Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Czy ktoś z forumowiczów spotkał się ze skutecznością wody utl. w przypadku nadciśnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Maxa: czy możesz przybliżyć jak uzyskać l askorbinian potasu i w jakich dawkach go stosować? jak często? trafiłam na Twoje wypowiedzi z innego forum, ale tam głównie pisałeś o antynowotworowym działaniu tego związku. Naprawdę obniża ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 21:57 [zgłoś do usunięcia] sabka26 do Maxa: czy możesz przybliżyć jak uzyskać l askorbinian potasu i w jakich dawkach go stosować? jak często? trafiłam na Twoje wypowiedzi z innego forum, ale tam głównie pisałeś o antynowotworowym działaniu tego związku. Naprawdę obniża ciśnienie?" Gdzieś tak pisali:classic_cool:.Ja go łykam i mam 80/30 :classic_cool:.A z kup[ieniem może być problem:O.Natomiast łatwo zrobić z weglanu potasowego i kwasu l askorbinowego:classic_cool:.Na 1 część węglanu potasowego około 2.6 cześci masowych kwasu l askorbinowego i po problemie:classic_cool:.Wystarczy to wymieszać w wodzie i będzie gotowe:classic_cool:.A polecam łykać to w ilości 0.5grama węglanu i 1.3 kwasu:classic_cool:.Kupić można to zdecydowanie taniej w sklepie chemicznym-kilogram kwasu l askorbinowego kosztuje około 100 zł a pół kilograma węglanu potasowego około 20 zł:classic_cool:.Tyle starczy na około 2 lata:classic_cool:.Dodam że znalazłem też coś o związkach magnezu-radze to kupić w sklepie chemicznym bo w aptece drożyzna i co gorsze niezdrowo:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałem dodać że tyle ile napisałem to z tego najlepiej conajmniej 3 razy dziennie;).Można zrobić troche więcej i np. napoj z tym-wtedy będzie lepszy smak;).Ale napój to na nie wiecej niż 2 dni aby się nie popsuło:O.Tj. się utlenia i nie będzie dzialała część witaminowa:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prośba do Życzliwego; Za,mierzam się kurować lugolą mieszkam w UK i mam dostęp do takiego lugola http://cgi.ebay.co.uk/30ml-Lugols-Iodine-original-full-strength-pipette-/250675455117?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item3a5d6be48d rzucisz okiem jest 12% wg.moich obliczeń powinnam pić 6 kropli na dobę. Mam prośbę czy mógł byś napisać w jakich dawkach stosować selen i witc?Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
Ten Płyn Lugola jest 5%. Na krople 1 drop of Lugols Iodine 12% (6.3mg iodine) Selen ok 200mcg wit c zależy od formy. Przyjmuje się 3g 3 miechy czasem dłużej.Zależy czy orgainizm nie będzia miał problemów z przyswojeniem jodu. Przy wystąpieniu objawów przeciążenia bromkiem można zwiększyć dawkę+ dobrą sól morską NaCl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Maxa: Trochę się pogubiłam. Czy te proporcje kwasu l askorbinowego to znaczy np. 0,5 g jednego i 1,3 g drugiego? Taka mieszanina? I dalej - jeśli 3 razy dziennie, to czy miałeś na myśli 3 razy po 0,5 +1,3, czy raczej tę jedną porcję podzielić na trzy części? Czy ważne jest "przed posiłkiem" lub "po posiłku", no i najważniejsze - jakie skutki uboczne permanentnego stosowania? Bo już sama nazwa "sklep chemiczny" działa dziwnie na podświadomość...Chociaż, do wody utlenionej dałam się przekonać, natomiast nie potrafię znaleźć żadnych publikacji, wiadomości o l askorbinowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam dzisiaj o detoxie przy jodzie i się przeraziłam. Oto one drganie powiek foot twitching skurcze stóp tingling in hands or feet mrowienie dłoni lub stóp dark thoughts (eg, there is no reason to live) czarne myśli (np. nie ma powodu, by żyć) depression (eg, there is no reason to get out of bed) depresji (np. nie ma powodu, aby wstać z łóżka) anxiety niepokój emotionality emocjonalność mouth and tongue sores and cuts or "sore mouth" jamy ustnej i języka rany i skaleczenia lub "zapalenie jamy ustnej" "different" acne,"bromide acne," "acne-like eruptions" without "coniform." "Inny" trądzik, "bromek trądzik", "podobne do trądziku wybuchy" bez "coniform". (Some iodine users found zinc helps bromide acne.) (Niektórzy użytkownicy znalezieni jodu bromek cynku pomaga trądzik). skin "cuts" skóry "kawałki" hair loss wypadanie włosów brain fog mgła mózgu leg and hip ache (feels like arthritis) ból nóg i bioder (czuje się jak zapalenie stawów) rash (bromaderma) wysypka (bromaderma) metallic taste metaliczny smak w ustach sinus ache Bóle zatok runny nose katar headache ból głowy sedation uspokojenie lethargy letarg odd swallowing sensation (reported in old medical literature as "swollen dziwne uczucie połykania (zgłaszane w starej literaturze medycznej jako "obrzęk glottis") głośni ") body odor ( bromos is Greek for stench) zapach ciała (bromos to greckie smród) unusual urine odor dziwny zapach moczu dry mouth suchość w ustach ureteral spasm, frequent urination (mistaken for urinary infection) skurcz moczowodów, częste oddawanie moczu (mylone zakażenia dróg moczowych) diarrhea biegunka constipation zaparcie vision changes zaburzenia widzenia irritability drażliwość increased salivation zwiększone wydzielanie śliny dream changes zmiany marzenie hormone changes zmiany hormonalne kidney pain ból nerek breast tenderness (transient symptom reported to resolve) tkliwość piersi (przemijające objawy zgłaszane do rozwiązania) Jak to przeżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
