Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dziewczyny! Aamorek - kupowanie stanika po operacji to wspaniała rzecz! można wybierać, przebierać...! zresztą sama zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuchna. Dzięki wielkie za fotki. Mam bardzo fajny obraz tego jak to będzie ... Masz bardzo ładne cycochy, i pieknie wygladaja w staniczkach... Napisz proszę jak długo jesteś po operacji?? I ile byłaś dokłądnie po operacji na zdjęciach z widocznymi cieńciami??? Pewnie wczesniej gdzieś pisałać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Aina ja jestem 3 m-ce po op. Na zdjęciach z widocznymi cięciami są 12-sto dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuchna Całkiem dobrze to wyglądało jak na dwa tygodnie. A teraz po prostu pięknie. Tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo małe piersi miseczka A i nie wyobrażam sobie zebym mogła miec cos sztucznego w sobie pytalam sie swojego chlopaka czy chcial by zebym powiekszyla biust to odp ze nie bo to nic przyjemnego trzymac w reku silikon i uwilbiam swoje maleństwa on tak samo je ciagle dotyka woli nawet jak chodze bez stanika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia19, nigdy w zyciu nie uwierze , ze facet woli mniejszy biust niz wiekszy. Twoj po prostu nie chce zrobic ci przykrosci i mowi, ze maly mu sie poboba. Nie ma sily, kobiece piersi sa kwintesencja kobiecosci i faceci bardzo na nie zwracaja uwage. Ale tak naprawde, to ja , mysle, ze tez wiekszosc dziewczyn tutaj zrobilo sobie te operacje dla siebie, dla swojego, wlasnego dobrego samopoczucia. Ale jak tobie, twoje sie podobaja to ok. Przeciez nikt nikogo nie zmusza do operacji to jest kazdego indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmas- czy mogłabyś mi wysłać zdjęcia przed i po? Za pare dni mam operacje, na konsultacji lekarz zaproponował mi 370 anatomiczne pod mięsień, ale teraz obawiam się że będą za małe jednak. Dodam, że jestem twojego wzrostu i wyjściowe też miałam podobne- 80 B. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
DO xmas Ja mam 75 pod biustem wyjsciówka zmeczone b po operacji załozyli mi stanik 85c implanty370 i 410 i nie sa duze Po trzech tygodniach kupiłam stanik 75d(po konsultacji telefonicznej z lekarzem bo bardzo piersi uciekały na boki) ale jak opuchlizna do konca zejdzie spokojnie c bede miała. Jak patrze na zdjecia z ciazy to duzo wieksze piersi miałam .I powiem szczerze ze spokojnie mogłam zrobic wieksze ale implant 370 juz mnie przerazał ,że zaduzy i nawet o wiekszym niechciałam słyszec.Wydaje mi sie ze to wypuszczenie do przodu tez ma duze znaczenie i gra pierwsze skrzypce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - może tu chodzi o to, że Twój facet nie chce dotykać silikonowych piersi, a nie dużych...chociaż wydaje mi się, że gdyby nie widział o operacji biustu to by nie wyczuł implantu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - może tu chodzi o to, że Twój facet nie chce dotykać silikonowych piersi, a nie dużych...chociaż wydaje mi się, że gdyby nie widział o operacji biustu to by nie wyczuł implantu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
Kicia nieznam Ciebie ani Twojego faceta ale powiem Ci na moim przykładzie.Mój mąż zawsze mi mówił ,ze mam fajne cycki dla niego sa super i niechce zeby były inne bo je uwielbia nawet jak powiedziałam ze chce zabieg był przeciwny .A teraz po zabiegu rozpływa sie jak je widzi.Poprostu to jest tak ze jesli ktos kogos kocha to nieliczy sie jak ta druga osoba wyglada jakie ma nogi piersi rece itd kocha ja zawnetrze a cała reszta to dodatek .A to ze faceci sa wzrokowcami i wyłapuja atuty kobiece wzrokiem to kazda z nas wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniuchna82 są absolutnie przecudne!! gratuluje:) wyglądają na prawdę super, super i jeszcze raz super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Dzięki Tippy. Wiadomo, ze z cyckami jest tak, że naturalne to naturalne ale większość dziewczyn robi sobie pirsi dla samej siebie, zeby się dobrze czuć w swoim ciele. Ja zawsze miałam kompleksy na punkcie małych piersi a po ciążach to mi naprawdę nic nie zostało. Przed ciążą nawet małe piersi są jędrne i można sobie je powiększyć pushap'ami. Gorzej jak nawet staniki w rozmiarze AA są za duże i nie mają na czym się układać i czego podnosić do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa37 - masz całkowicie rację! faceci to wzrokowcy:) maniuchna82, najważniejsze ze zrealizowałaś swoje marzenie i jestes zadowolona z efektu. wlasnie dla czegoś takeigo warto robić operację piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
