Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

dziś minęło 10 dni od mojej operacji. wczoraj pierwszy raz siadłam za kierownicą. Z łózka już wstaje bez żadnego bólu. Już coraz rzadziej czuję ból w piersiach który i tak należy do delikatnych. Mogłabym już spokojnie wrócić do pracy, ale na szczęście nie muszę bo jestem na zwolnieniu lekarskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edka78
Magda 606 przy twoim 73cm to radziłabym wsiąść tobie implant szerszy...mam na myśli np.13,5 cm szerokości a jeżeli Zeczywiscie nie chcesz za dużych to przy tym poprostu mniejszy profil...mam nadzieje ze mnie dobrze zrozumiesz.Ja tez mam tyle pod biustem i mój doktor zaproponował mi implant 13,5 szeroki i jest super a nawet mógłby być 14 i byłby bardzo ponętny... Do dziewczyn które piszą o implantach wychodzących spod pach i doktoracie którzy tak mówią to pisze jak najbardziej tak....bo wyglądają naturalnie i pózniej można je fajnie w stanika zebrać:)a te węższe to wyglądają jak dwie małe piłki nawet anatomiczne....jeżeli weźmiecie ręce za kark lub do góry...uwierzcie wiem co mowię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edka78
Skorki troszkę namieszalam ta wiadomością ale myśle ze każda mnie zrozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi1985
Magda606 impalnty na ktore sie zdecyduje beda firmy Mentor. Pod biustem mam wiecej niz ty bo 76cm. Czy moglabym prosic Was dziewczyny PO, ktore sa podobnych wymiarow co ja o zdjecia. Mam 165cm, 58kg, miseczka A i 76 pod biustem. Mysle o anatomach Mentor 320 chociaz nie wiem czy nie beda za male. Jak je pierwszy raz mierzylam u lekarza w gabinecie to pomyslalm ze za duze i poprosilam o mniejsze 295. Teraz czytam wasze wypowiedzi i teraz mysle ze moga byc za male! Tak trudno sie zdecydowac! :)Jeszcze raz plisss dziewczyny o fotki. Moj email marzunia@wp.pl. Magda606 kiedy masz operacje???? Z gory wielkie dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi1985
Qrcze Edka78 ja nawet nie zapytalam na konsultacji jaka szerokosc implantu mi moj lekarz poleca :/ moja obecna piers jest szeroka na 14 cm to raczej moj implant powinien byc wezszy? szerokosc piersi po operacji= szeroskosc implantu + moja tkanka tluszczowa. Czy ktoras z Was miala 2 konsultacje przed operacja u lekarza ktorego wybrala? Ja sie chyba znowu do niego wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edka78
Mego 1985 wysłałam ci zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edka78
Erica90 proszę proszę o foto....i mogłabyms blondynulke odemnie tez poprosić o zdjęcie....bo jak narazie to wy tylko macie podobne wkladki jak ja...445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi1985
Wictoria B i Edka78 sliczne cycuchy!!! Ale zazdroszcze, ze juz jestescie po. Efekt swietny, naprawde dobra robota lekarza! I mimo okraglych wkladek wygladaj bardzo naturalnie! A ja myslalam ze tylko anatomy moga dac taki efekt :/ ile macie dziewczyny pod biustem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
A no i najwazniejsze DZIEKUJE za fotki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda606
Dziewczyny ja również bardzo proszę o zdjęcia. Mój mail : magdadomel1@wp.pl Z góry dziękuję. Megi1985 operację mam 31 lipca , ale już zaczynam trochę panikować, bo ciężko jest wyobrazić sobie efekt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Magda606 no panic! :) efekt bedzie super, piersi beda ladne i przede wszystkim wieksze!!!! czyli to co najwazniejsze bedzie!! zycze jak najmniej bolu i zadnych komplikacji. Bedzie dobrze, w koncu spelniasz swoje marzenie! :) Pomysl....ty nie robisz tego bo musisz, ty to robisz bo chcesz. Jak nie beda idealne to ukryjesz w staniku lub bikini i po krzyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola165
Cześć dziewczyny. Potrzebuję Waszej pomocy ! Poradźcie, który lekarz w Warszawie jest specjalistą w podnoszeniu (plastyka) i powiększeniu piersi. Byłam u dr Osucha i powiedział, że sam implant nie wystarczy, muszę podnieść pierś, usunąć nadmiar skóry, zmniejszyć brodawki i oczywiście podnieść je. Mam małe piersi 75B, po operacji zalezy mi przede wszystkim na naturalnum kształcie, jędrnosci a dopiero potam na rozmiarze. Potrzebny mi sprawdzony chrurg, który dobrze dobierze mi implanty i przede wszystkim wykona dobrze plastykę. Ufff. Czekam na Waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na konsultacji u dr Potockiego to samo mi proponował ale koszt 20 tys. Ile tobie powiedział dr Osuch za operacje? Ja w końcu zdecydowalam się na Czech bo tam taniej a i pacjentki zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola165 skoro masz male 75B to zamiast wycinać skórę to nie można włożyć implantu pod gruczoł żeby wypełnić pierś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam właśnie implant pod gruczoł. Nie kwalifikowałam się pod mięsień bo miałam lekko obwisły biust . Z efektu jestem zadowolona bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela250
