Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość wiosenna rosa
Pomału się to zmienia bo coraz wiecej jest takich związków. jeszcze troche i nikt sie nie będzie dziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz autorko jak będę po 40- stce i wezmę sobie młodszego o 12 lat kochanka to nie będę się łudziła, że jest ze mną z wielkiej miłości:D no ale kasa jest po to by wydawać ją na przyjemności:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Między mna a moim facetem jest 14 i czuje sie z tym świetnie." ciekawe jak czuje sie z tym facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
jestem po trzydziestce i bardzo chętnie schrupałabym takie młodsze ciasteczko ech jacy oni erotyczni mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta starszaa Walczę z takimi stereotypami, wkurza mnie że nawet tu na forum starsza kobietę sie dołuje, wypisują sie ludzie którzy nie maja pojęcia o danym związku a wypisują, że facet tylko pobzyka i zostawi dla młodszej, że na pewno nie kocha, itp. Natomiadt jak mężczyzna jest sporo starszy jkoś nikt mu nie pisze że kobieta go zostawi dla młodszego. Gdzie równouprawnienie? no i tu sie mylisz, moim zdaniem starsza kobiete wlasnie mozna pokochac, daje ona stabilizacje, ale jesli chodzi o bzykanie to wiekszosc raczej woli mlode piekne cialka, wiec nawet jesli cie kocha to i tak pewnie juz jakas 20 bzyka na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No przykro mi, ale to tak juz jest że kobiety sie szybciej starzeja od mężczyzn, wiec jak są w tym samym wieku to czesto kobieta wyglada pare lat starzej a co dopiero jak jest nawet starsza od faceta. Ja nie chcialabym byc z facetem, o ktorym wszyscy by mysleli ze jest moim synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tak- kolejny stereotyp- ja mając 40- stkę w końcu będę wyglądała na 30- stke, ale takie już geny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **saml**
:O 30-letnia kobieta durnie wygladałaby z 20-latkiem:O myslałam jednak o różnicy max 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
ja wyglądam na 26 lat wszyscy tak mówią to ponoć geny :P:P:P męża mam troszkę starszego cztery latka a taki młodszy mmmm nadal erotycznie nastawiona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ejbisi
Co za bzdura to mężczyxni sie szybciej i brzydziej starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
ja nie piszę o 20-latku to jeszcze dziecko. Chodzi mi o związek kobiety np. po 40 z 30-latkiem 35 latkiem -ludzie zawsze doszukują się jakiś podtekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
taki młodszy to jednak większa witalność fantazja no i ta sprawność oj wiem bredzę erotycznieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walczycie z wiatrakami... inne sa atuty obojga płci... i tak jak u kobiety podstawowym atutem jest wyglad i ZAWSZE tak bedzie, tak u mężczyzny jest nim charyzma, pozycja spoleczna... a to zawsze przychodzi z wiekiem... wyglad z wiekiem przemija - dlatego ZAWSZE norma bedzie, ze facet jest starszy... mnie wkurzaja nie stereotypy, tylko te feministyczne i sztuczne proby zrownania obojga płci we wszystkich dziedzinach, co jest po prostu niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba kobiety sie szybciej starzeja...tzn szybciej u niech widac zmarszczki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat starsza....
po co takie dyskusje, przeciez jesli jestes z nim szczesliwa to po co "walczyc" z opiniami innych ludzi?? zyjecie dla siebie nie dla innych!! no chyba ze masz kompleksy z tym zwiazane? a zdradzic moze kazdy i mlodszy i starszy i kobieta i mezczyzna, na to niema reguly:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Sami - no widzisz sama to piszesz że durnie to wygląda 20 i 30 lat. Ale jak kobieta ma 20 a facet 30 - to juz durnie nie wygląda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
moja przyjaciółka ma męża osiem lat młodszego i różnice widać tylko po twarzy z daleka wyglądają bardzo normalnie jak setki par na ulicy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooojjjjj- zgadzam, nie ma to jak młode, sprężyste, wydajne ciałko....możeby sobie sprawić prezencik pod choinke? byłam grzeczna cały rok to się nalezy:>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Nie mam kompleksów i swietnie sie czuję w moim związku ale mam chyba prawo napisać co myslę o osobach które takie związki krytykują. Myslę że powinni zająć sie własnym zyciem i nie mieć klapek na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas - tu nie chodzi o to, kto sie szybciej starzeje, tylko o roznice w postrzeganiu atrakcyjnosci przez obie płcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
no klatę zdecydowanie na miejscu macie ale czy inne jakże cenne narządy tez :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta gdy obserwuje zwiazki starszych kobiet ze znacznie młodszym mężczyzną, to zazwyczaj jest tak, ze wcale nie przypomina to zwiazku, bo facet robi za taka zabaweczke - maskotke kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjjjj
tak to jest ze jak mamy (my kobiety) kolo 20 pociągają nas starsi i nie o kasę chodzi ale o doświadczenie i wszystko to co wokół ale już później to tylko młode jędrne ciachaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj autorko chyba jednak cos jest nie tak skoro dajesz temat na forum.. a spoleczentwa i tak nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no klatę zdecydowanie na miejscu macie ale czy inne jakże cenne narządy tez chodzi ci o prosty kregosłup?:P z tym obie strony maja z wiekiem kłopoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×