Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
A mi obwiały i musze coś z tym zrobić,bo jest to moj wielki kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
A wybrałaś już rozmiar ? I rodzaj implantu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz zaproponował mi 275 ml ale po przeczytaniu tych wszystkich informacji od dziewczyn na forach mam obawy,co do tej wielkości implantu...Chciała bym mieć po operacji D,a z tego co tu czytam implant jaki mi zaproponowano,to jest B.No i stąd moje watpliwości i prośba do Was o podpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość NataliaNiki23, a Ty jaki chcesz mieć rozmiar po operacji? Jakiej wielkości wybrałas implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
NataliaNiki23 super, ze operacja wczesniej... Mnie bardzo odpowiada moj termin, sama chcialam 8 listopada a byly wczesniejsze terminy... Jeszcze musze przetrwac Wszystkich Swietych z dwojka dzieci tak zeby nikt sie nuczego nie domyslil. Tylko okres mam jak w zegarku i akurat mi wypada na termin operacji, nic nie chce sie przesunac. Tabletek nie biore...musze sie wybrac do gin, moze cos madrego wymysli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Oj, długo mnie tu nie było... A to dlatego, że za bardzo nie mam co pisac. Wybieram sie w tym tygodniu na badania kontrolne przed operacja. Jak cos bedzie nie tak to wyreguluje jeszcze do operacji. Marbier88 jak sytuacja u Ciebie? Od czego te powiekszone wezly chlonne? Powiem Wam, ze ja nie mam zadnego planu b. Nawet nie dopuszczam mysli, ze cos po operacji moze pojsc nie tak...Mam nadzieje, ze rekonwalescencja pojdzie szybko i szybko wroce do formy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Mnie tez zmalały piersi. Mialam takie duze pelne b, po ciazach i karmieniach mam.male jedrne a. A w ciazy i podczas karmienia mialam piekne d... Lekarz zaproponowal 400 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandracruz
Biala Kasia wyslalam mi emaila .jak masz jkaies pytania chetnie pomoge. Moje piersi sa juz super bylam na wakacjach plywalam na basenie chodze na silownie. Mam to szczesci3 ze bardzi szybko sie zagoilo i teraz tylko czrkac az zniknie tam gdzie mnie zszywali bo jeszcze bardzi widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMilka Jutro bede sie umawiala do innego radiologa na usg. Bo poprzednia to chyba tak jak jej sie chcialo mnie zbadala :/ w opisie pachy czyste a ja mam ewidentnie guzki... do tego od rodzinnej dostalam skierowanie na morfologie crp i ob. Dla swietego spokoju jutro mam zrobic. Dr mowil, że spokojnie ale to odnośnie płynu a o wezlach rozmowy nie bylo :/ nie wiem co mam myśleć. Oby sie skonczylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Aleksandracruz A mozesz przypomniec kiedy mialas operacje, jaki rozmiar i z jakiego startowalas? Jestem ciekawa ile czasu potrzeba zeby swobodnie wyjsc np na basen...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Kochana ja mam wybrane okrągłe 500ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białakasia
Aleksandracruz,pozwoliłam sobie napisać do Ciebie maila i czekam na odpowiedz jak znajdziesz chwilke czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćMilka a ile masz pod biustem?? Pytam bo ja mam 75 a implant 375cc i niestety ale u mnie nie wyszły duże:/ u kogo w ogóle robisz zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra cruz
Gosc Milka po 6 tygofniach moglam wyjsc na basen. Pierwszy raz bez stanika wyszlam po 4 tyg mialam urodziny i chcialam zalozyc sukienke i na jedna noc bylam bez stNika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJusta
Dziewczyny co używacie na blizny? Ja od 3 tygodni stosuje contractubex i strasznie po nim swędzą mnie blizny a do tego łuszczy sie skóra. Musze zmienić na cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
goscmonia wysłałam ci meila mam nadzieje ze sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
goscmonia wyslalam ci meila mam nadzieje ze sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
goscmonia podeslalam ci zdj w meilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
GośćRe Super, dziękuj***ardzo:) piekne te Twoje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
gosc pod biustem mam 73 cm...no zobaczymy co to wyjdzie. Operacje robie w Łodzi. Masz anatomiczne czy okrągłe? Mi dr kazał się zastanowić czy chcę 400 ml czy właśnie 375 i.mówił, że to.niewielka różnica, więc wezmę 400...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Zawsze lepiej jest wziąść ciut większy implant żeby później nie.żałować . Gdyby nie.moja niewiedza dziś byłabym już po operacji z implantem 300ml .... niestety widziałam je jak wyglądają u mojej przyjaciółki i są fakt faktem małe. Piersi sa pięknie wypełnione sterczace ale małe .... ale każdy ma inny smak i bierze to co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćMilka ja mam anatomiczne... podobno okrągłe wyglądają na większe. Dobrze że wzięłaś większe bo ja gdybym dzisiaj miała wybierać to wziełabym ile tylko wejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Gosc Tez wybralam anatomiczne, zalezy mi na naturalnym wygladzie...;-) Ile jestes po operacji? Do dziewczyn, ktore tez maja anatomy... Mozna te piersi jakos pozniej zebrac i podniesc stanikiem zeby wygladaly na pelniejsze? Np do wymagajacej kreacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćMilka jestem 9 tygodni po zabiegu i wydaje mi się że w stanik typu np. 'bardotka' będą wyglądały tak samo jak i te okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do sprawdzenia oferty kliniki chirurgii plastycznej w Warszawie- http://www.drchecinski.pl/. Ja poprawiałam u nich parę rzeczy, naprawdę się przykładają, są odpowiedzialni i przyjemnie się z nimi po prostu współpracowało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlela
Dziewczyny, jak myślicie czy w Polsce jest firma która ubezpieczy mi implanty? Tzn. koszty ponownej operacji wraz z wymiana implantów! bo k0oszty są baaaaaaaaardzo wysokie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Do gosclela Nie wiem jak jest w Polsce ale np w Norwegii jest możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, wynosi ok 2500-3000zl i obejmuje 5 lat od operacji. Z tego co pamietam to w klinice Ambroziaka w Warszawie również była taka możliwość, tylko kwoty nie kojarzę dokładnie. Ja mam konsultacje 4 września, trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy jest tutaj jakaś dziewczyna, która robiła operację powiększania piersi u dr Świątkiewicza w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dayanusia
Witam szanowne forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dayanusia
Postanowiłam spełnić swoje życiowe marzenie.W wieku 40 po dwójce dzieci moje piersi były bardzo obwisłe, w dodatku bardzo niesymetryczne prawa E lewa F. Zdecydowałam się na operacje finansowaną przez NFZ w Łęcznej koło Lublina.Teraz tego bardzo żałuję zostałam okaleczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×