Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Moi drodzy co myślicie o dr.T.Kasprzyku z Krakowa i tutaj pytam o opinie pań,które się u niego operowały,nie pań które czytały o nim na forach,bo też czytałam i wnioski potrafię wyciągnąć ale chciałabym znać opinie osób które były w jego klinice.Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny..co zabrać ze sobądo kliniki jużna zabieg? boję się żebym nie zapomniała o czymś ważnym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
przybory toaletowe, jakies kapcie, cos do zwiazania wlosow, ubranie na nastepny dzien i pizame na guziki to na pewno, no i cos dla rozrywki jakas ksiazka czy cos. ja biore tylko to. i tak pewnie nie bedzie sie dalo rady wstac to nic innego nie potrzeba :) aaa no i do ubrania na wyjscie tez bluzka na guziki czy zamek, ja musze na jakies zakupy skoczyc i kupic ze 2 bluzy bo u mnie na guziki nic nie ma, a przez najblizsze dni po operacji inaczej chyba nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWroclaw
Gość dziekuje bardzo, Twoje zapewne tez beda super :) kiedy dokladnie masz zabieg? bede trzymala kciuki a jak tylko bede w Krakowie to napewno o sobie przypomne ;) z checia wybralabym sie na kawe :) Pozdrawiam cieplo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już jutro Asia :) naprawdę nie mogę się doczekać :) bólem się wgl nie przejmuje,nie chce się martwić na zapas:d i już przygotowana,spakowana będę się wybierać do spania bo jutro muszę dość wcześnie wstać,chociaż i tak pewno szybko nie zasnę : ) pozdrawiam ;) napewno odezwę się po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWroclaw
Asia koniecznie daj znac jak tylko bedziesz w stanie! :-) napewno wyjda swietne! Bede mocno trzymala kciuki i z niecierpliwoscia czekam na informacje!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was Dziewczyny jestem po op.6 tygodni nic mnie nie boli mam 11 miesięczną córeczkę i już od 10 dni normalnie ją podnoszę z łóżeczka.Jestem po wyjęciu starych wkładek 3 miesięcznej przerwie i 20.05 wkładałam nowe tym razem pod mięsień . Moje pytanie czy nie jest zawcześnie żeby nosić maludę boję sie że ta tkanka łączna co ma się zrosnąć z wkładką czy coś tam to się nie zrośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki 5 tygodni nie 6 dodam że cycuchy sa juz fajne w dotyku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do ciebie takie pytanie czy piersi po wyjęciu implantow wyglądają bardzo tragicznie ? Ja jestem rok po op , umawiałam się na d a wyszły mi większe i w jednej piersi mam na dole zanik własnego gruczołu a właściwie nie zanik tylko operującego chirurg rozwalił mi gruczol przy wkładaniu implantu , chce mi teraz w to miejsce wstzyknąc tłuszcz , ja nie jestem przekonana ze to coś poprawi i zastanawiam się nad wyjęciem implantow ale boje się ze zostaną mi flaczki, napisz proszę jak było u ciebie ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam (jestem Ewelina) ja robiłam piersi w 2008 roku ale genialny lekarz wsadził mi wkładki pod gruczoł a jestem szczupłą osobą i efekt był koszmarny, może nie od razu ale od środka w prawej piersi cały czas coś się działo.po 1,5 roku mogłam ołówek wsadzi pod biust i on tam zostawał , nie było wogóle wypełnionej góry piersi ..KOSZMAR :-( 2012 p=wyszłam z wanny a muj cycus wygladał jak róg .. heeee. po wymasowaniu wrócił do normy ale do sedna nie mogła nic z tym zrobic bo zaszłam w ciąże itd ... nowy lekarz u ktorego zrobiłam cycusie obecna zalecił po wyciagnięciu odczekac 3 miesiace żby skóra sie wciągnęła bo przez ten cały czas przeszła juz troche. Powiem tak te 3 miesiace to koszmar wygladałam strasznie mialam dwa flaczki jak uszy jamnicze , fakt doszły do siebie troche ale masakra jestem szczesliwa ze już mam nówcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 31
