Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Milly porozmawiaj z lekarzem, powiedz konkretnie czego oczekujesz.:) tamte wielkosci implantow o ktorych pisalas to naprawde bardzo malo. sprobuj negocjowac z lekarzem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duo zależy od Twojej wyjściówki. Jeżeli skóra jest rozciągnięta, to wtedy można włożyć większe implanty. Na pewno lekarz Ci doradzi:))) Ja płaciłam za okrągłe 11500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly, ja placilam 14,5 tys. a kiedy robisz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 14 tys. a robie 16.06 w przyszly czwartek :D napisze do niego. Cindys ty robilas u J.J. myslisz ze spoko podejdzie do tematu czy bedzie stawial moze opor? wydaje sie on ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skontaktuj sie zeby przygotowali wieksze implanty,ja tak zrobilam i dr sam mi wybral wieksze, ma pomiary to bedzie wiedzial co wybrac.:) ja nie rodzilam a zmiescil mi 390 ml :P oni zawsze proponuja mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly, JJ jest super lekarzem, jeżeli nie masz asymetrii. Lubi robić naturalne piersi, dlatego jeżeli zaproponuje rozmiar, to trzeba negocjować większy. Ale zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Przez około pół roku zastanawiałam się nad lekarzem. Dzisiaj jestem MEGA zadowolona z podjętej decyzji:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam asymetrii na konsultacji powiedzial mi, ze mam bardzo ladne piersi myslisz, ze nie bedzie problemu ? zabieg juz nie dlugo a ja juz nie mam z nim konsultacji! tylko meila moge mu wyslac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń i powiedz, że decydujesz się na większe implanty i podaj rozmiar. Ja tak zrobiłam, zadzwoniłam tydzień przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilas osobiscie do lekarza? ale kurde ja nawet nie wiem jakie sa anatomiczne wieksze mam wziasc 350? LOL pisze mu meila wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz, żeby doktor przygotował większe i przed operacją podejmiesz ostateczną decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jestem na stronie mentorA I OBCZAJE COS I NAPISZE CO chce ;) mam nadzieje, ze nie bedzie oporu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys i mm88 dziekuje za zdjecia i za wszystko ;) bede pisac na biezaco co i jak sie toczy ;) mam nadzieje, ze wyjdzie na moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze jakos czasami tak doradzaja jak najmniejsze...ciekawa jestem jaki oni naprawde maja stosunek do tych operacji...ciekawe czy sa lekarze ktorzy lubią małe, a musza robić duże heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pewnie są tacy lekarze co gustują albo w małych albo w dużych. Rzecz w tym, że nie powinni dobierać wielkości implantu po siebie, tylko raczej słuchać tego co chcą klientki...a niestety tak czasem bywa ze lekarz jak się uprze na małe to będą małe i już...ehhhhhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz jeszcze nie odp. nameila :/ pewnie jeszcze z 2 dni musze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuklara121225
Do Cindys hejka Cindys ja bym tez chciala zobaczyc Twoje jak mozesz podeslij mi na meila diva2424@wp.pl z gory bardzo dziekuje ps.11500zl.to cena przystepna uwazam:))a po jakim czasie doszłas calkowicie do siebie ze moglas np.na fitnes sie udac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuklara Fotki wysłane:))) Lekarz pozwolił mi po miesiącu na lekkie ćwiczenia, a po dwóch miesiącach mogę iść na siłownię:))) Ale najlepiej zapytać swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku właśnie czytam wasze rozmowy... I tak bym chciała mieć piersi.. Niestety jestem wklęsła :( Mam 166wzrostu 45wagi a staniki mam 36/80 zapewne a czy zerówka ,jak to sie określa Najgorsza to ta kasa,nie jestem bogata ,nie mam co liczyc na rodziców,a sama tyle kasy to zarobie nie wiem przez ile czasu:( MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroslawa ciekawa jestem ile kosztuje sam zabieg i implanty a ile dla lekarza hmmm... odrobina szczescia jednak kosztuje i to slono jak widac.. marzylam o tym tyle czasu, tyle lat.. moj czas sie zbliza jak widzialam zdjecia dziewczyn to az sie cieszylam i nie moglam doczekac ale mam momenty zawachania.. niby to tylko piersi a jak dodaja kobiecie pewnosci siebie.. jednak to az piersi.. hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np jestem niska drobna... A czy wy macie dzici juz? A jak np z karmieniem piersią.. Kręgosłup przyzwyczajony do braku ciężaru Nie boicie sie powikłań Tego czasu bolączki po operacji Kasy wam nie szkoda??To nie małe pieniądze MAM TONĘ PYTAŃ :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroslawa cos za cos pewnie ze moglabym miec cos innego za takase gdybym nie miala kompleksu na punkcie moich piersi ale go mam i tu jest problem. Ja tez jestem drobna mam 165cm i nawet nie wiem czy z 50 kg waze. nie wiem czy bede miec powiklania mam nadzieje, ze nie. kazda kobieta troche inaczej to przetrwa. jedna boli bardziej druga mniej. ja nie mam dzieci ale mam zamiar je miec. co do karmienia to wszystko zalezy od ciecia. jesli masz okolobrodawkowe to wtedy moze dojsc do uszkodzenia przewodow. dlatego chyba najczesniej lekarze robia ciecie pod piersia. ja nie mialam w zyciu zadnego zabiegu nic poprostu nawet palca nie zlamalam, nie wiem co to narkoza. chcialabym ise tylko obudzic po ;) bo tego sie chyba boje najbardziej a reszta to juz jakos pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly na pewno się obudzisz po operacji, nie masz się co bać ;) a narkoza ...jak narkoza...nawet nie będziesz wiedzieć kiedy zaśniesz:) jak masz macierzyńskie plany to masz racje - najlepsze jest cięcie pod piersią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka3 Wierze w to ;) ale nie moglam sie przez to zdecydowac na zabieg.. glupi strach :/ jaka mialas wyjsciowke ?? chce sie zorientowac bo chce wieksze implanty i chce wiedziec co by mi wyszlo. narazie negocjuje 350ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly ja tez najbardziej balam sie narkozy... ale teraz z reka na sercu mowie Ci ze nie ma czego.:) nic sie nei martw bedzie dobrze. jak ja sie poddalam operacji to kazda sie podda.:) ooo 350 ml przy Twoich wymiarach wyjdzie ok.:) Ja wczoraj bylam na kontroli, wszystko jest ok, biust juz miekki.:) POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm88 jestem ciekawa tej narkozy ale czuje strach. Chcialabym juz byc po wszystkim. dlugo bede w tych bandazach? mam wymazony wyglad piersi wiem, ze takich to nie bedzie ale boje sie, ze wyjdzie w ogole cos innego. heheh chce juz je widziec? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! mm Fajnie, że Twoje piersi są już mięciutkie:))) Moje jeszcze są twardawe i czekam z niecierpliwością aż zmiękną. Milly To prawda, że nie musisz bać się narkozy. Zaśniesz szybciutko i zaraz obudzisz się z nowym biustem:))) Ja nie miałam bandaży. Od razu po operacji lekarz założył mi stannik sportowy. Nawet nie kazał mi nosić opaski nad biustem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka_marchewka
Dziewczyny a czy jest taki zabieg,który nie koniecznie powiększa piersi,ale dziąła bardziej jako taki typowo napinajacy na zwiotczała skóre piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×