Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćKarolek
Hej dziewczyny,troche mnie nie bylo. Mialam chwilowy kryzys. Jestem 7 tyg po a dwa tyg temu prawy miesien caly czas trzymal i implant byl i nadal jest wyzej niz lewy. Lekarz powiedzila,ze jak nie opadnie to trzeba bedzie znowu ciac i go w dol przesunac. Troche sie tym zalamalam. Ale z tego co mowisz Sylwia to tez tak masz. Lewy jest ladny o odpowiednim ksztalcie a prawy taki zbity no i wyzej. Sylwia.podeslin zdjecie dla porownania karolek2013@onet.pl podesle swoje 330ml anatomy. Ogolnie jest baaaaaardzo zadowolona. Czuje aie jak duuuzo pewniejsza siebie i lewa piers jest idealna ( chociaz troche twarda) ale prawa taka srednia;/ Clarka witak wsrod Cycolinek;) mam nadzieje,ze gladko mina Ci pierwsze dni po op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Clarka wyślij zdjęcia jak będziesz mogła ja mam 260 anatom wyślę tez swoje Ulko.justyna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Zdjąć stanik w sobotę moge dopiero lekarz mi dziś je pokazał i powiedziałam że bomby xd pod bistem 69 w biuście 90 czyli to 20-21 roznicy co t9 oznacza jaki to rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Na razie jest dobrze ciągnie trochę ale do wytrzymania ketonal mnialam wczorsj i dzis dozylnir do domu mam nuz bez recepty chodzę normalnie , powiedz szczerze ze chyba dlutowani4 osemek bylo gorsze bo ka byłam niezywa nir moglam funkcjonowac cala głowa pekala nawet uczesalam wlosy szczotka dzisisj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Ja pod biustem 72 cm w biuście 87 cm Jaki to może być rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Clarka0 odrazu weselaze posty piszesz...ciesze sie ze juz po histeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Rosa
Hej dziewczyny, jestem 6 tyg. Po operacji. Miałam 265ml anatomiczne, wyjście 0. Obecnie pod biustem 73 w biuście 91. Jmjulka na YouTube możesz zobaczyć jak odpowiednio dobrać biustonosz. Trzeba odjąć 5cm od tego co pod biustem. Potem w tabeli odczytać miseczkę. Mnie wychodzi 70D i taki też stanik noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ja wyjściowe 70c alb9 65d wiec podejrzewam ze pewnie z 65e będzie teraz tylko pełniejsze : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Clarka ty się tak bałaś ledwo na zawał nie padlas muslalam ze masz mega lipę jakieś zero i chcesz cycki a Ty miałaś c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Clarka jak tylko będziesz mogła dawaj foty ! :) zaszalalas też myślałam że miałaś zero !! Kto Cię operowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Dr Muraszko: ) na razie się boje rozpiac stanik : p po jakim czasie rozpielyscie żeby zobaczyć? Ja dzisiaj tak szybko tylko u dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Hej :) Czy w copernicusie dają jeść po operacji? Czy sucharki i dopiero rano sniadanie? Hahah Nie wytrzymam tam bez jedzenia haha Jeszcze 4 tyg i dołaczę do Was cycatych :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 - jeśli nie wymiotujesz i wstaniesz już o własnych siłach to dostaniesz kolacje. Ale nie licz na zbyt wiele, 2 kromki chleba i dzem dostałam.. haha.. radzę wziąć sobie jakieś banany i coś na przegryzienie.. Clarka - ja tak naprawdę oswoiłam się z moimi po zdjęciu szwów, kiedy to przyszło 2-3 razy dziennie smarować blizny hehe kurczę, ciekawa jestem mega Twojego efektu, na bank są ogromne - zazdroszczę !! Ja mam niedosyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Clarka ja patrzalan odrazu dzień po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ja nic nie dostalam na kolacje nawet herbaty byłam z taka super babeczka w pokoju i nawet obudzilysmy sie w tym samym czasie rano:p ale ja 5 razy wczoraj wymiotowalam... a powiem szczerze ze wczoraj podpisujac dokumenty zaczal sie lament u mnie chcialam uciekać juz mialam taka mysl ze jednak wycofuje się z tego ale doktor na maxa uspokaja, po op jakies 2 h wstalam moralnie nawet sie przebralam poszlam sama do wc az pielęgniarka mówi że nie spodziewala się że taka dzielna bede po op bo sialam panikęxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Pytam własnie jak to w copernicusie jest bo przyjaciólka była w perfect i nie dali nic kompletnie hahaha A dr mi mówił, że dostane amku haha To zakitram coś do torby, bo nie zasne jak nie zjem chociaz jogurtu hahaha Czy toaleta tam jest w sali czy na korytarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Rosa
Ja natomiast zaraz po przebudzeniu byłam niesamowicie głodna i prosiłam doktora o jedzenie, jednak dostałam tylko glukozę, którą o dziwo się ,,najadłam" :-D . Wytłumaczono mi , że nie dostanę nic do jedzenia dopóki, dopóty nie będą pewni, że operacja się powiodła (nie ma krwiaka itd.) Tylko ja robiłam w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Clarka brawo ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Clarka0 ja już dzień po operacji rozpinalam stanik bo każdego dnia zmienialam opateunki odkazalam smarowalam antybiotykiem a ty tak nie masz ze musisz zmieniac i smarowac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Clarka0 ja już dzień po operacji rozpinalam stanik bo każdego dnia zmienialam opateunki odkazalam smarowalam antybiotykiem a ty tak nie masz ze musisz zmieniac i smarowac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Julka i lola strasznie prze-pra-szam ! Pamietam o fotkach ale ostatnio mam sajgon. Obiecuje ze jutro juz na pewno pstrykne i przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clarka ja miałam tak samo, pierwsze dni to bałam się sama odpiąć stanik bo mi się słabo robiło i mój mąż mi musiał zmieniać opatrunki haha. Wyjściowy rozmiar tez miałam taki jak ty 70C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co trzeba zabrac do szpitala? Dr mowil piżama i srodki higieniczne . Ale znając mnie to jak wariatka zapakuje się tak jak bym miala tam tydzień siedzieć hahahaha Dziewczyny które sa już po napiszcie co miałyście :) Jeszcze choróbsko mnie teraz dopadło :/ oby przeszło do końca tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Niee powiedział że w sobotę moge zdjec stanik i się kąpać w opatrunku mam przyklejone plastry i nic mam nie robić tylko leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Teraz sobie czemu mam nie zmieniać opatrunku??:o moz4 po zdjęciu szwow bede musiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
co karaj to obyczaj.. mi po tyg zdjęli te duże plastry zostałz małe na szwach,po 2 tyg te małe zdjęli,opatrunku ani 1 nie miałam zmienianego.. po 6 tyg smarować blizny,Kasia w Holandi to nawet drenów nie miała co nie Kasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ja też nie mialam drenow co to oznacza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Wiem że dopiero mialam op w poniedziałek ale trraz zaczela mnie kuc lewa piers jakbym mi sie cos odrywało tam od wewnętrznej strony czy to normalnie? Nie noszę nic powyzej 2 kg wg zaleceń nie podnoszę tych rak ale tez nie bede zachowywać się jak kaleka i lezec tylk0. Już sie cieszyłam ze nic mnie nie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Ja tez mialam te duze plastry z optrunkami ale pomimo codziennie milusialam zmieniac i smarowac dertomecyna no każdy inaczej. Dreny mialam niestety a szwy rozpuszczalne dodatkowo duomox antyniotyk doustnie i ketonal.1wizyta po 4 tyg.Ale dr dzwoni i pyta co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×