nie zawsze wystepują. Zależy ile ciało ma w sobie susbtsancji powodujące takie reakcje. Pije się sól himalajską np.Można odstawić na parę dni jod i powrócić jak objawy miną. Zwiększa się ilość wit C, magnezu chlorek magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktom
Proszę o pilną pomoc. Przed chwilą przez pomyłkę wypiłem duży łyk wody zawierającej wodę utlenioną. Żona zrobiła sobie roztwór do płukania gardła. Jak się zorientowałem to popiłem to dużą ilością czystej niegazowanej wody mineralnej. Czy coś jeszcze powinienem zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sabka26 do Maxa: Trochę się pogubiłam. Czy te proporcje kwasu l askorbinowego to znaczy np. 0,5 g jednego i 1,3 g drugiego? Taka mieszanina? I dalej - jeśli 3 razy dziennie, to czy miałeś na myśli 3 razy po 0,5 +1,3, czy raczej tę jedną porcję podzielić na trzy części? Czy ważne jest "przed posiłkiem" lub "po posiłku", no i najważniejsze - jakie skutki uboczne permanentnego stosowania? Bo już sama nazwa "sklep chemiczny" działa dziwnie na podświadomość...Chociaż, do wody utlenionej dałam się przekonać, natomiast nie potrafię znaleźć żadnych publikacji, wiadomości o l askorbinowym." Tego kwasu 0.5 grama i węglanu potasowego 1.3 grama.A dawki 4 razy po ćwierci tego.A w małych dawkach to jedynie nieco obniżyć może ciśnienie-w większych znacznie:classic_cool:.A jeżeli chodzi o dzielenie to pisałem ze lepiej zrobić mieszankę na tydzień i później dzielić.Jak bdize słaby efekt to zwiększyć dawki 2 razy;).Więcej nie radzę.Zamiast tego dodatkowo zastosować związki magnezu;). A jak ktoś łyknał dużo nadtlenku wodoru to na to pomóc mogą reduktory- np. siarczan żelazawy albo kwas askorbinowy.A jeszcze dodam że w aptece nie kupowac bo nie dość że drożej to do tego może być wręcz zatrute i na dodatek może to być prawoskrętny kwas askorbinowy:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm4mmmmmmmmmmmmm
Jezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cały wątek bzdur, a biedni ludzie dają się tu truć jakiemuś szarlatanowi!!!!!!!!!! Ale tak to jest jak ktoś nie ma wykształcenia ani wiedzy, i wystarczy mu wodę utlenioną "po naukowemu" napisać, żeby zaczął ją stosować całkowicie sprzecznie z przeznaczeniem i logiką... Współczuję wam, baranki na rzeź prowadzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wih1
Do kafeteriakfeteria i zagajnik Również czytałam Neumywakina i w odpowiedzi na list jednego z leczących się sporymi dawkami wody utlenionej odpisuje, że wystarczająca jest dawka 10 kropli na 2-3 łyżki wody, której nie poleca przekraczać. O dużo wyższych stężeniach pisze przy okazji leczenia raka poprzez wlewy dożylne, zaznaczając, że dochodzi wówczas do zapalenia żył. Nie jest możliwa pomyłka w książce, dotycząca stężenia, ponieważ Neumywakin wyraźnie podaje nazwy handlowej postaci H2O2, a potem pisze o 3%owym roztworze zastępując go popularną nazwą "woda utleniona". Podejrzewam, że stężenia, które preferuje kafeteriakafeteria są podobne do stężeń Neumywakina, jedynie różnią się ilością. (szklanka i 2-3 łyżki) Zdecydowanie jestem za mniejszą ilością- skoro ona działa ( a przy okazji zmniejsza się wielokrotnie niebezpieczeństwo zatrucia ołowiem, którym zanieczyszczony jest perhydrol, a więc i woda utleniona też) Piję obecnie po 10 kropli wody utlenionej i jestem zachwycona - moja nadkwasota znikła Mam spore owrzodzenie żołądka ( a może już nie mam:) Nie biorę controlocu przepisywanego stale przez lekarza, drażliwość jelit ustąpiła. Odżyłam:) Kafeteriakafeteria - ostrożnie z przyjmowaniem dużych stężeń- perhydrol wypala włosy z głowy, a co dopiero może nawyrabiać w żołądku. Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moglibyscie podac wymienic choroby, z ktorych wyleczyliscie sie woda utleniona? Wybaczcie, ze pytam ale nie dalm rady przeczytac calego topu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lalinetta Czy moglibyscie podac wymienic choroby, z ktorych wyleczyliscie sie woda utleniona? Wybaczcie, ze pytam ale nie dalm rady przeczytac calego topu.. Z każdym dniem jestem coraz zdrowsza " Mi po tym gorączka zdechła ale musiałem chorobę dobijać tygodniową glodówką:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01010101
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01010101
:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01010101
jak Wy robicie tę minkę z ludkiem w czerwonej czapeczce?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriano29
WITAM ! MAM NADZIEJĘ ŻE JEST TU JESZCZE ESJOT (-; .. MAM PYTANIE DO WSZYSTKICH JAK STOSOWAĆ WODĘ UTLENIONĄ PRZY GRZYBICY UKŁADU POKARMOWEGO ???? BARDZO BYM PROSIŁ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adriano29
Poczytaj wpisy EsJota ze stron: 9 i 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×