Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Profesor Zielinski odszedł z kliniki w Bydgoszczy z początkiem września, ale przyjmuje w Łodzi, ul. Boya-Żeleńskiego 12, w gabinecie "Uroda i Zdrowie" , Bydgoszcz stanowi miejsce konsultacyjne (nadal tam mieszka), ale najlepiej dzownic do Łodzi i sie umawiac tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta najwidoczniej niepotrzebnie się zamartwiałaś...ta opuchlizna to bardzo różnie schodzi. U mnie zajęło to jakieś prawie 2 tyg. zanim opuchlizna zniknęła.... Qamilla...dziewczyny mają rację....przejdź się lepiej do innego lekarza na konsultacje....sprawdzisz wtedy opinię innego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam nie zaglądac ale jednak pooglądałam..i poprawa jest......opuchlizna schodzi jeszcze pewnie z tydzien znim zejdzie.... i zaczęły sie zaokraglac a nie takie sztywne twarde śledzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamilla masz podobne wymiary do moich,tez mam 175,waze 60 kg,tylko pod biustem mam 66 cm,Ty zdaje sie 80 -85cm(wnioskuje po rozmiarze stanika,kt nosisz 75B-80A,chociaz wydaje mi sie,ze masz bardzo zle dobrany stanik,ja z 66cm pod biustem nosze 65E,60F?Mi tez doktor dobral 345 i wyszly male.W biuscie mam 89 cm,pod ubraniem biust chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...jutro mój dzień, o 12-ej w południe już będę spała!!! Ale się boje, cały dzień boli mnie brzuch z nerwów i nie wiem co mam ze doba zrobić??? Pora już spać a ja krece się po domu bez celu!!!! Jutro rano wyjeżdżam bo do Lindynu mam jakieś 250km, odezwę się jakbjyz się ibudze i dam radę coś napisać do Was :-) najważniejsze ze już jutro będę miała cycki hehehe caluski i do usłyszenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis słońce dziś twój dzień..trzymaj się dzielnie i dawaj nam tu znać jak tylko dasz radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi kochana jak się masz? mnie zaczęło brać przeziębienie wczoraj..gardło, katar ..i kaszel z kichaniem- to boli :/..... wczoraj dużo lepiej sie czułam nawet ugotowałam sos do spagetti a dzis jakby pół kroczu w tył ale myślę że przez przeziębienie nadwyręzyłam te cyce od kaszlu i kichania :/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi ja tak miałam skurcze na przodzie a tym ciętym mięśniu..teraz też są ale nie tak często i nie boli tak bardzo... czasem jak mnie łapało to aż zasyczalam jak wąż.... ta prawa strona mi doskwiera gdyby goiła sie tak jak lewa to zapomniałąbym ze miałam operacje :D.....w poniedziałek jade na zdjęcie szwów ....a ty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MONIS życzę powidzenia trzymam kciuki EMI MARTA-twarde z Was kobitki mam nadzieje,że ja teź to tak zniosę.Doszlam do wniosku że jadę jeszcze raz na konsultację,bo chyba 340 to mało zapytam o większe,jak byłam pierwszy raz na konsultacji to on zaproponował,ale teraz po przeczytaniu wszystkiego co piszecie muszę sama wyjść z propozycją o większe zobsczymy co powie..Nie chcę być niezadowolona z rozmiarku ,a jak cierpieć to raz. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MONIS miało byc powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Moni Moni ! cała pozytywna energia z forum jest z tobą !!! napełnij ją swoje cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, w poniedziałek umówię się z innym lekarzem dla świętego spokoju. Widzę,że dziewczyną wychodzą różne rozmiary z tych samych ml. Widziałam jedną,która ma 300ml i wyszły jej ładne, pełne D. Doktor twierdzi,że wyjdą duże, no ale Wy piszecie,że mogę być niezadowolona. Pójdę do drugiego, zobaczę co powie iwtedy będę rozmyślać :) A Wy wracajcie do zdrowia,by móc w pełni już cieszyć się z nowych nabytków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ze tak naprawde nie wiadomo co wyjdzie była na forum jedna dziewczyna co miała takie wym jak ja i mamy tk samo implanty i ona ma w biuście 90 a ja 96 teraz... :/ i dlaczego? no ja mam opuchlizne jeszcze ale to 2-3 cm nawet niech spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Macie racje kazda z nas ma inna budowę ciała,mnie powiedział że przy 340 wyjdzie ładne D,ale pojadę na kolejną