Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

bhmmm! Dziękuję również za podanie strony "Beauty. Byłam na niej i nawet znalazłam tam takie paskudztwa przed zabiegiem, jak moje :( Te, obok "po operacji" są super i mam nadzieję, że moje też takie będą! :) Swoją drogą, jak ja Wam zazdroszczę, Tym, które jesteś cie już po operacji, bólu i w pełni cieszycie się życiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhmmm
Cieszę się, że pomogłam:) W takim razie, życzę Ci Edytko z całego serca, aby Twoje marzenie się spełniło. Trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka, nie bój sie meza. Ja tez zwlekalam do ostatniej chwili. Powiadomilam go w piątek, ze we wtorek ide na operacje. Był mega zdziwiony ale na tyle zaskoczony, ze nie próbował nawet polemizować. Widziałam, ze nie był szczęśliwy, ale za późno było na wywody. Powiedz mu, ze ta decyzja wymagała od Ciebie wielu przemyśleń a przede wszystkim odwagi i jest nieodwolalna, a teraz liczysz na zrozumienie i pomoc. Wiesz, facet tez człowiek, da sie go udobruchac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamello niestety nie otrzymalam emaila ze zdjeciami:( sprobuj prosze wyslac jeszcze raz. edytka9791 ja rowniez musialam przejsc boj z mezem - najpierw bal sie o moje zdrowie, o to ze sie nie wybudze itp mnostwo mial obaw. A teraz razem odliczamy dni do zabiegu, 17 czerwiec 2013 :D Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo mężowie się boją o nas, że coś się stanie.....trzeba im na spokojnie wytłumaczyć co i jak, bez nerwów...powinni zrozumieć i pomóc:) będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pommelo MAM:) wyszly piekne!! jeszcze raz gratulacje:) a zdradzisz gdzie robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczeta wiem ze to prawdopodobnie nie na temat poszukuje kogos kto poddal sie zabiegowi podniesinia obwislych piersi moze byc z powiekszeniem ale nie musi. d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mara1983 coś jestem zakręcona - masz już termin zaklepany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Mam 24 lata ważę 52kg 160 cm wzrostu.Mam obwisłe piersi i lewą dużo większą. Zdecydowałam się na opracje przed urodzeniem.Bo tak napawde dziecko planuje nie wcześniej niż za 2 ,3 lata. Byłam u kilku lekarzy. Ostateczny u którego będę się operować to klinika dr.SZCZYTA. Będzie operował mnie dr>Potocki.Termin mam na lipiec.Operacja będzie składać się z włożenia implantów i podniesienia,wiec będę miała dwa cięcia.Wokół brodawki i pionowe pod piersią.Wyjściowy rozmiar mam B.Przymierzałam dwa rozmiary 325 i 345.Zdecydowałam się na 345,ale zastanawiam się czy nie bedą za duże...Jeszcze jak zajdę w ciąże to już w ogóle będę miała mega wielkie.Jestem niska wiec nie wiem które lepsze.Natomiast powiem szczerze że jak tamte mniejsze to w ogóle nikt by nie powiedział że coś robiłam.Po rozmowie z lekarzem doradził mi większe.Powiedział ,że mam wąskie biodra więc te większe są bardziej widoczne.W sumie jak mam robić to tak żeby było widać i żebym później nie żałował że mogłam większe. Czy któraś jest z was jest o podobnych wymiarach i ma takie jakieś podobne rozmiary??? Napiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynka....wiesz no doktor wie co mówi..ale z drugiej strony jeżeli masz sie źle czuć z dużym biustem to bez sensu. Chociaż wydaje mi się ze 345 to wcale nie tak dużo i że będziesz dobrze wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Koralka pamiętasz ile czasu trwało u Ciebie gojenie piersi? U mnie w piątek mija 3 tygodnie i pomimo tego, że robią się coraz bardziej miękkie to mam bolesność skóry przy dotyku.. Może zbytnio się martwię i jestem zbyt niecierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Myślę o powiększeniu piersi w Warszawie zastanawiam się którą klinikę wybrać i ile to mniej więcej może kosztować?? Wiem, że pewnie w każdej klinice koszt jest inny ale może któraś z Was jest mi wstanie polecić jakiegoś lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej polecam doktora
Stanczyka z Warszawy . jak dla mnie jest naj.:) nie tylko w temacie powiekszania ale i zmniejszania cycuchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka...
