Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Wiktoria Braun
Dziewczyny mam pytanie. Mam piersi oklejone plastrami które rzekomo trzema samemu zająć po 7 dniach, no i w tej wersji lekarz kazal mi zmieniać ten plaster co trzy dni i w międzyczasie przemyc rane. Natomiast drugi lekarz który uczestniczył także w operacji powiedział żeby plastry usunac za cztery dni. Nie mam pojęcia co teraz z tymi plastrami zrobić :( a jak bylo u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Braun
Boje się tam zagladać a co dopiero to odkleic na sucho, skoro takiej świeżej rany nie nożna jeszcze moczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelinabbb czy mogę prosić o fotki ?mam operacje za 30dni ,mam swój rozmiar B ,i mam wybrać 275 albo 300 ! Dziewczyny proszę jak by kto mógł wysłać efekty po i przed ! byłam by bardzo wdzięczna!!! simka29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelinabbb czy mogę prosić o fotki ?mam operacje za 30dni ,mam swój rozmiar B ,i mam wybrać 275 albo 300 ! Dziewczyny proszę jak by kto mógł wysłać efekty po i przed ! byłam by bardzo wdzięczna!!! simka29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz mi proszę jak się czuje po 7 dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Megi1985, ja mam pod biustem 78 cm, to lekarz wybierał rozmiar, ja nie miałam piersi tylko skórę, zero gruczołu, więc żeby ją wypełnić lekarz zalecił taki rozmiar, jak czytam forum to też jestem zdziwiona, że mam takie duże implanty ale same piersi duże nie są, jest to rozmiar C, a przy mojej (obecnej :)) ) wadze mogły by być nawet większe ale tego bym nie chciała. Mam mentory 440 porowate anatomiczne pod mięsień, opieka bardzo dobra, choć mówienie mi, że "Panią obok w pokoju tak nie boli a ja tak przeżywam było trochę nie na miejscu również dostałam przed zabiegiem kilka sprzecznych informacji o gwarancji. Ale z efektu jestem bardzo zadowolona. Nie przestrasz się bólu po zabiegu to trwa ok 2-3 dni ale potem naprawdę jest dużo lepiej. Najfajniejsze było kupowanie nowych staników, bez poduszek i takich jakie chciałam, jak trochę schudnę to sobie kupię fajne bikini... i w końcu nie będę musiała się martwić czy mi luźna skóra nie wystaje spod stanika. Co do opatrunków, ja miałam zmieniany przy wyjściu i w nim chodziłam do następnej wizyty czyli do zdjęcia szfów (po 10 dniach) - bez odklejania ich. Wtedy mi powiedziano, że mogę brać krótki prysznic i kazano przez dwa tygodnie codziennie smarować nacięcia detreomycyną, nosiłam na ranie pod biustonoszem gazy jałowe, najpierw psikałam wodą utlenioną, smarowałam patyczkiem z maścią i zakładałam gazę. Po 2 tygodniach smarowania kazano mi nosić plastry silikonowe zmniejszające blizny. WIDZĘ, ŻE CO INNY LEKARZ TO INNE ZALECENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 31
Jestem 3 tygodnie po operacji powiększania piersi i mam pytanie do Was. Doktor nic mi nie mówił aby masować piersi a wszędzie czytam, że należy robić masaże, bo to pozwoli uniknąć rozwojowi "torebki"... Co robić??? Pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Braun
Mój lekarza też nie mówił nic nt masażu piersi. Zapytam jak pojadę na ściągnięcie szwów. No chyba że ktoś wcześniej udzieli fachowej odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy któraś z Was miała powiększane piersi u dr Zbigniewa Giedrojć, jeśli tak to czy jesteście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Od dłuższego czasu myślę o powiększeniu piersi. Chciałam zapytać o wasze opinie. Boję się bólu, bo słyszałam, że jest straszny, niektóre dziewczyny porównywały go do porodu.... Jakie są wasze odczucia, czy żałujecie, że się zdecydowałyście? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, co do masaży mi lekarz nic kompletnie o tym nie mówił dopiero spotkałam się z tym na forach, przeglądałam strony kilku klinik o rekonwalescencji i na jednej stronie pisało "NIE ROBIĆ MASAŻY PIERSI BEZ ZALECEŃ LEKARZA" a gdzie indziej wyczytałam na str kliniki, że masaże nie zapobiegają powstawaniu torebki. Zresztą torebka zawsze powstaje - to jest reakcja organizmu na obce ciało - jednak może się tak zdarzyć, że otacza tak mocno implant, że pierś robi twarda, i trzeba ją wyciąć (torebkę) z nadzieją, że następnym razem nie stwardnieje. Ja jestem miesiąc po, nie robię masaży, wolę słuchać lekarza, za miesiąc będę na następnej konsultacji to się zapytam o te masaże. Co do bólu, powiększanie piersi jest najbardziej bolesnym zabiegiem, zwłaszcza gdy się wkłada implant pod mięsień, ale da się przeżyć, najgorsze są 2-3 dni a potem leci, chyba można pocierpieć przez 3 dni a potem cieszyć się efektem przez wiele lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dzwoniłam do kliniki i dr zabroniła mi masaży, więc radzę Wam, nic nie róbcie na własna rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 31
