Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

komik -jak kobieta 40+ ma kase to moze sobie kupic młode ciałko. czytalem ze np w Szwecji to podobno masówka jest. u nas sie tez to powoli robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale gdzie macie swoje dzwonki?" to raczej nie ma znaczenia, bo na widok kobiety kolo 60, to nawet samemu Rocco by opadł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne- po 40- trzeba sobie już tylko umilać a taka zabaweczka to potrafi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Od około 10 lat wiazałam się raczej z młodszymi, poza jednym wyjątkiem i własnie ten wyjątek mój równolatek okazał sie totalną porażką. Nigdy wiecej faceta po 40 bo im na stare lata odbija totalnie. Obecnie 12 lat różnicy w moim zwi azku, na razie stały związek a na jak długo??? tego nigdy nie wiadomo. Moje otoczenie się nie dziwi, może dlatego że tej różnicy nie widać - no może widać z 5 lat, na pewno nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
taa chciałbyś prosty kręgosłup...:P:P:P narządy "bezkostne" w cenie są ot co :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż...nawet na widok 20- stki taki zwiędły dzwonek potrzebuje niebieskiej atomówki by przezwyciężyć siły grawitacji:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne/wszystkowiedzący/ wytłumacz mi dlaczego mąż jest ze mną?Zarabiamy podobnie, jest wykształcony i przystojny,nie piszę już ,ze jestem atrakyjna,bo według ciebie jestem juz starym pomarszczonym babskiem.dalczego???????-słucham co masz do powiedzenia kafeteryjna alfaomego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
kurde ja jednak obstaje przy swoim młode jędrne mmmmmmm chyba ze wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Kwiatek znowu z kasa wyskakuje i to jest najbardziej wkurzające. NIE MAM KASY i nigdy nie miałam, zarabiam normalnie na państwowej posadzie. Nigdy grosza nie dołozyłam do żadnego młodszego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Ja też nie mam kasy i jeszcze 2 dzieci na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
a czy czasem tych starszych facetów nie boli ta konkurencja jakby nie było kobieta może sie świetnie podrasować a facet hmmm no sami wiecie jak to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek znowu z kasa wyskakuje i to jest najbardziej wkurzające." czyli matkujesz facetowi troche. bo silny facet wybierze zawsze młodszą albo równolatkę ew. max 2-3 lata starszą, a nie 10 :D :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jakis tam odsetek facetów, których pociągaja stare kobiety... tak jak jest jakis procent mezczyzn, ktorych kręcą babki z 30 kg nadwaga... zawsze byli dewianci :P:P i to jest normalne... ale dla znamienitej wiekszosci facetow, babka znacznie starsza, nie jest atrakcyjna... w ubraniu moze jeszcze jakos wygladac... ale gdy je zdejmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
Doprawdy :):) ja z tobą młode młode młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
Jak kobieta ma 20,a facet 30 to durnie nie wygląda ale jak kobieta ma 30 lat .jej syn 11 a obok 20 letni facet.....to dla mnie jest trochę żenujące. Tak mam nie zmienie sie nagle w 5 min:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a czy czasem tych starszych facetów nie boli ta konkurencja jakby nie było kobieta może sie świetnie podrasować a facet hmmm no sami wiecie jak to wygląda" hehe to jest dobry punkt :D kurde baba to ma wiekszy arsenał środków poprawy urody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
kosmicznie a facet kolo 50 po zdjęciu ubranka to niby jak wygląda co? jak młody bóg ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnica wieku nie ma większego znaczenia, w każdym razie nie powinno się generalizować, że skoro ona starsza, to...skoro on starszy, to...Znam pary szczęsliwe i nieszczęśliwe i jakoś nie widzę związku między dopasowaniem a wiekiem. A jeżeli chodzi o atrakcyjność...jakiś czas temu bardzo intensywnie podrywał mnie kolega (z pracy, więc wiedział, ile mniej więcej zarabiam...troche mniej od niego), młodszy ode mnie o 10 lat. Na kasę raczej nie leciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak kobieta ma 20,a facet 30 to durnie nie wygląda" e jak dla mnie to tez durnie wyglada. facet 30 ona 25 jest OK ale tak to przeciez ona jest dzieckiem przy nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
wytłumacz mi dlaczego mąż jest ze mną?Zarabiamy podobnie, jest wykształcony i przystojny,nie piszę już ,ze jestem atrakyjna,bo według ciebie jestem juz starym pomarszczonym babskiem.dalczego???????-słucham co masz do powiedzenia kafeteryjna alfaomego.... z przyzwyczajenia? wspolne kredyty? wygodna mloda kochanka na boku? najprosciej spytac meza;-) - kwestia czy bedzie szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a czy czasem tych starszych facetów nie boli ta konkurencja jakby nie było kobieta może sie świetnie podrasować a facet hmmm no sami wiecie jak to wygląda" facet jesli dba o siebie, uprawia sporty, to i po 50 moze wygladac dobrze... ROZEBRANY!! a jak jeszcze troche przykoksuje, to ma naprawde niezłe ciało... a kobieta w tym wieku - w ciuchach spoko... ale gdy je zdejmie... czasu nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
zasadnicza różnica to to ze kobieta starsza idzie do łózka z młodszym dla czystej przyjemności seksu a starszy facet z małolata idzie bo chce sobie i nie tylko udowodnić ze jeszcze cos potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
od koksu nie staje..tak tylko mowie no niestety coś za coś my kobietki nie mamy takich problemów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
hehe to dlaczego faceci po 30,40 chcą 20 letnie kobiety? Faceci mają zakodowane w głowach ze tylko kobiety sie starzeją a Oni nie:O Bawi mnie 40-letni facet który podrywa 20-tkę, a 30-tka jest dla niego za stara:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zasadnicza różnica to to ze kobieta starsza idzie do łózka z młodszym dla czystej przyjemności seksu" jasne :D:D bo kobiety nie musza sobie niczego udowadniać :D czego dowodem jest ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od koksu nie staje..tak tylko mowie no niestety coś za coś my kobietki nie mamy takich problemów" :D:D:D:D odezwala sie znawczyni... na cyklu facet ma taka chcice, ze i 50 latke puknie... za duzo TVN-u ogladasz kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
kosmicznie..no właśnie wreszcie "zakumales" to tylko seks,przyjemność;) szkoda ze nie komentujesz drugiej części mojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hehe to dlaczego faceci po 30,40 chcą 20 letnie kobiety?" kwestia szukania najlepszej kobiety do rozrodu - to najsilniejszy instynkt męski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
taa tvn a może xxl co ty o mnie wiesz ze napadasz:) tylko mowie a raczej pisze co myślę i nawet nieźle sie przy tym bawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×