Do gościa z 21 czerwca Jestem 4 tygodnie po operacji i od dwóch dni mam na twarzy tak jakby wysypkę. Szczególnie na skroniach i na czole. Nie wiem czy jest to związane z operacją. Nigdy nie miałam problemów z cerą. A jak z Twoją cerą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz jestem 19 dni po zabiegu i nawet nie wiem jak ten czas szybko zlecial. Piersi praktycznie juz nie bola i czuje sie swietnie! Zreszta tylko 3 dni po zabiegu mialam problem ze wstaniem z lozka, a 4-tego dnia juz funkcjonowalam samodzielnie. Ciesze sie, ze zdecydowalam sie na ten zabieg i polecam wszystkim dziewczynom, ktore sie nad tym zastanawiaja. Tylko teraz jeszcze tak sobie mysle, ze moglam zrobic nawet wieksze :) Mialo byc duze C, a wydaje mi sie, ze jest takie srednie C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,a od kiedy można spać na boku ? pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie od operacji można się opalać? Wydaje mi się, że piersi nie można opalać przez 3 miesiące ale chyba z zasłoniętymi można wylegiwać się na plaży i opalać resztę ciała? Pomocy bo nie wiem co robić. Szykuje mi się wyjazd a nie chcę sobie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 19 dni po operacji, ale na boku jeszcze nie moge spac, zbyt niewygodnie i lekki bol. I wlasnie jak z tym opalaniem jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jeszcze się nie opalam a minął miesiąc. czy wam tez lekarz mówił że mozna robic wszystko na ile pozwala nam ból , jezeli nie boli to znaczy że jest ok !A ja ogólnie nie odczuwam juz bólu a dzisiaj nie wiem czy to zmiana tej pogody ale pieką mnie miejsca ran i odczuwam ból z boku piersi gdzie miałam dreny. tez tak macie? czy to cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej powiedzcie mi ile czasu po operacji zostaje sie w klinice? czy wychodzi sie nastepnego dnia? czy trzeba zostac 2 noce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja worna
w cenę zabiegu jest wliczona jedna doba,natomiast można wyjść jeszcze tego samego dnia.Natmiast jeżeli byś chciała zostać dobę dłużej musisz ją dodatkowo opłacić a jest to koszt rzędu kilkuset zł zazwyczaj ok.400-500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za taką cenę to ja wole spać w domu o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile cm macie teraz w biuscie? Ja mam 85-86 cm, a pod 69 cm. Mialo byc duze C, a jest chyba takie srednie C. Jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja worna
Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja worna
Ale nie ma po co zostawać dłużej w klinice,ta doba po zabiegu to jest naprawdę wystarczająco,wiele dziewczyn chce wyjść jeszcze tego samego dnia,osobiscie odradzam,bo skoro opłacone to opłacone no i fakt faktem jesteśmy po narkozie więc jesteśmy słabi,i ogólnie ta pierwsza doba pod opieką pielęgniarki jest taka pewna,ale nawet gdyby ta dodatkowa doba kosztowała np.50zł i zdecydowała byś się zostać to przypuszczam,że zostałabyś z pielęgniarką sam na sam,bo panie nie chcą siedzieć w klinice dłużej niż ten jeden dzień czy jedną noc po zabiegu czyli zazwyczaj jest to koło 12h : ) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AsiaW wysłałam Ci wiadomość na maila :) uprzedzam,że jest dość długa:/ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvelinaLondyn
Czesc dziewczyny,boze ale fajnie ze takie forum istnieje,Ja mam zabieg 25 lipca i im blizej tym bardziej sie boje:( Czy mozecie mi powiedziec jak wyglada dzien operacji?czy bede miala jeszcze szanse przedyskutowac rozxmiar implantu z moim lekarzem?na ostatnim pomiarze wybralam dwa 275 albo 300 okragle mentor- metoda pod miesien. Najgorsze jest to ze pomiar by wykonywany przez innego lekarza a nie lekarza ktory bedzie mnie operowal:(czy to normalne? boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnes86
Dziewczyny jestem 15 dni po operacji. Mam anatomiczne firmy mentor 345 cc wysoki profilt. Moje obecne wymiary to w biuscie 84 cm a pod 68 cm. Piersi są ładne ale wyszły małe. . Jak myslicie ten wymiar w biuscie jeszcze spadnie ? Jestem zla ale podobno wieksze by mi sie nie zmiescily. . czy ktoras ma takie implanty i dla porównania moze mi wyslac fotki. . magness86@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam 345 ml ale musze poczekac ze zdjeciami bo jestem swiezo po operacji i jeszcze wszystko mnie boli. A wam kiedy bol odpuscil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz gazela 25.super wyslij mi swoje forki jesli mozesz a ja moge wyslac tthir symulacje ktora lelarz dla mnoe stworzyl.Roznimy sie troche wzrostem:) ja mam 180cm I 60 kg:(bojr sie ze beda za male ale w sumie sama poporsilam zeby wygladaly naturalnie a nie sztucznie jak dwie duze pilki:(moj email szabaniatko@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvelinaLondyn
dziewczyny kto jeszcze zafundowal sobie 300 cc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×