Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25 latkaaaa

mam 25 lat i nie wierze juz ze spotkam milosc

Polecane posty

No i akurat jak zdążyłem doczytac do końca to sobie poszliście. Ten brak wiary w niektórych z was. Przeżywalem to samo. Ale pogodzenie sie zporazka to tylko pozorne zwycieztwo i proba lagodniejszego zniesienia tego. Albo masochizm emocjonalny:) Taki sytuacyjny. Ja zrozumialem ze trzeba w znalezienie dziewczyny jednak troche pracy wlozyc, nie zniechecac sie, poswiecic nieco czasu. Jesli chodzi o poznawanie przez internet to czasem jakies jest to mao efektywne. Mam na mysli kiedy wcale nie dojdzie do spotkania na zywo. Ale warto i to nie jest tak, ze nie zalezy od nas. Ja nie mam jezcze 30 ale z pare lat bede mial. No coz pozostaja wszak mlodsze dziewczyny. Tu akurat facet ma lepiej:) Tak sobie myslalem, bo ladną piosenke tu ktoras dziewczyna zapodala, taka romantyczna. Ze cierpiace dziewczece dusze sa dla mnie takie urzekajace i wydobywaja z siebie jakby to co najlepsze. W ogole cierpienie jaos czlowieka doskonali. I myslalem ze moze warto by sie zapoznac ale w sumie tu tak obnazajac sie przy wszystkich jest to nie najlepsze miejsce. Zwlaszcza w polaczeniu z tym, ze kazdy z innego konca Polski. Ale ogolnie probowac trzeba:) Mimo ze duzo nietrafionych:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo nietrafionych, ale jakże duża liczba trafień:) większość z odległych zakątków Polski i nietylko, a zdarza sie że sąsiedzi ze soba klikaja zupełnie nieswiadomi... ja miałam chłoapka poznanego z neta, jakos tak sie \"dobralismy\" ale reguły na to nie ma, moja kolezanka poznała chłopaka wnecie, na wakacje ślub, wiele takich przypadków jest. Nie ma co sie użalac tylko trzeba brać życie z tym ,co nam niesie, A co ma przyjśc nadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu nie mam sie z kim spoykac;) chyba sie troche uzaleznilam od randek internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba zartujesz ale ja wlasnie zartuje tak na serio to nie poluje na nikogo:) wlansie ostatnio przekonuje sie coraz czesciez ze prawdziwych mezczyzn ju nie ma no ale coz moze lepiej sie poludzic i wierzyc ze jednak sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ret
"dlaczego kobiety zawsze szukają winy w sobie?" a gdzie maja szukac? Sa kobiety to zabawy, sa kobiety do kochania. Autorka nalezy do pierwszej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba żartujesz... prawdziwych mężczyzn już nie ma \" setunia wlansie ostatnio przekonuje sie coraz czesciez ze prawdziwych mezczyzn ju nie ma no ale coz moze lepiej sie poludzic i wierzyc ze jednak sa Nie zgadzam się z stwierdzeniem prawdziwych mężczyzn już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×