Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

inteligentny facet leż lubi patrzeć na fajne cycki !!! mój facet to skarb,i żałuję że nie mam mu co dać popieścić,to może mam mu pozwolić pójś żeby gdzieś w lesie podotykał??? ale niedługo będzie miał co !!!mam nadzieję i oboje nie możemy się już doczekać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka ole
A co do tipsow,ja mam bardzo cienka plytke paznokcia,i nie darady ich zapuscic w zaden sposob,zadzieraja sie i nawet wyginaja,a i co pierwsez jak moj maz mnie poznal ,to zwrocil uwgae na moje tipsy,nie wiedzial ,ze sa sztuczne ,powiedzial jakie ja mam piekne paznokcie,i tak dla wiadomosci,moj maz jest naprawde inteligentny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria - jestem przeciw
Majka - chyba nie chcesz porównywać zaimplantowania z zabiegiem przekłuwania uszu? I jeszcze jedno, pomimo instynktu od zwierzat chyba jednak czymś się roznimy, nie sądzisz. A to, ze różni mezczyźni GAPIA się na duże piersi u kobiet - to ma być tutaj argument?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka ole
mario to ja ciebie przestrzegam,lepiej uwazaj na meza,bo jeszcze bedzie chcial zadbanej i madrej kobiety,a nie tylko madrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam swoje paznokcie bardzo ładne i wszyscy myślą że to tipsy ! to może je zetnę i oszpecę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka ole
mario to ja ciebie przestrzegam,lepiej uwazaj na meza,bo jeszcze bedzie chcial zadbanej i madrej kobiety,a nie tylko madrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria - jestem przeciw
Ok, kapituluje, na razie - miłego pieszczenia cycuszków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIEWCZYNKI !!! CHODŹMY SPRZĄTAĆ,WRÓĆMY PÓŹNIEJ JAK MARIA PÓJDZIE CZYTAĆ :) PRZEPRASZAM CIĘ MARIO,JA DLA NIKOGO NIGDY NIE JESTEM NIEGRZECZNA ALE TY TROCHĘ PRZEGINASZ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nawet moja mama zrozumiala (chociaz ma 55 lat) powiedziala ze przeciez to wszystko (kremy, maseczki, peelingi, kosmetyki do makijazu itd) jest po to zeby wygladac lepiej, mysle ze kazdy chce wygladac lepiej, a jak wyglada lepiej to ma lepszy humorek, i jak bys chciala wiedziec mario to piersi sie nie wypycha (wypchac to sie mozesz ty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria - jestem przeciw
Majka, nie martw się, bardzo o siebie dbam, choć w moim pojęciu zadbania nie mieści się pojście pod noz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mówiła PO CO CI TO POTRZEBNE jak zdjęłam bluzkę i sie jej pokazałam to powiedziała z NO ZRÓB SOBIE JAK CHCESZ MAMA BYŁA ZSZOKOWANA MOIMI PIERSIAMI...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria - jestem przeciw
Jeszcze raz powtarzam - nie chciałam nikogo urazić, tylko zaapelować do zdrowego rozsądku! I być może kogoś przestrzec. Ostatecznie to wybór każdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pierwszy raz pojawia sie tutaj taka marija:)z takowymi pogladami,co mnie ciekawi to tylko w jaki sposob znalazla sie na tym watku skoro ja to kompletnie nie interesuje???????????????????????????????????,moze znalazla w ,,histori,,komputera u chlopaka:):)albo wszystkie ksiazki przerobila i witryny internetowe,wiec zostala jeszcze ta:):) dziewczyny ja mialam swoje spore piersi wiem co znaczylo miec ,wiem co znaczylo stracic..kobieta tez jest istota seksualna,mnie np.podnieca jak widze swoje ksztaltne cialo w odbijajace sie w szybie w sypialni siedzac na swoim mezczyznie.....co nie znaczy ze nie mam strony duchowej,intelektualnej ale nie o niej mowa na tym watku glupiutka i nietolerancyjnie polska Marijko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria - jestem przeciw
T o że nie popieram tak ryzykownych operacji świadczyć o głupocie? Coraz bardziej żalosne padają argumenty. Albo ten o obserwowaniu wypiętego ciała w szybie i samopodnieceniu ... Na komentarz brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria - jestem przeciw
