Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość xmas
co sie stanie z moimi piersiami jesli teraz zaczne diete odchudzajaca? na pewno strace jakas tkanke tluszczowa z piersi ale czy bedzie to bardzo widoczne przy implantach i czy piersi nie opadna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuchna82 , napisalas ze nosisz stanik z fiszbinami. Ja czytalam, ze jak ma sie implanty to nie wolno takiego nosic bo fiszbiny moga znieksztalcic piers. Czy to prawda? Bo jak ty nosisz to pewnie pytalas lekarza czy mozna i ci pozwolil. To ja juz nie wiem czy mozna czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmas wszystko zależy od tego ile chcesz zrzucić bo o ile się nie mylę to wahania do 10kg nie są żadnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Ammorek na co dzien nosze staniki zwykle bez fiszbin najbardziej lubie z petite fleur lub triumph triaction ten "mniej sportowy" bo w tym typowo sportowym triactionie na 3 haftki to spie. Lekarz pozwolil mi na jakies specjalne okazje zakladac z fiszbinami ale jest mi najwygodniej w zwyklych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
no tak do 10 kilo to maksymalnie chce schudnac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
ale czy to oznacza ze jak schudne wiecej to bedzie problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmas najlepiej byłoby gdybyś zapytała lekarza, który Ci robił cycuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Ammorek przypomniało mi się jeszcze ze doktorek powiedział mi jak dobierac staniki z fiszbinami, zeby fiszbina nie wpijala sie w skore, tylko ładnie okalała pierś i aby cycki nie były ściśnięte miseczkami. Powiedział, że jak mam np. rozmiar cycka D to zakładać miseczkę E. Poszłam do dobrego salonu z brafittingiem i dobrały mi super staniki bo fiszbina nie układa się pod fałdem piersiowym i nie drażni blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
dziewczyny czy pamietacie jaki mialyscie rozmiar stanika elastycznego zaraz po zabiegu i czy taki romziar pozniej stanikow mialyscie: czy mniejsze lub wieksze. napiszcie prosze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja mam male pytanko
czy 400 ml implanty moge porownac to 400 ml cieczy , w sensie czy moge np w staniku porownac jak duze beda moje piersi jesli wloze do niego woreczek z 400 ml cieczy?? czy to te same wielkosci ? dzieki za odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z was zamawiała biustonosz przez sklep internetowy? Bo właśnie nie wiem czy warto, boję się trochę żeby nie okazał się nieodpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kształt piersi
zależy nie tylko od pojemności implantu a przede wszystkim od jego kształtu zatem 400 ml cieczy nie będzie oddawało późniejszego wyglądu piersi - przy implancie kluczowe znaczenie ma jego wysokość, szerokość i projekcja nie zaś pojemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to dokladnie
jest ta projeckcja w cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekcja
to jest prosto mówiąc uwydatnienie piersi do przodu, ile będzie odstawała :) od klatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś chaos zapanował i straciłam wątek. Możecie troszkę to usystematyzować bo już nie wiem kto co pisze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniuchna82, dziękuję za wyjaśnienie. Ja jestem dopiero 2 miesiące po operacji więc noszę jeszcze stanik pooperacyjny, ale już niedługo będę musiała rozejrzeć się za innym. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
