Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość profile
Profil oznacza stosunek podstawy implantu do jego wysokości (proszę go sobie wyobrazić w pozycji leżącej): niski - szeroka podstawa / mała wysokość średni - średnia podstawa / średnia wysokość wysoki - mała podstawa / duża wysokość Dotyczy to zarówno implantów okrągłych jak i anatomicznych (zwanych też potocznie profilowanymi). Projekcja to wysokość implantu wyrażona w mm. Podawana jest przy każdym rozmiarze (objętości) implantu obok średnicy (dla implantów okrągłych) lub wysokości i szerokości (dla implantów anatomicznych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia jakiej firmy są implanty :( Doktor mówi,że wyjdą mi duże cycuchy przez tą projekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
bo projekcja jest wazna, z reszta wszystko jest wazne:)) ale dzieki projekcji z boku piersi sa duze i w bluzce beda wygladac apetycznie, Wiec o nic sie nie martw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,bo naczytałam się tutaj i zaczęłam wariować. Wiesz jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
No bo tymi ml to tak do konca nie mozna sie sugerowac. Wszystko zlezy od firmy bo one maja rozne podstawy ,projekcje i profile. Nie boj zaby:) Dlatego lekrze nie lubia forow bo potem dziewczyny szaleja:) Ale wiem jak to jest:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor mówił mi,żebym ani forum, ani zdjęciami się nie sugierowała,bo to każdemu inaczej wychodzi. W końcu jest fachowcem i skoro mówi,że będę zadowolona,a wie,że ja bardzo bym chciała D to chyba wie co mówi :) Dzięki za otuchę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze każdemu inaczej wychodzi...ja widziałamu dziewczyna takie jak moje a mi sie wydaje ze moje wyszły dużo większe niż im...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przespalam noc bez problemu :-) własnie wyjeli mu dreny (bol straszny ale chwilowy) teraz czekam na sniadanko i maja założyć mi stannik 75D bo powiedzieli ze skoro przed operacja nosilam 70 to teraz mam opuchlizne i musi być większy! Wy tez tak mialyscie? Zrozmiaru jestem zadowolona, cycki są na maxa opuchniete wiec jeszcze kwadratowe :-) Najgorsze ze czuje się niedolezna, ale wstanie do łazienki już dziś lepiej mi poszło nuż wczoraj! Marta i Emi a Wy jak się czujecie dziś? Nadal czujecie ze skóra na cyckach jest naciagnieta na maxa i przez to jest dyskomford??? Qamilla...ja mam Allergan, okragle, szerokość 11,8 a projekcja 5,7 i cycki są duże ale i tak jeszcze się zmniejsza pewnie a bym wcale tego nie chciała :-( aha i mam 410g. A wiec sporo bo jestem raczej drobna 160cm i 49kg) ale ja zawsze marzyłam o dużych cyckach, wiadomo ze nie olbrzymt ale takie ładne, kragle...mam nadzieje ze się ładne zrobią bo tak jak pisałam są trochę kwadratowe bo opuchniete ale pezykladalam wczoraj cały dzień torebki z lodem u to przynosiło ulgę w bólu :-) DZIEWCZYNKI...z tego wszystkiego zapomnialam Wam podziękować za trzymanie kciukow i wogole za miłe słowa :-) Dziś popołudniu wracam do domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam i szykuje się do domu! Obejrzalam je dokładnie i prawa jest bardziej spuchnieta od góry, normalnie taki balon :-) mam nadzieje ze się to wyrowna? Są naprwde duże ale takie chciałam, okaże się ze pare tygodni co z tych 410g wyszło :-) Ja pod biustem miałam 70 przed op a teraz to nie wiem? Zmierze się w domu :-) na spokojnie! Emi...a jaki masz rozmiar stannika i czy to jest typowy sportowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ale jak ja cycki chce zbliżyć do siebie to mnie bolą, Ty od dnia op mialas mocno do siebie zbliżone i masz ten sam stannik od początku? Bo mi się wydaje ze ja mam zły!? Mam 75DD czyli po polsku 75E i ładnie zbiera mi z boku ale trochę jest za luźny! Cyba powinnam mieć 75D lub 70DD czyli 70E! Jednym słowem stannik powinien zbierać je do siebie o nie uciekać za bardzo pod biustem bo są opatrunki, tak? Pomóżcie bo nie wiem czy mam mieć inny stannik czy ten pozszywac tak jak Emi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ja muszę go zsyc bo jest za duzy w miskach, powinnam miec 75D a nie 75E a jak zejdzie opuchlizna to pewnie wcisne się w 70E. Wiem ze te literki strasznie brzmią ale pod ubraniem nie są balonami (a przecież są spuchniete) :-) Marta a Ty jaki masz rozmiar bo chyba mowias ze "B"! A cycki Cię nie bolaly odrazu po op jak Cię w taki mały wcisneli? Ja się obawiam ze one nie są ze sobą na maxa scisniete! I potem coś będzie nie tak z cyckami? Mi nic doktorek nie mówił o pasie? Ps.własnie jadę samochodem do domu bo klinika była 250km od mojego miejsca zamieszkania o normalnie klne na wszystkie dziury na drodze!!!!!!! Straszne to jest jak samochód podskakuje :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ja muszę go zsyc bo jest za duzy w miskach, powinnam miec 75D a nie 75E a jak zejdzie opuchlizna to pewnie wcisne się w 70E. Wiem ze te literki strasznie brzmią ale pod ubraniem nie są