Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

ISABELL33 - szczerze to tak mi sie wydawałao ,że albo Ty sie pomyliłaś albo mnie oszukali tam mówiąc ,że piersi robią tylko we wtorek ;) ja mam 175 62 kg pod biustem 73 i ze wzgędu ,że jestem tak wysoka lekarz mi polecił co najmniej 375 a na recepcie napisal 400cc potem ktoś mi od nich powiedział ze jak zrobie 450 to tez bedzie oki ale dzwoniłam do tej pani gdzie zamawialyśmy i nie radziła mi tego robic gdyz 400 to juz sporo naprawde .... ale jak masz teramin tak jak ja to juz za późno bo Twoje wkładni już powinny być wysłane do kliniki wiec wypytaj i odwiedz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI strasznie sie cieszę że do was trafiłam,teraz nie mogę się doczekać konsultacji :) ja akurat chcę to zrobić w wakacje żeby dzieci były gdzieś...moje dzieciaki już duże,a nie muszą o wszystkim wiedzieć. a co do tego SZAMPANA to zgadzam sie !!! pomponiara jeszcze raz dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
DIABLICA696: wkladki dopiero beda wysylac w poniedzialek dlatego jeszcze zadzwonie do tej pani zeby sie wstrzymala do wtorku (zamieszanie bylo przez ten telefon o zmianie terminu a pieniazki kazala mi przeslac 23 zeby miala czas na przygotowanie wkladek , ale mimo to juz zaplacilam) bo chce jeszcze raz porozmawiac o tym z dr. stepniewskim bo ja chce 375 mopje znajome co robily sobie juz piersi same mi powiedzialy ze na moim miejscu to by braly 375, ale nie wiem czemu on sie tak uparl na 350 przeciez jestem wysoka 170cm 59 kg 72 pod biustem , inna kolezanka tez ma ale w kwietniu i ma 180 wzrostu ale bieze 350 bo gdy zobaczyla 400 to si przestraszyla takze dobrze ze nie wzielas 450 , bo mentory wogole wypadaja duze , ja mam na 14 zaplanowana operacje ...moze sie jakos zdzwonimy skoro bedziemy tam razem dobrze wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabell-ja leżałam już tam kiedyś z dziewczyna ktora była po ciązy Twoich gabarytów i miała 350 i wyszły Bosko ale ja akurat uwazam ze jak cieprieć to zrobić tak byśmy były usatysfakcjonowane do konca :) ja do tej kobiety też zadzwonie upewnić sie czy wysłała już .... a Ty napisz mi na maila nr teleofnu żebyśmy sie zgadały tam .... kati696@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara napisz prosze jaka projekcje maja Twoje implanty,ja mam ciagle obawy co do wielkosci ,ze beda male:(I mam jeszcze jedno pytanko ,czy przed zabiegiem mozna skoczyc pod prysznic i co mialas na sobie podczas op.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
DIABLICA- ok wysle numer i sie zdzwonimy, tez tak mysle ze jak juz robic tak tak zeby byc do koncca zadowolonym tym bardziej ze sie zmniejszaja ...takze w poniedzialek jede jeszcze do doktora walczyc o 375 zobacze co powie dam ci znac co powiedzial no i z rana musze do tej babeczki zadzwonic zeby jeszcze nie wysylala... juz nie moge sie doczekac .. znajoma robila u niego 325 i ma tak piekne ze nie moglam sie napatrzec a widzialam rozne od roznych chirurgow i on robi najladniej p[ozdrawiam ....ale bedziesz miala fajne cycuszki 400 podobaja mi sie ale do mnie to chyba za duze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
DIABLICA- czy wiesz moze jaka wielkosc miala c , d po zabiegu, bo ja chce duze d , dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel ja mam 400ml i wcale nie są jakieś duże rozmiar mam 75D E,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialyśmy kontakt i miała D po operacji ale dziewczyny piszą tutaj ,że maleją więc później nie wiem jak to sie skonczyło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
no wlasnie dlatego chce wieksze 375 bede akurat jade do niego na 100% walczyc o moje cycuszki... anula a ty tez masz mentoy bo wiem ze kubasik wklada euro silikony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Cześć lachony:)chwilkę mnie nie było a już tyle stron doszło miałam co czytać,a wszystko przez tą wspaniałomyślną Maryśkę:) Szkoda że mnie przy tym nie było. Pomponiara pisałaś coś o brodawce że Ci coś na niej wyrosło po karmieniu tak?Bo wiesz co ja też mam takiego cycka na brodawce i myślałam czy by tego nie usunąć ale się trochę boje.Jak możesz to przyślij mi też fotkę z przed op.czy mam podobne bo mam nadzieje że mi też wyjdą takie cudeńka . Powrócę do tematu męza mój przyznał mi się ostatnio ,że się obawia tego ,że po op. mogę go zostawić albo się bardzo zmienię na gorsze hehe głuptas .Teraz to się dopiero zacznie bzykanko na MAXA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakota655