z doświadczenia wychwalasz tego specjaliste? Powiększałaś a później zmniejszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej polecam doktora
nie, tylko zmniejszalam.:) a dziewczyn po powiekszeniu u stanczyka - jest ich troche na forum beautywpolsce. tam sa zdjecia jego prac.:) ja tylko widzialam na zywo cycuchy po powiekszaniu u mojej znajomej i rzeczywiscie sie spisal dr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi999
Toni ,co tam u Ciebie? Zaczęłam treningi i powiem Ci,ze mam mega duże cycki.Rodzina do mnie mówi,ze jestem strasznie chuda i tylko mi piersi widac z daleka. Landryna jestes mojego wzrostu i taka sama wage mamy ,chodz moze troszke schudłam jeszcze.Mam 300 hp okragle i jestem przeszczesliwa,ze nie wzielam wiekszych implantow,bo wygladalabym jak" Pamelka".Masz miec anatomy,czy okragle? p.s pytanie do wszystkich,kto zna na terenie Dolnego Ślaska lekarza,który robi profesjonalnie usta na stale?dajcie mi znac. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć jaka jest różnica między okrągłymi a anomicznymi?? Bo już się zakręciłam w tych informacjach wszystkich. Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Ja powiększałam z bardzo małego A do pełnego C lub D (to zależy od biustonosza jaki założę). Mam implant 375 anatomiczny pod mięsień. Skóra po 3 tygodniach już doszła do siebie, wygląda naprawdę super i bardzo naturalnie :) Operowałam się w Linea Corporis w Warszawie u dr Łonia i zdecydowanie mogę go polecić bo wykonał perfekcyjną robotę i jest świetnym chirurgiem. Dodatkowo troskliwie zajmował się mną nie tylko przed operacją ale i po. Podobno też jest uczniem Sankowskiego. Jak by któraś z dziewczyn chciała zobaczyć efekty to mogę przesłać zdjęcia na maila :) Co do dr Stańczyka to pracuje w tej samej klinice i zmniejszał piersi mojej znajomej. Implant anatomiczny jest w kształcie łzy i nadaje naturalny wygląd piersi a okrągły powoduje efekt push-up, ale moim zdaniem jest nienaturalny, chociaż to zależy od piersi i sposobu jego założenia. Najlepiej zaufać lekarzowi (pod warunkiem, że jest dobry) :) Polecam stronę Linea Corporis, tam jest bogata galeria zdjęć z opisem zastosowanego implantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgina.
Tylko ze do dra Stanczyka nie ma wolnych terminow az na polowe czerwca:( Trzeba miec nadzieje, ze sie cos zwolni w miedzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile czekałaś na konsultacje u Dr. Łonia i ile od zabiegu do operacji?? mogłabyś mi wysłać zdjęcia na adzik121@op.pl ?? Ile dałaś za zabieg jeśli nie jest to tajemnica:) I jeszcze jedno pytanie czy w cenę był wliczony pobyt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to w ogóle nie mam.... :( stąd decyzja o operacji... w dodatku po ciąży na piersiach mam rozstępy i zastanawiam się czy będzie bardzo widoczne po powiększeniu piersi?? Czekam na zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia doszyły. BOSKIE MASZ PIERSI !! A ile po operacji dochodziłaś do siebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Dzięki :) Teraz jest 3 tygodnie po i jestem całkiem sprawna, w zasadzie już po 2 tyg już było dobrze. Co do rozstępów to Ci nie pomogę, bo ich nie miałam.. Bałam się, że po takim rozciągnieciu skóry ich dostanę ale na szczęście udało się ich uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pytanie wyda się dziwne, ale nie masz wrażenia że coś masz w piersiach że czujesz że to "nie jest Twoje"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×