Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość Swiezy
Prosze o porade doswiadczonych uzytkownikow H202. Czy mozna uzywac wewnetrznie ten apteczny 3% roztwor z 'konserwantami (?)' bezproblemow, czy lepiej zdobyc z innego zrodla(gdzie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy Grzyb, a po jakim czasie zaczęłaś odczuwać poprawę samopoczucia?? Moim problemem naczelnym jest straszna senność, pisałaś o tym objawie, czy w trakcie oczyszczania, byłaś w stanie normalnie funkcjonować? Taki detox dodatkową powoduję senność, a u mnie to jest już poza granicami wytrzymałości. Powiedź mi również w jakich proporcjach stosowałaś te składniki ?? Z góry dziękuję bardzo za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteriakafeteria jak znajdziesz te produkty wymienione przez suchego grzyba w Polsce to podaj jakieś namiary.Mam pytanie czy nie masz juz żadnych problemów ze strony przewodu pokarmowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betonit kupiłam tutaj: http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=906=p Psyllium http://www.bogutynmlyn.pl/go/_info/?id=337&idc=20&page= a kwas kaprylowy w tabletkach po prostu na allegro http://allegro.pl/kwas-kaprylowy-60kaps-candida-uklad-pokarmowy-i1392774179.html Tylko nie mogę polecić sprzedawców, bo czekam na zakupy, więc nie wiem czy są wiarygodni. Pytanie o problemy z przewodem pokarmowym to do Suchego Grzyba, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzzb
kafeteriakafeteria, wiesz co,w stanie w jakim bylam, nic nie bylo mi juz straszne ,zadne efekty detoxu.moze,zeby to mialo rece i nogi- napisze najpierw co mi dolegalo(w skali od najbardziej do najmniej dobijajacych)-przynajmniej to, co jeszcze pamietam: -chroniczna grzybica pochwy i wszystkie zwiazane z nia przyjemne doznania -zagrzybiony pecherz moczowy,bol w dole brzucha,pieczenie przy siusianiu,czeste wstawanie w nocy z jego powodu -potworne bole plecow w okolicy lewej lopatki rozchodzace sie na caly korpus(czego nigdy nie wiazalam z grzybem bo mialam je duzo wczesniej i biegalam po ortopedach i fizjoterap,ktorzy to kompletnie nie wiedzieli co ztym poczac bo nic nie pomagalo...) -totalne oslabienie,brak energiii,sennosc bez konca, -chroniczne infekcje drog oddechowych,przeziebienia trwajace miesiace,przechodzace w upierdliwy suchy meczacy kaszel -zapchane zatoki przynosowe -klucha w gardle -problemy trawienne-wzdecia,mdlosci,zatwardzenie,niesmak w ustach -permanentne uczucie wyziebienia -w nocy za to zlewaly mnie poty -bol rak i nog,szczegolnie wieczorem i rano -swedzenie ,wrecz bol skory glowy -no i problemy psychosomatyczne jak,brak zdolnosci do koncentracji,rozdraznienie itd itp Sama widzisz ze nie mialam nic do stracenia,ryzykujac herxa. W czasie oczyszczania czulam wieksze oslabienie,ciezko mi bylo utrzymac rownowage,zarzucalo mnie na boki :) ,ale w ciagu pierwszych kilku tygodni pojawiac zaczely sie dni,kiedy poczulam dawna energie i lekkosc(stan przeze mnie dawno zapomniany),najpierw pojedynczo,potem 2-3 dni pod rzad.To byl dla mnie znak,ze kuracja chyba dziala.Ciezko powiedziec kiedy oslabienie minelo ,ale najgorsze byly,zdaje sie pierwsze 3 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzzb
