Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Oj dziewczyny znam ten ból...brak piersi :o:o nawet kuzyn mi dokuczał, mówiac...\" z przodu plecy, z tyłu plecy...Pan Bóg stworzył cie dla checy...\" :D:oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze poradzcie co powinnam zrobic.operacje mialam 5 miesiecy temu.operowal mnie dr Pastucha z Artplastica w Szczecinie.ogolnie jestem zadowolona z efektu.mam implanty firmy Polytech Silimed. W czasie konsultacji doktor powiedzial,ze dostane dozywotnia gwarancje na implanty.niedawno znalazlam na necie informacje dotyczace gwarancji na implaty polytech Silimed: \"Uczestnictwo w programie Implants of Excellence zapewnia dozywotnia gwarancje na implanty piersi firmy Polytech Silimed\"...\"Po implantacji , prosimy wypelnic formularz rejestracyjny i odeslac go do PTSME Mediainprodukte GmbH(Dieburg,Niemcy)...Dzieki temu otrzyma pani karte rejestracyjna oraz dodatkowe informacje o programie Implants of Excellence\"...\"Raz w roku bedziemy prosic Pania o wypelnienie ankiety i odeslanie jej do PTSME...Wypelnienie ankiety pozwoli Pani o oprzedluzenie o kolejny rok gwarancji z tytulu uczestnictwa w programie Implants of Excellence.Program przedluzonej gwarancji gedzie kontynuowany tylko,jesli co roku , otrzymamy od Pani wypelniona ankiete\"... oczywiscie napisalam maila do kliniki z prosba o wytlumaczenie i oto odpowiedz ,ktora otrzymalam: W związku z Pani zapytaniem zaprosiliśmy do siebie przedstawicieli firmy Polytech Silimed w Polsce z prośbą o wyjaśnienie tej, jakby nie było, bardzo niekomfortowej dla nas sytuacji. Sytuacja wygląda następująco: każdy Pacjent, który ma włożone implanty firmy Polytech Silimed dostaje od nas certyfikat, który też Pani otrzymała, gdzie są wpisane numery seryjne implantów etc. Jest to dokument świadczący o jakości implantów oraz o tym, że firma na dany produkt daje gwarancję. Niemniej jednak ta gwarancja jest tylko na 10 lat. Jeżeli Pacjentka chce przedłużyć gwarancję musi w przeciągu tych 10 lat wysłać do firmy Polytech Silimed formularz (z książeczki: \"Implants of Excellence\"), na którym jest prośba o wpisanie Pani danych osobowych. Pozwala to firmie na prowadzenie szerokich statystyk produktów. Problem polegał na tym, że my tych książeczek do tej pory nie mieliśmy, gdyż firma nas w nie nie zaopatrzyła, tłumacząc się tym, że Pacjentka ma przecież aż 10 lat na odesłanie tego formularza, a po zestawieniu rocznym zużycia implantów, oni wyślą nam odpowiednią ilość dokumentów do rozesłania pacjentom. Tutaj oczywiście wprowadziliśmy od razu z firmą pewne zmiany organizacyjne, tak ażebyśmy dysponowali magazynem takich dokumentów w Klinice, żebyśmy w przyszłość mogli od razu wręczać je Pacjentce wraz z wypisem.\" Oczywiscie o tym ,ze musze przystapic do jakiegos programu nie zostalam poinformowana na konsultacji.czuje sie oszukana.doradzcie co powinnam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco 120
Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji mamy nawet takie same rozmiarowo wkładki, też nie wiedziałam o tych książeczkach ładne kwiatki jutro będę dzwonić do kliniki i do dystrybutora tych wkładek zobaczymy. Będziemy walczyć, moja koleżanka też ma tej firmy wkładki więc będziemy dzwonić, aż załatwią tą sprawę. Ja jestem 5tyg po a Ty Temida 1982 5 m-cy jak ci się wkładki zachowują po tym czasie masz je dłużej jaki rozmiar uzyskałaś i ogólnie pytam o twoje odczucia i obserwację będę wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdura z wypelnianiem co roku tej ankiety.To ich chwyt aby kobiety nie wysylaly tej ankiety i tym zwalniaja sie z gwarancji pozniewaz ......mozna bylo by ten problem zabobiec.....itd. Takie ankiety mozna dobrowolnie wypelniac dla doswiadczen naukowych!!Cala Artplastica ...Pastucha traci klijentow zrobil teraz 10%znizki na piersi.Dzis konsultacja jutro zabieg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco 120