Dziękuję za odpowiedź. Masz rację. Skoro lekarz nic nie mówił o masażach to nie należy ich robić. Rozwiałaś moje wątpliwości i jestem już spokojna:) Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy miałyście może operacje powiększenia piersi wykonaną przez dr Zbigniew Giedrojć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból utrzymuje się mniej więcej ok tygodnia ale oczywiście to sprawa indywidualna. Pewne jest to, że z każdym dniem jest coraz mniejszy. Mi za tydzień mijają 3 m-ce. Czasem mnie coś jeszcze zarwie,przeważnie na zmianę pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edka78
Cześć dziewczyny,mam małe albo duże zmartwienie... Operacje miałam 5tygodni temu powiększenia piersi 445mx allegan i niestety po zejściu opuchlizny czuje wkladki w prawej piersi-po bokach takie pomarszczenia jakieś.... Czy któraś z was miała tez cos takiego i czy to sie wyrówna? Bardzo mi to przeszkadza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wyrówna Ci się . Ale nawet po 1- 2 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
witajcie kochane za 3 tygodnie czeka mnie operacja, z dnia na dzien mam coraz wieksze watpliwosci co do rozmiaru implantu. waham sie nadal powiedzy 345ml a 390ml spora roznica powiedzy nimi. mam 160cm i waze 47kg jesli ktoras ma podobne wymiary prosze wyslijcie mi zdjecia waszych nowych piersi, bardzo by mi to pomoglo w decyzji. z jednej strony nie chce zalowac a z drugiej przeholowac :) negra@autograf.pl odwdziecze sie po mojej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edka78
Weź te większe... Ja co prawda więcej kg mam bo 56 przy 1.62 wzroście ale wkladki 445 i powiem ci ze wcale duże nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość100y
Girra moim zdaniem 390 ml za duzo dla Ciebie. Nawet jeśli masz teraz miseczkę A, ja przy rozmiarze B/168/58kg mam implant 350 i wyszło mi z tego C./małe D gdybym miała duzo większe implanty wyglądalabym sztucznie, jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
ja mam wyjsciowke biust B a chcialabym uzyskac DD mniej wiecej. dziewczyny a mozecie mi napisac jaką projekcje implantu macie? ja mam wysoką 323 dlatego sie boje ze moze wyjsc za duzy. i pod biustem ile macie w obwodzie? kurcze z dnia na dzien boje sie coraz bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWroclaw
czesc dziewczyny, jutro mam zabieg u dr. Jarlinskiego, stresuje się tym znieczuleniem ogolnym. Pytanie dla dziewczyn "po", dr mowil, ze po zabiegu dostaje się jakies rajstopy przeciwzakrzepowe, tez je nosilyscie? mam jeszcze jedno pytanie, po zabiegu piersi zostają owinięte bandażem czyli stanik dostaje się dopiero przed wyjściem?? Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWroclaw
Girra, na jaki rodzaj i rozmiar implantu się zdecydowalas? i kiedy masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
mam operacje koncem czerwca, jeszcze sie nie zdecydowalam na wielkosc implantu, waham sie powiedzy 345ml a 390ml anatomiczne mentor. szukam wlasnie porady co zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Asia Wrocław , nie bój się narkozy. Tylko zastosuj się do zaleceń aby nie jeść i nie pić. Ja ostatni posiłek zjadłam 6 godzin przed i też już nic nie piłam. Dzięki temu chyba nie wymiotowalam po wybudzeniu ani później i ogólnie dobrze się czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWroclaw
girra a co ci doradza lekarz? ja raczej bym nie przesadzala wydaje mi sie, ze 390ml to dosc duze, z tego co pisalas to chyba jestes dosc drobna osoba, ale to tez zalezy jaki efekt chcesz uzyskac. Ja mam podobny wzrost i wage do ciebie z tym, ze ja jestem plaska i z lekarzem zdecydowalam, ze biore implanty Mentor okragle z wysokim profilem 300, wiec nie duze ale mam waska klatke piersiowa i dr powiedzial, ze wieksze beda mi wchodzily pod pache. Gosc- dziekuje za wsparcie, jak dlugo dochodzilas po operacji do siebie? tzn do jakiegos w miare normalnego funkcjonowania (powrot do pracy, prowadzenie auta, spacery itp?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edka78
http://www.breastimplantsusa.com/ Dziewczyny wejdzie na ta stronę...tam są fajnie cycuchy pokazane i naprawdę bierzcie zawsze te największe jakie doktor zaproponuje a szczególnie jak sa to anatomy bo zawsze mniejsze wypadają jak te okragle...wiem o czym mowię bo mam za sobą juz dwie operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 5 dzień po operacji i dopiero dziś zaczęłam funkcjonować. To znaczy wstawać z łóżka częściej i na dłużej. No i weszłam pod prysznic umyć włosy w końcu. do wczoraj nie widziałam na to szansy tak mnie bolało. dziś jeszcze chodzę lekko przygarbiona ale czuje się o 50% lepiej niż wczoraj. Tak więc nie tracę nadziei że lada dzień siądę już za kierownicą i wrócę w pełni do życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWroclaw
gosc- przerazajace, a Ty jakie implanty robilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×