Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Punani
Natalianiki 172 cm 62 kg, niestety szeroka klatka i dalej nie jest to to co bym chciała, no ale to była druga i już ostatnia operacja ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy wszystkie po operacji musiałyście robić sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Punani rozumiem :) Ja będę miała 500ml ale mam 48kg i 162cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Jeśli chodzi o staniki to ja już miałam zgodę od mojego doktorka na triumph triaction :) przynajmniej są mega wygodne i ładnie wyglądają.. :) ale ostatnio zaatakowałam estetiq i za grosze sprzedawali śliczne topiki z koronki .. no i uległam.. :) niestety te koroneczki ładnie wyglądają, ale już na ramieniu mi ciągnie mi od strony implantu który noszę do wyrównania asymetrii.. ale to nic będzie na później.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gość jessooo jakie zastrzyki? Ja nic takiego nie przerabiałam :) dziewczyny ja kupuje koroneczki w etam , normalna cena i piękne mięciutkie koronki we wszystkich kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punani a jaki masz teraz profil włożony i ile masz w biuście i pod bo ja też prawdopodobnie będę wymieniała na większe i jeśli za drugim razem nie wyjda takie jak bym chciala to chyba się zastrzele:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastrzyki przeciwzakrzepowe, mam sobie robić 5 dni w brzuch, a ja nie mam odwagi :( Też mi się wydawało, że inni tego nie zapisują. A w takim razie jakieś tabletki przeciw zakrzepom brałyście, czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda33335
Dziewczyny. Mam mieć reoperacje w październiku. Pierwsza ok w styczniu. Niestety implanty są za wysoko, nierówno-i jest to opinia 3 lekarzy, a mój lekarz twierdzi, że nie sda się z tym nic już zrobić. Implanty są za małe i wg. Konrultowanych lekarzy źle dobrane. Czy możecie polecić mi dobrego lekarza w Wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kana6
Jesli zostaly Ci przepisane zastrzyki to nie bagatelizuj tego bo to bardzo wazne. Ja tez je mialam przez 10 dni po operacji. To zaden bol w porownaniu do tego co juz przeszlas:) tez boje sie igly wiec poprosilam mame o pomoc. Dziewczyny mam pytanie: Czy mozna nosic pozniej staniki z fiszbinami? Ile czasu nosilyscie stanik pooperacyjny? Mi lekarz zalecil 6 tyg ale wiem ze niektore z was musza go nosic nawet do 3 mcy. Czy ktoras wie od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kana6
Ja z calego serca polecam dr M. Kulickiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda33335
Kana6-ze stanikami to jest tak, że trzeba to nosić dzień noc przez 6 tyg a potem spać w nim. U kogo miałaś operację? Jesteś zadowolona z rozmiaru? Jakie masz implant i wymiary/ waga,wzrost? Ja mam 178/68 implant 350 anatom i nie widać, bym miała powiększone piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
@ kana6 - podbijam temat : ) ja też mam w zaleceniach 6 tyg. ale nosze miękkie. Chętnie wskoczyłbym już w fiszbiny, ale nie chcę narozrabiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda33335
Chyba znów forum nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Magda ja mam operację u Pana Rataja we Wrocławiu:) robiła któraś u Niego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie coś o dr Zawisz z Krakowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda33335
Ja mam w Wie u dr Bromy. Czy ktoś miał może u tego doktora operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro
Dr Zawisz jest znanym Krakowskim chirurgiem plastycznym, szlyszalam ze bardzo dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda33335
Dziewczyny, które już są po operacji-czy zdarzyło wam się, ze implant umiejscowione za wysoko co spowodowało patrzenie brodawek w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Jestem 5 dzień po operacji u dr Chomickiej w Wawie. Jestem drobna 166/40 a po wykarmieniu 3 dzieci z biustu kompletnie nic nie zostalo. Zdecydowalam się na okrągłe Allergan 240. Piersi sa jeszcze opuchniete, ale z małego AA mam duze C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda33335
Gratulacje Paulinaxx! Fajnie, ze juz po. Masz implanty pod mięsień? Jesteś zadowolona z wielości? Jak opieka w tej klinice? Ile tam zostałaś? Boli bardzo? Dostałaś jakieś zastrzyki przeciwzakrzepowe? Jak dokonałaś wyboru lekarza? Byłaś u innych na konsultacjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kana6
Mialam operacjie u dr Kulickiego implanty anatomiczne pod miesien firma mentor 300 ml przy moim wzroscie 165 i wadze 57 widac spora roznice (na moje oko bedzie 2 rozmiary wiecej) mam jeszcze jedna piers opuchnieta i tu pytanie do was: do jakiego czasu opuchlizna wamsie utrzymywala? U mnie troche dziwna sprawa,jestem 12 dzien po operacji,w zeszlym tyg bylam na zdjeciu szwow i tej opuchlizny nie bylo, pojawila sie pare dni temu na jednej piersi a wraz z nia dusznosci. Wczoraj trafilam do szpitala bo sie dusilam. Lekarz (nie moj chirurg)po zrobieniu badan stwierdzil ze ciezko mi sieoddycha od tej opuchlizny chociazmi akurat nie wydaje sie byc az taka wielka. Przepisal mi antybiotyki i mam czekac. Mam nadzieje ze nie jest to reakcjia alergiczna na implanty...Ktoras miala podobne przygody? Czy po operacji mialyscie przypisywane antybiotyki? Bo moj lekarz mi ich nie przepisal. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Magda3335- na konsultacji bylam tylko u niej, chociaz bralam pod uwagę jeszcze kilku innych chirurgów. W dobie tylu programów o temacie poprawy urody, po prostu obilo mi się jej nazwisko, że to bardzo dobra doktor. Faktycznie jak patrzę na moje nowe cycuchy to jestem szczęśliwa. Implanty mam pod miesniem. Klinika super pod kazdym wgledem, personel czuwał żebym czuła się komfortowo i niczym nie stresowala. W sumie niecala dobę po zabiegu dostalam wypis.Oczywiscie bolalo,ale podawano mi pyralgine, wiec całkowicie do zniesienia.Do tego dobre przeciwbólowe do domu w razie potrzeby. Zastrzyków nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
kana6 tak lekarka przepisala mi antybiotyki na okres ok. tygodnia zeby sobie pobrać żeby żadna infekcja się nie przyczepila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kana6 Jeśli chodzi o oddychanie, to pewnie żebra dają Ci znać i do tego opuchlizna. Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo nasze żebra są unerwione. Nie stresuj się, ty bardziej że jesteś pod opieką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kana6
To dziwne że mi lekarz po operacji nie przepisał antybiotyku. A jak często zmieniacie opatrunki? Mi lekarz powiedział że po każdym myciu, ale nie wiem czy codziennie to nie za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
kana6, ja dopiero jestem parę dni po zabiegu, więc sama jeszcze nic nie zmieniałam. Na wizycie lekarz zmieni pierwszy raz, może później będę mogła sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa822
Mi kazał zmieniać codziennie. Co do fiszbin zalecił najwcześniej po pół roku. Tak też zrobiłam. Jez Eli chodzi o biust to otrzymuję wiele pochwał od brafiterek . Często widzą Panie po zabiegach. Ja robiłam u Łątkowskiego w Polanicy zdroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×