Tak Temida w Artplastice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staniki nosze 70D lub 65 E,teraz po 5 miesiacach moge powiedziec ,ze pieri sa bardzo miekkie,jestem z nich zadowolona,chociaz gdybym mogla to zdecydowalabym sie na wieksze ok 400 ml.coco120 .powiedz ciebie tez oklamali z ta dozywotnia gwarancja?daj znac co Ci powiedza.gdybym mieszkala w Polsce to bym tam jutro zrobila im awanture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco 120
Z tego co wiem nie tylko ta firma ma taki program inne Mentor i Allergen też, tylko pacjentki o tym nie wiedzą.Tylko Polytech daje paszporty:) inne nawet tego nie dają i dziewczyny tracą gwarancję bo nie odesłały dokumentów itp. Kliniki nie informują ich o tym fakcie. Swoją drogą taka ankieta nie jest zła, firma wie jak ich produkt się sprawuje poprzez informację zwrotną od pacjentek. Tylko nieodesłanie ankiety nie powinno powodować utraty gwarancji (: Muszę się temu przyjrzeć dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC____niewiedzy
Witam wszystkie :) słuchajcie kobitki, piszecie o powiększaniu piersi z np. A na C,D i F. Ok, te tematy w kółko wertujecie, ale co z cyckami o rozmiarze D w złej formie (?) po efekcie jojo od niepamiętnych czasów. Krótko! Mam duże cycki, ale chcę mieś nadal duże cycki ale STERCZĄCE xD Czy popularna klinika Krakowska zajmyje się modelowaniem i podnoszeniem ciężkich cycków??? (na fotach ich stronki widać pierwotnie tylko małe cycuszki, potem buforki ) P_O_Z_D_R_O_W_I_E_N_I_A od nowej "ABC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco 120
Temida1982 mi powiedzieli, że na wkładki ma dożywotnią gwarancję i dali mi paszport implantów nic nie mówili o dalszych procedurach. Ciekawe jutro do nich zadzwonię. Też wzięłabym teraz większe choć musiałabym dopasować do wymiaru u mnie średnica nie mogła być większa niż 11,5 cm a te nasze mają 11,3 cm ale 390-400 ma 11,8 więc tylko 3mm więcej. Jedno wiem teraz znacznie lepiej bym się przygotowała do tej op i przejrzała wszelkie katalogi implantów i ich rozmiarom. Napisz mi proszę czy długo schodziła ci opuchlizna, martwię się ile jeszcze zmaleją (: Jakie miałaś wymiar przed ja 73-74 pod i 89 w biuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco 120
Pozdrawiamy Ciebie ABC wertujemy ten temat bo to nasz problem. Dr. Niemkiewicz na swojej stronie umieścił zdjęcia z podniesienia biustu radzę obejrzeć. Duże biusty jeśli straciły na grawitacji lekarze radzą podnieść i czasami tylko to wystarcza a czasami wkładają implant. Radzę wysłać zdjęcia do doktorków i oni napiszą co radzą w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC____niewiedzy
Do- Coco 120 . Też tak myślałam, że wiesz zrbię sobie silikomy i będzie OKi, ale wtedy cycki będą widoczne na maksa jak dwa radary, a potem dopiero ja. Kurcze, a mozna wysłać swoje foty na maila do któregoś z tych lekarzy w celu doinformowania lub porady. Jeśli tak, to super. dzięki za info :)) Dziewczyny, nie ma na forum żadnej "tłuściutkiej cycoliny" z II kat. ? Takiej jak ja, oczywiście hi hi hi. Kurcze, same szprychy... Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC____niewiedzy