Heja Hej, ja już odliczam godziny do op (mam w czwartek), w przyszły weekend będę już miała nowe cycuszki, nie mogę się doczekać!!! Dziewczyny, też chciałam o to zapytać - na sali operacyjnej miałyście na sobie majtki, czy np. dół od piżamki? Jak już mi piersiątka okrzepną po op. to chętnie też się podzielę zdjęciami, ze wzajemnością z waszej strony, mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam majteczki jednorazowe - jeśli takie któraś z Was dostanie to bierzcie S. I w tych majtusiach leży się na sali op. i potem też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np.dostalam jednorazowe majtki,jakiez bylo moje zaskoczenie jak wyciagnelam domniemany czepek z woreczka z trzema otworami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess moje implanty maja takie wymiary: 11.1cm, profil 4.7cm a ja na sali operacyjnej bylam w swoich majtusiach gosiunia ja z ta brodawka mialam isc do dermatologa na wymrozenie, nawet bylam juz umowiona, ale doktorek powiedzial ze mi to ciachnie, nie bylo potrzeby szycia, teraz mam malutkiego (1mm) strupka (wyslalam fotke na tego drugiego e-maila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ole - mam takie same wymiary jak ty (wzrost/waga), tyle że nie karmiłam. lekarz zaproponował mi okrągłe 325 wysoki profil (11,6cm średnica, 4,6 cm profil) albo anatomiczne 320 lub 360 - któe wejdą ;) mam pod biustem tylko 65cm, to też ma znacznie. co do osób, które tu włażą i chcą nas \"nawracać\" - jakbyście ja zlały od samego początku, to by się nie nakręciła i byłby spokoj. duze dziewczynki jesteście a dajecie się podpuszczać jakimś ograniczonym panienkom.. ;) :P Kasiek, nawiążę do tego, co pisałaś - o lustrze w sypialni itd - masz BEZWZGLĘDNĄ rację! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam wiedzialam ze sie troche daje podpuszczac, ale troche mi sie nudzilo wiec chcialam jej pograc na nosie:)proste ze jak czujemy sie atrakcyjniejsi to jestesmy wydajniejsi:)...bo co z tego ze ja wiem ze moj srodeczek jest niepowtarzalny i zajebisty:) Ladniejszym przypisujemy od razu lepsze cechy,co juz dawno zostalo udowodnione.. przyklad-moj doktor,w koncu trafilam na przystojnego i sie poddalam:) w sobote robili eksperyment w tv.chlopak czyscil buty w hipermarkecie paniom,zarobil chyba 54 dolary,pozniej doklejili mu ,,nosek-brzydzioszek,,zarobil 3 czy 4.....bez komentarza Wiecie co dziewczyny z calej tej imprezy najbardziej to boli mnie pupa...!ale co sie dziwic jak sie spi na siedzaco,dzis sprobuje obnizyc poprzeczke z poduchami bo nie wyrobie. Jutro jade do doktorka,upewnie sie ze mialam pod miesien,ale tak mialo byc.Jak moje cialo tak dobrze znosi operacyje plastyczne to trzeba zaczac zbierac na pupeczke:):) zartuje oczywiscie,ale wkurza mnie jak ludzie bredza o tym ze jest to jak z tatuazami,ze wciaga...ze co nastepne? ja wiedzialam bez wykonania tej ze gdybym miala za duzo mamony,czasu to byloby to co Kasia lubi najbardziej:)ale nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara ,a co z tym prysznicem przed op?Ja mam napisane :\"w dniu zabiegu wziasc poranny prysznic,...\"jasne ,ze tak zrobie ,tylko ja bede jeszcze jechala ok.5 h.Po op.mialas swoja pizamke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess spokojnie mozesz wykapac sie wieczorem, bo przed operacja, przez przebraniem sie w pidzame bedziesz musiala umyc sie mydlem p/bakteryjnym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pidzame mialam swoja, wkladana przez glowe, ale napewno wygodniejsza bylabyrozpinana z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super,bo nie chcialabym po 5h spedzonych w aucie od razu na stol wskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Czesc dziewczyny, wczoraj wrocilam z operacji, 325 mentor okragly pod miesien, wczesniej 75a, teraz wygladaja na c. Bolalo jak diabli, 3 dni z drenami, koszmar, ale pomalu juz o tym zapominam. Jestem obandazowana, nosze taki pasek sciskajacy, ciecie bylo pod pacha, robilam u Stepniewskiego. Chcialabym tylko,zeby juz sie wyrownaly, lewa piers mam jakby ciut wyzej od prawej...nosze ten pas, doktor mowi, ze sie jeszcze dlugo beda prawidlowo ukladac. Jak myslicie? Bo przyznam szczerze, ze juz sie troche martwie ta nierownoscia - w ogole lewa piers jest mniejsza od prawej. No nie wiem, pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
dziewczyny a mial ktoras z was 350 0oragle mentory , cbo chcialabym wiedziec jak wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
no witaj a powiedz ile lezalas w klinice i czy rozmiar jest taki jaki chcialas, bo ja ciagle mam dylemat co do rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która miała okres podczas zabiegu? Bo ja niestety chyba będę miała.. Tyle dobrego , że zawsze jest krótki i mało obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która miała okres podczas zabiegu? Bo ja niestety chyba będę miała.. Tyle dobrego , że zawsze jest krótki i mało obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg12 ,a bierzesz tabl.anty.,jak tak to rozpocznij nowy listek bez robienia 7 dniowej przerwy i problem rozwiazany .Mi tez wypada dokladnie w op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biorę żadnych tabletek i chyba do czwartku to juz niewiele zdziałam w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×