Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość bububu
tak lecze sie na kandydoze. hmm musisz znalesc sklep z h2o2. ja sam nie moglem kupic bo akurat w tym sklepie sprzedawali tylko na fakture wiec musialem poprosic znajomego zeby mi to kupil. ale z tego co wiem nie we wszystkich sklepach jest to wymagane, ktos juz pisal ze tylko go o dane wypytali, albo w ogole zadnych pytan nie zadawali. musisz poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki - teraz jeszcze tylko muszę znależć tą wodę - mieszkam w Jeleniej Górze i sklepów chemicznych u nas mało ale polatam i poszukam - koleżanka jakis czas temu piła ale tą z apteki ale ją mulił żołądek. A jest ktos u kogo w miescie jest dostępna ta woda? bo jesli nie znajde u siebie to może od kogoś bym odkupiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do ESJOTA
Pilam H2O2 cz.d.a. .Zrobilam sobie badania całego organizmu i wyszły mi trujące pierwiastki w badaniu(dziwne- gdyby nie wyszły) . Dałam więc spokój z piciem.Czy możesz dać namiary na h2o2 "food grade". I ile by to kosztowało mniej więcej z przesyłką do Polski? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Trujące pierwiastki w organiźmie nie mogą pochodzić z H2O2 cz.d.a. (nie rozumię stwierdzenia: dziwne gdyby w badaniu nie wyszły). Czystość "food grade" odpowiada polskiej "dla przemysłu spożywczego". H2O2 cz.d.a. i "dla przemysłu spożywczego" mają zbliżony stopień czystości. Adresy sklepów chemicznych, gdzie można w Polsce kupić H2O2 "dla przemysłu spożywczego": http://chemfan.pg.gda.pl/Sprzet_I_Odczynniki/Sklepy.html . H2O2 "food grade" można kupić w USA i Kanadzie. Sądzę, że w Internecie znajdziesz adresy firm i koszty zakupu wraz z przesyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EsJot czy słyszłeś o kimkolwiek kto oprócz Ciebie wyleczył się wodą utlenioną z kandydozy??? Kogolwiek?? Ze stanów z Kandy? Bo mamy bardzo dużo teorii tylko przykładów jakiś mało:(,a przecież tyle ludzi ma w sobie grzyba i ten sam problem co my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to chyba wody utlenionej w takim stężeniu nie wolni przesyłać pocztą?? kiedyś był jakiś przypadek poparzenia się, bo wylana została z butelki. Ktoś się podejmuje wysłania tego?? Jeśli tak to dla wszystkich byłoby to duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cidalia
Pije H2O2 od listopada ,wczesniej 3x25 kropel ,a obecnie 1x 20 kropel.Wiekszosc objawow grzybicy ustapilo,poza bialym nalotem na jezyku. Wczoraj nalot byl b.slaby i jezyk byl rozowy,ale dzisiaj znow jest bialy. Musze zaczac plukac usta H202 z dodatkiem sody jak zalecal wczesniej ESJOT. pozdrawiam wszystkich,a szczegolnie ESJOTA,ktory wspiera forum cierpliwie swoja wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cidacila zięki serdeczne za odpowiedź i to jakże radosną dla nas wszystkich. Daj znać jak uda Ci się pozbyć tego białego nalotu. A czy mogłabyś opowiedzieć jak przebiagało Twoje "leczenie". Miałaś jakieś objawy oczyszczania? Co ustąpiło, a co prócz języka nadal pozostaje?? Jak sobie radziłaś z tym obrzydliwym, odruchowymiotnym smakiem??? Czy ktoś z warszawy kupował H2O2? Jesli tak to będę wdzięczna za info. gdzie ją nabył, lista sklepów przedstawiona przez Esjota jest przydatna niemniej nie wiem czy sklepy te sprzedają wodę osobom indywidualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
cidalia wiekszosc objawow czy wszystkie poza bialym nalotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
cidalia wyglada na to ze dobijasz juz grzybka skoro tak sie dzieje. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tygodnia stosuję h2o2 w dawce profilaktycznej, zalecanej przez Niemywakina, muszę powiedzieć, że takich stanów jasności umysłu to nie doświadczałam do tej pory, albo przynajmniej nie pamiętam :p Do kafeteria: h2o2 kupiłam w Warszawie, w sklepie chemicznym przy ul. Elektoralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
EsJot jak płukałeś gardło? wodę ilu % i w jakim rozcieńczeniu i z czym? sodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
W pół szklanki ciepłej wody rozpuszczam pół łyżeczki sody oczyszczonej (do kupienia w każdym sklepie spożywczym na półce obok budyniów i proszków do pieczenia) i dodaję 2 krople H2O2. Codziennie przy myciu zębów płukam gardło i nos tym roztworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
2 krople 3% czy 30% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Zawsye uzywam 30 % dla przemyslu spozywczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Es Jot czy to musi być koniecznie szklanka płynu nie może być pół z tą samą dawką H2O2? Wmusić w siebie szklanę obrzydlistwa to inaczej niż wmusić pół, a potem drugą połówką tylko popić? A poniżej ważny link, w którym jest to co każdy nas powinien wiedzieć. Tłumaczenie strony drin H2O2 na której opierał się Es Jot http://www.igya.pl/z_ostatnich_dni/domowe_zastosowania_wody_utlenionej_2.htmlhttp://www.igya.pl/z_ostatnich_dni/domowe_zastosowania_wody_utlenionej_2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Heretynka skierowała uwagę na temat: "zakwaszenie organizmu" i bardzo słusznie. Żadne leczenie nie będzie skuteczne jeśli nie zmienimy nawyków żywieniowych, tak aby nie zakwaszać organizmu. Długotrwałe zakwaszenie jest powodem większości naszych problemów ze zdrowiem, co dość dobrze przedstawiono w tym temacie. Terapia Gersona, przewijająca się często na Kafeterii, to nic innego jak odkwaszanie organizmu. Niestety jest to terapia kosztowna, długotrwała i nie zawsze przynosząca pozytywny efekt. O wiele skuteczniejsze jest codzienne dbanie o alkalizujący bilans spożywanego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Esjota
