Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Mal a gdzie kupujesz te stroje kąpielowe? Tez muszę kupic bo wszystkie za małe 😂😂🤣👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
6 godzin temu, Ona555 napisał:

Mal a gdzie kupujesz te stroje kąpielowe? Tez muszę kupic bo wszystkie za małe 😂😂🤣👍

Hm, w calzedonii (super) i online kupiłam z oneil :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy to normalne ze jak zdejmę ten stanik pooperacyjny i nosze sportowy trumph to czuje bardziej piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
13 minut temu, Ona555 napisał:

Dziewczyny czy to normalne ze jak zdejmę ten stanik pooperacyjny i nosze sportowy trumph to czuje bardziej piersi?

Tak normalne:) tez tak miałam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamii86

Dziewczyny czy wy też odczuwacie taki dyskomfort po położeniu się do łóżka? Ja mam zależny od dnia ale zazwyczaj czuje  bol i stwardnienie napiecie (lewej piersi bardziej) i łopatke, ciężko ruszyć ręką i jest to takie dziwne uczucie jakby głaz  mi ktoś przykleil do klatki. Jestem  11 dni po operacji . Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
4 godziny temu, Gość Malamii86 napisał:

Dziewczyny czy wy też odczuwacie taki dyskomfort po położeniu się do łóżka? Ja mam zależny od dnia ale zazwyczaj czuje  bol i stwardnienie napiecie (lewej piersi bardziej) i łopatke, ciężko ruszyć ręką i jest to takie dziwne uczucie jakby głaz  mi ktoś przykleil do klatki. Jestem  11 dni po operacji . Czy to normalne ?

11 dni to niewiele czasu i jest to całkowicie normalne, bez paniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Girls

 czy ktoras tak miala jestem 6 tygodni po i jest super żadnego bolu jedynie po nocy jak wstanę to przy dotyku jedna jest obolała (dotyk z boku) co do pół godzinny ustępuje i juz jest super miała któraś tak ? Proszę o odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kiedy mogę zupełnie odstawić ten stanik pooperacyjny? Jest 5 tyg po stanik miałam nosić 4 tyg ale jak go zdejmę i nosze sportowy to bolą mnie piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
3 godziny temu, Gość Mal napisał:

11 dni to niewiele czasu i jest to całkowicie normalne, bez paniki :)

 

40 minut temu, Ona555 napisał:

Hej kiedy mogę zupełnie odstawić ten stanik pooperacyjny? Jest 5 tyg po stanik miałam nosić 4 tyg ale jak go zdejmę i nosze sportowy to bolą mnie piersi. 

Ona ja mam znowu tak ze jak spałam w nocy bez stanika to mega ulga i rano nie miałam tak obolałej piersi w dzień tez wole chodzić w takim bez fiszbin miękkim który tez dobrze podtrzymuje piersi...dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mal a kiedy przestałaś nosić stanik pooperacyjny? Kiedy mogę go odstawić? Bo póki co tylko w nim mnie piersi nie bolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
57 minut temu, Ona555 napisał:

Mal a kiedy przestałaś nosić stanik pooperacyjny? Kiedy mogę go odstawić? Bo póki co tylko w nim mnie piersi nie bolą. 

Ona nosze go dalej na zmianę z innym ale na noc co dwa dni bo po nocy w nim mam te piersi szczegolnie jedna jest jakby obita przy dotyku. Ona kiedy masz wizytę kontrolna? Ja chyba w tym tygodniu się umówię żeby sprawdzić czy wszystko ok. W dzień fantastycznie jakby były moje jedynie po nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wizytę dopiero za 2 miesiące czyli 3 miesiące od operacji. A ty ile jesteś dokładnie po operacji? U mnie prawa pierś tez jest bardziej wrażliwa na ból może przez to ze wszystko robie prawa ręka? A twoja pierś jak wyglada?raczej gdyby było coś nie tak to byłaby nabrzmiała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Brałyście zwolnienia z kliniki , czy jesteście na "urlopie " w pracy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
2 godziny temu, Ona555 napisał:

Ja mam wizytę dopiero za 2 miesiące czyli 3 miesiące od operacji. A ty ile jesteś dokładnie po operacji? U mnie prawa pierś tez jest bardziej wrażliwa na ból może przez to ze wszystko robie prawa ręka? A twoja pierś jak wyglada?raczej gdyby było coś nie tak to byłaby nabrzmiała. 

No ja tez mam mieć dopiero wizytę na koniec drugiego miesiaca ale chyba umówię się wcześniej...JeStem 6tygodni po.. one wyglądają identycznie może lekko prawa opadła bardziej ale to są jakies minimetry i na upartego szukałam...może faktycznie panikuje nie potrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmine

Czesc

Wlasnie mija poltora roku odkad powiekszylam piersi. Mentor 325 ,pod miesien u latkowskiego w polanicy. Najlepsza decyzja jaka kiedykolwiek podjelam zeby poprawc moja pewnosc siebie. Wyszly piekne, mega naturalne. Dziewczyny jesli , nadal ktoras z was sie zastanawia I ciagle sie wam snia cycki po nocach. Robcie sobie piersi. 

