Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalena_bibioteka.uw

Zespół Jelita Wrażliwego a Bezkompromisowy Fisting Analny

Polecane posty

Gość magdalena_bibioteka.uw

Mam taki problem. Mam 32 lata, jestem bibliotekarką. Żyłam raczej zatopiona w magicznym świecie książek, starych sag i opowieści. Do mężczyzn nie miałam śmiałości i myślę, że nawet podświadomie ich zniechęcałam - chodzę ubrana w długie brązowo-szare swetry, nie maluję się i noszę okulary w grubej rogowej oprawie. Ale teraz się to zmieniło. Poznałam (mniejsza o okoliczności) pewnego mężczyznę. To bardzo męski typ, jest umięśniony i ma tatuaże (został niedawno zwolniony z Zakładu Karnego, ale już mi wytłumaczył, że to była pomyłka). Ponieważ chyba się wnim zakochałam, wyznałam mu że jestem dziewicą. On powiedział, że w takim razie zaczniemy nietypowo nasze życie miłosne. Ja się podporządkowałam jego decyzjom, bo nie mam w tym względzie ŻADNYCH doświadczeń. Roman powiedział, że najpierw będziemy uprawiać "bezkompromisowy fisting analny". Brzmi ładnie, ale ja w panice sprawdziłam w internecie co to w ogóle jest. Okazuje się, że on włoży mi rękę do pupy i będzie mi ją szybko poruszał w środku. I tu jest kłopot - mam bowiem od dziecka Zespół Jelita Wrażliwego. Każdy bardziej pikantny zestaw dań, mocniejsze podtarcie się czy zwykła grochówka powodują u mnie znaczne rozchwianie jelita. Moje kiszki zaczynają się kłębić i obracać o 180 stopni, robi się w moim brzuchu chaos. Powiedziałam Romkowi o tym, ale on chyba nie przywiązuje do tego wagi. Czy zacisnąć zęby i zgodzić się czy też trwać w oporze i ryzykować utratę związku, być może pierwszego i ostatniego w moim życiu? Na razie nie wiem co robić. Szansę na to że się zgodzę oceniam na 4/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks na baterie
mysle, ze najwiekszym problemem w tym wszystkim jest to czy Roman ma duze dlonie :) zazdraszczam 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena_bibioteka.uw, moje zdanie jest takie że spróbować powinnaś. Jeżeli nie będziesz mogła wytrzymać, to przerwijcie. W ten sposób, niezależnie od tego czy się uda czy nie, ty będziesz miała czyste sumienie że próbowałaś. A swoją drogą, to zapytaj swojego ukochanego za co został skazany. Warto żebyś wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_bibioteka.uw
OK juz po problemie, dzisiaj przyszedł Roman wraz z kolegą (ps. Drzazga) który tez niedawno wyszedł i przynieśli trochę warzyw, myślałam poczatkowo że na obiad ale kiedy Drzazga wyszedł Roman powiedział że cukinie i Kabaczki urozmaicą nam życie erotyczne. Kazał mi się rozebrac, zdjęłam więc długi płowy sweter, spudnicę do kostek a następnie moją pożółkłą bieliznę. Roman spojrał na nią ale burknął coś pod nosem że w więzieniu widywał gorsze rzeczy. On także się rozebrał, zobaczyłam że ma na plecach wytatuowany jakiś schemat, wyjaśnił że jest to plan szybu wentylacyjnego i droga ucieczki z więzienia na Białołęce. On siedział co prawda za jazdę po pijaku ale zanim go złapali ukrywał się trochę i oglądając Prison Break postanowił wykonać coś podobnego jak Scofield, tylko że on był Burrowsem jednocześnie. No mniejsza o to. Wziął dorodnego kabaczka, oblał go olejem Bartek z bierdonki i poczał wpychać mi do odbytu. Moja czarna dziurka otworzyła się z delkatnym oporem i przyjęła połowę długości. Roman wypiął w moją stronę tyłek i zaczał nadziewać się na druga częśc kabaczka która wystawała z mojej pupy. Kiedy już zetknęliśmy sie pośladkami Romek poinstruował mnie że będziemy się nawzajem "posuwać w kakał jak lesby". Zaczeła się igraszki, nasze pośladki klaskały jak w piosence rubika. Roman w tym chałasie pokrętnie wyjaśniał mi że historia która mi opowiadał o więzienieu, że był taki groźny i męski nie jest do końca prawdą i że różne rzeczy zdarzało mu się robić. W pewnym momencie poczułam ze odezwał się mój zespół jelita nadwrażliwego. Obdyt był zatkany kabaczkiem więc wszystko gromadziło się w środku bulgocząc i pęczniejąc. Posuwaliśmy się coraz szybciej nie zwracając na to uwagi. Romanowi onanizował się w tym czasie, ja tez byłam podniecowana. W końcu nadszedł upragniony orgazm u nas obojga, Roman wystrzelił tak głośno że usłuszałam jak nasienie chlusnęło o ścianę, ja natomiast doznałam takich skurczów odbytu, że kabaczek wystrzelił z energią kinetyczną pow. 17kJ odrzucając romana o 2 matry a z mojej pupy niczym ogon komenty ciągnęła się za pociskiem ogromna ilość brązowej rzadkiej brei z mojego odbytu. Roman został zalany sraczką i kiedy chciał się już podnieść kolejny śmierdżacy gejzer z głośnym pryyyyt zwalił go z nóg. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbyt myrevina
:-D :-D :-D ale myślę, że ten ostatni wpis to podszyw... bibliotekarka nie waliłaby takich ortografów jak "chałas" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urugwaj
Wy tu się nabijacie a moja kobiete naprawde kręci wkładanie reki tyle ze do piki a nie do tyłka. Z jedenj strony chcę żeby było jej dobrze, ale z drugiej nie chce zeby jeszcze bardziej sobie powiększała i tak juz szeroka pusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ...czekam z niecierpliwoscia na nastepny odcinek tej jakze porywajacej opowiesci....az mi sie cieplo w majtach zrobilo...miauuu,..,,,hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migawka 28
Urugwaj może to marne pocieszenie ale ci powiem że nie jesteś jedyny. Ja swojego menia też często o to molestuję :) Fisting wygląda okropnie ale duzym dziewczynkom daje dużo radochy Mniej zatem więcej wyrozumiałości dla swojej kobiety bo wiem ze jest to dla niej super tak jak dla mnie. A jak boisz się zbyt dużego luzu to pokombinujcie ze swoją analka. Zaproponuj taki barter rączka w cipcie za anala, wtedy oboje będziecie mieli odpowiednią intensywność doznań. U mnie to się sprawdza rewelacyjnie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migawka 28
To że menio wkłada mi rączkę do pochwy (fisting) i ja mam z tego powodu zajebisty orgazm A innym razem on dochodzi w mojej dupce i tez jest mu super Kazdy ma ogrgazm i doznania nie dostepone dla wielu innych osób Czy to takie skomplikowane ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialne
ten drugi opis GE-NIAL-NY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
text pierwszy 3/10 text drugi 8/10 :D zaraz mi urwie japę ze smiechu PS pamietaj, jak powyżej 17kJ, to musisz zarejestrować odbyt na policji jako broń :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak z Gniewkowa
:-D drugi wpis mega, ale pamiętajmy że bez pierwszego nie byłoby drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×