Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelajda...

czy jest tu jakas dobra duszyczka ktora spojrzy racjonalnie na moj problem ?

Polecane posty

Gość adelajda...
ale ja sobie nic nie dopowiadam wiem co mi mowil w koncu nie z kazdym klega sie caluje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 10
to weź się ogarnij droga adelajdo! zrób się na bóstwo, wyjdź do ludzi, idź na imprezke i uwierz w siebie! nikt ci nie pisz eże łatwo jest zapomnieć ale tżeba coś w tym kierunku zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 10
nie wierzy bo się uparła jak osiołek ne tego kolesia, musisz adelajda znać swoją wartość, nie dać się zniszczyć bo teraz to napewno kłębkiem nerwów jesteś! aaaaa i ja na twoim miejscu nie uciekałabym przed nim, bo to jemu powinno być głupio że ci naobiecywał! mówie ci zrób się na bóstwo i niech dupek żałuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie poradzisz
tak to z nimi bywa, sama przesyłam coś podobnego, ale w nieco ostrzejszej wersji. Onis ą jak dzieci, nie wiedzą co robić, często nieststy nie potrafią sami zadecydować i dają się tak nieść falom, życiu, decyzjom podjętym przez innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda...
nie chce innego poza tym nawet nikt inny mi sie nie podoba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie ci zrób się na bóstwo i niech d**ek żałuje jasne :0 zarzuc kg tapety zrób tipsy szersze od palcy wez załoz zółte rajstopy ... a co niech załuje dupek i widzi co stracił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 10
brat_niedzwiedz - te żółte rajstopy , tapeta i tipsy to coś w twoim stylu? gratuluję gustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka oczywiscie ze takie podobaja sie 95 % facetom na swiecie:P o ile jest juz po połnocy i ma w sobie ok 0.5/l 40 % trunku w sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 10
taaaaa 95%????? hmmmm , a mozna wiedzieć jak usyskałaś/ łeś takie informacje? bo większość facetów , których znam lubi naturalność w kobietach a nie silikonowe lale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 10
nie chce sie z nikim kłócić bo nie o to tu chodzi i mnie nie ucz znaczenia słów bratku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 10
zrozumiałam tylko ni doczytałam a ty sie zaraz czepiasz i wymądrzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 10
miało być nie, zaraz znów mi pojedziesz bratku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bracie niedzwiadku:P owszem jestem kobietą.... chyba w miarę normalna... ale jakoś te plastykowe pzanokcie mi \"nie leża\" .. choć niewątpliwie Panie posiadające to \"coś\" na palcach, wzbudzają mój bez mała podziw... bo chyba obieranie ziemniaków, z tym czyms na palcach nie nalezy do rzeczy łatwych.. toż to już bez mała swoiste wyzwanie..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×