U mnie jedynie tylko po bliznie widac ze sa robione, bo naprawde super wyszly, no I chyba umowie sie na jakis laser zeby te blizny usunac, ktos cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a propos blizn używam teraz scar forte ale myśle czy ja mi się skończy nie zamienić na plastry? Jakie plastry polecacie? Co lepsze żel czy plastry? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa822
13 godzin temu, Gość Jasmine napisał:

Czesc

Wlasnie mija poltora roku odkad powiekszylam piersi. Mentor 325 ,pod miesien u latkowskiego w polanicy. Najlepsza decyzja jaka kiedykolwiek podjelam zeby poprawc moja pewnosc siebie. Wyszly piekne, mega naturalne. Dziewczyny jesli , nadal ktoras z was sie zastanawia I ciagle sie wam snia cycki po nocach. Robcie sobie piersi. 

U mnie jedynie tylko po bliznie widac ze sa robione, bo naprawde super wyszly, no I chyba umowie sie na jakis laser zeby te blizny usunac, ktos cos??

Jasmine kopę lat. Ja już 2 lata po operacji też u Łątkowskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

JUTRO moja kolej !!! Trzymajcie kciuki 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamii86

Vega  3 mam kciuki!!!! Jaki rozmiar wybrałaś? Ja jestem 16 dni po 😁👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
7 godzin temu, Gość Malamii86 napisał:

Vega  3 mam kciuki!!!! Jaki rozmiar wybrałaś? Ja jestem 16 dni po 😁👌

255 okrągłe Motiva 

Całą noc nie mogłam zasnąć , nad ranem zasnęłam, to zaraz budzik zadzwonił 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vega, witaj. Pamiętam Cię z rozmów gdy ja się przygotowywałam i z tego co kojarzę to jakaś infekcja Cię chyba wykluczyła? A może się mylę? 😂

No nie wazne. Witaj i będzie pieknie🤗

Ja jestem ponad 3 m-ce po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a propos blizn używam teraz scar forte ale myśle czy ja mi się skończy nie zamienić na plastry? Jakie plastry polecacie? Co lepsze żel czy plastry? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny od kiedy po operacji można się opalać lub chociaż poleżeć na słońcu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ona555 napisał:

Hej a propos blizn używam teraz scar forte ale myśle czy ja mi się skończy nie zamienić na plastry? Jakie plastry polecacie? Co lepsze żel czy plastry? 

Hej 

ja mam plastry Sutricon , polecam fajna i wygodna sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona, ja byłam na solarium ok 5 tyg po op. Zakrylam piersi na pol czasu opalania i nic mi nie bylo.

Jeśli chodzi o te plastry to mi nie podeszly, ale ja miałam więcej blizn niż Wy(po plastyce) i te odklejanie przed kąpielą i nastepnie przyklejanie jakoś mi nie wychodziło.

Używam kremu cicatrix. Nic mi nie przeszkadza, jest milusi w rozprowadzaniu i ładnie pachnie, a czy pomaga? Najlepszym pewnie lekarstwem będzie upływ czasu 😉 liczę, że rok po oper blizny będą znikome😊  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki any, ja jestem 5 tyg po i myśle czy mogę się opalać na słońcu na basenie. Do wody nie wchodzę ale chociaż poleżeć na leżaku 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale toples ?😂

Mi lekarz tłumaczył, że nie promienie, ale gorąc może wpłynąć na rozejscie się blizn. Więc pewnie można, ale bez przesady😉 jak będzie ciekl Ci pot po cyckach to uciekaj😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadewe

Hej 🙂

Czy jest tutaj jakas kobietka, ktora ma implant wiekszy niz 800 ml? Ja juz tyle mam ale chce wiecej... Jestem po 2 zabiegach (najpierw 400, pozniej 800)  ale ze wzgledu na moja okropna budowe i szerok rozstaw kosci, nadal nie ma efektu klepsydry na czym mi zalezy...

Podobno Mentor robi wieksze niz 800 ml. 

Bede wdzieczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Już po wszystkim , wyspałam się jak nigdy 😀. Nie boli , trochę mam lekki ucisk na klacie , ale dramatu nie ma . Leki przeciwbólowe na razie robią swoje 😀.

Widziałam się teraz w lustrze , jak szłam do toalety,w tym pancerzu piersi się ładnie układają , i co najważniejsze nie są za duże 😀, jak obrzęk zejdzie , będzie idealnie 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie topless, w stroju😜 to chyba poleżeć na słonku nie zaszkodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×