Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietkapn

21 lat 169wzrostu 68kg!od jutra zaczynam diete

Polecane posty

Gość kobietkapn

Dstałam od koleżanki na początek diete oczyszczająca,od jutra zaczynam i jeśli mi sie uda to przetrwać to będzie już tylko z górki(taką mam nadzieje)...:)może ktoś sie przyłaczy?dieta trwa 6 dni...serdecznie zapraszam chetne osoby,w grupie łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie warto...
Nie stosuj jakiś sześciodniowych diet oczyszczających spróbuj lepiej south beach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na czym ta dieta oczyszczają
ca polega? Tzn jak jadłospis wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkapn
1 dzień je się do kg białego chudego sera 2 dzień do kg kapusty kiszonej 3 dzień do kg gotowanych ziemniaków bez soli 4 dzień do kg marchwi może być gotowana bez soli 5 dzień do kg jabłek 6 dzień do kg piersi z kurczaka gotowanej bez soli trzeba pic duzo wody i można pic herbatę bez cukru ewentualnie słodzik.... podopbno można na niej schudnąc od 3 do 6 kg...ale troche w to nie wierze dla mnie najwazniejsze bedzie ze żoładek sie skurczy i organizm się oczysci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajak_
Boze, tak cieżko jest zalapac, ze jak sie na kilogramy pracowalo 2-3 lata to sie nie schudnie zdrowo w tydzien??? Zdrowa dieta i masz dzieisec kilo mniej w dwa miesiace, a nie trzy kilo wody w tydzien, potem piec kilo z jojo i tak w kólko! wiem ze pewnie to takie walenie grochem o sciane bo wy i tak swoje lepiej wiecie i bla bla bla ale sie zastanów trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na czym ta dieta oczyszczają
to zależy od organizmu. Ja miesiąc temu 3 kg schudłam w ciągu 5 dni na tej amerykańskiej, potem się pilnowałam do 1500 przez jakieś 2 tygodnie no i nie utyłam nic a nic a nawet dalej chudnę. Poprostu się nie objadam, ale czasem słodkiego coś zjem czy piwo wypiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaaaaaaaa555
td jutra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkapn
Wiem,ze to nie jest rozsądne ale dla mnie to jedyne wyjście zeby skurczyć żoładek i nie odczuwać takiego głodu!nie wierze w cuda,ze schudne po tej diecie bo wiem,ze najpierw woda schodzi z organizmu....nie jestem osobą która wierzy,że bez ćwiczeń ,odpowiednio dobranych ćwiczen itd schudne!!!chodze na step a teraz dodatkowo dieta,po diecie 5 małych posiłków dziennie i mam nadzieje ,ze do wakacji 2009 uzyskam wymarzoną figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie warto...
Na zmianę nawyków żywieniowych potrzeba ok 30 dni. Jeśli wytrzyma się miesiąc można ładnie zrzucić ok 5 kg zdrowo i żołądek sam się skurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadasz
Poczytaj sobie najpierw co nieco o odżywianiu a nie zaczynasz od dupy strony. I jeszcze wierzysz w jakieś pierdoły, że taka dieta, to jedyne wyjście, żeby skurczyć żołądek. Boże, skąd wy się bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkapn
mam postanowienie i zastosuję ta diete mimo różnych opini...wierzę ze mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie warto...
no cóż jak uważasz te głodówki są wynikiem lenistwa kobiet i braku silnej woli i chyba zawsze będą popularne mimo że robią straszne szkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkapn
akurat tak się składa,że w szkole miałam przedmiot dietetyka wiec mi nie gadaj,ze mam sobie czytac coś bo wiem wiecej niż ci sie wydaje!niestety jak sie człwiek przyzwyczai do pewnych nawyków żywienowych to bardzo trudno jest przestawic oraganizm!a dieta oczyszczająca może stosować każdy zdrowy człowiek ale nie częściej niz raz na 2 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gaaaadac
nie chce krytykowac, ale po zjedzeniu kilograma kurczaka czy tam kapuchy rozdymajacej to sie chyba zoladek nie kurczy... i co to za oczyszczanie niby? zero blonnika...słodzik jakiś czyli chemia... kto cie tej dietetyki uczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkapn
człowiek do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje 16 aminokwasów i ta diete je zawiera mimo małej ilości składników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkapn
ja nie napisałam ze trzeba zjesc kg tylko do kg a to jest różnica,kapusta przeczyszcza organizm między innymi dltego sa tworzone diety kapuściane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhah
diety kapusciane sa oparte na warzywach I KAPUSCIE, maja dostarczac witamin i minerałów przy minimalnej kalorycznosci poza tym tez sa głupotą czy ty widzisz co ty piszesz kobieto? kapusta moze cie ewentualnie przeczyscic;) poczytaj o zdrowym sposobie odzywiania a nie wypisuj bzdur bo za tydzien bedziesz smarkac ze masz jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjis
Na oczyszczenie organizmu polecam diete kaszowa: 3-4 dni tylko o ryzu i kaszy (jeczmienna, jaglana itp., tylko nie manna) w dowolnych ilosciach. To super wstep do diety, znakomicie oczyszcza jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadasz
hahahahahhah - przecież ona nie będzie niczego czytać, bo miała w szkole przedmiot "dietetyka", więc wszystko wie najlepiej. Skąd ty w ogóle wytrzasnęłaś tą dietę? Nie wstyd ci, że "miałaś w szkole przedmiot dietetyka" a takie brednie ludziom wmawiasz? Chociaż byś się nie przyznawała, bo to naprawdę żenujące. Naprawdę, po tym co tu wygadujesz na kilometr widać, że pojęcia o odżywianiu to ty nie masz żadnego. A już najsmutniejsze jest to, że czytają to kolejne naiwne, niedouczone laski i idą w twoje ślady, robiąc sobie kuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×