Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość nania876
ile kosztuje taki zabieg powiekszania piersi??? czy to zalezy od wielkosci jaka chcemy uzyskac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
cześć dziewczynki kilka dni mnie nie było i widzę że doszło kilka nowych dziewczyn i od razu poprosze o wasze fotki Martusię ,eniii i Agniesie a w szczególności te które miały robione u dr.Kasprzyka ja się zdecydowałam zrobić właśnie u niego.Z góry dziękuje. gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia a masz ustalony termin operacji, bo jestem ciekawa ile sie czeka od konsultacji do operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zaklepane dwa terminy u dwóch lekarzy, na 16 stycznia u dr Zawisz - podobno czeka sie na operacje 2 miesiace, a drugi termin na 6 stycznia u dr kasprzyka - ale podobno czeka sie ok 4-5 miesiecy, nie wiem co zrobic, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
Gosiunia26 a kiedy masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o moj boze aaaa
dziewczyny a z tym silikonem można mieć dziecko? karmic je i wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można spokojnie, o ile impl jest pod mięsień - podobno mając pod gruczoł też można karmić, ale większość opinii mówi, że jednak nie. dyfuzja międzycząsteczkowa istnieje, ale w tym przypadku podobno to są zbyt małe ilości aby mogły szkodzić komukolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia i Enii ja tez chce oko nacieszyc i poprosze fotki :)Agniesia dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po dzisiejszej konsultacji mam mieć 325 choć początkwo było 280. Dlatego martusia poproszę o fotki tapeczka@tlen.pl. Też mam mieć anatomiczne choć dziś dowiedziałm sie, ze ich wadą jest to,ż e mogą się przekręcić. Lubila czemu wybrałaś okrągłe? Ja też sie jeszcze nad tym zastanawiam. Mój m. byłby zachwycony gdybym sobie wzięła 420. Masz już termin? Dziewczyny te 325 to jest rozm. c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile sama sie dobrze zmierzyłam to mam 77 pod biustem i ze 3 cm wiecej w biuście. Jestem niezły osioł bo nie zapytałm gdzie te protezy bedą umieszczone. Jakie to ma znaczenie czy pod miesien czy pod gruczoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia23
Martusia i Enii też poproszę o fotki i inne ziewczyny które chcasię podzielić swoimi nabytkami. Bedę bardzo wdzięczna!!!! Po 21 stycznia odwzajemnie swoimi fotkami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Kasprzyka. Wg mnie to na wielu zdjęciach tych i wielu innych czasem wieksza proteza wychodzi optycznie mniejsza od tych mniejszych protez. A ile ważysz i jaki masz wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to my bardzo podobne jesteśmy, żeby nie powiedziec identyczne wagowo i wzrostowo. Kiedy masz zabieg i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
gg ja powiedziałam doktorowi jakie mi się podobają a rozmiar i rodzaj on zaproponował a ja się na niego zdaje bo widziałam dużo jego prac i okrągłe wychodzą mu też piękne. Ja chcę żeby one od góry były ładnie wypełnione a jeśli chodzi o wielkośc to Twoje mogą wyjśc nawet większe bo ja po prostu do malutkich nie należę i dlatego muszą byc wi ększej pojemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem polega na tym, ze ja nie chce duzych tylko takie zwykłe c. Lubila masz juz jakis termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula1982
Witajcie, praktycznie się nie udzielam na tym forum, ale namiętnie je czytam :) Ja mam planowaną operację u doktora Szczyta więc jeśli również mogłabym prosić o fotki byłabym wdzięczna: asiul_a1@vp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