kafeteriakafeteria -jednym z pierwszych objawow oczyszczania byl slabszy bol plecow a nawet zaczely pojawiac sie dni kiedy bolu nie mialam(dzien bez tablety!)-bylam w totalnym szoku!tabletki przeciwbolowe bralam codziennie! -wzmozone oslabienie i sennosc z pojawiajacymi sie dniami z super samopoczuciem,czeste bole glowy -najbardziej dokuczliwe potworne wzdecia(pierwszy tydzien)bardzo czeste wyproznienia-pozniej bylo juz tylko lepiej -ok 3-4 miesiaca pojawila sie nadwrazliwosc na pewne potrawy-najpierw warzywa tj.brokuly,awokado,szpinak,potem dochodzily inne,bardzo sie to nasilalo,mialam mdlosci po jedzeniu bol brzucha konczacy sie wizyta w WC-to tez juz dawno minelo -piekacy czubek jezyka,pojawily sie na nim jakies czerwone plamy,cos jakby jezyk geograficzny -swedzace dziasla i paznokcie,caly czas musialam je pocierac,masowac -swedzenie skory glowy,coraz silniejszy lupiez,potem silne wypadanie wlosow(odrosly) -bole miesni w miejscach ,kt bym sie niespodziewala,jakby zakwasy. Tyle pamietam.Oczywiscie nie wystapily one wszystkie na raz,ale stopniowo przechodzily jedne w drugie.Wszystkie ustapily. W trakcie zauwazalam zlagodzenie dolegliwosci grzybiczych.Zostalo jedynie to co napisalam w pierwszym poscie. Z perspektywy czasu dziekuje Sobie za wytrwanie bo naprawde warto bylo. Kuracja wygladala tak: Rano na pusty zoladek i wieczorem,do polowy szkl wody wsypac lyzeczke psyllium i miarke bentonite (miarka ma poj ok 2-3 g),dobrze wymieszac az nabieze konsystencji kisielu,polknac kapsulke,tabl kwasu kaprylowego i popic mieszanka po czym wypic jeszcze szklanke wody. Na poczatku,kiedy z powodu objawy oczyszczania b. zle sie czulam,bralam kwas np rano ,natomiast wieczorem pilam tylko "kisiel",pozniej juz 2 x dziennie pelna dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzzb
nowa80 problemow ze strony ukladu pokarmowego juz nie mam, o ile to bylo pytanie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzzb
kafeteriakafeteria caprylic acid w kapsulkach ze sklepu kt podalam,wysylaja tez do Polski,koszt wysylki-6 Euro moglabys napisac co najbardziej ci dokucza,jak dlugo ztym walczysz i co stosowalas i z jakim skutkiem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteriakafeteria mam jeszcze jedno pytanie z tego co pamietam to stosowałaś płyn lugola. Powiedz mi jak się czułaś po jego stosowaniu?będę wdzięczna za wszelkie informacje,bo sama chciała bym go spróbować ale mam pewne obawy.Ja walczę od 2 lat z tym okropnym chorubskiem i powiem szczerze,że już mam dosyć bo nie widzę większych postępów z tych dziadostwem/ mam problemy z układem pokarmowym/poza tym brak energii i huśtawkę nastrojów. Przestaję wierzyć w to że kiedykolwiek z tego wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigresse lewatywke zostawiam na razie na pozniej... bo nieumywakinowe czyszczenie jelita przygotowujace do tego...czyli ok 5 dni picie mieszanki rycynowo koniakowej... powiedzmy ze ta przyjemnosc siedzenia na kibelku 5 dni... niech sobie poczeka troche hehe w weekend postaram sobie zorganizowac kapiel z dodatkiem h2o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć jak się czułam po płynie lugola, bo cały ostatni rok czuję się bardzo źle i nic mi na to nie pomoga. Stosowałam duże dawki amylojodyny (płyn lugola z mąką ziemniaczaną w postaci kiślu) przez dwa tygodnie i nie czułam żadnego detosku. Objawów mam mnóstwo naczelne: senność (bardzo silna) zmęczenie (bardzo silne), zero energii (zero!) ciągłe biegunki, bóle brzucha, gazy grzybica kobieca (już znacznie mniejsza) dzięki kuracjom z płukaniem lugola powiększone węzły chłonne (już nie) ciągłe przeziębienia (już nie, biorę biostyminę działa jak na razie na ten objaw) nalot na języku (bardzo wyraźny) łamliwe paznokcie, wypadające włosy zajady (czasem ), pęknięcia między palcami stóp (stale) depresja (tak mówił lekarz jak wspominałam o senności i zmęczeniu) bóle głowy zimne ręce, nogi, ciągłe uczucie zimna i wiele wiele innych, wymieniają się te objawy kilka jest stałych, w zasadzie dotyczą mnie prawie wszystkie z listy o