Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesensitive

Co kupujecie na Święta najbliższym?????????????????????????????????

Polecane posty

Gość justynkaHKHK
CYTAT "Miyuki (martyska873u8@interia.pl) littlesensitive studiuję dziennie i nie zarabiam, więc nie stać mnie na drogie prezenty. dlatego wybieram coś względnie niedrogiego, ale przydatnego. z całą pewnością odpadają jakieś figurki świąteczne i tym podobne. szkoda pieniędzy. ja mam ogólne pomysły takie: mama: kosmetyki kolorowe, książka, coś ciekawego do ubrania, jakiś szalik, rękawiczki, perfumy, zestaw kremów do twarzy. (często przed świętami są takie zestawy kosmetyczne dostępne i niedrogie) babcia: kosmetyki pielęgnacyjne (np komplety z I Rosher albo avan, oriflame), książka, dziadek: butelka dobrego alkoholu, sweter, koszula tata: zapalniczka, t-shirt, pasek, czapka, kosmetyki do golenia wydaje mi się, że to są takie najtrafniejsze, niedrogie prezenty " ale sie wysilasz, te twoje prezenty sa tak nieoryginalne jak zdechla kura!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaHKHK
ale sie wysilacie, bezsensowne sa te prezenty. nikt z was nie jest oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daję ŻADNYCH kosmetyków , ciuchów itp , bo to nie jest prezent , to raczej powiedzenie: daję ci wodę toaletową -bo śmierdzisz, daję ci koszulkę , bo może za rzadko ją zmieniasz....:-P Zawsze daję takie prezenty ,które moi bliscy sami by sobie nie kupili , bo im szkoda na nie kasy , ale miło by im było je mieć , trzeba tylko umieć obserwować i słuchać a z prezentami nie będzie kłopotu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokepoke
kupuję to, co chcą dostać. zazwyczaj pytam, co by sobie życzyli i proszę, żeby przed kupieniem czegoś mi, zapytać mnie. nienawidzę jak ktoś kupuje w ciemno, a dany prezent na dupę się przydaje, więc wolę poświęcić efekt niespodzianki na rzecz czegoś, co na pewno kogoś uszczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierun z dupu
nie wiem co kupić kobiecie brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie pytam co chcą , wolę sama poobserwować i posłuchać a potem sprawić ogromną frajdę :-D ,że mają to co chcieli mieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokepoke
też bym poobserwowała i posłuchała, ale czasu nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady ... jak mieszkam z mężem , odwiedzam babcię , brata to z nimi rozmawiam i wtedy dowiaduję się różnych rzeczy , których ktoś może nawet by nie zakodował ...;-) To właśnie sztuka słuchania drugiego człowieka :-) Bardzo przydatna w okresie przedświątecznym ...i nie tylko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotty123
Ja kupuję kosmetyki, książki, słodycze (te bardziej ekskluzywne, sprowadzane przez Almę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaHKHK ciekawa jestem, jakie Ty masz ciekawe pomysły na Świąteczne prezenty??? Ja lubię dostawać przydatne prezenty, czy to jest bilizna, piżamka, czy inne ciuszki, jakieś kosmetyki albo i słodycze :P to zawsze je przyjmuję z twartymi ramionami :P w końcu to prezenty-znaczy, że ktoś o nas pomyślał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też nie wiem co kupić chłopakowi... Myślałam o zegarku, niestety nie stać mnie na jakiś drogi, ale chciałabym, żeby był w miarę dobrej marki. Swój gdzieś posiał, a wcześniej przy wymianie baterii mu się popsuł. Poza tym uwielbia grać w piłkę, więc myślę o takim: http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,3,Jacques_Lemans,Soccer-Watch,272 Wolałabym ten z limitowanej serii, ale z doświadczenia innych wiem, że na bransolecie niewygodnie się nosi... Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfcxhb
podnoszeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby taktrafić
jutro te melony to bym do jakiegos cieplego kraju na święta zwiala z kochana rodzinką i posiedziała w ciepłym basenie .............marzenia ach ajkie one sa cudoiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby taktrafić
i nowe okulary bym sobie sprawila bo w tych zle mi się czyta i pisze co widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamie-2 dni w spa tacie..hmm jeszcze nie wiem ;) bratu nowa deskorolke a facetowi roczna prenumerate ckm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla chłopaka
duzo fajnych kosmetyków bo lubi je dostawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z ciekawosciii
ginorossi, ile za taka 2dniowa przyjemnosc w spa zaplacisz?? tacie, hmm.. moze cos do komputera, albo jakis dobry trunek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaHKHK ciekawa jestem jaka Ty jesteś oryginalna :D nie mam kupy kasy, więc kupuję to, co jest przydatne lub się wiąże z zainteresowaniami. mój dziadek ma wszystko co chce, więc dobry alkohol jest najlepszym wyjśćiem. dla kobiet kosmetyki lub ciuchy zawsze są trafne, jak się zna gusta. a książka dla taty, który uwielbia Kinga jest najbardziej trafionym prezentem. nie błysnę rysowaniem, bo robie to na codzień i mają już mase moich obrazów i rysunków. a nie stać mnie na rzeczy za fortunę. jak Ty masz na to kasę to się ciesz, a nie jedź ludzi, że mają nudne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś jeszcze chciałby się podzielić swoimi planami ???? :) ja w tym roku skromnie, bo mam duzo wydatków związanych z urządzaniem sypialni ;) może na święta będzie gotowa hihii a tak to dla mojego chłopaka jakiś sweterek, jakieś narzędzie potrzebne do dekoracji sypialni :P :D i słodycze, a dla reszty nic :P tylko życzenia i kartki, bo mieszkają za daleko i nie stać mie, żeby w tym roku im paczkę słać :P (a z chłopakiem mieszkam, więc się od prezentu nie wywinę:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pra-linka
Zakupy zrobione, wszystko skompletowane - większość oryginalnych prezentów kupiona na eBayu (np. aparat do mierzenia ciśnienia, prawdziwa maska wenecka, skórzany pas do gitary elektrycznej, puzzle z "Sex and the City", perfumy, których nie można już dostać w sklepach, etc etc). Zostało tylko pakowanie i czekanie na pierwszą gwiazdkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka a jakie perfumy
kupiłaś-konkretnie podaj nazwę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×