gg mam na 4 marzec, ja też nie chcę miec dużych tylko takie ok. C ale ja jestem wysoka177cm i muszę miec większe a Ty masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia69 wlasnie sie doczytalam ,a czytalam pare razy dla pewnosci.Dr.Kasprzyk z Krakowa,ten slynny Kasprzyk namawial Cie na wieksze?!Mi zaproponowal 255-najwieksze w moim przypadku,o wiekszych nie bylo mowy:(Mowa o tym samym,moze ma blizniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja za równy miesiąc będee już po i zaczynam sie strasznie denerwować ,aż do tego stopnia że chciałam wszystko odwołać. Napiszcie mi kiedy najlepiej zrobić wyniki ile przed zabiegiem?Aha Martusia i enii czy ja też moge liczyć na wasze fotki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę u dr Kasprzyka trzeba trafic na dobry dzień, żeby mieć takie jakie się chce...obawiam się, że będzie chciał mi dać mniejsze, niz sobie wybiorę.....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ZDJECIA WYSŁAŁM TYM KTÓRE O TO PROSIŁY, CO DO DR KASPRZYKA, TO CHODZI O TEGO Z KRAKOWA. MAM WKŁADKI MENTORA OKRĄGŁE BO ANATOMICZNE MI DR ODRADZIŁ JAKO TE ZMOŻLIWOSCIĄ OBROTU. PO ZA TYM ANATOMICZNE SA BARDZIEJ DLA TYCH CO JUZ MAJA JAKIŚ BIUST A POTRZEBUJA TYLKO GO POWIEKSZYC . JA PO PROSTU NIC NIE MIAŁAM.ROZMIAR I RODZAJ WKŁADKI DR POLECA WZGLEDEM WYMAGAŃ PACJENTKI. SUGERUJE TEZ SWOJE. JAK WIDZI NIE DO KOŃCA APROBATĘ TO PROPONUJE WIEKSZE, LUB MNIEJSZE. WYBIERZCIE SIE NA WIZYTE Z MĘŻEM ABY ON TEZ MIAŁ W TYM JAKIS UDZIAŁ. POROZMAWIAJCIE SZCZERZE Z DOKTOREM JAKIE MACIE OCZEKIWANIA I JAK CHCECIE WYGLADAĆ. NIE PRZYTAKUJCIE TYLKO. ON TEZ CHCE WIEDZIEC JAKIE JEST WASZE NASTAWIENIE DO TEGO. ON JEST LEKARZEM I WIE CO ROBI. PO ZA TYM ZROBIŁ JUZ TROSZKE PIEKNYCH BIUSTÓW W SWOJEJ KARIERZE TAK ZE ZAUFAJCIE MU. MA FAJNIE ZIMNE RĘCE PODCZAS BADANIA. PO TYM GO POZNACIE. KTOŚ PISAŁ ZE DR KASPRZYK ZAPROPONOWAŁ MAŁE WKŁADKI. SŁUCHAJCIE TU NIE CHODZI O TO ABY WSZYSTKIM DAWAC 250 CZY 300 ML. TO WSZYTKOZALEZY CZY WKŁADKA POD MIESIEN CZY GRUCZOŁ, ORAZ ZALEZY OD ILOŚCI TŁUSZCZU W PIERSI I JUZ POSIADANEGO ROZMIARU. JA MIAŁA WKŁADANY POD GRUCZOŁ , ROZMIAR MAŁE A I MAŁO TŁUSZCZU DLATEGO TAKI ROZMIAR OTRZYMAŁAM. TERAZ JESTEM PROPORCJONALNA DO MOJEGO 1,75 M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja byłam z mężem i to on sobie wybrał te 325. Kiedy miałam włozone 2 wkładki jedną 280 a drugą 325 to o dziwo, aż tak znaczącej róznicy nie ma. Dzięki martusia za cycusie. Są piekne ja jednak bym chciała większe. Ty jesteś dość wysoka i troche dziwne, że zaproponował Ci stosunkowo niewielkie wkładki. Nie powiedział mi tez lekarz, że wkładki okrągłe sa raczej dla tych co nie maja biustu. Bo ja nie mam. Gnębi mnie jednak to że te anatomy mogą sie przekręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG12 JA UWAZAM ZE MAM TERAZ TYLE ILE POTRZEBA. JEST TO C A CHCIAŁAM B. UWAŻAM ZE WIEKSZY BYŁBY PEWNIE DLA FACETÓW FAJNY. ALE POMYŚL ZE ZA 10 , 15 LAT WIEKSZA WKŁADKA SZYBCIEJ OBCIĄGNIE BIUST W DÓŁ BĘDZIE JA WIDAC. PO ZA TYM POCZYTAJ OPINI TYCH CO ZMNIEJSZAŁY O IRONIO( JEDNE MAJA ZA MAŁO I POWIEKSZAJA A INNE MAJA Z A DUZO I POMNIEJSZAJĄ) JAK IM CIĄZYŁY NA KREGOSŁUP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
janess! weź większe implanty od 255 - będziesz żałować. no nie wiem chyba że masz swoje duze Lekarze specjalnie dają mniejsze żeby potem przyjść i robić większe!!! Ja mam 335 i 370 i wyszło pełne - duże ( chociaż nie wiem czy duże C dla mnie to te piersi nie wyglądają na taki rozmiar jaki kupuje biustonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENNII WITAJ DOSTAŁAM OD CIEBIE POCZTE ALE NIE MOGE ROZPAKOWAĆ ZIPA. POPROSZE NIESPAKOWANE ALBO SPAKOWANE RAR. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×