Ja tez mialam bardzo obwisle I mam implant okragly pod miesien. To niewiem dlaczego ty sie nie kwalifikowalas pod miesien. Z efektu jestem bardzo zadowolona a piersi wygladaja naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila282
Jutro mam ściągnięcie szwów , czy to boli ??? Na samą myśl bólu w tym miejscu ( mam cięcie pod piersią) przechodzą mnie zimne dreszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edka78
Kurczę dziewczyny dzisiaj pierwszy raz założyłam normalny stanik-po sześciu tygodniach od op.i dopiero zauważyłam ze w lewej piersi odbija mi sie implant...i robi mi sie taki dołek ...zaryz pomiędzy...nie wiem jak to opisać!!!bynajmiej w prawej piersi mam fajnie okrągło odstajace a w lewej nie...;( Trochę sie tym zalamalam bo nie fajnie wyglada i odczuwalnie tez jest twardo i kantowo...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia7777
Mnie ściąganie nie bolało, więc nie ma krzyku :), Edka ja też jestem po już półtora miesiąca u mnie piersi są bardzo jeszcze opięte, widać żyłki, w pewnych momentach wydaje mi się, że piersi są ponad cięcie w innych, że zaraz pod. Z tego co tu dziewczyny pisały to piersi się jeszcze będą długo układać więc myślę, że nie powinnaś się o to martwić, ale pewnie niedługo masz wizytę kontrolną to zapytaj się lekarza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralka3
Kamila 282 - nic nie boli. możesz coś poczuć ale nie jest to żaden ból! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edka78
Ancia dzięki za słowa otuchy...chyba masz racje trzeba jeszcze trochę odczekać na końcowy efekt;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściągnięto mi szwy 14 dni od operacji. Dziwne uczucie na pewno nie ból , jakkolwiek cieszę się że mam to już za sobą . Później poszłam z mężem na spacer do zoo i jakoś trzy godzinki nam tam zeszło a później jeszcze małe zakupki. Kupiłam sobie kolejny śliczny staniczek tym razem CK . Wszystkie biustonosze wyrzuciłam te "sprzed" a teraz mam nowe hobby ;-) kupowanie nowej bielizny:) mam już całą szufladę nowych pięknych staniczków .. jeszcze kilka tygodni i będę miała w czym wybierać. No ale nie o tym miałam pisać , rano przy zmianie plastra zauważyłam krwiaka na jednej piersi :( to chyba za dużo wczoraj chodziłam , mam nadzieję ze to nic groźnego. to chyba znaczy że jeszcze jakiś czas trzeba oszczędzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja wam dziewczyny zazdroszczę ze jesteście juz po. Ja jeszcze tydzień a takiego mam stracha ze trudno sobie to wyobrazić. Wy tez tak mialyscie? Nawet myślę zeby zrezygnować ale tak o tym marzyłam kilka lat a teraz kiedy kase uzbieralam. Aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 4 dychy i dwoje dzieci....cycuchy? - naleśniki :( 160cm i 55kg. Nie mam pojecia co i jak, ale wiem tyle, że chce cos z tym zrobić! moje marzenie od 20 lat. Wreszcie uzbierałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka8282
Hej dziewczyny.Ja mam za tydzień zabieg u dr Potockiego. Zdecydowałam się na anatomiczne 320 ml. Moje wymiary to 170 cm, 54 kg, miseczka A i 70 pod biustem . Mogłam wziąć mniejsze 290 ml ale stwierdziłam że będą za małe. Miała któraś z was takie wymiary i taki rozmiar wkładek, bo cały czas zastanawiam się,czy to dobra decyzja. Mam jeszcze pytanie do dziewczyn palących papierosy, udało wam się rzucić całkowicie przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikotyna powoduje obkurczenie się naczyń, przez co rana pooperacyjna jest słabiej ukrwiona i gorzej się goi. Gdzieś wyczytałam , że dobrze jest nie palić dwa tygodnie przed operacją. Ja przestałam tydzień przed i zapaliłam 9 dni po. Wiem, że palenie opóźnia gojenie dlatego palę bardzo mało jak mnie już przyciśnie ;-) ale to nie więcej jak 3 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela250
Ja palilam I przed I po. Ostatniego papierosa wypalilam przed wejsciem do kliniki a potem zaraz jak z niej wyszlam. Wszystko zagoilo mi sie bardzo ladnie I szybko bez zadnych komplikacji. Oczywiscie lekarz mowil mi ze dobrze by bylo wstrzymac sie od palenia ale ja bez papierosa nie wytrzymam jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×