zmorek to dlugo masz ten stanik, ja juz tak po ok miesiacu ,myslslam zeby isc na zakupy. a wy jak dlugo w tym staniku chodzilyscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedzial, ze powinnam go nosic minimum 2 miesiace, a najlepiej 3. Tak wiec zeby miec pewnosc ze wszystko bedzie ok bede go nosic jeszcze miesiac. Troche mnie juz denerwuje,ale wole troche dluzej sie pomeczyc zeby wszystko bylo w porzadku. Zreszta tez gdzies czytalam, ze po 3 miesiacach wynik powiekszenia piersi uwaza sie za trwaly dlatego zalecane jest noszenie tego stanika wlasnie 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Tippy ja zamawiałam prez internet ale zwykłe bawełniane bo fiszbiny wole sobie sama dopasowac w sklepie czy nigdzie nie uciska itp. Polecam Ci stanik z Pettite Fleur np. taki fason bo naprawdę cudnie sie nosi i ta guma od spodu jst dosc elastyczna http://allegro.pl/petite-fleur-biustonosz-rozm-70-a-706321-d-i2027830845.html http://allegro.pl/petite-fleur-biustonosz-rozm-70-b-793682-t-i2022032233.html Jestem też baaaardzo zadowolona z triumpha http://allegro.pl/triumph-triaction-trophy-n-czarny-85-b-i1983772625.html i jeszcze ten w którym śpię zamiast pancernika http://allegro.pl/energy-n-triaction-sport-85b-bialy-czarny-i1973318431.html Ammorek ja pancernik nosilam przez 2 miesiące na okrągło wg zaleceń lekarza. Zejmowałam tylko do kąpieli i na szybkie pranie. Teraz po 3 m-cach cycuszki zrobiły się miękkie i naprawdę super w dotyku. Nie mam jeszcze czucia w lewym sutku ale tak jak dr. powiedzial ze tak moze byc przez pol roku, mam nadzieje ze tak bedzie bo jak jest mi zimno to oba sutki sterczą jak smoczki od butelek hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Ammorek na poczatku stycznia jade na kontrole to mam nadzieje nie zapomne zapytac bo wlasnie ostatnio jak bylam to zapomnialam zapytac i tak śpie w nim na wszelki wypadel ale juz sie przyzwyczailam i odruchowo go zakladam na noc. Masowanie blizn przyniosło duży efekt i juz nie czuje tych wewnetrznych szwów jak na poczatku. Mam wrażenie ze te szwy wlasnie tak sie "rozlużniły" i cycki sa naturalniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Gość annahanna1
Manicha moja droga boskie cycuszki:). Dzięki za zdjęcia i za wiadomości te o stanikach, dla mnie cenne, bo w życiu bym nie wiedziała jaki stanik nosić. A i jeszcze pytanie, bo może wczesniej już pisałas, ale nie sprawdzałam, ile mialas pod biustem i wyjsciowke i jakie masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Annahana nie znam sie na tych profilach, projekcjach, mam napisane te numerki na certyfikacie ale najważniejszą informacją jest, że są to anatomy Allegran Natrell 270 cc. Jeżeli będą Cię interesowały jakieś cyferki których sama nie rozumiem to je Ci podam. Poprostu oddalam sie w ręce lekarza i chcialam, zeby byly w rozmiarze duże B lub małe C ( w ciaży taki rozmiar miałam) i by wyglądały naturalnie i to on dobrał mi implant. Pod biustem mam 74 cm a w biuście 88 cm ( jak dla mnie idealnie, bo tyle samo mam w biodrach :-)) Wyjściówka widoczna na zdjęciach czyli "cyca brak". Aina dziękuję za komplement ale sama uważam, ze nie są jakieś tam przepiękne ale najważniejsze dla mnie że w ogóle są i wyglądają w miarę naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
I coś dla dziewczyn, które są po operacji i mają wrażenie że cycki są nierówne itp. U mnie też do 2-3 yg po operacji cycki były kanciaste, nierówne, po bokach jakieś kwadratowe i dr. mówił że spokojnie, że się to wyrówna, opuchlizna zejdzie itd. Oto dowód. https://lh3.googleusercontent.com/-fMP88G0J8w4/TwC7NWuptZI/AAAAAAAAAQA/x-xhIIlgBRg/s640/IMGP0227.JPG https://lh4.googleusercontent.com/-TPW-r1hzh8k/TwC60bdyWJI/AAAAAAAAAPw/T_0jBNBFUM8/s640/IMGP0224.JPG Aha i któraś z Was pytała o stanik pooperacyjny, mój nie miał rozmiaru ale wyglądał tak: https://lh6.googleusercontent.com/-DsL8qaZzcK4/TwC7F6_2BoI/AAAAAAAAAP4/T6aIpzDXFJQ/s640/IMGP0230.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×