Obejrzałam galerię Dr Niemcewicza i niektóre korekty wyglądają ochydnie...chyba wolę sobie powiększyć o rozmiar i będzie apetyczniej. Żony Frankesztajna nie dam z siebie zrobić ;)) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC____niewiedzy
Niemkiewicz, sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
hej dziewczynki poslalam wlasnie nowe fotki swoich skarbow oceniajcie ps.wyslalam tym ktore do mnie pisaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
dorota - masz zajebiste cycuszki - są extra - (dzięki za fotki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
do wszytkich dziewczyn już PO, jeszcze raz proszę o fotki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można wyslac zdjecia do doktora e-mailem, ja wyslalam do dr kasprzyka. On odpisal i umowilismy sie na operacje. Malina 02 jesli mozesz to wyslij mi zdjecia swoich piersi, bardzo prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko jeśli można prosić o Twoje fotki na tapeczka@tlen.pl. gdyby jeszcze była tu gdzieś chce ważyć to też bym prosiła. Malina swego czasu też zastanawiałam sie nad Zukowską ale jednak wybrałam Kasprzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla dziewczyna
hej nie szkoda wam zdrowia? wiecie ze po ok 10 latach trzeba wymieniac wkladki? zapraszam na lobby biusciastych http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203 to miejsce dla kazdej z was z mniejszym lub wiekszym biustem zobaczcie jakie efekty daje dobrze dobrany stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla dziewczyna
a to przyklad co robi dobry stanik z biustem 70a http://stanikomania.blox.pl/2008/01/Biust-szesnasty-czyli-70A-zrewidowane.html piszecie ze chcecie biust c czy d, lub duze d. ale takie rozmiary nie istnieja. rozmiar to cyferka i literka. sama literka nic nie znaczy http://b75.blox.pl/2008/01/Rozmiarologia-teoretyczna-czyli-gdzie-kucharek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franzezka
Dzięki malina za fotki, masz teraz super biuścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
gg ja dzieki temu forum wybralam Zukowska bo bardzo duzo dziewczyn na wczesniejszych stronach jeszcze w cz.1 tego tematu bardzo dobrze sie wypowiadalo i byly bardzo zadowolone,i dlatego tez zdecydowalam sie na nia.bez zastanowienia zapisalam sie do niej na konsultacje,a juz po powrocie z wizyty u niej znow weszlam na forum i sie zalamalam nagatywnymi opiniami o Zukowskiej.ale zdecydowalam ze nic juz nie bede zmieniac. i mowiac szczerze jestem mega zadowolona, bo te cycuszki co mam teraz do piet nie dorastaja poprzednim a wlasciwie ich brakowi. wiec ja z czystym sercem z wlasnego doswiadczenia chwale sobie ta dr. czekam na twoje zdjecia gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
dziekuje frazeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla dziewczyna
rozmiar mam z duzy. mam w biuscie 98 a pod 76, nosze 70f brytyjskie nie moge dostac na siebie sukienek, marynarek, bluzek rozpinanych jak dopasuje cos w biuscie to w tali powiewa o jakies 2-3 rozmiary zreszta moj rozmiar nie ma nic do rzeczy, uwierzcie duzy biust to nic wygodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykla dziewczyna, z calym szacunkiem ale nie chcialabym aby moje piersi wygladaly tak jak na tych zdjeciach. I w tym wszystkim nie chodzi o wyglad piersi w staniuku, bo akurat moje wygladaja lepiej niz na tych zdjeciach do ktorych podalas link, chodzi o wyglad bez stanika bo poprostu ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×