drożdzycy. Teraz jestem też nerwowa, drga mi powieka kiedyś tego nie było, no i zmiany nastrojów też mam, źle sypiam w nocy mam napady potliwości, koszmary, luki w pamięci, problemy z koncentracją... SUCHY GRZYBIE - bardzo Ci dziękuję za wszelkie informacje. Co do H2O2 mogę powiedzieć, że wierzę w jego działanie, bo ja nie umieć tego pić stale w dużych ilościach, ale dzięki małym zwalczyłam węzły chłonne wielkości śliwki do stanu w którym od miesięcy nie wiem co to jest węzeł chłonny. To działa i życzę, żebyś wykończyła tym dziada, tylko smak jest tragiczny nie do zniesienia jak dla mnie. Stosowałam jak do tej pory: H2o2 - kuracja doraźna na objawy, małe ilości płyn lugola - moim zdaniem pomaga, ale na pewno nie tak skutecznie jak H2o2 poza tym samym płynem candidy się nie zwalczy piję teraz balsam kapucyński - raczej nikłe rezultaty brałam też różne zioła pur de arco, czy coś takiego i gorzknik kanadyjski - uważam że to nie skuteczne zupełnie brałam dużo probiotyków w tym beneflorę sok noni ac zymes - moim zdaniem nie działa jak coś to pytajcie jeszcze walczę bardzo intensywnie od ponad roku, wcześniej starałam się doraźnie jakieś środki stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kafeteria kaf.... może zaczynasz leczenie nie z tej strony oczyść organizm zmień dietę , wyrzuć to co Ci szkodzi a organizm sam będzie się regenerował tyle dolegliwosci co Ty masz nie da się zalatwić w tri miga :) zacznij od lewatyw , oczyść wątrobę , zmień odżywianie . drganie powiek to brak magnezu, dużo soku z kapusty kiszonej , barszcz kiszony , zmieni się Ph w jelitach pomalu i do przodu ale to dużo roboty ale na pewno i czasu pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kafeteria Zrób badania w kierunku tarczycy te wszystkie zajady suche wlosy pękające paznokcie to brak witamin , masz zimno w srodku nic Cię nie grzeje jak by powiedzial chińczyk , imbir gożdziki cynamon kasza jaglana , wszystko co Cie rozgrzewa a nabial bardzo schładza organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam badania na tarczycę, wychodzą prawidłowo. Co jadam, wędliny kupione na targu (bez chemii), chleb na zakwasie, dużo kasz różnego rodzaju, surówki, sałatki, owoce, czasem jakieś płatki owsiane do jogurtu naturalnego, jem orzechy i owoce, ryby np. dorsz, piję soki owocowe - od razu powiecie odstaw owoce - nie zrobię tego, po pierwsze dlatego, że je uwielbiam, po drugie są zdrowe i nie wierzę, że jedząc je nie mogę wyleczyć się z grzybicy, po trzecie są osoby, które jadły owoce a się wyleczyły istnieją, a takie które prawie nic nie jedzą i chorują nadal, ponadto mam ogromne niedobory witamin, więc jak nie jem owoców to niby skąd mają się u mnie brać w organizmie? Ogólnie staram się odżywiać zdrowo, ale drakońskiej diety nie stosuję - nie ma sensu nikt się tym nie wyleczył, poza tym nie jestem w stanie jeść codziennie kapusty kiszonej czy ogórków po 3 razy, bo to jest tak na prawdę jedyny pokarm nie powodujący u mnie żadnych problemów trawiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może gluten Cię uczula nie próbowałaś odstawić na jakiś czas całkowicie glutenu, ja mam tak, że nie jadam, a jak zjem to jestem otępiała mam problemy z koncentracją i pamięcią. Owoce są okey nie odstawiaj i rób soki w sokowirówce ja bym dorzuciła jeszcze kogel mogel z wiejskich żółtek z dodatkiem pyłku kwiatowego, gorzkiego kakao i ciut miodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
