Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xx30xx

Z jakiego regionu Polski są najlepsze kochanki

Polecane posty

Gość xx30xx

Pytanie w zasadzie do facetów zastanawiam sie w jakim regionie Polski są najlepsze kochanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z podlasia
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa nie wiedziałam ze region Polski ma wpływ na to czy sie dobrze bzykają czy zle :P ale na kafe jest mozliwe wszystko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx30xx
Moim zdaniem w Polsce dalej sex to jest tabu zarówno w rodzinach jak i w szkole słabo przygotowani nauczyciele, nagość jest w dalszym ciągu grzechem, nie wątpliwie przyczynił sie do tego kościół ja nie krytykuje kościoła ale w 21 wieku tam też należało by wprowadzić reformy u nas sex to nadal tabu.a każda inna pozycja poza facet na kobiecie to grzech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx30xx Moim zdaniem w Polsce dalej sex to jest tabu zarówno w rodzinach jak i w szkole słabo przygotowani nauczyciele, nagość jest w dalszym ciągu grzechem, nie wątpliwie przyczynił sie do tego kościół ja nie krytykuje kościoła ale w 21 wieku tam też należało by wprowadzić reformy u nas sex to nadal tabu.a każda inna pozycja poza facet na kobiecie to grzech . Coś pieprzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx30xx
musztarda a Ty uważasz sie za doskonałą kochankę doskonale wiesz co o seksie myślą przedstawicielki Radia Maryja Pokaż mi jeszcze jeden kraj w europie gdzie jest tyle dewotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx30xx musztarda a Ty uważasz sie za doskonałą kochankę doskonale wiesz co o seksie myślą przedstawicielki Radia Maryja Pokaż mi jeszcze jeden kraj w europie gdzie jest tyle dewotek Teraz, to już nawet pierdolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx30xx pieprzysz
i pierdolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fidel C.
Z Trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nu pewnie
że z gór! Takie adne owiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanki to nie wiem ale wiem ze z Łodzi są najśliczniejsze i najmilsze dziewczyny :classic_cool: PS Miss Polski B. Tatara łodzianka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
"brum skad wiecie ile osób słucha RM?" mogłabys się zdziwić. Moje dwie koleżanki z roku. Lat wtedy 23. Oczywiście jest cała masa normalnych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×