Dziewczyny mam pytanie co stosowałyście na blizny?ja mam dermablizn silikon i nie do końca jestem przekonana .Może polecicie coś dobrego sprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje dermatix. Trudno mi porownac go do czegos innego , bo niczego innego nie stosowalam. Polecil mi go moj lekarz i mysle ze jest calkiem niezly, blizny po nim sa duzo mniej wyczuwalne, praktycznie wcale. Jeszcze sa widoczne, bo jestem dopiero dwa miesiace po operacji, ale z dnia na dzien wygladaja coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Ja stosuje kelo-cote żel silikonowy. Polecił mi dr i na razie ok. Blizny po 3 m-cach są różowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam Contratubex. Ale dużo dziewczyn poleca także plasterki silikonowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje drogie. Prosze odpowiedzcie mi na pytanie. Czy po narkozie, mniej więcej po 2 do 3 miesięcy zaobserwowałyście wypadanie włosów bądz zmianie w wygladfzie np cery?? Czytałam, że to dość częsty problem związany ze znieczuleniem ogólnym. Będę wdzieczna za informacje w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Aina oczywiście może być to związane ze znieczuleniem ogólnym, choć nie wiem czy skutki uboczne utrzymują się tak długo od znieczulenia. Ja miałam problem z cerą jakies 2 tyg. Strasznie mi się skóra przetłuszczała i w sumie miałam taki "łojotok" też na dekoldzie i plecach. Po tych 2 tyg wszystko wróciło do normy. Włosów chyba dużo nie straciłam albo nawet nie zauważyłam bo ogólnie mam bardzo dużo włosów na głowie. Jak rozmawiałam z kosmeyczką to mówiła, że po znieczuleniu ogólnym skóra też ma tendencje do wysuszenia ale w moim przypadku to był łojotok hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja jakoś nic specjalnego nie zauważyłam. Ale może to efekt tego, że ogólnie mam tłustą cerę i jak znam życie to jakoś inaczej sobie to wytłumaczyłam;) a co do włosów to nie zauważyłam jakiejś wielkiej różnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
No tak to teraz zrozumiałam czemu mi sie tak skóra na twarzy zaczeła łuszczyc.Ja kombinowałam maseczki robiłam złuszczanie płatkami owsianymi i nie mogłam zrozumiec czemu tak mi sie pogorszył stan skóry. Ogólnie gorzej ostatnio wygladam myslałam ze to przez niewyspanie bo mały w nocy żle sypiał przez przeziebienie.Dobrze ,że Was mam pocieszyłyście mnie że to stan po narkozie(mam nadzieje ,że przejsciowy) ,już sie przeraziłam że mnie starość dopada;) A co do maści to ta moja to niby odpowiednik dermatixu tylko że polskie wydanie(tańsza) i polecił mi ja mój chirurg wiec chyba powinam mu do końca zaufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaaaa
Hej Dziewczyny, pamietacie mnie? Mialam miec operacje 4tego. Juz jest po wszystkim, tzn najgorsze za mna (mam nadzieje). Cucuszki sa idealne, wiadome ze ten cholerny slon nie cvhce zejsc z klaty, ale dsaje rade. Najgorzej jest jak dluzej posiedze w jednej pozycji, wtedy jest nieciekawie. Mam nadzieje ze jutro juz bede chodzila jak czlowiek bo wracam do domu a tam nikt nie wie o operacji. Mam pytnko, kiedy przestalyscie czuc ten ucisk w klatce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmas
jeniaaa to ty tak jak ja , ukrylas przed wsyztkimi?? da sie przezyc , u mnie na razie jedna koelzaka taka blizsza zwrocila mi uwage ze sobie duzo powiekszajacy pushup kupilam :))) heheh ja wrocilam do domku to cieszylam sie jak dziecko.... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaaaa
Hehe to jest nas dwie :) Ja dzis wrocilam do domu i na razie nikt nie zauwazyl roznicy, oczywiscie chodze przygarbiona i za bardzo nie moge ruszac rekami, ale powiedzialam ze mi cos w plecach strzelilo. Na szczescie maz pomaga mi przy dziecku bo sama nie dalabym rady. Wczoraj dopadl mnie taki bol plecow ze myslalam ze mi lopatka wyskoczy, masakra. Moj mezus pomasowal i nawet pomoglo. Co do cycuszkow to mnie jeszcze jakos nie ciesza, bo wiadomo w jaim sa stanie, opochniete, obolale i twarde jak dwa kamienie. Ale mysle ze najgorsze mam za soba i teraz moze byc juz tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annahanna1
Jeniaa, możesz napisać jakie masz implanty - jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowanka 73
Witam))Miałam operacje powiększenia biustu w 2007r.Ogólnie jestem zaowolona ,chociaż czasem ogarnia mnie niepokój na myśl o podobno koniecznej wymianie implantów po 10latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, w kwietniu minie rok jak powiekszylam piersi. u mnie tez nikt nie wie oprocz chlopaka. czuje sie swietnie. to byla bardzo dobra decyzja o powiekszeniu piersi. marzylam o tym od 17 roku zycia a juz mam 27. bilam sie z myslami, ze moze zrobie po ciazy bo jeszzcze mi obwisna itd. ale stwierdzilam ze nie chce juz dluzej czekac. to byl impuls. bylam w pracy i nagle pomyslalam ze chce miec wielkie cycki. zadzwonilam do mojego chlopaka i powiedzialam ze podjelam decyzje powiekszania piersi, czy bedziesz mnie wspieral w tej decyzji??. mialam to szczescie ze byl ze mna od poczatku do konca i dalej jest przy mnie. moj facet jest zachwycony a ja dowartosciowana:) tak mialo byc:) pozdrawiam wszystkie cycoliny. robilam operacje u dr Jurek implanty 345ml mentora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
Iga , super decyzja , ja tez przez wiele lat tez chcialam miec wieksze piersi ale nigdy nie bralam pod uwage operacji dopki moja koelzanka sobie zrobila operacja i to weile zmienilo. dwa lata zwlekalam ale w koncu sie zdecydowalam, tez stalam przed ultimatum ze moze po dziecku , ael ostatecznie zdecydowala m teraz bo nie wiem kiedy bede w ciazy tak na prawde i potem sie okaze ze vczekalam do 40 ...o neee, jestem pare lat starsza od ciebie i nie zaluje swojej decyzji absolutnie, przynajmniej na razie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli mozesz powiedziec.. masz moze juz dziecko?? jesli tak to jak twoje piersi wygladaja po ciazy??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×