka . Jestem tak wkurzona na swoją głupotę ,że zachciało mi się opalenizny. Zostało mi 11 dni do zabiegu , jak to nie zejdzie , to ja nie wiem, pewnie mi termin przesuną 😢. Smaruje to ... maścią na uczulenie , biorę wapno . Jak to nie zejdzie , to normalnie się załamie . Moja głupota jest powalająca 😭

Nie denerwuj się zejdzie ci wszystko masz jeszcze 11 dni to naprawdę sporo więc uszy do góry:)  3 mam kciuki! 

U mnie dziś równy tydzień PO 🙂 jutjutro jadę na ściągnięcie szwów 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Dziewczyny po zabiegu, macie bolesne piersi po przebudzeniu rano? Ja mam bardzo szczegolnie prawa piers ale jak już wstanę i się rozruszam bol znika... Jestem 5,5 tyg po zabiegu

dzieki za odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa24

Hej dziewczyny jestem po operacji już 5 tygodni kiedy można np iść już na basen a bardziej chodzi coś w stylu termy poznańskie ?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa24
9 godzin temu, Gość Mal napisał:

Dziewczyny po zabiegu, macie bolesne piersi po przebudzeniu rano? Ja mam bardzo szczegolnie prawa piers ale jak już wstanę i się rozruszam bol znika... Jestem 5,5 tyg po zabiegu

dzieki za odpowiedzi 

Bólu nie czyje ale z rana faktycznie odczuwam jeszcze jakiś dyskomfort jednak po chwili przechodzi wiec sadze ze to kwestia jeszcze przyzwyczajenia organizmu i dojścia do całkowitego przystosowania implantów ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Nowa24 napisał:

Hej dziewczyny jestem po operacji już 5 tygodni kiedy można np iść już na basen a bardziej chodzi coś w stylu termy poznańskie ?🤔

Po 3 mies najwcześniej ! To na bank bo pytałam zero basenu wcześniej chyba ze chcesz być reoperowana🤦‍♀️😂😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a kiedy można spać na boku? Ja 4 tyg po i już mam dość spania na wznak🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
36 minut temu, Ona555 napisał:

Hej a kiedy można spać na boku? Ja 4 tyg po i już mam dość spania na wznak🤮

Ona a ty rano tez odczuwasz dykomorft ?ja jak nacisnę piers ta ja wtedy czuje tak jakby była posiniaczona hmm nie wiem czy to normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Mal, mam jeszcze wrażliwe piersi przy dotyku ale raczej już nie bolą czasami tylko. A ciebie bolą obie czy jedna? Mi mowili ze do 3 mies to wszystko możliwe wiec to chyba norma😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
3 godziny temu, Ona555 napisał:

Hej Mal, mam jeszcze wrażliwe piersi przy dotyku ale raczej już nie bolą czasami tylko. A ciebie bolą obie czy jedna? Mi mowili ze do 3 mies to wszystko możliwe wiec to chyba norma😉

Obie a jedna więcej to nie jest bol w sumie tylko takie czucie jak np masz siniaka i go naciśniesz to wtedy czujesz to miejsce :) może przeżywam za bardzo a mięśnie po nocy są nie rozruszane dlatego mam takie wrażenie... spytam ba wizycie :) moje już nie są takie wrażliwe przy dotyku może przy dużym ucisku. 

Blizny już nic natomiast nie bolą nie ciągną i super bledna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mal ile jesteś dokładnie po zabiegu? Ja 4 tyg i nadal nosze ten stanik pooperacyjny z pasem bo jak założę trumph triactin to wtedy czuje piersi i bolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
2 godziny temu, Ona555 napisał:

Mal ile jesteś dokładnie po zabiegu? Ja 4 tyg i nadal nosze ten stanik pooperacyjny z pasem bo jak założę trumph triactin to wtedy czuje piersi i bolą. 

Ja jutro będę 6 tyg poi generalnie w dzień. Już czasem nosze taki bez fiszbin który dobrze trzyma piersi. Piersi nic mnie nie bolą w dzień tak naprawdę czuje ze mogę robić wssystko. Ale tak jak wspomniałam piersi jedynie czuje rano po przebudzeniu i dopiero po rozruchu wszystko wraca do normy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalne, rozruszaj ramiona rano i będzie dobrze. Trzeba robić takie krążenia do tylu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
Dnia 17.04.2019 o 07:04, Gość Malamii86 napisał:

Nie denerwuj się zejdzie ci wszystko masz jeszcze 11 dni to naprawdę sporo więc uszy do góry:)  3 mam kciuki! 

 

Wszystko zeszło 😀

 

Dziewczyny , które są już PO , czy nie żałujecie tego ? Wiem , głupie pytanie 😎, ale jestem coraz bliżej swojego terminu , i coraz to  głupsze pytania i strach mnie nachodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamii86

No i super że zeszło:) !!! 

Ja miałam chyba raz kryzys że zastanawiałam się na co mi to bylo 😜 ale szybciutko głupie mysli poszły w zapomnienie, i ze 10000 % pewnością  powiem jak Ona5555 że nie zalujeee i jest to na prawdę najlepsza decyzja i wydana kasa :):):) 

wczoraj byłam na ściągnięciu szfow i powiem że poczułam duża ulgę. Nie ściąga nic ! 

ona 555 pytałam właśnie o spanie na  boku i lekarz mówił że jeśli nie boli to już mogę 🙂 taktak samo podnosić ręce do góry, 🙂 mozmoże implant ( mam okrągły) ma tu jakieś znaczenie ? Póki co nie próbowałam jeszcze tak spać . 

A dziewczyny może to głupie ale jaką byłam wczoraj szczęśliwa prosząc q trumphie Panią o stanik rozmiar 75E 😍😁😁😁  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to samo powiedzieli ze jeśli nie boli mogę spać na boku ale trudno wyczuć czy nie boli bo jak położę się na boku to jakis tam ból czuć:-) 

ja tez ostatnio kupiłam trumph triaction ale poprosiłam o rozmiar 70C a w końcu kupiłam 70F bo wszystkie były za małe po kolei😂😂👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
1 godzinę temu, Ona555 napisał:

Mi to samo powiedzieli ze jeśli nie boli mogę spać na boku ale trudno wyczuć czy nie boli bo jak położę się na boku to jakis tam ból czuć:-) 

ja tez ostatnio kupiłam trumph triaction ale poprosiłam o rozmiar 70C a w końcu kupiłam 70F bo wszystkie były za małe po kolei😂😂👍👍

Vega

nie zaluje !!!! Najlepsza decyzja!!! Piersi wyglądają super a ile już kupiłam stroi kąpielowych 🙈🙈🙈 trzymam w kciuki ! Będzie szybko a czas leci szybko i ani aie nie obejrzysz a będziesz w pełni sprawna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×