Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość violesia
Pomponiara, no boskie! Aż sie popłakałam! Tez chce takie!!!!!!!!!!!!!! NO GRATULUJE! Wczesniejsze foty w staniku były fajowe, ale te powaliły mnie całkowicie! Ja po ciązy mam placki z rozstepami - okropność! Dr Kasprzyk robi boskie cycuchy, ale terminy ma zabójcze! Nie moge już dłuzej czekać! Czy oprócz Aniuli robił ktoś u dr Kubasika w Poznaniu? Chętnie zobaczyłabym efekt jego pracy, bo galerii nie ma na stronie. Niemkiewicz tez robi fajne, ale nie wiem jak cenowo to wyglada - wie może ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
POMPONIARA ZLITUJ SIE JA TEŻ PROSZĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara poproszę również. tapeczka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam w sekundzie , aż sobie usiadłam z wrażenia są tak piękne. Coraz bardziej jestem przekonana, że chcę okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, a w rzeczywistosci wygladaja jeszcze lepiej (skromna jestem co nie?) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz sie upomina zeby tez wspomniec ze fotograf wazny, zeby wyszla fajna fotka (on robil) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
ja też poproszę fotki, bo strasznie Wam zazdroszczę...Jeszcze 5 dni do godziny "0" i będą cycuszki, hurra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aramisg sorki ale cie niekojarze, prosisz tylko o fotki i wcale sie nie udzielasz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Hej wszystkim:).dziewczyny ja juz jestem pewna na 100% ze zrobie se cycuchy,tyle tylko ze po nowym roku dopiero....:(buuu,ale jak widze po Was warto czekac:).Pomponiara zcy ja tez moglabym poprosic o Twoje zdjatko bez stanika?bo mam tez ,ale w staniku:).tez bym chciala u Kasprzyka,ale martwi mnie ten dojazd, no i te terminy....,eh,ale facet obiecal mnie wspomoc:).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Jej,ztego wszystkiego zapomnialam podac @,Pomponiara prosze:gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
mam,nie no!!zajebiste sa!!boshhh,jak ja wytrzymam ten rok...,gratuluje pzrynajmniej mozesz se chodzic juz bez stanika:)sliczne naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
nie no napatzrec sie nie moge:).tez wlasnie chce takie pelne D,a ile za nie placilas?tylko cholera mam stresa o ten moj tatuaz:(.ale w sumie w ciazy i po porodzie mialam dosyc duze,napewno ze 2 nr wieksze i nic sie z nim nie dzialo to moze pzry wlozeniu impl.tez bedzie ok?jak mylicie dziewczyny?ehh,zachcialo mi sie tatuazu za mlodu i tez se miejse wybralam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
to mysle ze 11 to dalo by rade:).oby.a masz jakies rozstepy na piersiach?po ciazy albo przez impl.bo ktoras dziwczyna pisala ze ma rozstep po wlozeniu impl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
POMPONIARA MASZ CUDNE CYCKI !!! TEŻ CHCE MI SIE PŁAKAĆ I CHCĘ MIEĆ TAKIE CUDA,ALBO MNIEJSZE NAWET ALE ŻEBY BYŁY !!! pomponiara dzięki i pozdrów fotografa ! ja przymierzam się zadzwonić do kubasika i umówić sie na konsultacje,także długa droga,no i nie wiem co z aparatem na zębach czy się uda ??? trzymam kciuki za wszystkie decydujące się i ciesze z wszystkimi które mają już swoje ukochane cycorki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
a ja mam po ciążach pełno rozstępów,ale mnie to wcałe nie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
a Popmponiara czym smarowalas pzred i po op?jakies specjslny krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed operacja niczym nie smarowalam, na poczatku ciazy troche smarowalam brzuch kremem na rozstepy Pharmaceris z apteki, ale zaczelam miec przedwczesne skurcze, noi musialam przestac smarowac brzuch, a piersi nigdy niczym nie smarowalam, ale ja mysle ze to sprawa genow, moja mamuska po czworce dzieci tez nie ma, ale podobno bardzo dobrze jest smarowac przed oliwa z oliwek, zadne drogie kremy czy balsamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka87
hej dziewczynki!! ja juz po konsultacji u dr Kasprzyka, termin mam na 2 lipca :) Pomponiara musze koniecznie zobaczyc twoj biust bez stanika! Jestes prawie dokladnie moich wymiarow, ja tez bede miala wysoki profil :D ogolnie jestem bardzo zadowolona z wizyty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
dzieki Pomponiara.czyli bez zmian:)Miska gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka87
Sweet - trochę się naczekałam na konsultacje u dr... ale warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ja smarowałam całą ciążę drogim kremem zapteki a rozstępy miałam wielkie,a przy drugiej ciąży niczym nie smarowałam i większych nie miałam,a koleżanka w ciąży niczym nie smarowała i ani jednego:( więć też uważam że to sprawa genetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
A ile czekalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×