balonami (a przecież są spuchniete) :-) Marta a Ty jaki masz rozmiar bo chyba mowias ze "B"! A cycki Cię nie bolaly odrazu po op jak Cię w taki mały wcisneli? Ja się obawiam ze one nie są ze sobą na maxa scisniete! I potem coś będzie nie tak z cyckami? Mi nic doktorek nie mówił o pasie? Ps.własnie jadę samochodem do domu bo klinika była 250km od mojego miejsca zamieszkania o normalnie klne na wszystkie dziury na drodze!!!!!!! Straszne to jest jak samochód podskakuje :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda samochodem to koszmar..ja czułam jak na każdym zakreciu i dziurze jeżdzi mi implant po zebrach..... ja coraz lepiej ruchowo ale piersi jakby 2 dzien stoja w tym samym miejscu ..nic nie schodzi obrzęk....i musze wziac sie za dietę bo brzuchmis ieciążowy robi jakiś...może to jeszcze po narkozie? choc to już 10 dni... a jak u was z samopoczuciem dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnie jesteście dopiero świeżo co po op. Pamiętam, ze ja też panikowałam a wszystko dobrze się skończyło. :-P Będzie dobrze, ale z tym przyciskaniem, czy przesuwaniem piersi to uważajcie. Tam się dopiero wszystko zrasta. Nie zbliżajcie na siłę piersi do siebie bo możecie naderwać mięsień, albo przesunąć implant :-O. Pozwólcie by Wam najpierw zmiękły lekko, wtedy będą zupełnie inaczej się układały, a przecież implant jeszcze zejdzie w dół więc zwiększy Wam objętość w obwodzie piersi. Opuchlizna zniknie więc ciut zmaleją ale jak implant się opuści to znów napęcznieją, u mnie tak było. W sumie to od samego początku miałam 91 w obwodzie i zostało mi tak do dziś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny co jeszcze mozna brac na gardlo? niby w dzien ok a w nocy tak mnie boli gardlo ze masakra... pije herbate z miodem i z cytryna i biore rutinoskorbin... a mozna tabletki do ssania i ewentualnie apap??? albo jakis gripex? jak mi jutro nie przejdzie to chyba zadzwonie do doktorka zeby szukal kogos za mnie i mi przesunal o pare dni... ech a tyle juz na to czekalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomogły płukanki z szałwi, takiej w syropie. Apap można jak już musisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi ja mam skurcze takie w prawej.... czasem jak ludzie maja takie skurcze łydek to ja mam w piersi tej..boli jak cholera....albo napad szpilek ..jakby w jedej sekundzie w pierć wbijano mi kiklanaście szpilek... niemiłe to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Marta.p juz widzialam :)) Gratuluje, dziekuje za zdjecia, po opuchliznie beda jak Twoje od zawsze. A ze taj jeszcze zapytam, to sa okragle czy anatomki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam okrągłe ale narazie wcale tego nie widać i wyglądają jak anatomy hihihi...mam właśie nadzieje, ze zejdzie opuchlizna ibede wygląday naturalnie...przynajmniej na takie sie zapowiadają :)ale ja dopiero jestm 10 dni po operacji więc proces gojenia i układania przede mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta...widziałam Twoje skarby na beauty i są sliczne, opuchlizna zeszła już prawie w całości :-) Nie co u mnie, twarde kamienie, obolale i spuchniete! Emi wyślij mi na maila fotki swoich nowych nabytkiw i napisz mi swój adres e-mail to tez Ci prześle :-) Ja nadal czuje się jakby tir mnie przejechał ale mam nadzieje ze z dnia na dzień będzie coraz lepiej :-) mam tez nadzieje ze opuchlizna zejdzie a z obwodu w biuscie nie spadnie dużo bo teraz mam tylko 86cm a wkładki 410g hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis ja tz przez kilka dni się czułam jak po wypadku jakims :/ ale jeszcze ze 2 dni i zaczniesz wychodzić na prostą...a potem zobaczysz jak z dnia na dzień będa mega skoki.... ja mam nadzieję, ze moje trochę sie zaokrągłą i bedą bardziej okrąglaski niż anatomki hihihhi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Monis, jesli nie masz nic przeciw to wyslij mi prosze tez fotki:) zygzak55@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Emi, Ciebie tez prosze:) zygzak55@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta...kochana jesteś i taka miła :-) naprawdę dużo mi pomagają Twoje słowa Gikofffaggg jak się wciagne na gore do kompa to wysle Ci foty bo teraz to pisze non stop z iPhona, leżąc w salonie, na dole, na fotelu rozkladanym automatycznie niczym klinikowe łóżko :-) ale może już jutro pójdę do sypialni jak normalny człowiek hehehe... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis nie ma sprawy.... ciesze sie ze moge ci pomóc.... mi sie okres skończył..organizm zaczyna szaleć ;) i co tu zrobić...a mój mąz jeszcze taki kochany hihihih....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Monis, to Ci dobrze, az Ci zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis nasza wyleguje sie niczym hrabianka ...a tu człowiek szary z płaskiego musi się w góre meczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Emi, nie moge wyjsc z podziwu, cudooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×