konsultację i wyjdę z propozycją większej wkładki zobaczymy co powie,MARTA czy jak teraz patrzysz na swoje cycuchy to według Ciebie będzie D noi czy jestes zadowolona a może czujesz że powinny być większe? Noi napisz czy już wiesz jakiej firmy masz stanik pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na staniku mam napisane tylko "B, made in UK :)" i nic więcej.... a myślę że mój biust to duże C małe D ... i myślę, że jak sie ułożą i zejdzie opuchlizna do końca to będzie wg mnie rozmar idealny, bo na teraz to mam mały przesyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś trzymaj się dzielnie:) !! i jak już wrócisz do żywych to daj znać:) czekamy na relacje jak się czujesz :) no i jak się czują Twoje przody:) Marta.. jeszcze masz opuchliznę, pewnie zejdzie Ci jeszcze trochę z biustu:) także cierpliwie czekaj....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA super ze bedzie D dla mnie to rozmiar idealny!!!!! O takim własnie marzę.Obawiam się tylko że przy moim 85cm pod biustem to 340ml to będzie mało i nie wyjdzie z tego D,wy wszystkie to takie szczuplaski a jakas ogromna jestem pod biustem.Napisz jak funkcjonujesz,możesz już chodzić zajmować się domem i dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w miare dobrze ale celowo się oszczędzam..... moge na spokojnie zrobić obiad... zając się dziećmi, choć moje mają 4 i 10 lat...więc samodzielne i dają sobie świetnie rade :D.... myślę, ze od przyszłego tygodnia bede już na super całkowitym chodzie...wróciła pełna sprawnośc w rękachopuchlizny prawie już nie ma na lewej a na prawej minimalna... myślę, ze po operacji to tak na spokojnie i bez przemćzania tydzień rekonwalescencji jest ok....a w 2 tyg to można już żyć normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamelianka
kobiety ktore karmily zwykle maja wieksze piersi z tymi samymi wymiarami co te ktore tego nie robily ale maja tez (niestety) wiecej probemow pozniej, szybciej im obwisa biust. Robilam 3 lata temu, karmilam i mam znow zwisy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamelianka
dodam ze mialam swoje male obwisle 75B po porodzie, wsadzil mi 380cc czyli calkiem sporo no i teraz wisi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałas implant pod gruczoł czy miesień? miałaś podnoszenie czy sam implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pomocy... zabieg tuz tuz- juz we wtorek a mnie cos zaczyna gardlo bolec.... na razie nic innego sie nie dzieje ale juz paniukje bo we wrzesniu wlasnie przez gardlo mialam przelozona operacje... tylko wtedy zlapalo mnie na wieczor przed operacja a teraz mam kilka dni przed soba... wiecie czy cos oprocz wit c mozna brac? miala ktoras tez tak ze przed op sie przeziebila? pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamelianka
mialam bez podnoszenia bo sie wydawalo ze nie trzeba bedzie. teraz to juz nie wiem :( jestem mloda, mam 24 lata wiec kto by pomyslal ze mi tak obwisna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martus możesz kupić szałwie w syropie i sobie robic płukanie gardał - mi pomogło, ostatecznie bioparox-antybiotyk miejscowy. gorąca herbata z midem i cytryną i wieczorem gorąca kąpiel w soli... mi to pomogło .... A z obwisaniem piersi to własnie róznie bywa u umnie ten plus ze mam taką wielkośc brodawej ze w razie czego można min je na nich podnieść... a przy obwisajcej piersi to lepiej jest dac implant pod miesien to on trochę trzyma jego cięzar a przy włożeniu pod gruczoł jednak skóra ma większe napięcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem z Wami Kochane :-) Na stole byłam o 13:30, wzięłam 3 głębokie oddechu i już nic nie pamietam co byli dalej :-) Wybudzenua tez bardzo nie pamietam ale najważniejsze ze czuje się dobrze (jak narazie) :-) trochę mnie ciągnie skóra ale spoko, cieszę się bardzo! Aha i w UK jest chyba inaczej bo nie mam stannika, leze sobie w koszuli i widzę cycki hehehe...fajne są mimo opuchlizny! Jutro jak ku wyjma dreny to zaloza mi stannior! Pozdrawiam cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamelianka
ja mam pod miesien wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×