Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość ISABELLA_EVA
violesia daj maila to Ci wysle. Madzenta robilam we wroclawiu. Mam ciecie przez pache. anula juz sie wyminilysmy fotami :) jestem 6 dni po operacji i cycki mnie nie bola tylko ciagna. jest dobrze . grypa mi przechodzi bo zarazilam sie w klinice od laski z ktora lezalam w pokoju. nie ma sie czego bac wszystko da sie przezyc a warto uwierzcie mi. dawajcie maile posle zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara, podeślij fotki ;) strasznie mnie podnosi na duchu to co piszesz :) :) dziewczyny czasami piszą, że 3 tyg nie mogły się same podnosić z łóżka, że miesiąc na przeciwbólach etc.. przerażające 😭 ja się nastawiam, że będzie boleć, ale zawsze lepiej myśleć, że jeśli ktoś przechodzi to lekko to może i u mnie tak będzie ;) nadzieja matką głupich ale.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
POMPONIARA ciesze sie razem z tobą,mam nadzieję że kiedyś i ja będę taka zadowolona i wyrzuce swoje gąbczaste staniki i nie będę wstydziła się rozebrać na plaży.no ale na razie to kasę składam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
dziewczyny czekam na foty ,chętnie zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
violesia poslalam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madżenta, to tak jak ja. tylko mnie się ta kasa rozpływa :P a to jeszcze to zrobię, a to włosy, a to coś tam.. masakra po prostu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzis zastanawialam sie czy jeszcze wziosc tabletke p/bolowa, ale wkoncu wzielam bo ona tez dziala p/zapalnie, a le mysle ze jeszcze dzis i jutro juz nie bede brala, najgorszy byl dla mnie dzien po ale z dnia na dzien coraz lepiej, dzis w nocy bede juz wstawala do mojej corci, ale mysle ze to sprawa indywidualna, po cesarce tez bardzo szybko sie pozbieralam (a byl to naprawde duzo wiekszy bol), bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
SAMANTA jakie 3 tyg z lozka sie podniesc nie mogly? ja dzien po operacji wlosy sobie czesalam i dupsko mylam nad bidetem :) 6 dni po operacji ja rece podnosze a mam ciecie przez pache. z dnia na dzien jest coraz lepiej. mozliwe ze ja jestem jakas wyjatkowo zywotna nie wiem ale mowie szczerze od dwoch dni nie bralam zadnego ketonalu normalnie wstaje z lozka cycki mnie ciagna czasem cos troche zaboli ale bez przesady :) denerwuje mnie to ze sie garbie ale pewnie za pare tygodni bede wyprostowana chodzila w koncu dopiero 6 dni po operacji jestem:) :) najgorsze to jak mi dreny wyciagal lekarz wyklinalam strasznie bo nie ukrywam bolalo. ale teraz:) jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
SAMANTAa u mnie mąż jedną sponsoruje HI hi,ale ja dopiero podejmuję decyzje,szukam doktorka,i myślałam że musze czekać aż aparat zdejmę,ale jeśli nie to coraz bliżej,chcę tego bardzo,i ciągle o tym myślę,i nie mogę sobie wyobrazić mnie z piersiami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie, piszą że tak je boli wszystko, ciągnie etc.. że 3 tyg same się nie mogły podnieść z łóżka etc jakieś kombinacje alpejskie żeby się przeniesć z pozycji leżącej na podłogę i wstać etc ;) heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Pomponiara fajne masz te cycuchy,mozesz w koncu zalozyc super stroj hihihi,isabella _eva moge tez poprosic o Twoje zdjatko??gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia wydaje mi się że lepiej jak zadzwonisz będzie na pewno szybciej ,bo nie wiem jak doktorek odpisuje na maile,To jest jego nr komórki jeżeli byś chciała 607229933. Madzenta gdyby Twój mąż nie wiedział że będziesz miała zabieg to by nie wyczuł różnicy.Moje nie śą jeszcze tak całkowicie mięciutkie,bo jestem dopiero miesiąc ,ale robię się już fajne i mój mą je uwielbia. Dotykałam koleżanki która jest już 2lata po zabiegu i nie ma różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
dziewczyny a wiecie moze czy nic sie nie stanie z tatuazem??otoz maam tatuaz na piersi i boje sie ze jak bedzie implant i pod wplywem rozciagniecia sie skory znieksztalci sie tatuaz??:(miala moze ktoras robione z tatuazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet26 - niestety, jest to prawdopodobne. nie przypominam sobie, żebym widziała zdjęcia z biustem a tautażem robionym przed op, ale na logikę.. jesli mogą aż powstać rozstępy z powodu rozciągnięcia to i wzór może się zniekształcić.. duży masz tatuaż? :) Pomponiara - WOW :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet mysle ze rozciagnie ci sie tatuaz, ja mma na piersi pieprzyki i blizne noi rozciagly sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
nie w sumie nie jest duzy,tak ok5cm,ale pocieszam sie tym ze jak bylam w ciazy i po porodzie mialam duuze cycki i jest ok zero rozstepu i ok z tatuazem to moze po op.tez by bylo ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
Isabella ja poroszę przed i po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
no nie:(a ja tak bym chciala miec wieksze:(:(,popmoniara a jakie mialas piersi przed op??bo moze jak bym duzo wiekszy wsadzila wiekszy impl.to by sie rozciagnal,ja mam 75b,a chcialabym miec takie pelne C male D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
POMPONIARA fajne cycorki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak Wy to robicie że wstawiacie w tekst takie uśmiechnięte minki,albo smutne z jęzorkiem.Ja tak nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ANIULA np.dwukropek i nawias i już się uśmiecha ale jak u ciebie pisze pod wiadomością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wejść w PREFeRENCJE przy spisie tematów u góry i tam będzie stopka i to jest to. :) dzięki Madzenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violesia
Izabella_Ewa mój mail violesia@gazeta.pl poprosze o fotki przed i po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a nie wiecie od kiedy mozna cwiczyc, kurde przed operacja cwiczylam na stepperze i robilam brzuszki, bardzo mi tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ANIULA nic nie dopisze bo zapomniałam hasła hi hi,ale dzięki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
Niestety musiałam odwołac termin u dr Kasprzyka w marcu , teraz będę musiała czekac na nowy pomponiara, izabela ja też bardzo proszę o fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
alexar violesia lubila WYSLALAM WAM fotki :) dajcie znac czy doszly? nie moge sie doczekac kiedy bede mogla sie wykapac i ubrac jak czlowiek no i wyprostowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ISABELA-EVA czy ja też mogę poprosić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×