Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćandzia77
Ada jak sie ciesze ze sie odezwalas troche nami pozamiatalo po tych stronkach wiekszosc dziewczyn pewnie przeszla na messengera .We wtorek operacja jejciu ale to zlecialo a pamietasz jak pisalam ze jeszcze bedziesz miala zabieg przede mna.Przekladalam przekladalam az w koncu mnie przelozyli.Zobaczymy czy da rade w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Bena ja będę miała pod mięsień. Podejrzewam, że za mało mam gruczołu żeby to sie jakoś miało trzymać w ryzach. Dlatego niestety nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ja niestety nie begam chociaż przydałoby się :) Widzę, że to forum nic lepiej nie działa. Tez zamula jak przeskakuje na kolejną strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćandzia77
Monika88 moze jednak spróbuj z tym spirytusem nic nie tracisz a noz pomoze skoro rosnie to tabletki slabo dzialaja pamietam ze jednej dziewczynie zeszlo po sprycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćandzia77
Eolka przypomnij mi jak dlugo masz silikonki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na opryszczke uzywam triobiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćandzia77
Ada jak tam dajesz rade to juz jutro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dziewczyny ja w ogóle nie daje rady mam schizmę na maxa , dzisiaj dzwonili potwierdzić termin , w nocy nie spałam a od rana jadę na melisie Biorę rutinoscorbin , wiesiołek i hascovir ( co 4 godz) umieram z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika opryszczka wychodzi nam na tle nerwowym :) Andzia nie wiem czy mnie zakwalifikują jutro bo jeszcze mam ślad od tej opryszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćandzia77
Ada byle nie swierze bable jak jest strupek to bedzie ok .Dasz rade o ktorej masz miec zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Andzia mam już strupek to może przejdzie , zabieg do południa pewnie bo w klinice mam być rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćandzia77
To nie tak zle .Jeszcze tylko dzis wytrzymasz a jutro juz poleci ani sie nie obejrzysz a bedzie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Ja jestem walnięta , nie boje się narkozy , bólu choć mam bardzo niski próg boje się tej niemocy PO ze będę skazana na wszystkich wkoło do tego boje się efektu końcowego .. ech .. żeby to było takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Mi opryszczka wyskakuje jak zmarzne i właśnie teraz tak się stało, oraz od żołądka, a żołądek najczęściej boli jak się czymś stresuje :). Ada ja tez nie boję się operacji ani bólu, jedyne czego się obawiam to opieka nad moimi urwisami po dwóch tygodniach jak zostanę z nimi sama. Ale dam radę. Musze. Smaruje opryszczka aloesem i ładnie mi ją zasuszylo. Do tego biorę tabletki, więc nie wiem co bardziej pomogło. Trzeci dzień z opryszczka i juz zasuszona. Ada widzę, że stosujesz dokładnie te same leki. Ja jeszcze biorę magnez. Podobno warto. Będę trzymać kciuki. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada przypomnij mi co mają ci tam ulokować?? :) nie pamiętam. Ja będę miała anatomiczne 315 ml wysoki profil, przy wyjściowym 75A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GośćAda pamiętam o Tobie :* zakwalifikują Cie spokojnie :) najwyżej dostaniesz antybiotyk przed w kroplówce tak jak ja ;) trzymam kciuki i nie będzie żadnej niemocy :) ja godzinę po zabiegu sama poszłam do ubikacji i chodziłam po korytarzu :) będą Ci kazać tam się ruszać a nie leżeć :) będzie dobrze zobaczysz :) koniecznie daj znać jak będziesz po :) gdybym miała mieć operacje 2 raz poszłabym bez paniki bo wspominam bardzo dobrze pobyt w klinice :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika ja zapomniałam o tym magnezie cholerka , ja z tych nerwów nawet nie pamietam tych wymiarów wiem ze okrągłe i różne bo mam asymetrię i ze jakieś maluchy 200 coś tam No i do tego podnoszenie tego co mam . Efekt ma być miseczka D :) nawet przymiarki nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia dzięki jak tylko się ocknę to do Was napisze :) nawet się jeszcze nie spakowałam póki co opiłowałam paznokcie z żelu jeju jaka bieda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
Dziewczyny implanty bierzcie pod mięsień nie pod gruczol ! Mniej się odznaczają i nie opadną tak szybko bo mięsień je podtrzymuje. Żaden gruczol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia No teraz zabiłeś mi ćwieka , nie pamietam jak mam mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada teraz to pozostaje Ci jedynie zaufać lekarzowi :) :). Sadząc po moich statystykach na 10 dziewczyn z forum tylko jedna osoba i to "gość" napisała że ma pod gruczoł. Będzie dobrze. Lekarz wie najlepiej :). O magnez się nie martw, weźmiesz w domku jak już wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika zabrałam kasę i badania Rozpinana góra od piżamy szorty piżamowe gatki na zmianę klapki basenowe mały ręcznik mokre chusteczki jutro wrzucę kosmetyczkę :) chyba wsio mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Jesteś gotowa. Dobranoc. Śpij dobrze. Nie myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dzięki dziewczyny , jesteście kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
No to jadę laseczki :) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćandzia77
Trzymamy i to jak. Jestem myslami dzis z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Ja za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dobra właśnie wypisałam ankiety Wkładamy okrągłe 210 i 275 średni profil Czekam na anestezjologa w seksownym szpitalnym wdzianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Minęło pół godz a ja dalej siedzę na łóżku w oczekiwaniu na anestezjologa kurczę trochę zimno w tym wdzianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×