Moja woda utleniona cz.d.a. zawiera m.in. metale ciężkie(ołów) 0,00004% arsen 0,00005% I to oczywiście wyszło w badaniu.Choć są to minimalne ilości, to wolałabym ich uniknąć. Czy mógłbyś mi napisać jakie stabilizatory zawiera woda dla "przemysłu spożywczego"? Chodzi mi o dodatkowe substancje dodane do czystego H2O2.Pytam, bo to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
mój plan to - picie wody utlenionej 30% wg schematu -płukanie jamy ustnej roztworem wody+sody+h2o2 -dbanie o odpowiednie odżywianie(zasadotwórcze) Dzisiaj mija 8 dzień picia h2o2. w niedziele napisze czy są jakieś efekty czy ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Przyponę tylko co napisała mieszkająca w USA OTA 28 czerwca 2009 roku na tym forum (cytowałem ją na porzedniej stronie): "Decyzja o podjęciu tej terapii należy do każdego indywidualnie. Jeśli ktoś ma wielkie obawy przed jej stosowaniem, to niech zrezygnuje". Pytanie: Moja woda utleniona cz.d.a. zawiera m.in. metale ciężkie(ołów) 0,00004% arsen 0,00005% Odpowiadam: 0,00004 % oznacza 4 cząsteczki ołowiu na 10 milionów cząstek H2O2. Proponuję przeliczyć ilość Pb w wypitych kroplach. Nie ma absolutnie czystego nadtlenku wodoru do kupienia, tak jak nie istnieją absolutnie czyste inne substancje. Nawet woda kilkakrotnie destylowana zawiera podobnego rzędu domieszki innych substancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bububu czy ty rozpuszczasz krople w całej szklace płynu??? idziesz dokładnie według schematu czy zamierzasz po 10 dniu nadal pić 20 kropli 3 razy dziennie i nie zmniejszać dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
krople h2o2 rozpuszczam w całej szklance wody niskomienralizowanej. chce dojść do 25 kropli na szklankę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
tak zamierzam przez dłuższy czas pić 25 kropli 3x dziennie. W tej chwili jestem na 16 i nie stanowi to dla mnie większego problemu, ale przy 25 czuje że będzie ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cidalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam tego typu doświadczeń z wodą utlenioną:) Zawsze stosowałam ją raczej na zewnątrz:) Moja sąsiadka co prawda płucze gardło wodą utlenioną ,ale to raczej odosobniony przypadek. Ja raczej bym tego nie zalecała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cidalia
Przestaly wypadac mi wlosy,nie mam zadnej wydzieliny w przelyku,nie mam suchego gardla,mam czyste zatoki. Grzybica pochwy powraca , ale na szczescie b. bardzo sporadycznie. Zaczelam irygacje z H202 ,wiec mam nadzieje , ze nawet te sporadyczne nawroty nie beda mi dokuczac. Nie stosowalam zadnej diety ,bo nie mam silnej woli. Nie lacze bialek z weglowodanami w jednym posilku ,ale to juz od wielu lat,a nie w zwiazku z grzybica. Jem duzo owocow ,bo lubie. 1 zabek czosnku dziennie ,bo podobno dziala antygrzybicznie, 1 tabl. koenzymu Q10,aby wspomoc dzialanie H202, 1 tabl. tranu dziennie,aby wzmocnic organizm Mam nadal ten balo-rozowy jezyk,wiec mam swiadomosc,ze grzyb jest w jelitach,ale H202 trzyma go w ryzach,wiec jak narazie to stresuje mnie juz tylko ten jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cidalia
Mam silne odruchy wymiotne ,przy piciu H202 ,ale na szczescie nie wymiotuje.Nie popijam H202 ,nastepna szklanka wody z cytryna,bo chce miec silne stezenie roztworu w jelitach. Gdy zaczelam pic H202 bardzo bolala mnie glowa,a szczegolnie jej tyl oraz niekiedy dodatkowo uszy.Zawsze boli mnie brzuch,i mam podwyzszona temperature. Bolaly mnie czasem nerki, klul prawy lub lewy bok. Przez jakis czas bolaly mnie plecy,wiec podejrzewam,ze grzyb przenosil sie do pluc. Obecnie: boli brzuch,glowa i mam podwyzszona temperature. Po wypiciu H202 przezuwam owoce cytrusowe,ale je wypluwac,bo zoladek musi byc pusty. Chce dostarczyc troche soku do jelit i zabic ten paskudny smak w ustach. Nie odkrylam jak dotychczas ani jednego siwego wlosa,ani dodatkowych zmarszczek. Nie zrezygnowalam z picia kawy ,bo jestem uzalezniona. W Tlusty Czwartek zjadlam 2 paczki i moj stan zdrowia ,nie ulegl dramatycznemu pogorszeniu z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
a mogłabyś opisać jakie zmiany zaczęły przychodzić gdy zaczęłaś pić h2o2? czy np. miałaś nasilenie objawów, jak się czułaś, po jakim czasie pierwsze objawy zaczęły znikać, czy zniknęły z dnia na dzień etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×