T o że nie popieram tak ryzykownych operacji ma świadczyć o głupocie? Coraz bardziej żalosne padają argumenty. Albo ten o obserwowaniu wypiętego ciała w szybie i samopodnieceniu ... Na komentarz brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam historII zeby nie nie bylo ze bladynka!! nie wolno sie denerwowac po operacji,wiec biore gleboki oddech:) kiedys powiedzialam w jakims towarzystwie ze lubie Dode:0i od razu jedna sie oburzyla ze ona nie bo nie lubi sztucznych dziewczyn,sama miala na glowie farbie z 5tonow za ciemna.... ze co ze makijaz i takie tam to nie porownanie?czemu?Mario i maryjko podobne zostancie sobie organiczne jak tylko chcecie a od nas po prostu wara!!!!!!bo zcazne grysc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze ciebie podnieca pomieta,splamiona herbatka stara kartka ksiazki,albo wozny w szkole,mnie wypiety ksztaltny tylek i ksztaltne piersi,cialo(bo o tym mowa na tym watku!!!!!!!!!)jak bys jeszcze nie zauwazyla!!!!!!!!!!!!a to ze do tego musi dojsc innych pare spraw to akurat moja sprawa i nie bede Ci sie z tego spowiadac!!wypad z tad nudziaro!!jak jestes taka za zdrowiem to schrzaniaj mi z tad bo mi sie nudzi po operacji i chce sobie z przyjaznymi duszkami poklikac a nie z taka wiesniara jak TY!!!!!!!ktora psuje krew az sie oddech mi kreci:)argumentna sie znalazla !!:):)ile Ty masz lat wogole zebym ja z toba dyskutowala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Maria zawijaj się stąd bo forum nam zasmiecasz,jesteś biedną zgoszkniałą babą którą żaden facet przez całe życie nie chciał,bo pewnie nie masz cycków i jesteś głupia, I przez to nie możesz zniesić że my mamy cudowne cycuszki,a ciebie pewnie na to nie stać,albo Twój facet zostawił Cię dla takiej która ma piersi.. Także nie zawracaj nam DUPY>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria - jestem przeciw
Tzw. "wieśniarą" to chyba sam jestes, sądząc po klasie wypowiedzi. A nie wiek czyni z ciebie dyskutanta, tylko .. sama pomysl. W twoim wypadku warto by chyba zacząć od podstaw, np. sięgnąć po słownik ortograficzny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria - jestem przeciw
"pewnie nie masz cycuszków i jestes głupia" Buahaha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co moze bede malo skromna, ale wieksze cycuszki u zadbanej super ubranej kobiety sprawiaja cuda, wczoraj w reatauracji facet caly zalal sie coca-cola (fajnie nie?) tak sie na mnie zagapil, zamiast konsumowac jedzonko ktore zamowil, zzeral mnie wzrokiem - pewnie ta inteligentna i oczytana Maria tez by tak chciala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, może ci bedzie w to trudno uwierzyc ale jestem naukowcem i to bardzo cenionym nie tylko u nas w kraju - do tego jednym z najmłodszych w świecie wysoko utytuowanych. A to że ktos chce mieć implanty, czy wstrzyknąc sobie botoks, czy zooperować nos, uszy itd itp. - nie zalezy ani od wykształcenia, ani od zainteresowań czy też od tzw. obycia w świecie, to indywidualna sprawa i nie ma nic wspólnego z INTELEKTEM (jak próbujesz sugerować). Znam wiele MĄDRYCH, OCZYTANYCH, KULTURALNYCH kobiet, które oddają sie w rece chirurgów plastycznych, bo jest im to potrzebne, bo czuja sie z nowym wygladem lepiej, BO JE NA TO STAĆ! Bo dobry wyglad to zadowolona, pewna siebie kobieta, odnosząca spektakularne sukcesy, a w jaki sposób osiąga dobry wygląd to jej prywatna sprawa. Nie chcesz nie rób z sobą nic, to twój wybór, ale nie pouczaj nikogo i proszę cię przestaj ludzi oceniać ze swojego wątpliwego pseudo zintelektalizowanego stanowiska, bo jest to żenujace. Jeśli czujesz potrzebę ogólnego protestu przeciwko współczesnej chirurgii plastycznej, to załóż sobie NOWY TEMAT na kafeterii i dyskutuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria - jestem przeciw
Magenta - Nie mam problemów ze swoja cielesnoscia, uwierz mi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria - jestem przeciw
"przestaj ludzi oceniać ze swojego wątpliwego pseudo zintelektalizowanego stanowiska" Co konkretnie masz na mysli? Przecież napisałam, że kazdy mam wybór, ale takie operacje są baaardzo wątpliwe zdrowotnie. Mam prawo ich nie popierac i przestrzegać osoby jeszcze nie zdecydowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dalej z toba podyskutuje to jest szansa ze sie zamienie w wiesniare wiec to koniec naszej pogaduszki slonko.z polskiego zawsze mialam 5tki i 6tki ale wiesz za granica sie zapomina jezyka i klawiatura nie taka:):)moze zafundujesz biednej rodaczce slownik!!zabawna jestes wiec moze tu zostan bedziemy sie mialy z kogo posmiac klasyko..przy takich jak ty trzeba schowac klase do kieszeni a ty moze poszukaj slowa tolerancja i nie wtracaj sie w nie swoje!1 Sam prosze wez ja w obroty ja juz zglosilam do usuniecia ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria - jestem przeciw
Chyba czas zakończyc tę dyskusje - złośliwośc niektórych uczestniczek formu jest żenujaca i niepotrzebnie prowokująca. Powtarzam raz jeszcze - chodziło mi tylko o wyrażenie opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×