kafeteriakafeteria jak szukasz witamin w warzywach i owocach to powodzenia-efekt widać Drga powieka brak ATP powiesz magnez a zadam pytanie w czym bierze on udział :) Ogranicz węgle prezjdź na żywienie według dr. Kwaśniewskiego, Lutza energii przybędzie Ci już w pierwszych dniach. Nie dziwie się, że nic lub mało działa. Wiedzieć jak, aby zadziałało to jest sztuka i za to płaci sie grube $. Zresztą tyle "specyfików" co stosujesz to jak dla zgroza+ i zacznij się ruszać, gdyż to podnosi ATP dla ciebie jak znalazł. :) Zacznij czytać, ale nie kafeterię .......... he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczliwy... kurde... mowisz ze te owoce i warzywa tak wyplukane... puste? i co tylko sztuczna suplementacja? pozostaje? ale przeciez sztuczne .. nieorganiczne suplementy tylko w paru parunastu procentach sa przyswajalne...tak pisza...tak czytalem naturalne...? te co to dr rath od medycyny komorkowej sprzedaje? jakich suplementow ty uzywasz? jakich firm? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] makler001 zyczliwy... kurde... mowisz ze te owoce i warzywa tak wyplukane... puste? i co tylko sztuczna suplementacja? pozostaje? ale przeciez sztuczne .. nieorganiczne suplementy tylko w paru parunastu procentach sa przyswajalne...tak pisza...tak czytalem naturalne...? te co to dr rath od medycyny komorkowej sprzedaje? jakich suplementow ty uzywasz? jakich firm? pozdrawiam" Niektóre naturalne też są słabo przyswajalne:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych podaję link do tabeli co pomaga a co przeszkadza we wchłanianiu witamin i minerałów. To czy są one w warzywach i owocach to oddzielny temat. Dla mnie ważne jest ile tych składników pokarmowych trzeba przyjąć aby zaopatrzyć ciało by mogło funkcjonować poprawnie. http://zdrowezywienie.w.interia.pl/ciekawostk i.htm#rownowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daje się wkleić w całości, ale jest na str. 5 wątku "Zakwaszenie organizmu" ostania wypowiedz merkaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
Dużo witamin i minerałów http://www.ile-kalorii.pl/tabela/index.html człowiekowi nie potrzeba za wiele wit i minerałów, jeżeli energia jest wytwarzana w odpowiedni sposób. Witaminy i minerały biorą udział w produkcji ATP jako enzymy z białkami i innymi pizdrykami. Dieta WW uszczupla mocno zapasy podczas wytwarzania energii. Nie wpsominająć o absorpcji z ukladu pokarmowego. Zawalanie go niestrawnymi ww powoduje słabe przyswajanie (błonnik rządzi) :D Tłusz i cholesterol górą w wytwarzaniu ATP radzę zapamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria czy Twoim problemem oprócz grzybicy nie jest jelito bo takie biegunki nie pozwalają ,żeby minerały czy witaminy zostały wchłonięte tylko szybko opuszczają i do kibelka . Marchew gotowana dobrze robi na jelita codziennie gotuję się 0,5 kg marchwi wyszorowanej z łyżeczką masła po ugotowaniu obiera się z skórki i taką samą marchewkę się zajada, stosuj warzywa gotowane na parze , duszone i na ciepło . Bo niby dieta Twoja jest dobra ale może nie dla Ciebie jak się ma problemy z wątrobą to też surowizna nie wskazana , jabłka pieczone albo gotowane. Sorki że wsadziłam swoje trzy grosze ale próba nie strzelba:) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzyb
kafeteriakafeteria zdaje sie ze walczymy z tym samym ,z tym ze u mnie juz duzo lepiej,wazne zebys sie nie poddawala i kuracji nie przerywala po krotkim czasie. powieki tez mi drgaly jak szalone,bralam wtedy SLOW MAG-magnez,stopniowo minelo. Zycze ci wytrwalosci,to nie bedzie krotka walka z dziadem ale czego sie nie zniesie zeby poczuc sie wreszcie "NORMALNIE".Gdyby okazalo sie ze masz silnego Herxa-w zadnym razie nie poddawaj sie,zmniejsz dawke i kontynuuj.Napisz jak zacznie sie cos dziac. Trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×